فروش بازی Control از مرز 2 میلیون نسخه عبور کرد!

فروش بازی Control از مرز 2 میلیون نسخه عبور کرد!
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

جسی فیدن بسیاری را جذب خود کرده است. طبق گزارش اخیر استودیو Remedy، فروش بازی Control از مرز 2 میلیون نسخه عبور کرده و هنوز بالاتر می‌رود.

استودیو Remedy طی سخنرانی خود در روز جمع‌بندی شرایط اقتصادی استودیو برای پایان سال میلادی اعلام کرد که بازی Control باگذر کردن از بهترین ماه فروش خود یعنی ماه نوامبر، بهتر از هر بازی دیگری از طرف استودیو در امر فروش ظاهر شده است. این بازی بهترین فروش خود را در بخش فروش دیجیتال داشته که 60 درصد فروش در سال 2019 و 90 درصد فروش در سال 2020 را به‌خود اختصاص داده است. این‌گونه به‌نظر می‌رسد که همه‌گیری ویروس کووید 19 دلیل فروش دیجیتال شگفت‌انگیز بازی Control بوده است.

خرید آنلاین بازی Control

بازی Control در آگوست سال 2019 میلادی برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و دقیقا یک سال بعد یعنی ماه آگوست سال 2020 ابتدا وارد فروشگاه اپیک و سپس وارد شبکه استیم شد. بازی Control برگرفته از بنیاد خیالی SCP (SCP Foundation) به‌دنبال موجودات عجیب‌الخلقه و مفهوم وجودی آن‌ها رفته و ما را به‌همراه قهرمان بازی یعنی جسی فیدن، عضو سازمان سری فدرال Control وارد دنیایی عجیب و ماورا طبیعی می‌کند.

همچنین بخوانید :

بازی Control را می‌توان اختصاصی‌ترین بازی استودیو Remedy همراه با محیطی قابل‌تامل و باز، درکنار سیستم مبارزه خارق‌العاده که به‌ شما حس قدرت می‌دهد توصیف کرد. همچنین این بازی درحال حاضر یکی از بهترین عناوین برای نمایش قابلیت Ray Tracing برروی رایانه‌های شخصی ا‌ست. اعتقاد داریم که طرفداران سبک اکشن ماجراجویی نباید از این عنوان گذشته و حتما به تجربه آن بپردازند.

گذشت فروش بازی Control از مرز 2 میلیون نسخه، نشان از قدرت فوق‌العاده استودیو Remedy و بازی اخیر آن‌ها دارد که هرکسی را به‌تجربه این بازی زیبا ترغیب می‌کند. اگر به‌دنبال تجربه‌ای عجیب و خارق‌العاده در Oldest House هستید، می‌توانید این بازی را برروی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

کلام آخر

آیا شما بازی Control را تجربه کرده‌اید؟ رقم فروش بازی Control شما را شگفت زده کرد یا انتظار بیشتری از این بازی داشتید؟ نظرات خود را باما درمیان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads