اطلاعاتی در رابطه با بخش آنلاین بازی Resident Evil 8: Village لو رفت

اطلاعاتی در رابطه با بخش آنلاین بازی Resident Evil 8: Village لو رفت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل را می‌توان در زمره محبوب‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین فرنچایزهای دنیای سرگرمی قرار داد. در این مطلب به جدیدترین قسمت از این سری یعنی بازی رزیدنت اویل 8 خواهیم پرداخت.

بازی رزیدنت اویل 8 دنباله‌روی سبک و چهارچوب موفق قسمت هفتم است؛ سبکی که بار دیگر این مجموعه را به اوج قله وحشت در دنیای بازی رساند. در جریان رونمایی سونی از کنسول PS5، نخستین تریلر بازی Resident Evil 8 پخش شد و طرفداران خود را هیجان‌زده کرد. این بازی برای ویندوز و پلتفرم‌های نسل بعد یعنی PS5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد. در ادامه به تمامی جزییاتی که از بازی Resident Evil 8: Village می‌دانیم، خواهیم پرداخت.

بازی رزیدنت اویل 8

آنچه در ادامه می‌خوانید:

اطلاعاتی در رابطه با بخش آنلاین بازی Resident Evil 8: Village لو رفت

دانلود بازی رزیدنت اویل 8

سال 2020 سال خوبی برای شرکت کپکام نبود و بسیاری از اطلاعات، برنامه‌ها و بازی‌های حداقل چند سال آینده آن‌ها توسط هکرها لو رفت. یکی از بزرگ‌ترین قربانی‌های بدشانسی کپکام نسخه بعدی Resident Evil یعنی RE: Village است. درحالی که ما هنوز از تاریخ انتشار رسمی بازی مطلع نیستیم، داستان بازی به‌طو کامل لو رفته و بسیاری درحال مطالعه آن هستند. درهمین راستا، ما اطلاعاتی درباره بخش آنلاین چندنفره بازی نیز به‌دست آورده‌ایم.

طی پستی در شبکه اجتماعی ردیت توسط GamingLeaksAndRumors، کاربران برخی از اطلاعات را ترجمه کرده و ادعا دارند که بازی شامل بخش چندنفره آنلاین با نام Village Online خواهد بود. این بخش شامل کاراکترها، لباس‌ها و برخی پک‌ها افزایش سطح بازیکن می‌شوند که البته هدف اصلی آن‌ها تابدین لحظه مشخص و شناسایی نشده است. داستان بخش آنلاین بازی زمانی جذاب‌تر می‌شود که طی دیتای لو رفته، اطلاعاتی درباره بست دادن بخش آنلاین چندنفره این بازی با بازی Resident Evil Outrage که به اعتقاد بسیاری همان Revelations 3 هست شنیده می‌شود.

اگر این اطلاعات درست و دقیق باشند، می‌توان کپکام را پیرو راه اکتیویژن در ادغام کردن دو بازی دانست. همانطور که روزهای پیش شاهد بودیم دو سری متفاوت بازی یعنی Modern Warfare و Black Ops در بخش Warzone بایکدیگر به‌نحوی ادغام شدند و احتمال دارد این شیوه در بازی‌های سال‌های آینده سری Call of Duty نیز ادامه داشته باشد.

بازی resident evil 8 ps4

گرچه این اطلاعات و اخبار لو رفته Resident Evil Village از منابعی معتبر هستند، همچنان رسما تایید نشده و نمی‌توانند به‌طور کامل قابل اتکا باشند. ما نمی‌دانیم که این برنامه‌ها تاچه حد انجام شده و تاچه حد تغییر کرده‌اند و می‌توانند برروی کاغذ و درعمل کاملا بایکدیگر متفاوت باشند. ما حدس می‌زنیم که بیش از 4 ماه با انتشار بازی فاصله داریم، پس اطلاعات زیادی برای کسب کردن وجود دارد.

 

داستان بازی Resident Evil 8: Village لو رفته است؛ مراقب اسپویلرها باشید!

داستان بازی Resident Evil 8 Village

تقریبا یک ماه قبل هکرها موفق به دستیابی به اطلاعاتی مهم از سرورهای کپکام شدند. از همان زمان به بعد، هر‌از‌گاهی اخباری جدید درباره برنامه‌های آینده کپکام را می‌شنویم. پس لو رفتن احتمال انتشار بازی Resident Evil 4 برای VR و همچنین اطلاعاتی جدید مبنی بر بازی Resident Evil Outbreak ، اکنون نوبت به داستان بازی Resident Evil 8: Village رسیده است. این‌بار همه‌چیز به‌ یک‌سری شایعه و پروژه‌های آینده کپکام ختم نمی‌شود؛ اطلاعاتی که هکرها در دست دارند می‌تواند تمام داستان نسخه بعدی سری Resident Evil 8: Village را برای بازیکن اسپویل کند.

طبق آخرین گزارشات منتشر شده، بخش بزرگی از داستان بازی Resident Evil 8: Village که شامل پایان آن هم می‌شود،  لو رفته و این موضوع می‌تواند یکی از بدترین اتفاقات ممکن برای طرفداران سری Resident Evil باشد. با توجه به این‌که تقریبا یک‌سال تا انتشار بازی Resident Evil 8 Village زمان باقی‌ست، ممکن است کپکام این فرصت را داشته باشد که تغییراتی را در داستان و یا پایان بازی اعمال کند. البته انجام این تغییرات قطعا آسان نخواهد بود؛ بعید نیست که بخش‌های اسپویل شده از داستان بازی، بخش‌های غیرقابل‌حذف باشند. بنابراین به‌شما توصیه‌کنیم که تا حد امکان، از اسپویلرها دور بمانید.

متاسفانه طی چند سال اخیر، بازی‌های بزرگ دیگری هم با چنین مشکلی رو‌به‌رو شده‌اند. عنوان The Last of Us Part II آخرین نمونه از بازی‌های بزرگی است که پیش از انتشار، بخش مهمی از داستانش لو رفت. آخرین دیتایی که از سرورهای کپکام به‌دست هکرها رسیده شامل اطلاعات مهمی از پروژه‌های آینده شرکت ژاپنی است. احتمالا هکرها در آینده اطلاعات جدیدی از برنامه‌های آینده کپکام را فاش خواهند کرد. پس از Resident Evil 8 Village کپکام قصد دارد روی کدام نسخه از سری رزیدنت اویل کار کند؟ احتمالا هکرها به‌این سوال پاسخ خواهند داد.

داستان بازی رزیدنت اویل 8

اگر اطلاعات لو رفته تاثیری روی روند توسعه بازی نگذاشته باشند، Resident Evil 8 Village در سال 2021 برای کنسول‌های نسل هشتم، کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین این بازی از قابلیت کراس پلی هم بهره‌ خواهد برد. اگر از طرفداران قدیمی Resident Evil 8 Village هستید و نمی‌خواهید که داستان بازی برایتان اسپویل شود، به‌شما توصیه می‌کنیم که تا حد امکان خود را از انجمن‌هایی مثل ردیت دور نگه‌دارید.

 


داستان بازی رزیدنت اویل 8


بازی Resident Evil 8: Village

شاید بتوان محبوب‌ترین المان مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل را داستان‌های جذاب و شخصیت‌های دوست‌داشتنی آن‌ها دانست. شخصیت اصلی بازی Resident Evil 8 ایتان وینتز، قهرمان قسمت هفتم، است. پس از فجایع کابوس‌وار عمارت بیکر، ایتان و همسرش به آرامش نسبی رسیده و زندگی خوبی را می‌گذرانند. با این حال، بازگشت دور از انتظار و عجیب چهره‌ای آشنا، کریس ردفیلد، تمامی معادلات را بر هم زده و بار دیگر ستون‌های زندگی ایتان را تخریب می‌کند.

کریس، جرقه مجموعه‌ای از اتفاقات مرتبط و وحشتناک را می‌زند؛ اتفاقاتی که بار دیگر ایتان را وارد کابوسی هراس‌انگیز می‌کنند. در ادامه، ایتان با آشفتگی به دنبال کریس گشته و در نهایت او را در دهکده‌ای مرموز می‌یابد. این دهکده عجیب، با طراحی اروپایی و محیط سرد خود، یادآور کابوس‌های دهکده قسمت چهارم است. در مجاورت دهکده مذکور، قصری عظیم بنا شده که برخی از خاطرات شیرین و در عین حال ترسناک ماجراجویی‌های لیان و اشلی در نسخه چهارم را تداعی می‌کند. مدیر بخش شبکه‌های اجتماعی کپکام، کلن هینی، در مورد داستان بازی Resident Evil 8: Village می‌گوید:

محیط‌های بازی تفاوت‌های زیادی با راهروهای تنگ و باریک عمارت بیکر در بازی رزیدنت اویل هفت دارند. ترس از محیط‌های تاریک آن اثر جای خود را به استرس ناشی از رویارویی با ناشناخته‌ها در ساختمان‌های متروکه و درختان برفی در بازی رزیدنت اویل 8 داده‌اند. با افزایش تمرکز بازی بر مبارزات و جستجو در محیط، دهکده به شخصیتی مجزا تبدیل شده و مکانیزم‌ها و اسرار مرموز به خود را دارد.

 


گیم پلی بازی Resident Evil 8


تاریخ انتشار بازی resident evil 8

گیم پلی بازی رزیدنت اویل 8 به صورت اول شخص خواهد بود. پس از موفقیت قابل توجه نسخه هفتم و واکنش بسیار خوب منتقدان و مخاطبان نسبت به آن، سازندگان تصمیم به توسعه و بهبود فرمول خود گرفته‌اند. در واقع، بازی‌سازان کپکام به دنبال خلق بهترین و به یاد ماندنی‌ترین تجربه در سبک وحشت دنیای بازی هستند. خوشبختانه، به نظر می‌رسد که سازندگان به تمامی انتقادهای مخاطبان از نسخه پیشین اهمیت داده و اثر جدید خود، قصد خلق عنوانی بی‌نقص را دارند. یکی از مهم‌ترین تغییرات بازی Resident Evil 8: Village نسبت به نسخه پیشین، گسترش محیط‌ها و تاکید بیشتر بر گشت و گذار خواهد بود؛ عنصری که به عنوان یکی از جذاب‌ترین و بهترین نقاط قوت سه‌گانه کلاسیک این مجموعه شناخته می‌شود. علاوه بر این، کپکام وعده تمرکز قابل توجه بر توسعه دهکده و پرداخت عمیق به آن در قالب یک شخصیت مجزا را داده است.

یکی دیگر از عناصر برجسته تریلر رزیدنت اویل ۸ را می‌توان شمار بالای دشمنان جدید و تنوع قابل توجه آن‌ها دانست. از جمله این دشمنان می‌توان به گرگینه‌ها و جادوگران اشاره کرد. در کل، به نظر می‌رسد که سازندگان با تقویت عناصر پایه‌ای ترس بازی هفتم و ترکیب آن‌ها با المان‌هایی از بهترین آثار این ژانر، تجربه‌ای دهشتناک و ماندگار را خلق خواهند کرد. علاوه بر این، کپکام وعده افزایش عناصر اکشن را در بازی Resident Evil 8 داده است. سیستم تجهیزات (Inventory) نیز به کل تغییر کرده و اکنون شکلی نزدیک به طراحی چمدان‌وار بازی چهارم دارد. به نظر می‌رسد که سازندگان علاقه‌ای به سیستم تجهیزات مینیمال نسخه هفتم و دو بازسازی اخیر (قسمت دوم و سوم) نداشته و در پی خلق اثری متفاوت هستند. کپکام در ساخت بازی رزیدنت اویل 8 از موتور قدرتمند RE Engine و استفاده کرده است.

 


تریلر بازی Resident Evil 8:Village


در این قسمت می‌توانید تریلر جذاب و هیجان‌انگیز بازی رزیدنت اویل 8 را که در جریان برنامه رونمایی سونی از کنسول PS5 به نمایش درآمد، مشاهده کنید. در این تریلر مشخص شد که رزیدنت اویل 8 برای PS5 و Xbox Series X عرضه خواهد گشت.

 


تاریخ عرضه بازی رزیدنت اویل 8


رزیدنت اویل ۸

در اوایل سال جاری، شایعات فراوانی پیرامون ماهی بازی Resident Evil 8 و تاریخ عرضه آن منتشر شده بودند. این شایعات اشاره به تغییرات قابل توجه آن با نسخه‌های قبلی مجموعه داشتند. یکی از مهم‌ترین بخش این شایعات، مربوط به تاریخ عرضه بازی Resident Evil 8: Village می‌شد.

بر اساس ادعای شماری از رسانه‌های خبری معتبر، بازی رزیدنت اویل 8 در سال 2021 برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4، Xbox Series X، PS5 و ویندوز عرضه خواهد شد. پس از رونمایی رسمی از این اثر، کپکام عرضه آن در سال 2021 را تایید کرد. با این وجود، به نظر می‌رسد که خبری از نسخه‌های مخصوص به پلتفرم‌های Xbox One و PS4 نخواهد بود؛ امری که ناشی از تمرکز بیشتر سازندگان بر سخت‌افزار جدیدتر و بهتر کنسول‌های نسل بعدی است.

 


جدیدترین شایعات و اخبار بازی Resident Evil 8


بازی رزیدنت اویل 8 از مهم‌ترین و موردانتظارترین بازی‌های سال‌های آینده بود و تا زمان عرضه آن، شاهد انتشار اخبار و شایعات فراوانی خواهیم بود. در این بخش، که با انتشار اطلاعات جدید به‌روز خواهد شد، به تمامی این اخبار و جزییات خواهیم پرداخت.

 

احتمال حضور نمسیس در بازی Resident Evil 8: Village

تریلر رزیدنت اویل

پس از عرضه بازی رزیدنت اویل 3 و تنها چند هفته پیش از انتشار نخستین تریلر رسمی قسمت هشتم، اعضای کمپانی کپکام ارتباط بین پیدایش نمسیس، هیولای مخوف و دشمن اصلی بازی سوم، و ویروس لاس پلاگاس، ویروس بازی چهارم، را تایید کردند. هنوز جزییات رابطه بین داستان و اتفاقات بازی رزیدنت اویل 8 و نسخه‌های پیشین مشخص نشده، اما طرفداران می‌توانند انتظار حضور چهره‌های آشنا و اشارات فراوان به اتفاقات آن‌ها را داشته باشند. با توجه به تریلر، اتفاقات بازی Resident Evil 8 در اروپا جریان دارند. اگر به تاریخچه مجموعه نگاهی بیندازیم، به احداث آزمایشگاه‌های آمبرلا در نواحی قفقاز، اروپای شرقی و فرانسه پی می‌بریم؛ آزمایشگاه‌هایی که بر خلق سلاح‌های بیولوژیکی هوشمند چون نمسیس تمرکز داشتند.

با توجه به تایید ارتباط بین نمسیس و ویروس لاس پلاگاس، می‌توان برداشت کرد که آمبرلا در دهه 80 میلادی در مورد این ویروس اطلاعاتی داشته است؛ زمانی که این شرکت در حال اجرای نخستین آزمایش‌های خود بر روی لیزا ترور بود. فاصله زمانی زیادی بین این اتفاق و وقایع بازی چهارم وجود دارد. ظاهر قدیمی دهکده بازی رزیدنت اویل 8 و وجود آرم آمبرلا، مهر تاییدی بر حضور این شرکت منفور در دهکده هستند. به نظر می‌رسد که می‌توان انتظار پرداخت بیشتر به تاریخچه آمبرلا و آزمایش‌های آن‌ها را داشت. علاوه بر این‌ها، نبود اطلاعات رسمی در مورد ویروس بازی هفتم می‌تواند منجر به پیوند مستقیم تمامی قسمت‌های سری شود.

 

بازگشت الکس وسکر

گیم پلی رزیدنت اویل 8

اگر به تجربه بازی رزیدنت اویل 6 پرداخته باشید، با این شخصیت قدرتمند آشنایی خواهید داشت؛ یکی از سه قهرمانی اصلی آن اثر که رابطه مستقیمی با مشهورترین شخصیت مجموعه دارد. شماری از شایعات منتشر شده از بازی رزیدنت اویل 8 به بازگشت الکس به عنوان شخصیت منفی اصلی بازی Resident Evil 8 اشاره دارند. الکس وسکر یکی از اعضای اولیه شرکت آمبرلا بوده و به نظر می‌رسد که ارتباطی با گروه مرموز The Connections، که در پایان نسخه هفتم معرفی شد، داشته باشد.

 

ویژگی‌های انحصاری بازی Resident Evil 8: Village برای PS5

یکی از مسائلی که منجر به نگرانی مخاطبان تریلر رزیدنت اویل 8 شده بود، افت نرخ فریم در یکی از سکانس‌ها بود. بر اساس شایعات، هدف سازندگان این اثر در کمپانی کپکام، رسیدن به نرخ ثابت 60 فریم بر ثانیه است. یکی از دلایل این تصمیم را می‌توان پشتیبانی بازی Resident Evil 8 از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن دانست. با این حال، هنوز خبری رسمی مبنی بر پشتیبانی قطعی بازی از PSVR منتشر نشده، اما با توجه به هماهنگی کامل نسخه هفتم و هدست سونی، انتظار تایید شایعات مذکور می‌رود.

 


سخن پایانی


بازی Resident Evil 8

در این مطلب به تمامی جزییات منتشر شده از بازی Resident Evil 8: Village پرداخته و به سوالاتی چون « بازی رزیدنت اویل 8 کی میاد» پاسخ دادیم؛ اثری مورد انتظار که بدون شک یکی از مهم‌ترین بازی‌ها در اوایل عمر کنسول‌های نسل بعدی خواهد بود. بازی رزیدنت اویل 8 تریلر بسیار جذابی داشته که انتظارها از آن را به میزان قابل توجهی بالا برده است. در طرف مقابل و با توجه به سیاست‌های کپکام، بعید نیست شاهد عرضه نسخه‌ای مخصوص در قالب بازی رزیدنت اویل 8 برای اندروید باشیم. نظر شما در مورد این اثر چیست؟ آیا مسیر انتخابی توسط کپکام برای ادامه راه این سری را مناسب می‌دانید؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران16 دیدگاه
عرفان
.
07 فروردین 1398، 16:05
پاسخ
0
0
عالی بود.. عاشق این بازیم
Omid
.
29 مهر 1398، 11:30
پاسخ
1
0
@عرفان
چرت نگو ره
مرتضی
.
07 فروردین 1398، 16:15
پاسخ
0
1
من بیشتر منتظر بازسازی رزیدنت 3 هستم تا رزیدنت اویل 8. بنظرم داستان رو باید خیلی حرفه ای ادامه بدن نه اینکه با بمب اتم زدن توی شهر راکون داستان رو تموم کنن. ضمنا در مورد رزیدنت اویل 4 حرفی نزدید بنظرم ترکیب نسخه 4 و 7 و 2 این بازی چیز محشری میشه تا اینکه نسخه 8 بدن
سروش هیچکس
.
07 فروردین 1398، 16:19
پاسخ
0
0
خیلی بازی ردیفیه جون جاجی فوق العادست الله وکیلی من که با این بازی خیلی حال میکنم
کلاه قرمزی
.
15 فروردین 1398، 13:54
پاسخ
0
0
ممنونم از سایت خوبتون . عالی بود . منتظر ریزیدنت اول بعدی هستم
Omid
.
12 مرداد 1398، 17:12
پاسخ
0
0
Resident Evil 2 عالی بود
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 45.9 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 40.3 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 19.8 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 11.9 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 10.9 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  The Little Things
  اکران: 29 ژانویه 2021
 • 5.8 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 4.7 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 23 بهمن 1399
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 05 اسفند 1399
  Persona 5 Strikers
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5