توسعه بازی جدید استودیو Bungie از سال 2017 آغاز شده است

توسعه بازی جدید استودیو Bungie از سال 2017 آغاز شده است
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پیت پارسونز (Pete Parsons) توسعه بازی جدید استودیو Bungie از سال 2017 و دردست بودن بازی‌های جدید در سال‌های پیش‌رو را تایید کرد.

بسیاری از طرفداران استودیو Bungie تصمیم بر پشتیبانی از بازی Destiny 2 پس از جدایی از شرکت اکتیویژن را زیر نظر داشته و مورد پرسش‌های خود قرار داده‌اند. آن‌ها انتظار یک بازی کاملا جدید و بدون دخالت اکتیویژن مانند بازی Destiny 3 یا IP کاملا جدید را داشتند. حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که طرفداران آنچنان بیراه نرفته و توسعه بازی جدید استودیو Bungie از سال 2017 آغاز شده است.

طی مصاحبه پیت پارسونز، مدیرعامل استودیو Bungie با Metro، او اعلام کرد که جدایی از اکتیویژن نه‌تنها به آن‌ها اجازه کار بیشتر برروی بازی Destiny 2 را داده، بلکه اجازه توسعه بازی‌های جدید به‌روش دلخواه استودیو با دستپخت اختصاصی خودشان را نیز به آن‌ها اعطا کرده است. زمانی که از او خواسته شد تا شفاف‌سازی کند، او اعلام کرد که خود، جیسون و جانی ابرت (Jason and Jonny Ebbert) به‌همراه زک راسل (Zach Russel) از سه سال پیش برروی پروژه‌ای که پارسونز آن را «جوجه کشی» نامید فعالیت می‌کنند. او اعلام کرد که سال‌ها برای جمع‌آوری تیم‌های این پروژه‌ها تلاش کرده است.

Pete Parsons Bungie Studios

وقتی پارسونز از کلمه «جوجه کشی» استفاده می‌کند، منظورش به‌طور مستقیم فقط بازی‌ها نیست. آن‌ها ممکن است با بازی‌های دیگر در سمت دیگر نیز همکاری کنند، ولی چون «جوجه کشی» پروژه‌های خودش را دارد، پارسونز ترجیح می‌دهد از چنین لغاتی استفاده کند تا تمرکزش را برروی تیم‌های توسعه‌دهنده محدود کند. پارسونز گفت:

Bungie می‌خواهد پتانسیل را برای عناوین جدید درکنار استعداد تازه و عالی فراهم کند.

به‌گفته او برای نمونه می‌توان به M. E. Chung که دربخش سیستم‌های اجتماعی Destiny فعالیت کرده و حالا نیز دریکی از پروژه‌های جوجه کشی فعالیت می‌کند اشاره داشت. به‌عبارت دیگر استودیو Bungie از پیش‌تر به‌طورهمزمان درحال توسعه چند پروژه بوده و هنوز درحال توسعه آن‌هاست. برخی از آن‌ها ممکن است مرتبط با بازی Destiny و برخی بدون ارتباط با این سری بازی باشند. هنوز مشخص نیست که جوجه‌های این جوجه کشی در چه مرحله‌ای به‌سر می‌برند، ولی بدون‌شک پس از سه سال توسعه پیشرفت‌هایی حاصل شده است. پارسونز به ارائه اطلاعات بیشتر درآینده نزدیک اشاره نکرد.

بازی Destiny 2 Beyond Light

زمانی که استودیو Bungie در سال 2019 از اکتیویژن جدا شد، اعلام کرد که تا سال 2025 یک بازی خارج از دنیای Destiny منتشر خواهد کرد. این خبر مربوط به زمانی‌ست که Bungie هنوز نمی‌دانست چه‌کاری با بازی Destiny انجام دهد، پس هیچکس نمی‌داند که از آن زمان تا بدین لحظه چه‌تغییراتی ایجاد شده، ولی استودیو طی این مدت به برخی از پروژه‌های جوجه کشی اشاره کرده است.

درزمان انتشار این خبر، تمرکز استودیو Bungie هنوز برروی بازی Destiny خواهد بود. آخرین بسته الحاقی بازی Destiny 2 بانام Beyond Light به‌تازگی منتشر شده و فصل‌های تازه این بسته تاسال آینده طول خواهد کشید. با این حال، ما می‌دانیم که سری Destiny تمام چیزی نیست که استودیو Bungie برروی آن کار می‌کند. هنوز تا متوجه شدن پروژه‌های استودیو توسط طرفداران زمان باقی‌ست، ولی بدون شک این استودیو با قدرت و پشتکار به کار خود ادامه می‌دهد.

شما فکر می‌کنید که توسعه بازی جدید استودیو Bungie درکدام مرحله قرار دارد؟ فکر می‌کنید این بازی در چه سبکی ساخته خواهد شد؟ نظرات خود را باما به‌اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5