محسن تنابنده: پایتخت 7 ساخته نخواهد شد! / شایعه حقوق نجومی محسن تنابنده

محسن تنابنده: پایتخت 7 ساخته نخواهد شد! / شایعه حقوق نجومی محسن تنابنده
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

«سریال پایتخت 7 ساخته نخواهد شد.» این خبر را محسن تنابنده نویسنده و بازیگر این سریال در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و از توهین‌هایی که به او شد ابزار ناراحتی کرد.

در روزهای گذشته، خبرگزاری صدا و سیما مرکز البرز در خبری اعلام کرد محسن تنابنده برای حضور در پایتخت 7 دستمزد 5 میلیارد تومانی درخواست کرده است. صحت و سقم این خبر را هنوز هیچ منبعی تائید نکرده و حتی خود خبر هم بعد از چند ساعت از صفحه خبرگزاری صداوسیما حذف شد اما همین خبر کوتاه کافی بود تا محسن تنابنده واکنشی به شایعات چند وقت اخیر پایتخت 7 نشان بدهد. محسن تنابنده در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

لطفا دست از تخريب و عقيم سازي برداريد. پايتخت به عشق مردم ساخته و به خواست مردم ادامه پيدا كرده است و در حد سوادمان ايينه اي بوده در برابرجامعه با تمام كاستي هايش كه به آن واقفم ،تلاش شما هم همه اين بوده كه با مسموم كردن فضا ومعنا سازيهاي بيهوده و استخراج مفاهيم عجيب غريب از پايتخت دستاويز و ملعبه اي بسازيد براي انتقام گيريهاتون از جناح مخالف يا ابراز وجود آنهم با نسبت دادن نظراتتان به مردم كه هيچگاه هم راي با شما نبوده ..بگذريم. هموطنان عزيزم امسال هم علارغم فرصت بسيار كوتاه تا نوروز و به رغم همكاريهاي سازمان و توافقات صورت گرفته تلاش كرديم مقدمات پايتختي جديدو در خور شان شما بسازيم كه شرايط مهيا نشد ،يعني من توانشو نداشتم و از همين جا از محضر همتون عذر خواهي ميكنم تا فرصتي ديگر و فضايي پالوده تر

بنابراین امسال نباید منتظر پخش پایتخت 7 در نوروز 1400 باشیم.

پایتخت 7 / سری هفتم سریال پایتخت

تا دو هفته پیش مشکلات بزرگی سر راه تولید سریال پایتخت 7 قرار داشت. از یک طرف فیلمنامه‌ای در کار نبود، از طرفی برخی از بازیگران اصلی کار همچون محسن تنابنده، احمد مهرانفر و مهران احمدی با پروژه‌های جدیدشان قرارداد داشتند و از طرفی دیگر سیروس مقدم هم در تدارک پیش تولید سریالی به نام بغض برای شبکه نمایش خانگی به سر می‌برد. مهم‌تر از همه این مسائل، نحوه رفتار مدیران سازمان صدا‌و‌سیما با عوامل سازنده این سریال محبوب و پرمخاطب در پایان فصل ششم سبب شده بود که ساخت فصل جدید آن در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. در واقع کار به جایی رسید که به دلیل پخش سکانسی مشابه سکانس یکی از فیلم‌های قبل از انقلاب، رئیس رسانه ملی در نامه‌ای این اتفاق را حاصل نفوذ ستون پنجم دشمن در این سریال دانسته و به شدت آن را محکوم و سازندگان را توبیخ کرده بود!

فهرست مطالب

نگاهی به مجموعه‌های پایتخت 1 تا 6

قبل از مرور آخرین اخبار و حواشی سریال پایتخت، به نحوه شکل‌گیری و روایت داستانی و بازیگران فصل‌های اول تا ششم این سریال اشاره می‌کنیم.

پایتخت 1

سریال پایتخت 1 / سریال پایتخت 7 / سری جدید پایتخت / سری هفتم پایتخت

 • زمان پخش: نوروز 90
 • بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، سمیرا حسن پور، سارا و نیکا فرقانی اصل

اولین مجموعه پایتخت درباره خانواده‌ای علی آبادی بود که به دلیل قبول شدن مادر خانواده در دانشگاه تصمیم می‌گیرند به تهران مهاجرت کنند. آنها خانه‌ای را از فردی به نام شهشهانی خریداری می‌کنند، اما وقتی با کلی اسباب و وسیله وارد خانه می‌شوند، متوجه می‌شوند صاحبخانه فوت کرده است. از اینجا دردسرهای خانواده نقی معمولی شروع می‌شود و آنها هر بار با مشکلی رو‌به‌رو می‌شوند بطوریکه تمام روزهای عید نوروز را در خیابان و مسافرخانه و داخل کامیون ارسطو می‌گذارنند. نویسندگی اولین سری پایتخت را محسن تنابنده برعهده داشت.

تنابنده که پیش از پایتخت، دو سریال طنز پیامک از دیار باقی و چاردیواری را به همراه سعید آقاخانی برای سیروس مقدم نوشته بود، در سومین همکاری مشترک خودش آستین‌ها را بالا زد و علاوه بر ایفای نقش شخصیت اصلی قصه، دیگر کاراکترها را هم به تعدادی بازیگر کاربلد تائتری سپرد. پایتخت آنقدر بین مردم محبوب شد که تا مدت‌ها بعد از نوروز مردم در خیابان تکیه‌کلام‌های نقی و ارسطو و پنجعلی را زمزمه می‌کردند.

پایتخت 2

پایتخت 7 کی پخش میشود / پایتخت 7 / سریال پایتخت 7 / سری هفتم پایتخت با بازی محسن تنابنده

 • زمان پخش: نوروز 92
 • بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، لیندا کیانی، مهران احمدی، نسرین نصرتی، حسین محب اهری، سارا و نیکا فرقانی اصل

پایتخت 2 دقیقا دو سال بعد از سری اول پایتخت روی آنتن شبکه یک رفت. حالا تیم پایتخت برای اینکه بتوانند خانه زندگی نقی معمولی را نشان دهند، باید عازم شیرگاه مازندران می‌شدند. علاوه بر بازیگران اصلی سری اول، چندین بازیگر حرفه‌ای نیز در پایتخت 2 بازی داشتند. نسرین نصرتی در نقش فهیمه خواهر نقی، مهران احمدی در نقش بهبود شوهر خواهر نقی در بین بازیگران جدید، از کاراکترهای جذاب‌تری برخوردار بودند اما فقط در قسمت‌های ابتدایی ایفای نقش کردند و ادامه سریال دوباره سفری بود که خانواده معمولی به همراه ارسطو و خانم فدوی انجام می‌شد تا آنها گنبد و گلدسته‌های یک مسجد را برای نصب در قشم، از علی‌آباد تا قشم حمل کنند و در این راه اتفاقات تلخ و شیرین مختلفی برای این خانواده رخ می‌داد.

محسن تنابنده در قسمت دوم پایتخت از حسن وارسته برای نگارش فیلمنامه کمک گرفته بود. با پخش پایتخت 2 و پرمخاطب شدن آن، مدیران و سازندگان به این نتیجه رسیدند که به سرعت می‌توانند قسمت سوم این مجموعه را برای نوروز سال 93 آماده کنند. از این جا به بعد بود که هم سازندگان و هم مدیران مسئول در صدا‌و‌سیما به این نتیجه رسیدند که پایتخت قابلیت فوق‌العاده‌ای برای ادامه دار شدن دارد.

پایتخت 3

سریال پایتخت / سریال پایتخت 7 / سری جدید پایتخت / سری هفتم پایتخت

 • زمان پخش: نوروز 93
 • بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، مهران احمدی، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، هدایت هاشمی، سارا و نیکا فرقانی اصل

پایتخت 3 در نوروز سال 1393 روی آنتن شبکه یک رفت و شاید اغراق نباشد بگوییم نه تنها نسبت به سری اول و دوم افت کیفی نداشت، بلکه باکیفیت‌تر هم بود و با داستان و اتفاقاتی جذاب لحظه‌ای مخاطب را رها نمی‌کرد. در سری سوم نقی معمولی سمت کشتی و قهرمانی جهان رفت، ارسطو راننده بین المللی شد و دو بار ازدواج کرد، بهبود فریبا شوهرخواهر نقی نیز به عنوان یک محیط بان به عنوان ناجی پلنگ مازندران معرفی شدن تا تنابنده و تیم نویسندگانش ثابت کنند که برای تک تک شخصیت‌های اصلی در قسمت سوم طرح و برنامه داشته‌اند.

پایتخت 7 کی پخش میشود / پایتخت 7 / سریال پایتخت 7 / سری هفتم پایتخت با بازی محسن تنابنده

حضور موفق و شیرین هومن حاجی عبداللهی در نقش رحمت و هدایت هاشمی در نقش اوس موسی نشان داد که نویسندگان این سریال اگر بخواهند می‌توانند بدون مسافرت و کار جاده‌ای شخصیت‌ها و موقعیت‌های جذابی را در همان شیرگاه مازندران خلق کنند. البته خانواده معمولی طبق عادت دو سری قبل، یک مسافرت کوتاه به تهران هم داشتند و آنجا با زن چینی ارسطو هم مواجه شدند.

پایتخت 4

سریال پایتخت / سریال پایتخت 7 / سری جدید پایتخت / سری هفتم پایتخت

 • زمان پخش: رمضان 94
 • بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، هدایت هاشمی، محمدرضا علیرمردانی، سارا و نیکا فرقانی اصلی

در بین مجموعه‌های پایتخت تنها فصلی که تعداد قسمت‌هایش از شانزده بالاتر رفت، پایتخت 4 بود که برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان ساخته شد. در این سری تیم نویسندگان تمام داستان را در علی‌آباد روایت می‌کردند و همین مسئله کار را برای خلق موقعیت‌های جدید سخت‌تر می‌کرد. اما نویسندگان سری چهارم پایتخت با سرپرستی و هدایت محسن تنابنده با طرح داستانی جذاب و نسبتا هیجان‌انگیر توانستند سریال پایتخت را تا روز آخر جذاب و مهیج نگه دارند و روز به روز بر مخاطبان خود اضافه کنند. این سری با ورود هما به شورای شهر و مرگ چو چانگ همسر ارسطو در اثر سقوط هواپیما آغاز طوفانی داشت و به تدریج با طرح مسئله ساخت و ساز غیرقانونی ویلا توسط نقی و دوستانش ادامه یافت.

پایتخت 7 کی پخش میشود / پایتخت 7 نوروز 1400 / سریال پایتخت 7

در سری چهارم شخصیت رحمت که به کاراکتری جذاب تبدیل شده بود، بسیار پررنگ شد و سازندگان با حفظ کاراکتر اوس موسی و خلق کاراکتری به نام بائو با بازی درخشان محمدرضا علیمردانی به خوبی توانستند جای خالی مهران احمدی را پر کنند. احمدی به دلیل اینکه اعتقاد داشت شخصیت بهبود ممکن است در پایتخت 4 تکراری شود، از حضور در این مجموعه خودداری کرد و سازندگان با طرح حضور او در آفریقا، نبودش در سری چهارم را توجیه کردند.

پایتخت 5

پایتخت 7 / پایتخت 7 کی ساخته میشود

 • زمان پخش: نوروز 97
 • بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، نسرین نصرتی، بهرام افشاری، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی اصل

تقریبا سه سال بعد از پایتخت 4، محسن تنابنده و سیروس مقدم طوفانی برگشتند و در کنار طرفداران و عاشقان این سریال جذاب، بسیاری از کسانی را که علاقه‌ای به این مجموعه نداشتند را هم با خود همراه کردند. در سری پنجم کاراکتر بهتاش فریبا با بازی بهرام افشاری به برگ برنده سریال تبدیل شد و توانست جان تازه‌ای به این مجموعه بدهد. با اینکه بهبود فریبا به دلیل عدم حضور مهران احمدی در قصه سریال پایتخت 5 کشته شد اما تحول شخصیت‌های نقی، ارسطو و رحمت و حضور خانواده معمولی در ترکیه و شوخی‌های آنها با سفر هوایی به خارج از کشور پایتخت 5 را یکته‌تاز سریال‌های نوروزی سال 97 کرد.

پایتخت 7 کی پخش میشود / پایتخت 7 / سریال پایتخت 7 / سری هفتم پایتخت با بازی محسن تنابنده

علاوه بر شوخی‌های به روز و جذابیت‌های داستانی و بصری، تنابنده و مقدم در سری پنجم خانواده پایتخت را در دو موقعیت هولناک سقوط دسته‌جمعی به دریا و همچنین سر درآوردن از مقر داعشی‌ها قرار دادند. قسمت‌های پایانی پایتخت 5 که به قسمت‌های جنگی و مبارزه با داعش می‌پرداخت، هم طرفداران زیادی داشت و هم برخی از علاقه‌مندان پایتخت را دلزده کرد، اما با این وجود محبوبیت این مجموعه به اوج خود رسید.

پایتخت 6

پایتخت 7 کی پخش میشود / پایتخت 7 / سریال پایتخت 7 / سری هفتم پایتخت با بازی محسن تنابنده

 • زمان پخش: نوروز 99
 • بازیگران: محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، مهران احمدی، سارا و نیکا فرقانی اصل

در فصل ششم بزرگترین شوک در انتخاب بازیگران مجموعه، نبود علیرضا خمسه  یا همان بابا پنجعلی سریال بود. خمسه که با بازی فوق‌العاده شیرینش در نقش پنجعلی یکی از مهمترین جذابیت‌های پایتخت‌های قبلی بود، به دلیل آنچه که تکراری شدن و عدم پیشرفت نقش نامیده شد، از این مجموعه کنار رفت. قصه پایتخت 6 با آزاد شدن ارسطو از زندان و اهدای اعضای بدن باباپنجعلی شروع شد و در ادامه به طرز جالبی زنده بودن بهبود و برگشت او طرح‌ریزی شد تا بالاخره مهران احمدی راضی شود دوباره در نقش بهبود مقابل دوربین سیروس مقدم برود.

در این قسمت بهتاش به عنوان دروازه‌بان تیم نساجی قائم‌شهر انتخاب شده، هما در تست گویندگی خبر صدا‌و‌سیما شرکت کرده، فهمیه سالن زیبایی زده و رحمت قصد دارد با فهمیه ازدواج کند. اما آمدن بهبود همه برنامه‌های ازدواج فهیمه و رحمت را به هم می‌ریزد. یکی دیگر از کاراکترهای جذاب این سریال که قابلیت پررنگ و ادامه‌دار شدن داشت، کاراکتر طاهره دختر محمودنقاش است که بینندگان پروپاقرص پایتخت در سری‌های گذشته نام او را زیاد شنیده بودند.

پایتخت 7 / پایتخت 7 کی ساخته میشود

سری ششم پایتخت در نبود مرحوم خشایار الوند با انتقاداتی از سوی رسانه‌ها و منتقدان رو‌به‌رو شد و برخی فصل ششم این مجموعه را حاوی نکات زشت و توهین‌آمیز تلقی کردند. از طرفی شیوع ویروس کرونا سبب شد تا گروه سازنده سکانس‌های فینال داستان را تغییر دهند و به همین دلیل پایتخت 6 تقریبا بدون پایان مشخصی به پخش خود خاتمه داد.

 

همه چیز درباره پایتخت 7

در این قسمت به طور مفصل به آخرین اخبار و حواشی درباره ساخت پایتخت 7 پرداخته و گمانه زنی‌های مختلف درباره این مجموعه پرمخاطب را با شما در میان گذاشته‌ایم.

آیا سوء تفاهم‌ها برطرف شد؟

پایتخت 7 / سری هفتم سریال پایتخت

طبق گزارش روزنامه هفت صبح، با توجه به اینکه سریال پایتخت از شبکه آی فیلم مجددا پخش می‌شود، نشان می‌دهد که مدیران صدا و سیما حاضر به از دست دادن و قطع همکاری با این سریال پرمخاطب و بیننده پسند نیستند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیران صدا و سیما نه تنها پیشنهاد ساخت فصل هفتم پایتخت را داده بودند، بلکه امید داشتند که این سریال هرچه سریع‌تر کار تولید خود را آغاز کرده و به نوروز 1400 برسد. مدیران شبکه یک در حالیکه فصل سوم نون خ را هم برای پخش در شبهای نوروزی آماده دارند، اما نمی‌خواستند مخاطب میلیونی پایتخت را از دست بدهند. اگرچه همه این تلاش‌ها بی نتیجه ماند و عوامل سریال پایتخت اعلام کردند تصمیمی برای ساخت فصل 7 ندارند.

در کنار این دو خبر، مهران احمدی هم در مصاحبه لایو اینستاگرامی خود اعلام کرد که هنوز برای پایتخت 7 با او تماسی گرفته نشده و کسی شروع فصل جدید را به او اطلاع نداده است. او اعلام کرد اگر این اتفاق می‌افتاد هم به دلیل قراردادهایی که دارد قادر نیست گروه سازنده پایتخت را در سری هفتم این سریال همراهی کند!

پایتخت 7 / سری هفتم سریال پایتخت

حواشی سریال پایتخت 7

حذف سارا و نیکا فرقانی اصل درحالیکه نقش آنچنانی در کیفیت سریال نداشتند، آنچنان مورد توجه قرار نگرفته بود تا اینکه آنها در لایو اینستاگرامی خود ضمن تایید این خبر، از اینکه بدون اینکه دلیل این کار به آنها اعلام شود، از پایتخت 7 حذف شده‌اند ابراز ناراحتی کردند!

پایتخت 7 / سری هفتم سریال پایتخت

ساعاتی بعد مهران احمدی یکی از بازیگران اصلی این کار در صفحه اینستاگرامی خود با انتشار متن زیر از کسانی که مانع حضور سارا و نیکا در پایتخت 7 شده‌اند گله کرد و در انتهای متن با جمله‌ی بحث برانگیز خود مهر تاییدی بر عدم حضور خود در این مجموعه زد.

مهران احمدی درباره حواشی پیش آمده برای سارا و نیکا و حذفشان از سری هفتم پایتخت نوشت:

این دو تا دختر گناه دارن ،انقدر بهشون بی احترامی نکنین بیخود قضاوتشون نکنین ، شاید اگه شما در شرایط زندگی اونا بودین اشتباهات بزرگتری میکردین
اونا نوجوون هستند گیرم اشتباهاتی ازشون سر زد یعنی هیچکدوم از ما ها اشتباه نمیکنیم. اینا نوجوان های مملکتمون هستند بخدا عین ناموس خودمون باید بهشون نگاه بشه
اینا هم برای پایتخت زحمت کشیدن،سرما ،گرما، شب بیداری سر صحنه ،تو بیابون ،گرسنگی،…..
پایتخت کار سخت و پر زحمتیه این دو تا نوجوون که هیچ وقت ادعای بازیگری نداشتن فقط کارایی که ازشون خواسته شده رو سعی کردن به بهترین نحو انجام بدن .
ومتاسفم برای همه ماهایی که اینجوری دل دو تا دختر نوجوون رو میشکنیم وبخاطراشتباهاتی که شاید زیاد هم مقصرش خودشون نیستند انقدر مورد بی احترامی وبی انصافی قرار میدیم.
دین ما ومرام ما همیشه به رسم قلندری ومحبت وگذشت ،نه انتقام وتنبیه وبی معرفتی.
انشالله که هممون عاقبت به خیر بشیم.
پیوست: سازندگان محترم پایتخت انشالله که موفق باشید!!!!

با جمله‌ای که احمدی در پیوست متنش نوشته، به نظر می‌آید تیم سازنده باید دوباره به دنبال دلیلی منطقی برای حذف بهبود از این سریال باشند!

پایتخت 7 / سری هفتم سریال پایتخت

دقایقی بعد از مهران احمدی، بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش هم با انتشار تصویر سارا و نیکا از آنها حمایت کرد و نوشت:

سارا و‌نیکا فرزند پایتخت هستند ..باهاش بزرگ شدن و هیچ وقت ادعایی نداشتن و فقط تلاش کردن در روزهای سخت و طاقت فرسای فیلم برداری وظیفه شونو انجام بدن …مثل خود من که طرفدار پایتخت بودم و باهاش رشد کردم .پایتخت مثل یک خانواده ایی ِ که همیشه پشت همدیگه بودن و هستن..در غم و‌شادی ،سختی و آسونی،بالا و پایین شدن روزگار.پس زیبا نیست جدا شدن از خانواده….
از همه مسئولین محترم که دلیل موفقیت و محبوبیت پایتخت رو نشون دادن تحکم خانواده و همدلی و بخشش میدونن درخواست میکنم فرصت جمع شدن در کنار هم رو به وجود بیارن باشد در این روزها تلاش کنیم که دوباره لحظه ایی هموطنان مونو شاد کنیم.

در ادامه حمایت بازیگران پایتخت از دوقلوهای این سریال، احمد مهرانفر هم درباره سارا و نیکا نوشت:

دخترای گلم، سارا و نیکای عزیز

یادمون نمی‌ره تو روزای سختِ پایتخت چه جوری پا به پای ما بزرگترا می‌اومدین و هیچ وقت خسته نمی‌شدین. دوستتون دارم

شما همیشه سارا نیکای عمو ارسطو هستین.

پایتخت 7 کی پخش میشود / پایتخت 7 نوروز 1400 / سریال پایتخت 7

ریما رامین فر هم در صفحه اینستاگرامی همسرش امیر جعفری درباره دختران دوقلویش در سریال پایتخت چنین نوشته است:

از زمان پخش پایتخت یک تا ساخته شدن سری های بعدی آن به خاطر استقبال و درخواست مردم تمام “خانواده پایتخت”…در همه شرایط آسان و سخت پروژه و ماه‌ها دور از خانه و خانواده چندین سال در کنار هم با همه توان برای این اثر زحمت کشیده‌اند تا این سریال تبدیل به اثری پرمخاطب و دنباله‌دار بشود که وجه اصلی آن محوریت خانواده و در کنار هم بودن است… و قطعا محبوبیت  و موفقیت خود را مرهون جمع دوست داشتنی است که کیفیت آن با تلاش و توان “همه” گروه میسر شده است.

برای مطلع شدن درباره سریال پایتخت 7 و پیگیری آخرین اخبار و جزئیات این سریال همراه پلازامگ باشید تا به سرعت جدیدترین خبرهای سریال پایتخت 7 را به اطلاعتان برسانیم.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5