نشان تجاری پروژه جدید اسکوئر انیکس تحت عنوان Forspoken ثبت شد!
محمد آریامقدم
نویسنده:محمد آریامقدم
ارسال شده در:23 مهر 1399، 11:20

نشان تجاری پروژه جدید اسکوئر انیکس تحت عنوان Forspoken ثبت شد!

ثبت شدن نشان تجاری پروژه جدید اسکوئر انیکس به طور واضح، از کار کردن این شرکت بر روی یک بازی جدید خبر می‌دهد. شاید با یک بازی دیگر شبیه به سری Final Fantasy طرف باشیم.

با وجود عملکرد نه چندان قابل قبول شرکت اسکوئر انیکس طی چند سال اخیر، همچنان این شرکت ژاپنی را می‌توان یکی از شرکت‌های مهم در صنعت بازی‌سازی دانست. پیش از این، این شرکت کار بر روی بازی Final Fantasy 16 را تایید کرده بود. اما این بازی، تنها عنوانی نیست که اسکوئر انیکس روی آن کار می‌کند. اخیرا نشان تجاری پروژه جدید اسکوئر انیکس در ژاپن به ثبت رسیده است. این پروژه در حال حاضر، Forspoken نام دارد.

بازی انحصاری Project Athia

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در رابطه با پروژه جدید شرکت اسکوئر انیکس در دست نیست. در نظر داشته باشید که Forspoken در حال حاضر صرفا یک اسم رمزی است و قطعا نام یک بازی جدید نخواهد بود. با این تفاسیر، این پروژه ممکن است که ارتباطی با سری Final Fantasy داشته باشد.

همچنین می‌دانیم که شرکت اسکوئر انیکس در حال کار بر روی یک بازی جهان باز است؛ عنوانی که فعلا آن‌را تحت عنوان Project Athia می‌شناسیم و در انحصار کنسول PS5 خواهد بود. بنابراین پروژه Forspoken می‌تواند مرتبط با Project Athia باشد.

شرکت اسکوئر انیکس طی چند سال اخیر فراز و نشیب‌های زیادی را داشته است. بازی‌های The Quite Man و Left Alive جزو ضعیف‌ترین بازی‌های این دهه به شمار می‌روند و عنوانی چون Shadow of the Tomb Raider هم نتوانسته بود موفقیت‌های نسخه‌های قبل را تکرار کند. عنوان Marvel’s Avengers، آخرین محصول اسکوئر انیکس هم در برآورده کردن انتظارات ناموفق بود. در حال حاضر محصول بعدی اسکوئر انیکس، Outriders نام دارد که در دسامبر سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

نظر شما در رابطه با پروژه Forspoken چیست؟ دیدگاه‌های خود در رابطه با اسکوئر انیکس و پروژه جدیدش را با ما در میان بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha