پروژه های معرفی نشده استودیو Motive امیدوار کننده بنظر می رسند

پروژه های معرفی نشده استودیو Motive ، سازنده بازی Star Wars: Squadrons بسیاری را به آینده استودیو جدید EA امیدوار کرده است.

استودیو Motive یکی از استودیوهای جدید شرکت Electronic Arts است. آن‌ها پس از توسعه بخش داستانی بازی Star Wars Battlefront 2، اولین بازی کامل خود یعنی بازی Star Wars: Squadrons را منتشر کردند و بنظر می‌رسد به‌سرعت سراغ پروژه‌های جدید می‌روند.

طی به‌روزرسانی‌های اخیر، مدیر استودیو Motive، آقای پاتریک کلاز (Patrick Klaus) نوشت:

ما در حال توسعه پروژه های معرفی نشده استودیو Motive بوده و در حال آزمایش و کسب تجربه هستیم. قصد داریم بازیکنان را به‌سمت انتظاراتشان از حال و آینده استودیو سوق دهیم. در کنار توسعه بازی Star Wars: Squadrons، ما در حال توسعه پروژه های معرفی نشده استودیو Motive هستیم. نوآوری سخت، ولی در عین حال هیجان انگیز و نیرو بخش است. طی مراحل پیش‌رو، بسیاری چیزها را آزمایش کرده و بسیاری ایده را تست و بررسی کرده‌ایم و البته فقط این ایده‌ها باقی نمی‌ماند. تکرار و آزمایش ایده‌ها، کلید رسیدن به موفقیت است. تیم ما بسیار با استعداد بوده و همه دنبال بازی‌های نو هستیم تا انتظارات بازیکنان را در زمان حال و البته آینده برطرف کنیم.

star wars squadrons / استودیو motive

 

در گذشته خواندیم که شرکت الکترونیک آرتز قصد دارد حق بیشتری از سری Star Wars را نصیب خود کند، پس احتمال می‌رود استودیو Motive در حال توسعه نسخه جدید از این سری بازی باشد. در اوایل سال 2020 با بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اشنا شدیم که اولین بازی در این سری بود. در عین حال بنظر می‌رسد که استودیو Respawn در حال توسعه دنباله این بازی‌ست.

بازی Star Wars: Squadrons بنظر یکه و تنها مانده هیچگونه بسته الحاقی دریافت نکند و اینگونه بنظر می‌رسد که بازی در همین حد باقی بماند. شما میتوانید این بازی را برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی خریداری کنید.

باید منتظر پروژه های معرفی نشده استودیو Motive بمانیم. بنظر شما استودیو Motive آینده روشنی پیش‌رو دارد؟ آیا این استودیو میتواند در آینده با استودیوهای بزرگ رقابت کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha