دانلود فصل دوم سریال ماندالوریان با زیرنویس فارسی + داستان، بازیگران و نمرات منتقدین

دانلود فصل دوم سریال ماندالوریان با زیرنویس فارسی + داستان، بازیگران و نمرات منتقدین

فصل دوم سریال ماندالوریان که اسپین‌ آفی از مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان است منتشر شد. در ادامه علاوه بر مرور داستان فصل اول نگاهی به داستان، بازیگران و نظرات منتقدین درباره سریال Mandalorian خواهیم داشت.

سریال ماندالوریان اثری علمی تخیلی است که از اسپین آف‌های فیلم جنگ ستارگان به حساب می‌آید. درواقع داستان این سریال در دنیای جنگ ستارگان رخ می‌دهد و سازنده و نویسنده اصلی آن جان فاورو است. از فیلم‌های فاورو می‌توان به سری Iron Man ،The Jungle Book و The Lion King اشاره کرد. این سریال مخصوص شبکه Disney+ است و فصل اول آن 8 قسمت دارد که در اواخر سال 2019 پخش فصل اول آن تمام شد. سریال Mandalorian با استقبال خوبی مواجه شد و به همین دلیل فصل دوم آن از 30 اکتبر 2020 یعنی 9 آبان 99 پخش شد.

فصل دوم سریال ماندالوریان

آنچه در ادامه می‌خوانید:

دانلود سریال ماندالوریان (فصل اول و دوم)
دانلود فصل اول سریال ماندالوریان بت زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فصل دوم سریال ماندالوریان
نمرات منتقدین سریال ماندالوریان 2019
تیم سورت / تی‌وی گاید: امتیاز 90
جودی برمن / تایم: نمره 80
آلن سپینوال / رولینگ استون: نمره 70
کلی لاولر / USA Today: امتیاز 63
سونیا ساراییا / ونیتی فیر: امتیاز 60
امیلی تاد واندرورف / واکس: امتیاز 50
hhhhh

دانلود سریال ماندالوریان (فصل اول و دوم)

در این بخش می‌توانید لینک دانلود سریال ماندالوریان را در سه کیفیت مختلف مشاهده کنید

دانلود فصل اول سریال ماندالوریان بت زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت 1: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

قسمت 2: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

قسمت 3: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

قسمت 4: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

قسمت 5: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

قسمت 6: کیفیت 1080P  کیفیت 720P

قسمت 7: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

قسمت 8: کیفیت 1080P   کیفیت 720P

 

دانلود فصل دوم سریال ماندالوریان

قسمت 1: کیفیت 1080P   کیفیت 720P  کیفیت 480P

قسمت 2: کیفیت 1080P   کیفیت 720P  کیفیت 480P

قسمت 3: کیفیت 1080P   کیفیت 720P  کیفیت 480P

زیرنویس فصل دوم سریال ماندالوریان

 

داستان سریال ماندالوریان

ماندالوریان‌ها طایفه‌ای جنگجو از سیاره ماندالور هستند که در سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars معرفی شدند. بوبا فت (Boba Fett) شکارچی جایزه‌بگیری‌ست که برای اولین بار در سه‌گانه اصلی فیلم‌های جنگ ستارگان حضور پیدا کرد. این شکارچی خودش یک ماندالور نیست اما همانند پدرش جنگو فت (Jango Fett) زره آن‌ها را برای ارعاب دیگران می‌پوشد.

داستان این سریال روی جنگجویی تنها تمرکز دارد که در مناطق دورافتاده کهکشان، خارج از منطقه نیو ریپابلیک کار می‌کند. داستان این سریال 3 سال بعد از بازگشت جدای، بعد از سقوط امپراتوری و قبل از پدیدار شدن محفل یکم می‌گذرد.

داستان سریال Mandalorian

در تریلر سریال ماندالوریان می‌بینیم که این شخصیت تفنگ‌دار که پدرو پاسکال (Pedro Pascal) آن را بازی می‌کند، با گروه‌های مختلفی مشغول جنگ است. گروه‌هایی مانند استورم‌تروپرز (Stormtroopers) و دث ‌تروپرز (Death Troopers) که ظاهرا بعد از سقوط امپراتوری هنوز با تمام قوا سرپا هستند. حداقل یکی از این گروه‌های استورم‌تروپر توسط یکی از وفادارن امپراتوری رهبری می‌شود. این نقش را جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) بازی می‌کند.

همچنین در تریلر می‌بینیم که ماندالوریان در میخانه‌ای از یکی از هم‌پیمان‌هایش (با بازی کارل ودرز / Carl Weathers) ماموریتی می‌گیرد. درنهایت هم با یک انسان ماشینی به نام IG-11 (با صدای تایکا وایتیتی Taika Waititi) همراه می‌شود.

در تریلر سریال ماندالوریان نه چهره شخصیت اصلی را می‌بینیم نه اسمش را می‌شنویم. به نظر می‌رسد که یونیفورم او برای نشان دادن شخصیت‌اش ضروری است. او از ماسکی استفاده می‌کند تا اعمال پیچیده اخلاقی‌اش را پنهان کند. به هر حال مشخص نیست که این ماندالوریان شخصیت مثبت یا منفی‌ای دارد. اما حداقل مشخص است که یکی از شخصیت‌ها که جینا کارانو (Gina Carano) بازی‌اش می‌کند، قبلا برای ائتلاف شورشی می‌جنگیده است.

زیرنویس سریال ماندالوریان

این سریال قرار است به مجموعه اصلی فیلم‌های ‌Star Wars وفادار باشد. مانند شخصیت هان سولو (Han Solo) در انتهای فیلم Empire Strikes Back، در تریلر این سریال هم صحنه‌ای از یک موجود فضایی یخ زده می‌بینیم.

 


تریلر فصل اول سریال Mandalorian


شما می‌توانید تریلر سریال ماندالوریان را در بالا تماشا کنید. در این ویدیوی مرموز شاهد صحنه‌های بسیار جذابی هستیم.

 


ارتباط سریال ماندالوریان و فیلم جنگ ستارگان


داستان سریال ماندالوریان در جهان مشابهی مانند جهان مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد. البته نباید انتظار داشته باشید که شخصیت‌های محبوب‌تان از فیلم‌های جنگ ستارگان در این سریال هم حضور داشته باشند.

دانلود فصل دوم سریال ماندالورین

تاکنون همه دنباله‌ها و اسپین‌آف‌هایی که دیزنی از مجموعه فیلم‌های Star Wars ساخته، حول محور همان سه‌گانه اصلی این فیلم‌ها بوده است. در فیلم Star Wars: Rogue One توضیح داده شد که چطور شورشی‌ها می‌خواهند اولین ستاره مرگ را نابود کنند. در فیلم Solo هم داستان هان سولو یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم‌های جنگ ستارگان روایت شد.

البته گفته شده که فیلم‌ها و سریال‌های آینده جنگ ستارگان از داستان سرنوشت خانواده اسکای واکر فراتر خواهند رفت و به گوشه‌های دیگر این جهان خواهند پرداخت. سریال Mandalorian به نظر می‌آید که اولین برنامه در این سبک باشد. سازنده این سریال گفته است که تازه‌واردانی در این سریال حضور خواهند داشت چرا که داستان اصلی آن در قسمت دیگری از جهان جنگ ستارگان رخ می‌دهد. همچنین او قول داده است که این سریال هم‌ردیف فیلم‌های قبلی و سرشار از ارجاع‌هایی به آن‌ها است.

 


بازیگران سریال ماندالوریان


در سریال ماندالوریان پدرو پاسکال، بازیگر نقش اوبرین مارتل در سریال Game of Thrones، نقش ماندالوریان را بازی خواهد کرد.

بازیگران سریال Mandalorian

کارل ودرز (بازیگر فیلم Rocky) هم در این سریال حضور خواهد داشت. شخصیتی که ودرز آن را ایفا می‌کند، پاسکال را استخدام می‌کند تا شی باارزشی را برای او پیدا کند.

از دیگر بازیگران سریال ماندالوریان می‌توان به جینا کارانو (بازیگر فیلم Fast & Furious 6)، اسپوزیتو (بازیگر سریال Breaking Bad)، تایکا وایتیتی، نیک نولته (بازیگر فیلم 48 Hrs.)، امیلی اسولو (بازیگر سریال The Mentalist) و کارگردان نامدار ورنر هرزوگ (Werner Herzog) اشاره کرد.

 


نمرات منتقدین سریال ماندالوریان 2019


پخش سریال ماندالوریان در تاریخ 12 نوامبر 2019 مصادف با 21 آبان 1398 از شبکه Disney+ شروع شد و فصل اول آن در 8 قسمت تا آخر سال 2019 پخش شد. این سریال مورد ستایش منتقدین قرار گرفت و توانست امتیازات خوبی را از آن‌ها و بینندگان دریافت کند. فصل اول این سریال در سایت راتن تومیتوز دارای امتیاز 93% بر اساس 33 نقد است. در سایت متاکریتیک هم سریال Mandalorian دارای امتیاز 70 از 29 نقد است که 23 نقد آن مثبت و 6 نقد آن متوسط محسوب شده. در ادامه به بررسی و نقد سریال ماندالوریان از دیدگاه منتقدین خواهیم پرداخت.

سریال ماندالوریان

 

تیم سورت / تی‌وی گاید: امتیاز 90

اولین قسمت سریال ماندالوریان یک اثر نوستالژیک هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده بوده که به ریشه‌های خود احترام می‌گذارد؛ البته نمی‌توانیم این حرف را برای سایر آثار مربوط به جنگ ستارگان این روزها بگوییم. با وجود این‌ها، این تم وسترن این سریال است که آن را عالی کرده است.

جودی برمن / تایم: نمره 80

سریال Mandelorian طراحی صحنه فوق‌العاده، دنیای زیبا، یک جانور کوچک و نقش‌آفرینی بسیار خوبی از فیلم‌سازی سال‌های دور، ورنر هرزاگ (Werner Herzog) در یک نقش منفی کوتاه اما به‌یادماندنی را ارائه می‌دهد. با اینکه سه قسمت اول سریال ریتم کندی دارند، اما ترکیب روایت داستان آهسته و نبردهای فراوان، حسی کمیک بوکی به آن داده است.

 

آلن سپینوال / رولینگ استون: نمره 70

«سرگرم‌کننده» احتمالا بهترین کلمه‌ای است که می‌توانم به پخش فشرده اولیه سریال The Mandelorian اطلاق کنم. فاورو و فیلونی کار بسیار موفقی را در معرفی این گوشه از فرنچایز به ما انجام می‌دهند و وضعیت‌های دشواری را نشان می‌دهند که شخصیت اصلی که توسط پدرو پاسکال بازی می‌شود، در آن‌ها قرار می‌گیرد. در این مرحله اولیه، این سریال بهترین بخش‌های استار وارز به همراه محبوب‌ترین کلیشه‌های فیلم‌های وسترن است.

دانلود فصل دوم سریال ماندالوریان

 

کلی لاولر / USA Today: امتیاز 63

این سریال پیرامون شخصیتی مبهم ایجاد شده (او هیچ‌وقت کلاه‌خود خود را درنمی‌آورد و حتی صدای او هم تغییر یافته است) که باعث می‌شود در قسمت اول آن هیچ رابطه احساسی با او برقرار نکنیم. یک پیچش داستانی کوچک در انتهای آن پایه‌های داستانی را بنا می‌کند که می‌تواند ایده‌های بزرگ‌تری را از مجموعه فیلم‌ها شامل شود.

سونیا ساراییا / ونیتی فیر: امتیاز 60

اگر تماشای شلیک کردن چندین سرباز رزه‌پوش فضایی به هم با سلاح‌هایشان را دوست دارید، چیزی برای شکایت درباره این سریال پیدا نخواهید کرد؛ اما بدون تاریخچه، انگیزه، یا حالت چهره، این سریال کمی تهی به نظر می‌رسد و آن عنصر انسانی دنیای استار وارز را ندارد.

 

امیلی تاد واندرورف / واکس: امتیاز 50

سریال ماندالوریان یک سرگرمی خوب است؛ اما در عین حال، یک سرگرمی اساسا خالی بوده و پیشگام خوبی برای بسیاری از برنامه‌های اورجینال دیزنی پلاس که در آینده عرضه می‌شوند، نیست.

 


اخبار مربوط به فصل دوم سریال ماندالوریان


در این بخش به ارائه جزئیات منتشر شده از فصل دوم سریال ماندالوریان خواهیم پرداخت.

دانلود سریال ماندالوریان

به نظر می‌رسد که تعداد زیادی از شخصیت‌های مجموعه استار وارز قرار است در این سریال حضور پیدا کنند؛ از شخصیت‌های محبوب سری انیمیشن جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون گرفته تا شخصیت‌های فیلم های سینمایی استار وارز. انتظار می‌رود که در این فصل، اطلاعات بیشتری از محل زندگی بیبی یودا کسب کنیم؛ همچنین Darksaber که در قسمت آخر فصل اول، شاهد آن بودیم. در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام شده، آقای جانکارلو اسپوزیتو (بازیگر نقش ماف گیدئون) اعلام کرده که اسلحه او، تاثیر بسزایی در فصل دوم خواهد داشت.

سریال ماندالورین فصل دوم قسمت اول

سایت هالیوود ریپورتر نیز اعلام کرده که شخصیت Boba Fett با بازی تمورا موریسون (Temuera Morrison) قرار است در فصل جدید حضور داشته باشد. موریسون در فصل اول نقش Jango Fett را داشت و بوبا فیت قرار است کلون او باشد.

متاسفانه هنوز تریلری برای فصل دوم سریال ماندالورین پخش نشده اما انتظار می‌رود در همین ماه آگوست (مرداد – شهریور) منتشر شود. پیش از این قرار بود در مراسم Star Wars: Celebration در 27 آگوست، شاهد پخش تریلر باشیم اما این رویداد به دلیل ویروس کرونا کنسل شد.

 


جمع بندی


مجموعه‌ فیلم‌های جنگ ستارگان از محبوب‌ترین فیلم‌ها در ژانر علمی-تخیلی هستند. اسپین آف جدید این مجموعه هم در قالب سریال Mandalorian منتشر شده است. در این مطلب مروری بر بازیگران، داستان، تیزر و نمرات منتقدین داشتیم. نظر شما راجع به سریال ماندالوریان و دنیای جنگ ستارگان چیست؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
علیرضا
.
25 بهمن 1398، 18:01
پاسخ
0
0
سریال ماندالوریان عالیه
Bookworm
.
06 خرداد 1399، 17:34
پاسخ
0
1
سلام من خیلی از جنگ ستارگان خوشم میاد ولی این سریال رو ندیدم خواستم بدونم ایا به فازما ربطی داره؟ :)♡ ممنون میشم پاسخ بدین.
Yoda
.
15 آبان 1399، 08:58
پاسخ
0
0
@Bookworm
بله ربط داره داستان بین فیلم های بازگشت جدای و نیرو برمی‌خیزد هست البته به زمان بازگشت جدای نزدیک تره باتشکر
amir
.
26 آبان 1399، 20:09
پاسخ
0
0
فیلم ها سانسور شده هستند؟؟؟؟؟؟
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
259 رای