پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام در جهان / رونالدو بالاتر از مسی و سلنا گومز

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام در جهان / رونالدو بالاتر از مسی و سلنا گومز
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پرطرفدارترین پیج ‌های اینستاگرام را می‌توان یکی از بهترین راه‌ها برای درآمدزایی از طریق شهرت در دنیای مدرن دانست. در این مطلب با پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان آشنا خواهیم شد.

بدون شک، اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی حال حاضر است. روزانه، افراد زیادی به گشت گذار در پرطرفدارترین پیچ های اینستاگرام می‌پردازند؛ امری که سود قابل توجهی را عاید صاحبان پر فالوور ترین پیج اینستاگرام می‌کند. در ادامه به پیج های معروف اینستاگرام که بیشترین فالوور جهان 2020 را داشته‌اند، می‌پردازیم.

در ویدیوی زیر «100 اکانت اینستاگرام با بالاترین فالوور» را ببینید:

آنچه در ادامه می‌خوانید:

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان در سال 2020

بهترین پیج های اینستاگرام جهان از دیدگاه بسیاری از کاربران، آن‌هایی هستند که شخصا توسط افراد مشهور اداره شده و پلی ارتباطی بین آن‌ها و طرفدارانشان به شمار می‌روند. در این قسمت، ابتدا به ده مورد از پرطرفدارترین پیج های اینستا در حال حاضر پرداخته و سپس لیستی از پیج‌های دارای بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2020 را بررسی می‌کنیم. با پلازامگ همراه باشید.

رتبه 10 پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام – جاستین بیبر با 151 میلیون فالوور

پر فالوور ترین اینستاگرام

این خواننده موفق، به عنوان یکی از مشهورترین اشخاص روی کره زمین شناخته می‌شود. حضور بیبر در این لیست به هیچ وجه تعجب‌آور نیست. پیج این خواننده از بسیاری از واینرهای معروف اینستاگرام فالوور بیشتری داشته و دائما در لیست پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام سال قرار می‌گیرد. بیبر در این پیچ، عکس‌های متنوع و جالبی منتشر کرده و تعامل نسبتا خوبی با هواداران پرشمار خود دارد.

رتبه 9 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان – بیانسه با 156.5 میلیون فالوور

پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان

رتبه نهم نیز متعلق به یکی دیگر از خواننده‌های پاپ معروف آمریکایی، بیانسه، است. پست اعلام حاملگی این سلبریتی را می‌توان یکی از پربازخوردترین پست‌های اینستاگرام دانست. در رتبه نهم لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان بیشتر شاهد تصاویر زندگی حرفه‌ای و اجراهای بیانسه خواهید بود. او گاهی اوقات از زندگی شخصی خود نیز پست می‌گذارد.

رتبه 8 پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام – لیونل مسی با 169 میلیون فالوور

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی

بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش فوتبال، لیونل مسی را بهترین بازیکن جهان می‌دانند. کاپیتان محبوب تیم فوتبال بارسلونا صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام بوده و فعالیت نسبتا زیادی در این شبکه اجتماعی دارد. مسی در صفحه خود تصاویری از زندگی و دیدگاه‌های شخصی خویش را با طرفداران پرشمارش به اشتراک می‌گذارد.

رتبه 7 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان – کیم کارداشیان با 192 میلیون فالوور

بهترین پیج های اینستاگرام جهان

مشهورترین عضو خاندان کارداشیان و ستاره Reality Showهای تلویزیونی آمریکا، کیم کارداشیان، در رتبه هفتم لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان قرار دارد. این مدل معروف از اینستاگرام به عنوان یکی از منابع درآمدزایی خود بهره برده و تصاویری از زندگی شخصی و رویدادهایی که در آن‌ها حضور دارد، آپلود می‌کند. لازم به ذکر است که کیم در رتبه‌ای پایین‌تر از کایلی جنر، دومین کارداشیان حاضر در لیست پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.

رتبه 6 پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام – سلنا گومز با 195.5 میلیون فالوور

بهترین پیج های اینستاگرام

حضور سلنا گومز به عنوان یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین خوانندگان پاپ جهان در لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان امری طبیعی به شمار می‌رود. این موزیسین جوان از حساب اینستاگرام خود برای به اشتراک گذاشتن سلفی‌ها، تصاویر خود در رویدادهای مختلف، عکس‌های دوستان و آشنایان و ابراز عقاید سیاسی خود بهره می‌برد. گومز بارها از این حساب برای حمایت از حقوق زنان استفاده کرده است.

رتبه 5 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان – کایلی جنر با 201.9 میلیون فالوور

پر فالوور ترین پیج اینستاگرام

محبوب‌ترین کارداشیان حاضر در لیست پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان 2020، کایلی جنر است. این مدل مشهور آمریکایی را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و درآمدزاترین ستارگان اینستاگرام دانست که رکورد بیشترین لایک برای یک پست را در اختیار دارد. کایلی جنر در حساب اینستاگرام خود، عکس‌هایی از زندگی حرفه‌ای، شخصی، فرزند و شریک زندگی خویش منتشر کرده و تعامل قابل توجهی با هواداران دارد.

رتبه 4 پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام – دواین «راک» جانسون با 205 میلیون فالوور

پرطرفدارترین پیج های اینستا

تنها کشتی‌گیر حاضر در این لیست، دواین جانسون محبوب و دوست‌داشتنی است. این بازیگر موفق، مقام چهارم لیست پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان را در اختیار دارد. جانسون از پیج خود برای به ‌اشتراک ‌گذاری تصاویر خانوادگی، فیلم‌ها و برنامه‌های ورزشی بهره می‌برد.

رتبه 3 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان – آریانا گرانده با 208 میلیون فالوور

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان

محبوب‌ترین خواننده اینستاگرام و دارنده رتبه سوم در لیست پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام را می‌توان آریانا گرانده دانست. این خواننده محبوب پاپ، از صفحه اینستاگرام خود برای به تصویر کشیدن اجراها و زندگی مجلل خویش استفاده می‌کند.

رتبه 2 پر فالوور ترین اینستاگرام – کریستیانو رونالدو با 230 میلیون فالوور

بیشترین فالوور جهان 2020

کریستیانو رونالدو، بازیکن موفق و بزرگ فوتبال، صاحب پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان متعلق به یک شخص حقیقی است. این فوتبالیست بی‌نظیر که در حال حاضر به عنوان یکی از مهاجمان تیم یونتوس بازی می‌کند، در سراسر دنیا علاقه‌مندان فراوانی دارد. در پیج کریستیانو رونالدو، به محتوای متنوعی شامل عکس‌های خانوادگی، تصاویر او در رقابت‌های فوتبال و موارد دیگر برخواهید خورد. رونالدو نخستین فردی بود که موفق به کسب 200 میلیون فالوور در اینستاگرام شد.

رتبه 1 پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان – اینستاگرام با 380 میلیون فالوور

واینرهای معروف اینستاگرام

همان‌طور که انتظار می‌رود، تاج رقابت‌های پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهان به حساب رسمی این شبکه مجازی تعلق می‌گیرد. این پیج یک هدف مشخص داشته و آن به‌اشتراک‌گذاری افراد و ترندهای مهم و جذاب در اینستاگرام است.

لیست پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی در سال 2020

لیست بهترین پیج های اینستاگرام جهان مملو از موارد جالب و جذاب بوده و نشان‌دهنده سلایق و علایق کنونی ساکنین نقاط مختلف دنیا است. در جدول زیر می‌توانید پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهان را مشاهده کنید.

ردیفتصویرنام کاربرحساب کاربریتعداد فالوور
1instagram / اینستاگراماینستاگرامinstagram@383M
2cristian-ronaldo / کریستین رونالدوکریستیانو رونالدوcristiano@243M
3آرینا گرانده / ariyana-grandeآریانا گراندهarianagrande@208M
4 therock / دواین جانسون / Dwayne Johnsonدواین جانسونtherock@205M
5kylie / کایلیکایلی جنرkyliejenner@201M
6selena gomez / بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان 2019سلنا گومزselenagomez@195.5M
7 kim-kardashian/ کیم کارداشیانکیم کارداشیانkimkardashian@192M
8لیونل مسی / لئو مسی/ Leo Messiلیونل مسیLeomessi@169M
9 Beyoncé / بیانسهبیانسهBeyonce@156.5M
10jusbin-biber / جاستین بیبرجاستین بیبرJustinbeiber@151M
11 national-geographic / نشنال جئوگرافیکنشنال جئوگرافیکnatgeo@140M
12EneJotaنیمارneymarjr@139M
13تیلور سوئیفت / Taylor Swiftتیلور سوئیفتtaylorswift@136M
14کندال / Kendallکندال جنرKendalljenner@134M
15jennifer lopez / جنیفر لوپزجنیفر لوپزjlo@126M
16nicki minage / پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام جهاننیکی میناژnickiminaj@118M
17نایک / نایکی / nikeنایکیnike@117M
18kholeyکلویی کارداشیانkhloekardashian@116M
19miley cyrus / مایلی سایروسمایلی سایروسmileycyrus@112M
20katy perry / پر فالوور ترین پیج اینستاگرام در جهانکتی پریkatyperry@101M

در جدول زیر هم می‌توانید سایر پیج های معروف اینستاگرام را مشاهده کنید؛ پیج‌های معروفی که صاحبانشان جزو اینفلوئنسرها محسوب می‌شوند.

 

تصویر

نام صاحباسم صفحهنام کاربریدسته‌بندیتعداد فالوورهاتوضیحات
zac-king/ زاک کینگزک کینگZac Kingzachking@بازیگر23Mزک کینگ از هنرمندان آمریکایی بوده که در حیطه تهیه‌کنندگی و همچنین بازیگری فعال است.
آنتونیو گریزمن/Antoine Griezmannآنتوان گریزمنAntoine Griezmannantogriezmann@فوتبالیست30Mآنتوان گریزمن بازیکن تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید است. او در پست مهاجم بازی می‌کند. گريزمن نیز در گروه فوتباليست‌های محبوب شبکه اجتماعی اينستاگرام قرار می‌گيرد.
kimberly loaiza / کیمبارلی لوازاکیمبرلی لوازاKimberly Loaizakimberly.loaiza@شخصیت اینترنتی21Mکیمبرلی لوازا، یوتیوبر و از شخصیت های معروف اینستاگرام است که ملیتی مکزیکی دارد.
لوئیس تاملینسون / Louis Tomlinsonلوئیس تاملینسونLouis Tomlinsonlouist91@خواننده14Mلوئیس تاملینسون یک خواننده و ترانه سرای انگلیسی است که البته سابقه بازیگری نیز دارد.
Narendra Modi/نارندا مودینارندا مودیNarendra Modinarendramodi@نخست وزیر45Mنارندا مودی سیاستمدار هندی است که اکنون وظیفه نخست وزیری را در کشور هند برعهده دارد.
Juanpa Zuritaجوانپا زوریتاJuanpa Zuritaeljuanpazurita@بازیگر24Mجوانپا زوریتا از بازیگران و شخصیت‌های معروف اینترنتی اهل مکزیک و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
Nusret Gökçeنصرت گوکچهNusr_et#Saltbaenusr_et@آشپز28Mنصرت گوکچه، با نام مستعار Salt Bae، آشپزی معروف اهل ترکیه و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
 Jacqueline Fernandez/ ژاکلین فرناندزژاکلین فرناندزJacqueline Fernandezjacquelinef143@بازیگر43Mژاکلین فرناندز هنرپیشه و بازیگر بحرینی-سریلانکایی است. همچنین وی در سال 2006 به عنوان بهترین دوشیزه جهان شناخته شد.
Delevingne / کارا دلوینکارا دلوینCara Delevingnecaradelevingne@مدل و بازیگر44Mکارا دلوین یک مدل و بازیگر انگلیسی بوده که موفقیت‌های زیادی در حرفه خود به دست آورده است.
جیمز رودریگز /James Rodríguezجیمز رودریگزJames Rodríguezjamesrodriguez10@فوتبالیست45Mجیمز رودریگز از فوتبالیست‌های کلمبیایی و بازیکن تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان است که در سال 2014 به عنوان آقای گل جهان نیز انتخاب شد.
robertdowneyjrرابرت داونی جونیورRobert Downey Jr.robertdowneyjr@بازیگر46M
گرت بیل / Gareth Baleگرت بیلGareth Balegarethbale11@فوتبالیست43Mگرت بیل از بازیکنان تیم ملی ولز و همچنین بازیکنان باشگاه رئال مادرید است و توانایی شوت زنی فوق‌العاده بالایی دارد.
Barack Obama / باراک اوباماباراک اوباماBarack Obamabarackobama@سیاستمدار30Mباراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایلات متحده بود که از سال 2009 تا سال 2017 در این سمت به فعالیت پرداخت.
ویندرسون نیونزویندرسون نیونزWhindersson Nuneswhinderssonnunes@کمدین42Mویندرسون نیونز از کمدین‌های برزیلی مشهور است که از سال 2013 با ویدیوهای کمدی خود به عنوان شخصیتی معروف شناخته می‌شود.
زلاتان ابراهیموویچ / Zlatan Ibrahimovićزلاتان ابراهیموویچZlatan Ibrahimovićiamzlatanibrahimovic @فوتبالیست43Mزلاتان ابراهیموویچ از بازیکنان فوتبال اهل سوئد بوده که تاکنون در تیم‌های پرافتخاری بازی کرده است.
liza koshi/ لیزا کوشیلیزا کوشیLiza Koshylizakoshy@بازیگر18Mلیزا کوشی متولد 1996 است. وی از بازیگران و کمدین‌های معروف آمریکایی به شمار می‌رود.
Philippe Coutinho/فلیپه کوتینیوفلیپه کوتینیوPhilippe Coutinhophil.coutinho@فوتبالیست22Mفلیپه کوتینیو از بازیکنان تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونا است که در پست هافبک هجومی و وینگر بازی می‌کند.
bruno mars/ برونو مارسبرونو مارسBruno Marsbrunomars@خواننده، مدل22Mبرونو مارس از هنرمندان آمریکایی است که در عرصه خوانندگی، نوازندگی درام و گیتار فعالیت می‌کند.
تام هالند / tom hollandتام هالندTom Hollandtomholland2013@بازیگر35Mتام هالند از بازیگران آمریکایی است که با بازی به عنوان اسپایدرمن جدید شناخته شده است.
وردل کری / Wardel curryاستفن کریWardel Currystephencurry30@بسکتبالیست30Mاستفن کری از بسکتبالیست‌های مشهور آمریکایی است. علاوه بر این به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان شناخته می‌شود.
لیدی گاگا / lady gagaلیدی گاگاLady Gagaladygaga@خواننده، ترانه سرا42Mلیدی گاکا یکی از مشهورترین خوانندگان، ترانه‌سرایان و بازیگران آمریکایی است. گاگا طرفداران فراوانی در دنیا دارد.
Madelaine Petsch / مادلین پچمادلین پچMadelaine Petschmadelame@بازیگر20Mمادلین پچ یکی از بازیگران آمریکایی است و اغلب با سريال ریوردیل شناخته می‌شود.
lili pump / لیل پامپلیل پامپLilpumplilpump@خواننده و ترانه سرا17Mگیزی گارسیا با نام هنری لیل پامپ متولد سال 2000 بوده و شخصیتی معروف در حوزه موسیقی محسوب می‌شود.
دوآ لیپاDua-lipadualipa@خواننده و ترانه سرادوآ لیپا از خوانندگان و ترانه‌سرایان موفق انگلیسی است که در عرصه مدلینگ نیز به فعالیت می‌پردازد.
zidan / زیدانزین الدین زیدانZidanezidane@مربی حرفه‌ای26Mزین‌الدین زیدان مربی حرفه‌ای و از بازیکنان سابق تیم ملی فرانسه است.
سرجیو روموز / Sergio Ramosسرخیو راموسSergio Ramossergioramos@فوتبالیست39Mسرخیو راموس از بازیکنان تیم رئال مادرید و همچنین تیم ملی اسپانیا است که در پست دفاع بازی می‌کند.
رانویر سینگ /Ranveer Singhرانویر سینگRanveer Singhranveersingh@بازیگر32Mرانویر سینگ از بازیگران مشهور هندی و سینمای بالیوود است.
اشکی کومار / Akshay Kumarآکشی کومارAkshay Kumarakshaykumar@بازیگر42Mآکشی کومار از بازیگران مشهور و معروف بالیوود بوده که دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام نیز است.
Marshall Mathers / مارشال مترامینمMarshall Matherseminem@خواننده30Mامینم از خوانندگان رپر آمریکایی از که در بخش تهیه کنندگی، ترانه سرایی و سایر حوزه‌ها به فعالیت می‌پردازد.
lele pons/ پونزله له پونزLele PonsLelepons@خواننده41Mاو از شخصیت‌های اینترنتی معروف بوده و بازیگری، خوانندگی و عرصه مد نیز به شهرت وی دامن زده‌اند.
زاک افران / zac efranزاک افرونZac Efranzacefran@بازیگر42Mزک افرون در 18 اکتبر 1987 متولد شد و در نوجوانی پا به عرصه بازیگری نهاد و تاکنون برنده جوایز متعددی شده است. او یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام را در اختیار دارد.
زین مالک / zeyn malekزین ملکZyen MalekZayn@خواننده33Mزین ملک؛ از اعضای گروه محبوب وان دایرکشن، در سال 2016 توانست آلبوم تک نفره ذهن من را منتشر کند که موفقیت زیادی را برای وی به ارمغان آورد و تحسین منتقدین را نیز در پی داشت.
کانر مک گرگور / Conor McGregor کانر مک گرگورConor McGregorthenotoriousmma@مبارز هنرهای رزمی36Mکانر مک گرگور توانسته است تاکنون در دو وزن مختلف در مسابقات UFC به مقام قهرمانی دست یابد. با این حال قهرمانی‌های مختلف در هنرهای رزمی و بوکس معروفیت زیادی را برای وی رقم زده‌اند.
ادل / AdeleادلAdeleadele@خواننده38Mادل از خوانندگان و ترانه‌سرایان مطرح برتانیایی در جهان به شمار می‌رود. وی برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه اسکار و گلدن گلوب برای فیلم اسکای‌فال شده است.
پل پوگبا / Paul Pogbaپل پوگباPaul Labile PogbaPaulpogba@فوتبالیست41Mپل پوگبا از فوتبالیست‌های فرانسوی است که هم‌اکنون برای تیم منچستر یونایتد بازی می‌کند. وی همچنین از بازیکنان تیم ملی فرانسه نیز محسوب می‌شود.
emilia clark/املیا کلارکامیلیا کلارکEmilia Clarkeemilia-clarke@بازیگر27M

امیلیا کلارک بازیگر بریتانیایی است که با بازی در فیلم Game of Thrones توانست توانایی‌های خود را اثبات کند و به معروفیت قابل توجهی دست یابد.

Noah Centineoنواه سنتینوNoah Centineoncentineo@بازیگر19Mنوحا سنتینو یک بازیگر آمریکایی است که بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد.
پائولو دیبالا / Paulo Dybalaپائولو دیبالاPaulo DybalaPaulodybala@فوتبالیست39Mپائولو دیبالا از بازیکنان آرژانتینی پست هافبک هجومی است که در تیم ملی آرژانتین و همچنین تیم یوونتوس بازی می‌کند.
Ryan Reynolds/ رایان رینولدز

رایان رینولدز

Ryan Reynoldsvancityreynolds@بازیگر35Mاو متولد سال 1976 میلادی است و از سال 1990 نیز به جلوی دوربین رفت و تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته است.
آلیا بات / Alia Bhattآلیا باتAlia ✨⭐️aliaabhatt@بازیگر48Mآلیا بات از هنرمندان هندی است که در عرصه بازیگری و خوانندگی به فعالیت می‌پردازد. وی که در سال 1993 به دنیا آمده تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
will smith / ویل اسمیتویل اسمیتWill Smithwillsmith@هنرپیشه47Mویلیام سامیت آمریکایی علاوه بر هنرپیشگی در عرصه خوانندگی، تهیه‌کنندگی و صداپیشگی نیز فعالیت می‌کند. او به عنوان یکی از قدرتمندترین بازیگران هالیوود نیز شناخته می‌شود.
 Dan Bilzerianدن بیلزریانDan Bilzeriandanbilzerian@شخصیت اینترنتی31Mدن بیلزریان یکی از شخصیت‌های معروف در رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام است.
Millie-Bobby-Blue / میلی بابی براونمیلی بابی براونMillie Bobby Brownmilliebobbybrown@بازیگر34Mمیلی بابی براون بازیگر محبوب و جوان سال‌های گذشته بوده که با سریال Strangers Things شناخته می‌شود.
 Kylian Mbappéکیلین ام‌باپهKylian Mbappék.mbappe@فوتبالیست41Mکیلین ام‌باپه از فوتبالیست‌های تیم ملی فرانسه بوده که تاکنون برای باشگاه‌های همچون موناکو و پاری سن‌ژرمن نیز بازی کرده است.
لیلی رینهارت / Lili Reinhartلیلی راینهارتLili Reinhartlilireinhart@بازیگر24Mلیلی راینهارت یکی از بازیگران مطرح آمریکایی است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 2008 آغاز نمود.
بلیک لایولی / blake livelyبلیک لایولیBlake Livelyblakelively@بازیگر27Mبلیک لایولی دیگر بازیگر مطرح و مدل آمریکایی است. گفتنی است این بازیگر برای بازی در سریال Gossip Girl شناخته می‌شود.
محمد صلاح / mohammed-salahمحمد صلاحMohamed Salahmosalah@فوتبالیست39Mمحمد صلاح از بازیکنان فوتبال مصری است که در باشگاه لیورپول نیز بازی می‌کند. وی در پست‌های هافبک هجومی، حمله و وینگر راست بازی می کند.
 Amanda Cerny / آماندا سرنیآماندا سرنیAmanda Cernyamandacerny@بازیگر25Mآماندا سرنی یکی از بازیگران مطرح و شناخته شده در جهان محسوب می‌شود که دارای یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.
ونسا آن هاجنز / Vanessa Hudgensونسا هاجنزVanessa Hudgensvanessahudgens@بازیگر36Mونسا هاجنز از خوانندگان و بازیگر محبوب آمریکایی به شمار می‌رود. او در فیلم‌های تلویزیونی سریال‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.
sehon/سهانسهونSEHUNoohsehun@هنرپیشه20Mسهون، بازیگر، خواننده رپ و مدل کره‌ای است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین هنرمندان اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود.
کریس همسورث /Christopher Hemsworthکریس همسورثChristopher Hemsworthchrishemsworth@بازیگر43Mکریس همسورث از بازیگران شناخته شده جهانی اهل استرالیا است و برای فیلم‌های شناخته‌شده‌ای از جمله پیشتازان فضا شناخته می‌شود.
برونا مارکزینه / Bruna Marquezine

برونا مارکزینه

Bruna Marquezinebrumarquezine@هنرپیشه39Mبرونا مارکزینه از هنرمندان برزیلی است که در عرصه مد و بازیگری به فعالیت هنری می‌پردازد.
BaekHyun / بک هیونبک هیون.BaekHyunbaekhyunee_exo@بازیگر و خواننده18Mبک هیون از خوانندگان و بازیگران کره‌ای است که  خوانندگی را از سن 11 سالگی شروع کرد و توانست حضور درخشانی را در این عرصه تجربه کند.
مارسلو وییرا جونیور /Marcelo Vieira Jr.مارسلو وییرا جونیورMarcelo Vieira Jr.marcelotwelve@فوتبالیست44Mمارسلو وییرا که اغلب با نام مارسلو نیز شناخته می‌شود، از بازیکنان تیم ملی برزیل و باشگاه رئال مادرید است.
جیمز چارلز /James Charlesجیمز چارلزJames Charlesjamescharles@مدل19Mجیمز چالز از شخصیت‌های معروف اینترنتی است که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند و یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام را دارد.

سخن پایانی

پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام خارجی

در این مطلب با شماری از مدعیان مقام پر فالووتر ترین پیج اینستاگرام در جهان آشنا شدیم؛ آماری جالب و جذاب که نشان‌دهنده جهت‌گیری‌ها، علایق و سلایق مخاطبان مدرن در دنیای مجازی است. نظر شما در مورد پیج های معروف اینستاگرام چیست؟ آیا به نظرتان هیچ‌گاه پیج دیگری جانشین صفحه رسمی اینستاگرام خواهد شد؟ آیا این 10 مورد را لایق این سطح از توجه و شهرت می‌دانید؟ نظراتتان را در پایین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران7 دیدگاه
avatar
سالار
.
11 فروردین 1398، 16:32
پاسخ
0
2
ممنون از مطلب خوبتون. impression پیج هاشون رو چطور باید متوجه شد؟
avatar
اعظم بجاری
.
11 فروردین 1398، 17:34
پاسخ
0
1
@سالار
ممنون از نظر و توجه شما اگر منظورتون تعداد آدم هایی هستند که محتوای پیج و پست ها رو مشاهده می‌کنند می‌تونید از سایت https://hypeauditor.com/top-instagram/ قسمت Authentic Engagement متوجه این موضوع بشید. موفق باشید
avatar
نیما
.
11 فروردین 1398، 16:39
پاسخ
0
2
میشه توضیح بدید که انگیجمنت که تو سایت مبدا گفته شده ، چیه؟
avatar
اعظم بجاری
.
11 فروردین 1398، 17:30
پاسخ
0
1
@نیما
به این معنی هستش که پست اون افراد به طور میانگین چه میزان لایک و توجه رو داره چراکه تو اینستاگرام ممکنه برخی از فالوورهای فیک باشند یا اصلا پست ها رو نگاه نکنند
avatar
سامان
.
29 مرداد 1398، 21:59
پاسخ
0
2
کلا این خواهران کارداشیان صدر لیست رو در اختیار گرفتن!! با هم 7،8 برابر جمعیت کشورمون فالوئر دارن!!
avatar
Omid
.
31 مرداد 1398، 17:24
پاسخ
1
3
خسته نشدید انقدر وقتتون رو برای این سلبریتی ها گذاشتید؟
avatar
لعیا خیام باشی
.
17 دی 1399، 16:23
پاسخ
1
1
مطلب بسیار جالبی بود، ممنون :)
نمایش 2 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 28.2 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 17.9 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 16.2 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 9.1 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.5 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 2.2 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.8 میلیارد تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
plaza-ads