10 برنامه دی جی حرفه ای برای کامپیوتر و موبایل

10 برنامه دی جی حرفه ای برای کامپیوتر و موبایل

یک برنامه دی جی مناسب می‌تواند تا حد زیادی به بهبود توانایی‌های شما در این حرفه کمک کند، اما چگونه باید بهترین برنامه های دی جی را پیدا کنیم؟

با تمام احترامی که برای علاقه‌مندان به سی‌دی و صفحات گرامافون داریم، باید بگوییم این روزها راحت‌ترین و بهترین روش برای دی‌جی استفاده از یک سیستم دیجیتال است؛ چه از برنامه دی جی برای کامپیوتر استفاده کنید یا از نسخه گوشی آن‌ها برای اندروید و iOS. خوشبختانه برنامه دی جی در هر کدام از این پلتفرم‌ها در تعداد بسیار زیادی عرضه شدند و دست شما برای انتخاب بهترین برنامه های دی جی باز است.

این برنامه‌ها همچنین امکانات و ویژگی‌های زیادی را نیز به کاربران ارائه می‌کنند تا همه بتوانند میکس‌هایی درجه 1 بسازند. اگر به این مجموعه یک کنترلر سخت‌افزاری هم اضافه کنید نه تنها چیزی از تجهیزات قدیمی دی جی کم نخواهید داشت، بلکه به ابزار و قابلیت‌های بیشتری نسبت به آن‌ها هم دسترسی دارید. اما از میان این همه برنامه دی جی کدام یک انتخاب بهتری است؟ در ادامه با چندین نمونه از برنامه دی جی حرفه ای برای کامپیوتر و موبایل آشنا خواهیم شد.

برنامه دی جی برای موبایل
دانلود برنامه Cross DJ برای اندروید و آیفون
اپلیکیشن دی جی edjing Mix
اپلیکیشن دی جی Music Maker JAM
اپلیکیشن دی جی djay
برنامه دی جی برای کامپیوتر
برنامه دی جی برای کامپیوتر PCDJ DEX 3
برنامه دی جی حرفه ای Ableton Live 10
نرم افزار دی جی حرفه ای برای کامپیوتر MAGIX Digital DJ 2
برنامه دی جی حرفه ای MAGIX Music Maker
hhhhh

 

برنامه دی جی برای موبایل

در حال حاضر چندین برنامه DJ با کیفیت برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. البته شما به تنهایی و فقط با این برنامه‌ها نمی‌توانید یک دی جی حرفه ای شوید و به سایر تجهیزات هم نیاز دارید، اما با کمک این چند نمونه که از بهترین برنامه های دی جی اندروید هستند می‌توانید با این دنیا و با روش کار ابزار مختلف آشنا شوید و کمی هم ترک‌های موسیقی خودتان را سرگرم کنید.

 

دانلود برنامه Cross DJ برای اندروید و آیفون

DJ Apps / بهترین برنامه های دی جی

برنامه Cross DJ جزو اولین اپلیکیشن دی جی است که برای گوشی عرضه شد. این برنامه ویژگی‌ها و قابلیت‌های کاربردی و متنوع زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توانیم به قابلیت تشخیص تعداد بیت‌ها در دقیقه، هماهنگ کردن ترک‌ها و ویرایش بیت گرید اشاره کنیم. همچنین در این برنامه DJ شما به 5 سطح مختلف پیچ بند (Pitch Bend) دسترسی دارید.

این برنامه دی جی میکسر رایگان است، اما اگر بخواهید به ویژگی‌های اضافی مثل میکسر خودکار، پشتیبانی از میکسر خارجی و… دست پیدا کنید یا از دست تبلیغات نفس راحتی بکشید باید نسخه پولی آن را خریداری کنید.

دانلود برنامه Cross DJ برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن دی جی edjing Mix

DJ Apps / برنامه دی جی حرفه ای

یکی دیگر از بهترین برنامه های دی جی اپلیکیشن edjing Mix است. این برنامه دی جی اندروید و iOS دارای تعداد قابل توجهی امکانات و ویژگی‌های متنوع است که از مهمترین آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از Deezer و کتابخانه محلی کاربر، 16 نمونه ترک، امکان سینک مداوم بین دو ترک مختلف و همچنین لوپ کردن ترک اشاره کرد.

افزون بر این شما از طریق این برنامه DJ به ساند کلاود دسترسی خواهید داشت و همچنین می‌توانید آهنگ‌های ساخت خودتان را هم در یک پلتفرم ابری آپلود و ذخیره کنید.

دانلود اپلیکیشن دی جی edjing Mix برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن دی جی Music Maker JAM

DJ Apps / برنامه DJ

اپلیکیشن Music Maker JAM یک برنامه دی جی حرفه ای است و از محبوبیت بسیار زیادی هم برخوردار است. در این برنامه DJ تمامی نیازهای پایه‌ای و اصلی شما برآورده می‌شود. می‌توانید بیت‌های خودتان را بسازید، صدا ضبط کنید، افکت‌های لحظه‌ای اضافه کنید و همچنین از تعداد زیادی از پک‌های صدا بهره ببرید. این برنامه بخش قابل توجهی از این امکانات را به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد، اما مانند بیشتر برنامه‌های ساخت موسیقی بخشی از قابلیت‌های آن تنها با خرید اشتراک قابل دسترسی است.

دانلود اپلیکیشن دی جی Music Maker JAM برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن دی جی djay

DJ Apps / اپلیکیشن دی جی

djay یک برنامه DJ است که ابتدا برای کاربران آیفون عرضه شد و سپس سازندگان آن پس از استقبال قابل توجه کاربران اپل تصمیم گرفتند نسخه اندروید آن را نیز وارد بازار کنند. دلیل اصلی محبوبیت این برنامه امکان اتصال آن به اسپاتیفای است که از قضا مهمترین ویژگی آن هم به شمار می‌آید.

به همین دلیل شما برای ساخت میکس‌هایتان به آهنگ‌های بسیار زیادی دسترسی خواهید داشت. افزون بر این برخی از قابلیت‌های کلیدی مثل میکس خودکار، افکت‌ها، پیچ بلند و… نیز در این برنامه DJ قابل استفاده هستند.

دانلود اپلیکیشن دی جی djay برای اندروید و iOS

 

برنامه دی جی برای کامپیوتر

برنامه دی جی برای کامپیوتر تا حدود زیادی با نسخه‌های موبایلی متفاوت است آن هم به این دلیل که نسخه‌های کامپیوتری از امکانات بسیار بیشتری برخوردار هستند و اکثرشان را می‌توان یک نرم افزار دی جی حرفه ای برای کامپیوتر به حساب آورد، در حالی که در طرف مقابل نرم افزار دی جی فارسی برای اندروید یا آیفون بیشتر حالت سرگرمی و آشنایی با این دنیا را دارند، به استثنا چند مورد. از همین رو بیشتر کسانی که قصد دارند به صورت حرفه‌ای کار دی‌جی را دنبال کنند بهتر است به سراغ بهترین برنامه های دی جی برای کامپیوتر بروند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

برنامه دی جی برای کامپیوتر PCDJ DEX 3

DJ Apps / برنامه دی جی برای کامپیوتر

یکی از بهترین برنامه های DJ برای کسانی که به دنبال دانلود برنامه دی جی ساده برای کامپیوتر هستند تا از طریق آن به مجموعه‌ای از امکانات مختلف از میکس ویدیو و کارائوکه گرفته تا کنسرت و ترک موسیقی دسترسی داشته باشند PCDJ DEX 3 است. به لطف رابط کاربری ساده و همچنین 4 میز دی‌جی مختلف شما پس از مدتی گذراندن وقت با این برنامه به راحتی می‌توانید با آن آشنا شوید و موسیقی را به هر طریقی که دوست دارید کنترل کنید.

دانلود برنامه دی جی برای کامپیوتر PCDJ DEX 3

 

برنامه دی جی حرفه ای Ableton Live 10

DJ Apps / برنامه دی جی برای موبایل

بیشتر کسانی که نام آبلتون را شنیده باشند می‌گویند این برنامه در حقیقت یک ایستگاه کار صوتی دیجیتال است و نه یک برنامه DJ. در واقع همینطور است و این برنامه بیشتر برای ضبط صدا و ساخت موسیقی به صورت دیجیتال کاربرد دارد و در این زمینه نیز یکی از بهترین نرم افزارها در بازار به شمار می‌آید.

اما دلیل اینکه این برنامه در فهرست ما قرار گرفته این است که شما با Ableton Live 10 می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. چرا که اگر بخواهید به عنوان یک دی جی فعالیت کنید فقط به اپلیکیشن دی جی احتیاج ندارید و باید ترک‌ها را نیز ساخته و ضبط کنید و آبلتون به شما اجازه انجام هردو را می‌دهد. این نرم افزار به عنوان یک اپلیکیشن دی جی تقریبا هیچ چیزی از سایر برنامه‌ها که به طور اختصاصی برای دی جی ساخته شدند کم ندارد و به شما اجازه می‌دهد با 1500 صوت مختلف، 29 افکت صوتی و 3 ابزار موسیقی مختلف آهنگ بسازید.

اگر به نرم افزاری نیاز دارید که بتواند تمامی نیازهای شما از ساخت و ضبط موسیقی و البته دی جی را برطرف کند آبلتون یکی از بهترین برنامه های DJ برای شما خواهد بود.

دانلود برنامه دی جی حرفه ای Ableton Live 10

 

نرم افزار دی جی حرفه ای برای کامپیوتر MAGIX Digital DJ 2

DJ Apps / برنامه دی جی اندروید

یکی از بهترین نرم افزار های دی جی برای کسانی که به دنبال یک برنامه دی جی کاربردی هستند MAGIX Digital DJ 2 است. البته فقط بهتر است اگر قصد استفاده مداوم از این برنامه را دارید آن را دانلود کنید؛ چرا که در ابتدا کار با این برنامه خیلی هم ساده نیست و باید مدتی برایش وقت بگذارید. به همین دلیل اگر می‌خواهید به صورت تفریحی از یک برنامه دی جی استفاده کنید، سراغ این یکی نروید.

دانلود نرم افزار دی جی حرفه ای برای کامپیوتر MAGIX Digital DJ 2

 

برنامه دی جی حرفه ای MAGIX Music Maker

DJ Apps / بهترین برنامه های DJ

MAGIX Music Maker در زمره بهترین نرم افزارهای دی جی موجود در بازار قرار می‌گیرد. حتی اگر هیچ تجربه‌ای از دی جی یا ضبط آهنگ نداشته باشید به کمک این برنامه می‌توانید هر آهنگی که دوست دارید بسازید و با جنبه‌های مختلف این کار آشنا شوید.

در این برنامه کاربران به حدود 8 هزار صوت مختلف در کنار تعداد قابل توجهی ابزار و ادوات مجازی موسیقی دسترسی دارند و به همین دلیل یکی از بهترین برنامه‌هایی که در ابتدا کار می‌توانید از آن استفاده کنید همین برنامه است. MAGIX Music Maker یک برنامه ایده‌آل برای کسانی است که به دنبال دانلود برنامه دی جی ساده برای کامپیوتر هستند تا از طریق آن بتوانند به ترکیبی از یک ایستگاه کار صوتی دیجیتال و برنامه دی جی حرفه ای دسترسی داشته باشند.

دانلود برنامه دی جی حرفه ای MAGIX Music Maker

 

هنگام انتخاب برنامه دی جی مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنید سطحی است که در آن قرار دارید. برای مثال اگر یک حرفه‌ای باشید باید به سراغ یک برنامه دی جی حرفه ای بروید و در غیر این صورت بهتر است کار خود را با یک برنامه ساده با رابط کاربری که پیچیدگی زیادی ندارد شروع کنید و کم کم به سراغ نرم افزارهای حرفه‌ای تر بروید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
259 رای