بازی King Arthur: Knight’s Tale در سه ماهه ابتدایی سال 2021 منتشر می شود

سازنده بازی Warhammer 40000 یعنی استودیو NeocoreGames عنوان RPG جدید خود، بازی King Arthur: Knight’s Tale را در سال 2021 منتشر می‌کند.

ما به‌زودی شاهد عرضه کنسول‌های نسل نهمی خواهیم بود و در کنار آن بدون شک انتظار گیمرها از سازندگان و ناشران بالا می‌رود. با وجود قدرت فوق‌العاده زیاد کنسول‌های نسل بعد، ما منتظر دیدن نوآوری‌های جدید هستیم. شکی نیست که بازی‌های بزرگ مانند Call of Duty و Halo با قدرت در نسل بعدی هم به کار خود ادامه خواهند داد، ولی به‌لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی و آسان‌تر شدن بازی‎سازی، ما انتظار حضور پر رنگ‌تر استودیوهای کوچک را در این نسل داریم.

بازی شاه بزرگ افسانه‌ای انگلستان قدیم با نام King Arthur: Knight’s Tale در سال 2021 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/سری توسط شرکت NeocoreGames منتشر می‌شود. طی مراسم معرفی دریافتیم که بازی King Arthur: Knight’s Tale یک بازی نقش آفرینی (RPG) است که می‌توان آن را تلفیقی از حالت مبارزه نوبتی (Turn-Based Combat) بازی XCOM با مکانیک‌های سنتی بازی‌های نقش آفرینی دانست که پیشرفت کاراکتر، ارتقا وسایل و تصمیمات بازیکن می‌توانند در روند داستانی بازی موثر باشند.

در این بازی شاه آرتور (King Arthur) گم شده و بازیکنان پا جای پای سر موردرد (Sir Mordred) گذاشته و وظیفه دارند تا شاه را پیدا کنند. ولی ما می‌دانیم که موردرد در اصل دشمن خونین شاه بوده و شخصی‌ست که به او خیانت کرده است. وی با شاه آرتور به‌جنگ می‌پردازد و در این بازی نیز وظیفه‌اش کشتن شاه به‌کمک بانوی دریاچه (The Lady of the Lake) است.

موردرد در این بازی تنها نیست و استودیو NeocoreGames نسخه‌ای تازه از شهسواران میزگرد (یاران شاه آرتور در داستان اصلی) را پیش‌روی ما می‌آورد. گروه موردرد برخلاف شهسواران میزگرد، جمعی شوم و شیطانی از جنگجوها و شوالیه‌هاست. بازیکنان در بازی King Arthur: Knight’s Tale به 30 شوالیه متفاوت دسترسی دارند که هرکدام از آن‌ها بطور جداگانه پیشرفت می‌کنند و می‌توانند در میدان جنگ یا بوسیله بیماری و یا نفرین‌ها بطور کامل از بازی حذف شود. در این بازی 5 گروه متفاوت از شوالیه‌ها وجود دارد و می‌توانید با آن‌ها به مبارزه و یافتن شاه آرتور بپردازید.

King Arthur Knights Tale Gameplay 2

در کنار شباهت حالت مبارزات به بازی XCOM، میدان‌های نبرد از مکان‌ و محیط‌های واقعی الهام گرفته و اسکن شده‌اند. تله‌ها و فریب‌ها نیز بخشی از قابلیت‌های بازیکن‌ هستند و با آن‌ها میتوانید دشمنان سرسخت خود را شکست دهید. استودیو Neocore گفته که 7 گروه مختلف از دشمنان دنیای شما را قبضه خواهد کرد و در مجموع بیش از 50 مدل دشمن متفاوت در بازی پیش‌روی شما خواهد بود. مقر بازیکنان در کملات (Camelot) مرکز فرمان‌روایی شاه آرتور است و این نکته به این معناست که شما می‌توانید آنجا را گسترش دهید. تصمیم‌های شما نیز تبعاتی در دنیای بازی خواهد داشت و شما با توجه به Morality Chart درون بازی از تاثیر این تصمیمات مطلع می‌شوید.

درکنار معرفی بازی King Arthur: Knight’s Tale استودیو NeocoreGames در صدد راه‌اندازی یک کیک استارتر برآمد و هدفشان جمع آوری 149.999 دلار است. البته آن‌ها در ادامه اعلام کردند که حتی درصورت جمع نشدن این میزان پول نیز بازی منتشر خواهد شد. آن‌ها قصد دارند این پول را صرف پشتیبانی بازی پس از انتشار کنند و مبلغ دریافتی ربطی به انتشار و کلیت و اصل بازی ندارد. بازیکنان می‌توانند در حدود یک ماه دیگر از طریق شبکه استیم به حالت بتای بازی دسترسی پیدا کنند.

بازی شاه آرتور / King Arthur Knights's Tale

استودیو مجارستانی و مستقل NeocoreGames در سال پانزدهم تاسیس خود بسیار پرکار بوده است. بدون شک بازیکنان با بازی‌هایی چون The Incredible Adventure of Van Helsing که دوربین ایزومتریک آن از بازی Diablo الهام گرفته شده بود، آشنا هستند. بازی جدید آن‌ها نیز تاحدی از بازی XCOM الهام گرفته شده است. آخرین بازی این استودیو بازی Warhammer 40000: Inquisitor Martyr بوده که در سال 2018 منتشر شد.

بازی King Arthur: Knight’s Tale در سه ماهه ابتدایی سال 2021 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/سری اس منتشر خواهد شد. شما کدام یک از بازی‌های این استودیو را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha