همه آنچه درباره سریال میس مارول (Ms. Marvel) می دانیم

همه آنچه درباره سریال میس مارول (Ms. Marvel) می دانیم
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال میس مارول سریالی است که در سال 2021 منتشر می‌شود. سریال خانوم مارول یک مجموعه تلویزیونی ابرقهرمانی است. در این مقاله با معرفی سریال Ms. Marvel همراه ما باشید.

سریال میس مارول که یک سریال اینترنتی است، توسط بیشا کی. علی (Bisha K. Ali)، استندآپ کمدین و فیلمنامه‌نویس بریتانیایی، برای دیزنی پلاس (Disney+) خلق شده ‌است. سریال خانوم مارول براساس شخصیت کامالا خان / خانم مارول (Kamala Khan / Ms Marvel) از کتاب‌های کمیک کمپانی مارول ساخته شده ‌است. او به عنوان نویسنده اصلی نیز در این مجموعه فعالیت می‌کند.

داستان سریال Ms. Marvel در دنیای سینمایی مارول (MCU) رخ می‌دهد و نقاط اشتراکی با سری فیلم‌های این کمپانی دارد. این مجموعه توسط استودیوی مارول تولید می‌شود. قرار است سریال میس مارول در اواخر سال 2021 منتشر شود.

در این مقاله از پلازامگ به بررسی مجموعه تلویزیونی میس مارول و بازیگران آن و اخبار مربوط به این سریال می‌پردازیم. از آنجا که قرار است سریال Ms. Marvel سال آینده منتشر شود، دانلود سریال Ms. Marvel هنوز ممکن نیست. ولی شما می‌توانید اولین تیزر سریال Ms. Marvel را در بالا تماشا کنید. با معرفی سریال خانوم مارول همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 

داستان سریال خانوم مارول

جهان سینمایی مارول در دیزنی پلاس در حال گسترش است و قرار است شخصیت کامالا خان در سریال Ms. Marvel به تصویر کشیده ‌شود. داستان مجموعه تلویزیونی میس مارول حول کامالا خان، یک نوجوان شانزده ساله آمریکایی-پاکستانی شکل می‌گیرد که در نیوجرسی زندگی می‌کند.

میس مارول و کاپیتان مارول

او یک دانش آموز عالی است که به بازی و نوشتن داستان‌های فن فیکشن علاقه‌ دارد. او شیفته ابرقهرمانان و داستان‌های آن‌ها است و در این بین به طور ویژه طرفدار کاپیتان مارول است. کامالا برای پذیرفته ‌شدن و جا افتادن در خانه و مدرسه تلاش بسیاری می‌کند و با این موضوع درگیر است.

او نیروهای ابرقهرمانی ویژه‌ای، نیروی تغییر شکل را به دست می‌آورد که او را به تمام ابرقهرمانانی که الگوی او بودند، شبیه می‌کند. حال کامالا خان در شخصیت خانوم مارول، در شرف آموختن درسی است که همه ابرقهرمان‌ها وقتی قدرت خود را کشف می‌کنند، می‌آموزند.

 

آشنایی با شخصیت خانم مارول

کامالا خان ابرقهرمان جوانی در دنیای مارول است که کتاب کمیک مستقل خود را داشته و مجموعه تلویزیونی خود را نیز در دیزنی پلاس دارد. کامالا خان یکی از طرفداران اصلی کاپیتان مارول بود که در ابتدا خانم مارول خطاب می‌شد، بنابراین وقتی در موقعیتی قرار گرفت که بتواند یک ابرقهرمان شود، بدون هیچ تردیدی از نام او استفاده کرد.

سریال میس مارول

میس مارول چندین توانایی مختلف دارد، اما همه آن‌ها با هم کار می‌کنند. او توانایی تغییر شکل دارد؛ یعنی می‌تواند شکل و اندازه خود را تغییر دهد. او می‌تواند این کار را در مقیاس کوچک و همچنین در مقیاس بزرگ انجام دهد؛ به این معنا که می‌تواند هر قسمتی از بدن خود را که بخواهد تغییر دهد و کوچک یا بزرگ کند.

کامالا خان مانند بسیاری دیگر از ابرقهرمانان نوجوان، در تلاش است که زندگی ابرقهرمانی و خانوادگی‌اش را جدا از هم نگه دارد. با توجه به اینکه برادرش نیز دارای ژن غیرانسانی بود، این مسئله در مورد او کمی دشوارتر شده ‌است. در مجموع باید گفت که خانواده برای کامالا بسیار مهم است. او باید علاوه بر خانواده و زندگی ابرقهرمانی بین مذهب و سبک زندگی جدیدش نیز تعادل ایجاد کند.

کامالا خان سعی کرد با انتقام جویان کار کند، اما متوجه شد که آن‌ها برای او مناسب نیستند. بنابراین در عوض او و چند نفر دیگر از اعضای جوان انتقام جویان از این تیم جدا شدند و تیم خود را با عنوان قهرمانان تشکیل دادند. هدف این تیم جدید تمرکز بر روی مسائل کوچکی بود که جهان با آنها روبرو است.

میس مارول

کامالا خان به طور طبیعی شخصیتی فرمانده و پیشرو دارد. او در نهایت برای مدتی رهبر گروه قهرمانان نیز شد. او همچنین دوستان خود را که بدون داشتن نیروهای ابرقهرمانی برای نجات و محافظت از شهر خود تلاش می‌کنند، هدایت می‌کند.

 

بازیگران سریال میس مارول

کامالا خان یک ابرقهرمان خیالی است که در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط مارول کمیکس ظاهر می‌شود. این شخصیت توسط سردبیران، سانا امانت (Sana Amanat) و استفان واکر (Stephen Wacker)، نویسنده، جی. ویلو ویلسون (G. Willow Wilson) و تصویرپردازان، آدریان آلفونا (Adrian Alphona) و جیمی مک کلوی (Jamie McKelvie)، خلق شده ‌است.

کامالا خان در سریال میس مارول

جلد نخست این کمیک برنده جایزه هوگو برای بهترین داستان گرافیکی در سال 2015 شد. کامالا خان اولین شخصیت مسلمان مارول است که عنوان کمیک بوک مستقلی دارد. خان اولین حضور خود را در فوریه 2014 در کمیک کاپیتان مارول تجربه کرد.

ایمان ولانی (Iman Vellani) قرار است کامالا خان را در مجموعه تلویزیونی جدیدی در جهان سینمایی مارول، یعنی در سریال میس مارول در دیزنی به تصویر بکشد. ولانی در فیلم Captain Marvel 2 محصول 2022 نیز بازی خواهد کرد. صداگذاری این شخصیت در بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی Marvel’s Avengers محصول 2020، توسط ساندرا سعد (Sandra Saad) انجام شده ‌است.

بازیگران سریال میس مارول

در سپتامبر 2020، ایمان ولانی بازیگر جوان و تازه‌کار در دنیای بازیگری، برای بازی نقش اصلی، کامالا خان در سریال میس مارول انتخاب شد. عکس‌هایی که در نوامبر همان سال منتشر شدند، انتخاب مت لینتز (Matt Lintz) برای بازی در این مجموعه را تایید کردند. بازیگران اصلی فیلم خانوم مارول عبارتند از:

 • ایمان ولانی (Iman Vellani) در نقش کامالا خان/ خانوم مارول
 • ساگر شیخ (Saagar Shaikh) در نقش عامیر خان/ برادر بزرگ کامالا
 • آرامیس نایت (Aramis Knight) در نقش خنجر قرمز

بازیگرانی که در سریال Ms. Marvel بازی خواهند کرد، ولی نقش آن‌ها نامشخص است عبارتند از:

 • موهان کاپور (Mohan Kapur)
 • مت لینتز (Matt Lintz)
 • نیمرا بوچا (Nimra Bucha)
 • یاسمین فلچر (Yasmeen Fletcher)
 • لیث نکی (Laith Naki) 
 • و…

 

تاریخ پخش سریال میس مارول

تاریخ پخش سریال میس مارول

فیلمبرداری سریال Ms. Marvel از اواسط نوامبر سال 2020 در استودیوی تریلیث (Trilith) در آتلانتا، جورجیا، با حضور عادل ال اربی (Adil El Arbi)، بلال فلاح (Bilall Fallah)، شرمین عبید چینوی (Sharmeen Obaid-Chinoy) و میرا منون (Meera Menon) به عنوان کارگردانان آن و کارمن کابانا (Carmen Cabana) به عنوان فیلمبردار آغاز شد.

انتظار می‌رود که سریال خانوم مارول در اواخر سال 2021 برابر با پاییز 1400، به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول توسط دیزنی پلاس منتشر شود. پیش از این قرار بود سریال Ms. Marvel در سال 2022 پخش شود.

 

کلام آخر

سریال Ms. Marvel

سریال میس مارول که  قرار است در پاییز سال آینده منتشر شود یک اثر متفاوت در سبک فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی است. اولین بار است که یک ابرقهرمان در دنیای مارول مسلمانان را نمایندگی می‌کند. همه طرفداران مارول در انتظار هستند تا بار دیگر سریال خوبی از آثار کمیک بوکی این کمپانی را شاهد باشند. متاسفانه هنوز امکان دانلود و تماشای سریال Ms. Marvel وجود ندارد، ولی می‌توانید تریلر سریال Ms. Marvel را در بالای همین مطلب مشاهده کنید.

در این مقاله با معرفی سریال میس مارول 2021  همراه شما بودیم و بازیگران آن را نیز برایتان معرفی کردیم. نظر شما درباره این سریال ابرقهرمانی جدید چیست؟ در قسمت نظرات همراه ما باشید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
سهیل
.
14 دی 1399، 09:52
پاسخ
0
0
زمان انتشار سریال Ms. Marvel رو هم در آینده بزارید حتما
محمد
.
14 دی 1399، 11:17
پاسخ
0
0
سریال مارول Ms. Marvel قراره بیاد و بترکونه :)
جدول فروش فیلم ها
 • 410 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 321 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 314 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 185 میلیون دلار
  Venom 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 76 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 37 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 14 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 2.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
plaza-ads