10 برنامه برش آهنگ برای اندروید و آیفون + لینک دانلود

10 برنامه برش آهنگ برای اندروید و آیفون + لینک دانلود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر آهنگ زنگ خاص خود را می‌خواهید، به برنامه برش آهنگ برای گوشی نیاز دارید. در ادامه این مقاله نمونه‌هایی از این برنامه‌ها را معرفی می‌کنیم.

اگر فایل‌های صوتی خود را بسیار ویرایش می‌کنید یا همواره زنگ گوشی خود را از آهنگ‌های مورد علاقه‌تان انتخاب می‌کنید، به برنامه برش آهنگ برای اندروید یا آیفون نیاز دارید. با استفاده از برنامه برش آهنگ می‌توانید قسمت‌هایی از یک فایل صوتی را که نیازی به آن ندارید حذف کرده و قسمت‌های مورد علاقه خود را از کل فایل جدا کنید. با نصب برنامه برش آهنگ MP3 روی گوشی می‌توانید هرجایی که باشید بدون نیاز به کامپیوتر و به سرعت فایل‌های خود را برش دهید. با مقاله 10 برنامه برش آهنگ برای اندروید و آیفون همراه پلازامگ باشید.

ساده ترین نرم افزار برش صدا

 

10 برنامه برش آهنگ برای اندروید و آیفون

برنامه‌های بسیاری به عنوان برنامه برش آهنگ در مارکت‌های اندرویدی و اپ استور قابل دسترسی هستند، اما کدام یک را باید انتخاب کرد؟ در ادامه این مقاله از بهترین برنامه های برش آهنگ چند برنامه برش آهنگ برای آیفون و چند برنامه برش فایل صوتی اندروید معرفی می‌کنیم و هر یک را به اختصار برایتان توضیح می‌دهیم. در ادامه این مقاله از قسمت فناوری پلازامگ همچنان با ما همراه بمانید.

 

برنامه Music Editor

اپلیکیشن برش آهنگ

اپلیکیشن برش آهنگ Music Editor یکی از برنامه‌های جامع برای برش آهنگ است که به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های صوتی خود را برش داده و به آنها جلوه‌های صوتی اضافه کنید. علاوه بر این مورد با این برنامه برش آهنگ می‌توانید دو فایل MP3 را با هم ادغام کرده و میکسی از آهنگ‌های مورد نظر خود بسازید. فایل‌های صوتی خود را می‌توانید در لیستی در این برنامه بیابید، هر چند که علاوه بر لیست، می‌توانید فایل‌هایتان را از طریق فولدر این برنامه که در دستگاهتان ذخیره می‌شود نیز بیابید.

برنامه برش موسیقی اندروید Music Editor دارای یک قسمت ضبط صدای اختصاصی است که به کاربر اجازه می‌دهد تا صدا یا قطعه موسیقی خود را با استفاده از آن ضبط کند. برنامه برش آهنگ Music Editor برنامه‌ای بسیار کاربردی است، خصوصا زمانی که می‌خواهید فایل‌های MP3 با فرمت‌های مختلف را به یکدیگر تبدیل کنید. از جمله فرمت‌های پشتیبانی شده می‌توان به AAC، فرمت WAV، فرمت M4A، فرمت MP3 و… اشاره کرد.

تمامی فایل‌های ویرایش شده در فولدرهایی جداگانه ذخیره می‌شوند، پس مثلا می‌توانید برای فایل‌های صوتی‌ای که برش داده‌اید یک فولدر و برای فایل‌هایی که آنها را ادغام کرده‌اید یک فولدر جداگانه بیابید. با توجه به این نکته که این برنامه برش آهنگ صوتی، چندین کار را با یک برنامه برای کاربر انجام می‌دهد، احتمالا جامع‌ترین برنامه برش آهنگ اندروید در حال حاضر است. این برنامه رایگان همراه با تبلیغات و خرید درون برنامه‌ای در گوگل پلی ارائه می‌شود.

دانلود برنامه Music Editor برای اندروید

 

برنامه MP3 Cutter

بهترین برنامه های برش آهنگ

مورد بعدی از بهترین اپلیکیشن‌های برش آهنگ برنامه MP3 Cutter است که به شما امکان ویرایش سریع فایل‌های موجود در گوشی‌تان را می‌دهد تا بتوانید آهنگ‌های زنگ و هشدار مورد علاقه خود را بسازید. تطبیق پذیری اندروید به کاربران آن امکان انتخاب هر نوع فایل MP3 را می‌دهد و برنامه‌های این چنینی کاربران را در این امر یاری می‌دهند.

می‌توانید به فایل‌های MP3 موجود در دستگاه از طریق فهرستی که در برنامه نشان داده می‌شود دسترسی پیدا کنید. ابزارهای ویرایش ساده‌ای برای کمک به کاربران در بریدن قسمتی از یک فایل MP3 در برنامه موجود است. با توجه به چنین توصیفی می‌توان گفت که این برنامه ساده ترین نرم افزار برش صدا برای اندروید است.

وقتی فایل MP3 خود را ویرایش کردید می‌توانید آن را به عنوان آهنگ زنگ خود انتخاب کنید بدون اینکه نیاز به خروج از برنامه داشته باشید. پس از ویرایش فایل‌های صوتی خود می توانید آنها را روی کارت حافظه خود ذخیره کنید. این برنامه شاید بهترین برنامه برش آهنگ در اندروید باشد، اما با تبلیغات و خرید درون برنامه‌ای همراه است. این برنامه با بسیاری از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی سازگار است.

دانلود برنامه MP3 Cutter برای اندروید

 

برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker

برنامه برش آهنگ برای iOS

این اپلیکیشن کمی از دیگر برنامه‌های فهرست برنامه برش آهنگ پلازامگ قدیمی‌تر است. با این برنامه برش آهنگ می‌توانید فایل‌های MP3 خود را به آهنگ زنگ هشدار تبدیل کنید. علاوه بر این می‌توانید از ضبط صدای درون برنامه تغییراتی در فایل‌هایتان ایجاد کنید. کل این فرایند چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد. تنها کاری که باید بکنید این است که فایل صوتی مورد نظر خود را انتخاب کرده، ببرید، ذخیره کنید و سپس به عنوان آهنگ زنگ یا هشدار انتخاب کنید.

می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را نام گذاری کرده و از به هم ریختگی در آنها جلوگیری کنید. علاوه بر این می‌توانید امواج صدا را برای دیدی بهتر از آنچه ویرایش کرده‌اید، ببینید. تمامی فایل‌های ویرایش شده در کارت حافظه ذخیره می‌شوند، پس در صورت تعویض گوشی نیز نگران از بین رفتن آنها نخواهید بود. این برنامه برش آهنگ در گوگل پلی رایگان بوده و با تبلیغات همراه است، اما خرید درون برنامه‌ای ندارد. این اپلیکیشن اندرویدی با دستگاه‌های دارای اندروید 2.3 به بالا سازگار بوده و به همین علت با بسیاری از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی سازگار است.

دانلود برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker برای اندروید

 

برنامه Audio MP3 Cutter

برنامه برش آهنگ برای اندروید

این برنامه برش آهنگ بیشتر به برنامه‌ای برای دی جی‌ها شباهت دارد. البته می‌توانید با این برنامه تمامی موارد استاندارد ویرایش یک فایل MP3 از جمله برش آهنگ و استفاده از آن به عنوان آهنگ زنگ یا هشدار را انجام دهید. در عین حال می‌توانید دو فایل MP3 را با یکدیگر ادغام کرده و فایلی طولانی‌تر بسازید. این برنامه به شما امکان ویرایش اطلاعات یک فایل صوتی از جمله عکس، نام فایل، نام هنرمند و… را می‌دهد. در کنار تمامی این موارد این برنامه اندرویدی پخش کننده فایل صوتی‌ای درون خود دارد که به شما اجازه می‌دهد فایل‌های صوتی خود را درون آن پخش کنید.

با این نرم افزار برش آهنگ حرفه ای پس از ویرایش فایل صوتی مورد نظر خود می‌توانید آن را به عنوان آهنگ زنگ یا هشدار خود بدون خارج شدن از برنامه تنظیم کنید. این برنامه رابط کاربری‌ای زیبا داشته و برای رایگان ماندن، از تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای استفاده می‌کند. این برنامه با نسخه‌های اندروید 4 به بالا سازگار است.

دانلود برنامه Audio MP3 Cutter برای اندروید

 

برنامه Timbre

برنامه برش آهنگ

این برنامه کات کردن آهنگ برنامه‌ای زیبا با تمام ابزارهای کنترل و ویرایش فایل‌های صوتی است. علاوه بر فایل‌های صوتی می‌توانید فایل‌های ویدیویی را نیز با هم ادغام کنید یا تنها صدا را از فایلی ویدیویی جدا کرده و به آهنگ زنگ خود تبدیل کنید. این برنامه از فرمت‌های ویدیویی از جمله WAV، فرمت FLV، فرمت AVI، فرمت MKV، فرمت WebM و MPEG پشتیبانی می‌کند.

از طریق الگوریتم مخصوص این برنامه برش آهنگ می‌توانید نوشته‌ها را به صدا تبدیل کنید. با توجه به امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربران قرار می‌دهد می‌توانید آن را از بهترین برنامه‌های موجود در این فهرست بدانید. این اپلیکیشن از تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای استفاده می‌کند.

دانلود برنامه Timbre برای اندروید

 

برنامه MP3 Cutter and Audio Merger

بهترین برنامه های برش آهنگ

این برنامه برش آهنگ از دیگر برنامه‌هایی است که به شما امکان می‌دهد کلیپ‌هایی بلند یا کوتاه از یک فایل صوتی ببرید. با استفاده از این برنامه می‌توانید فایل‌های صوتی خود را به فرمت‌های دیگر تبدیل کرده و با ادغام فایل‌های صوتی مختلف، فایل‌های جدید ایجاد کنید.

با اینکه اسم برنامه برش فایل‌های MP3 است، فرمت‌های بسیار دیگری از جمله OGG، فرمت MP4، فرمت WAV و ACC نیز در این برنامه پشتیبانی می‌شوند. قبل از ذخیره کردن قسمت‌های بریده شده می‌توانید آنها را گوش داده و بر روی آنها تغییرات نهایی را ایجاد کنید. روی صفحه نمایش دستگاه خود می‌توانید امواج قابل ویرایش فایل خود را بزرگ کرده و ببینید. برای دانلود نرم افزار بریدن و چسباندن آهنگ برای اندروید می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود برنامه MP3 Cutter and Audio Merger برای اندروید

 

برنامه Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor

اپلیکیشن برش آهنگ

این برنامه برش آهنگ بهترین امکانات بریدن آهنگ‌های زنگ‌ را در اختیارتان قرار می‌دهد. با استفاده از این برنامه می‌توانید نمایش گرافیکی فایل صوتی خود را دیده و قسمت‌های مورد علاقه خود را جدا کنید.

اگر دوست دارید آهنگ زنگی مخصوص خود داشته باشید یا به دنبال برنامه‌ای برای تبدیل فرمت‌های صوتی می‌گردید، این برنامه بهترین گزینه پیش روی شماست. علاوه بر تمامی این‌ها این اپلیکیشن برش صدا به شما امکان می‌دهد فایل‌های ضبط شده خود را ویرایش کرده، قسمت‌های مورد نظر خود را گوش کرده و آنها را به عنوان آهنگ زنگ خود برای مخاطبین خاص تنظیم کنید.

دانلود Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor برای اندروید

 

برنامه Lexis Audio Editor

بهترین اپلیکیشن های برش آهنگ

بهترین ویژگی این برنامه برش آهنگ این است که می‌توانیم از تقریبا همه امکانات فوق‌العاده آن بدون پرداخت هزینه استفاده کنیم. تنها گزینه پولی این برنامه ذخیره فایل MP3 آن است. این مورد در مقایسه با ویژگی‌های دیگر این برنامه که به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته‌اند چیز مهمی به نظر نمی‌آید.

دانلود برنامه Lexis Audio Editor برای اندروید

 

برنامه Music Maker JAM – Song & Beatmaker app

نرم افزار برش آهنگ برای اندروید

نهمین مورد از فهرست برنامه برش آهنگ برنامه JAM Music Maker است. برای استفاده از این برنامه کافیست فایل صدا یا موسیقی خود را انتخاب کرده و به داخل فضای برنامه اضافه کنید. حالا می‌توانید از هزاران گزینه ویرایش این برنامه از جمله میکس صدا، قابلیت اضافه کردن صدا و … لذت ببرید.

دانلود برنامه Music Maker JAM – Song & Beatmaker app برای اندروید

 

برنامه FilmoraGo

نرم افزار برش آهنگ حرفه ای

برنامه بعدی در فهرست 10 برنامه برش صدا FilmoraGo، برنامه برش آهنگ برای iOS است. استفاده از این برنامه برش آهنگ آیفون، ساده بوده و علاوه بر ویرایش صدا می‌توانید از آن برای ویرایش ویدیو نیز استفاده کنید. این برنامه برش آهنگ برای iOS برنامه‌ای قدرتمند در میان دیگر اپلیکیشن ‌های برش آهنگ است.

با قابلیت‌های موجود در این برنامه می‌توانید به راحتی فایل‌های صوتی یا ویدیویی گوشی آیفون خود را ویرایش کنید. علاوه بر این می‌توانید از طریق آن صدا ضبط کرده، جلوه‌های صوتی به فایل خود اضافه کرده و صدا را از ویدیو جدا کنید.

دانلود برنامه FilmoraGo برای اندروید و iOS

 

جمع بندی

در این مقاله با 10 برنامه برش صدا برای اندروید و آیفون آشنا شدیم و به اختصار ویژگی‌های هر یک از این برنامه‌ها را توضیح دادیم. نظر شما درباره این برنامه‌ها چیست؟ کدام یک را نسبت به دیگری ترجیح می‌دهید؟ کدام یک را قبلا استفاده کرده‌اید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
مریم
.
28 آبان 1399، 11:12
پاسخ
0
0
منم دنبال نرم افزار برش آهنگ برای اندروید بودم اتفاقا . مرسی از این لیست عالی تون
لعیا خیام باشی
.
29 آذر 1399، 16:24
پاسخ
0
0
ممنون از مطلب خوبتون :)
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5