استودیو سازنده بازی Crackdown 2 توسط راکستار خریداری شد!
محمد آریامقدم
نویسنده:محمد آریامقدم
ارسال شده در:22 مهر 1399، 11:30

استودیو سازنده بازی Crackdown 2 توسط راکستار خریداری شد!

استودیو سازنده بازی Crackdown 2 از این پس تحت نظر راکستار و با یک اسم کاملا جدید به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

استودیو بریتانیایی Ruffian Games که از سال 2008 در صنعت بازی‌سازی فعال است را با بازی‌هایش برای پلتفرم‌های مایکروسافت می‌شناسیم. این استودیو که طی سال‌های اخیر بر روی تقریبا 10 عنوان از بازی‌های انحصاری مایکروسافت کار کرده، اخیرا توسط راکستار خریداری شد. استودیو Ruffian Games از یک سال پیش همکاری خود با راکستار را شروع کرده بود و از امروز، رسما تحت نظر راکستار به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

طبق آخرین گزارشات منتشر شده، استودیو Ruffian Games از این پس با نام Rockstar Dundee به کار خود ادامه خواهد داد. این استودیو پیش از این بر روی بازی‌های مطرحی از جمله Crackdown 2 و Halo: The Master Chief Collection کار کرده بود. همچنین بخش Wrecking Zone بازی Crackdown 3 نیز جزو پروژه‌های استودیو بازی‌سازی بریتانیایی بوده است. بخش Wrecking Zone بازی Crackdown 3 در واقع حکم بخش چندنفره این بازی را دارد؛ این بخش جزو بخش‌های جذاب بازی محسوب می‌شود.

گیم پلی بازی Halo: The Master Chief Collection

استودیو Ruffian Games تا به امروز روی چندین پروژه انحصاری مایکروسافت کار کرده است. تیم استودیو سازنده بازی Crackdown 2 شامل افرادی می‌شود که قبلا روی بازی‌هایی مثل Crackdown ،Fable و Project Gotham Racing کار کرده بودند. همچنین، بسیاری از نیروهای شاغل در Ruffian Games اعضای تیم سازنده بازی Manhunt و یا سری GTA بوده‌اند؛ عناوینی که جزو بازی‌های موفق راکستار به شمار می‌روند.

Ruffian Games از سال 2019 در حال جذب نیرو برای پروژه بعدی خود بوده است. با توجه به اینکه Rockstar North در اسکاتلند قرار دارد، انتظار می‌رود که در این پروژه، Rockstar North نیز با Ruffian Games همکاری داشته باشد. البته هنوز جزئیاتی از پروژه بعدی Ruffian Games در دست نیست. صرفا می‌دانیم که بازی بعدی این استودیو برای نسل نهم منتشر خواهد شد.

در حال حاضر و با جذب Ruffian Games، شرکت راکستار 10 شعبه دارد. این شرکت آمریکایی فعلا در حال کار بر روی نسخه نسل نهمی GTA V و GTA Online است. کار بر روی GTA Online می‌تواند اولین پروژه جدی Rockstar Dundee باشد.

به نظر شما خرید سازنده بازی Crackdown 2 توسط راکستار می‌تواند به موفقیت این شرکت در پروژه‌های آینده کمک کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha