آموزش جامع پوشه امن سامسونگ و مخفی کردن فایل ها در Secure Folder

آموزش جامع پوشه امن سامسونگ و مخفی کردن فایل ها در Secure Folder
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شاید فایل‌هایی در گوشی خود دارید که نمی‌خواهید وقتی گوشی شما دست شخص دیگری است، آن‌ها را ببیند. برای این کار می‌توانید از برنامه پوشه امن سامسونگ (Secure Folder) که راهنما آن را در ادامه ارائه می‌کنیم، استفاده کنید.

همه ما ممکن است فایل‌ها و پوشه‌هایی داشته باشیم که مایل نباشیم کسی از وجود آنها مطلع باشد. سامسونگ برای این مشکل چاره‌ای اندیشیده است. پوشه امن سامسونگ شما را قادر می سازد تا پوشه‌ها و فایل‌های خصوصی خود را در آن مخفی کنید. این برنامه در واقع یک نسخه کاربرپسند از برنامه امنیتی KNOX سامسونگ است که به شما اجازه می‌دهد یک فضای خصوصی برای برنامه‌ها و فایل‌های شخصی خود ایجاد کنید.

شما می‌توانید با قرار دادن فایل‌ها و اطلاعات یا تصاویر مهم خود در پوشه مخفی سامسونگ و با تنظیم امکان دسترسی به آن‌ها با روش‌های امنیتی متفاوت، کاری کنید که غیر از شما هیچ کس امکان دسترسی به آن‌ها را نداشته باشد. در ادامه آموزش استفاده از Secure Folder را ارائه می‌دهیم.

در ادامه می‌خوانید: 

پوشه امن سامسونگ چیست؟

پوشه امن سامسونگ یک فضای رمزنگاری شده در گوشی هوشمند شما برای ذخیره‌سازی فایل‌ها، تصاویر، ویدیوها و اپلیکیشن‌ها است. این سرویس تمام فایل‌های شخصی و حساس شما را در خود نگهداری می‌کند تا مطمئن باشید هیچ کس دیگری زمان استفاده از گوشی شما، به آن‌ها دسترسی نخواهد داشت.

Secure Folder در ابتدا به عنوان بخشی از سامسونگ ناکس (Knox) معرفی شده بود و اکنون به صورت از قبل نصب شده در دستگاه‌های جدید سامسونگ مانند گلکسی نوت 9 و گلکسی اس 10 وجود دارد. این اپلیکیشن در پلی استور هم وجود دارد و با هر دستگاه سامسونگی که از اندروید 7 نوقا و بالاتر پشتیبانی می‌کند، سازگار است.

چگونه پوشه امن گوشی سامسونگ را فعال کنیم؟

برای فعال سازی و استفاده از پوشه مخفی سامسونگ قبل از هر چیزی شما به یک حساب سامسونگ نیاز دارید. اگر این حساب را ندارید، می‌توانید از این لینک یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر یک گوشی جدید سامسونگ مانند نوت 9 دارید، Secure Folder از قبل روی دستگاه شما نصب شده است. اپ دراور را باز کرده و برنامه را اجرا کنید. سپس با حساب کاربری خود وارد شده و نحوه اعتبارسنجی (Authentication) خود را از میان حسگر اثر انگشت، پین کد و یا الگو انتخاب کنید.

چگونه از Secure Folder استفاده کنیم / samsung secure folder 7

در برخی از دستگاه‌ها برای فعال کردن پوشه امن سامسونگ باید به بخش Settings > Lock screen and security > Secure Folder رفته و سپس وارد حساب خود شده و نحوه اعتبار سنجی را مثل قبل انتخاب کنید. با این کار Secure Folder در اپ دراور و صفحه هوم شما ظاهر می‌شود.

اگر این اپلیکیشن روی دستگاه شما از قبل نصب نشده است، باید آن را از پلی استور دریافت کنید. با کلیک روی دکمه زیر، سکیور فولدر را دانلود کرده و نصب کنید. به یاد داشته باشید که این اپلیکیشن با دستگاه‌های سامسونگ دارای سیستم عامل اندروید نوقا و بالاتر سازگار است.

دانلود پوشه امن سامسونگ از پلی استور

 

نحوه استفاده از پوشه امن سامسونگ برای مخفی کردن فایل ها

در ویدیوی زیر «آموزش استفاده از پوشه امن در Samsung Galaxy S8» را با زیرنویس فارسی تماشا کنید:

راه‌های زیادی برای اضافه کردن فایل‌ها به پوشه مخفی سامسونگ وجود دارد. راحت‌ترین راه از طریق داخل خود اپلیکیشن است. در داخل برنامه از قسمت بالا، روی Add files زده و نوع فایلی را که می‌خواهید انتخاب کنید (عکس، ویدیو، صدا، پرونده و …) را از قسمت پایین مشخص کنید.

سپس فایل‌هایی را که می‌خواهید را انتخاب کرده و روی Done ضربه بزنید و از بین انتقال کامل یا صرفا کپی کردن فایل‌ها به Secure Folder یکی را انتخاب کنید. گزینه Copy یک نسخه از فایل را به پوشه امن سامسونگ منتقل می‌کند اما گزینه Move پس از اینکه فایل‌ها به سکیور فولدر منتقل شدند، آن‌ها را از مکان اولیه خود حذف می‌کند.

پوشه امن سامسونگ چیست /samsung secure folder

راه دوم انتقال فایل‌ها به پوشه مخفی، از داخل سایر اپلیکیشن‌های خود سامسونگ است. My Files ،Gallery ،Voice Recorder و Contacts از جمله این برنامه‌ها هستند. برای این کار، فایلی را که می‌خواهید انتقال دهید را انتخاب کرده و روی گزینه More (سه نقطه روی هم) در قسمت بالا زده و سپس گزینه Move to Secure Folder را انتخاب کنید. اگر قبلا وارد نشده‌اید، وارد حساب خود شده و کارتان تمام است.

کاربرد پوشه امن در سامسونگ / samsung secure folder 2

راه‌های مختلفی برای اضافه کرده اپلیکیشن‌ها به پوشه مخفی سامسونگ وجود دارد. راحت‌ترین راه، وارد شدن به Secure Folder و انتخاب گزینه Add apps از قسمت بالای برنامه است. اپلیکیشنی که می‌خواهید را از لیست انتخاب کرده و یا از بخش جستجو، پیدا کنید. در نهایت برای تکمیل فرآیند، روی Add ضربه بزنید.

با این کار یک کپی از اپلیکیشن به پوشه مخفی سامسونگ منتقل می‌شود که برای کسانی که چندین حساب فیسبوک، توییتر، اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی دارند، بسیار کاربردی است. با کمک اپلیکیشن کپی شده، شما می‌توانید از دو حساب کاربری (یکی در اپلیکیشن رمزنگاری نشده و دیگر اپلیکیشن موجود در پوشه امن) به صورت همزمان استفاده کنید، بدون اینکه نیاز باشد از یک اکانت خارج شوید.

برنامه Secure Folder چیست

یکی دیگر از راه‌های اضافه کردن برنامه ها به پوشه امن سامسونگ، دانلود کردن مستقیم آن‌ها از پلی استور یا Galaxy Apps به پوشه مخفی سامسونگ است. همچنین می‌توانید از اپ لانچر هم برنامه‌ها را اضافه کنید؛ روی یک اپلیکیشن زده و نگه دارید و سپس Add to Secure Folder را انتخاب کنید.

نحوه خارج کردن فایل ها از پوشه امن سامسونگ

اگر می‌خواهید به هر دلیلی از جمله انتقال فایل‌ها از گوشی به کامپیوتر، آن‌ها را از برنامه Secure Folder خارج کنید، باید مراحلی که در ادامه ذکر می‌کنیم را طی کنید. ابتدا برنامه Secure Folder را باز کرده و به بخش My Files بروید.

محتوایی که می‌خواهید انتقال دهید را انتخاب کنید (تصویر، صدا، ویدیو و …). فایل‌هایی که می‌خواهید از پوشه امن سامسونگ خارج کنید را انتخاب کرده و با ضربه زدن روی سه نقطه روی هم در قسمت بالا و سمت راست، گزینه Move out of Secure Folder را انتخاب کنید. با این کار، فایل‌ها خارج شده و در همان مسیر در گوشی قرار می‌گیرند.

نحوه استفاده از پوشه امن سامسونگ / samsung secure folder 6

نحوه بکاپ و بازگردانی اطلاعات پوشه مخفی سامسونگ

گزینه Backup and Restore زمانی به کارتان می‌آید که می‌خواهید گوشی خود را تعویض کنید. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا تمام فایل‌هایی که در پوشه امن گوشی سامسونگ وجود دارد را به فضای ابری آپلود کرده و سپس در گوشی جدید، آن‌ها را دانلود کنید.

برای ساختن بکاپ باید به Settings گوشی رفته و روی Backup and restore و سپس Back up Secure Folder data ضربه بزنید. سپس باید فایل‌هایی را که می‌خواهید از آن‌ها بکاپ بگیرید، انتخاب کرده و در نهایت روی Back Up Now ضربه بزنید.

پوشه امن گوشی سامسونگ / samsung secure folder 4

زمانی که می‌خواهید فایل‌های خود را در پوشه امن گوشی سامسونگ جدید بازگردانی کنید، به بخش تنظیمات رفته و از Backup and restore روی Restore زده و فایل‌هایی که می‌خواهید بازگردانی شوند را انتخاب کنید. در نهایت روی Restore now زده و صبر کنید تا فایل‌ها منتقل شوند.

برای حذف بکاپی که ایجاد کرده‌اید، به مسیر Settings > Backup and restore > Delete Secure Folder backup data رفته و بکاپی که می‌خواهید حذف کنید را انتخاب کرده و روی Delete ضربه بزنید.

نحوه مخفی کردن Secure Folder و تغییر آیکون آن

شما می‌توانید اپلیکیشن پوشه امن سامسونگ را برای افزایش امنیت بیشتر، مخفی کنید. برای این کار وارد اپلیکیشن شده و به تنظیمات (سه نقطه روی هم) بروید. در اینجا گزینه Show Secure Folder را خاموش کنید. پس از این کار، دیگر برنامه Secure Folder در اپ دراور و صفحه هوم ظاهر نمی‌شود، اما در عین حال از دستگاه هم حذف نشده و فقط مخفی شده است. راه دیگر آن است که با زدن روی آیکون Secure Folder در پنل تنظیمات سریع (Quick Panel)، آن را مخفی کنید.

شما همچنین می‌توانید آیکون پوشه امن را شخصی سازی کنید. برای این کار وارد اپلیکیشن شده و به تنظیمات (سه نقطه روی هم) بروید. در اینجا گزینه Customize icon را انتخاب کنید. سپس آیکون جدیدی را از لیست موجود انتخاب کرده و در صورت نیاز، نام اپلیکیشن را هم تغییر دهید. در نظر داشته باشید که آیکون و نام جدید ممکن است در تنظیمات سریع و تنظیمات گوشی ظاهر نشوند، اما می‌توانید آن‌ها را در اپ دراور و صفحه هوم خود مشاهده کنید.

پوشه مخفی سامسونگ / samsung secure folder 5

این‌ها مهم‌ترین نکاتی هستند که باید درباره پوشه امن سامسونگ بدانید. با این وجود این اپلیکیشن ویژگی‌های زیاد دیگری هم دارد که از آن‌ها می‌توان به قابلیت مخفی کردن موارد خاصی از نوتیفیکیشن‌ها اشاره کرد. اگر می‌خواهید این برنامه را حذف کنید، می‌توانید به این مطلب پلازامگ مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران126 دیدگاه
Rezat
.
05 تیر 1396، 12:25
پاسخ
0
0
سلام.ببخشید یه سوال داشتم.اینکه چه جوری میشه عکس و کلیپی که با خود برنامه secure folder گرفتیمو به حافظ رم یا خود گوشی انتقال بدیم.یا به کامپیوتر.اگه انتقال نداشته باشه که این برنامرو پاک کنم همچیم پاک میشه باهاش.
طاهره غلامیان
.
05 تیر 1396، 21:55
پاسخ
0
0
@Rezat
سلام برای این منظور می تونید از داده هاتون یه بکاپ تهیه کنید و این بکاپ فقط در فضای cloud اکانت سامسونگ شما ذخیره میشه که اگر زمانی گوشیتون به سرقت رفت یا خواستید داده هاتون رو منتقل کنید بهش دسترسی داشته باشید. این بکاپ فقط روی اکانت شما روی یک فضای ابری ذخیره شده و شخص دیگری نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.
طاهره غلامیان
.
05 مرداد 1396، 15:32
پاسخ
0
0
@پریا
سلام برنامه های موجود در پوشه های امن رو نمیشه بروزرسانی کرد یعنی این قابلیت براش دیده نشده، با اینکه ممکنه نوتیفیکیشن آپدیت رو دریافت کنید. نهایت کاری که مقدوره اینه که برنامه رو خارج از پوشه های امن ، آپدیت کنید و انتقالش بدید به پوشه. راه دیگری براش دیده نشده.
طاهره غلامیان
.
07 مرداد 1396، 14:17
پاسخ
0
0
@آرمین
سلام. از فایل هاتون در اکانت سامسونگتون بکاپ نگرفته بودید؟
آرمین
.
07 مرداد 1396، 22:20
پاسخ
0
0
@طاهره غلامیان
نه!!! باید میگرفتم؟؟ از کجا بدونم اخه
طاهره غلامیان
.
08 مرداد 1396، 11:32
پاسخ
0
0
@آرمین
تنها راه ذخیره اطلاعات شما در Secure Folder ، باید یه بکاپ روی فضای کلود اکانت خودتون در سامسونگ بگیرید. در غیر اینصورت با حذف Secure Folder یا آپدیت برنامه ها ، اطلاعات یا پاک میشه یا آپدیت صورت نمیگیره یا ... برای آپدیت برنامه های داخل Secure Folder هم می تونید Secure Folder رو به Play Store کانکت کنید . در داخل برنامه یه گزینه برای اتصال وجود داره. ازون طریق برنامه ها رو آپدیت کنید.
نمایش 5 پاسخ دیگر
پریا
.
05 مرداد 1396، 14:51
پاسخ
0
0
سلام ببخشید میخواستم بدونم چطور میشه برنامه های موجود در پوشه امن رو آپدیت کنیم؟ من هر برنامه ای رو که به روز رسانی میکنم برنامه های پوشه امن به روز رسانی نمیشه مثل اینستاگرام و تلگرام
طاهره غلامیان
.
05 تیر 1396، 21:55
پاسخ
0
0
@Rezat
سلام برای این منظور می تونید از داده هاتون یه بکاپ تهیه کنید و این بکاپ فقط در فضای cloud اکانت سامسونگ شما ذخیره میشه که اگر زمانی گوشیتون به سرقت رفت یا خواستید داده هاتون رو منتقل کنید بهش دسترسی داشته باشید. این بکاپ فقط روی اکانت شما روی یک فضای ابری ذخیره شده و شخص دیگری نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.
طاهره غلامیان
.
05 مرداد 1396، 15:32
پاسخ
0
0
@پریا
سلام برنامه های موجود در پوشه های امن رو نمیشه بروزرسانی کرد یعنی این قابلیت براش دیده نشده، با اینکه ممکنه نوتیفیکیشن آپدیت رو دریافت کنید. نهایت کاری که مقدوره اینه که برنامه رو خارج از پوشه های امن ، آپدیت کنید و انتقالش بدید به پوشه. راه دیگری براش دیده نشده.
طاهره غلامیان
.
07 مرداد 1396، 14:17
پاسخ
0
0
@آرمین
سلام. از فایل هاتون در اکانت سامسونگتون بکاپ نگرفته بودید؟
آرمین
.
07 مرداد 1396، 22:20
پاسخ
0
0
@طاهره غلامیان
نه!!! باید میگرفتم؟؟ از کجا بدونم اخه
طاهره غلامیان
.
08 مرداد 1396، 11:32
پاسخ
0
0
@آرمین
تنها راه ذخیره اطلاعات شما در Secure Folder ، باید یه بکاپ روی فضای کلود اکانت خودتون در سامسونگ بگیرید. در غیر اینصورت با حذف Secure Folder یا آپدیت برنامه ها ، اطلاعات یا پاک میشه یا آپدیت صورت نمیگیره یا ... برای آپدیت برنامه های داخل Secure Folder هم می تونید Secure Folder رو به Play Store کانکت کنید . در داخل برنامه یه گزینه برای اتصال وجود داره. ازون طریق برنامه ها رو آپدیت کنید.
نمایش 5 پاسخ دیگر
آرمین
.
07 مرداد 1396، 13:49
پاسخ
0
0
سلام.دوستان به کمکتون نیاز دارم..من یه سری فیلم یه این برنامه انتقال داده بودم،الان واسه گوشیم آپدیت اومده بود آپ کردم..بعداً که به برنامه سر زدم دیدم تمام فیلم هام پاک شدن آخه چرا؟؟؟؟ من گوشی رو آپ کردم فیلم ها چرا پاک شدن..نا سلامتی برنامه حفاظت هست مثلاً!! لطفاً کمک کنین بتونم برگردونم
طاهره غلامیان
.
05 تیر 1396، 21:55
پاسخ
0
0
@Rezat
سلام برای این منظور می تونید از داده هاتون یه بکاپ تهیه کنید و این بکاپ فقط در فضای cloud اکانت سامسونگ شما ذخیره میشه که اگر زمانی گوشیتون به سرقت رفت یا خواستید داده هاتون رو منتقل کنید بهش دسترسی داشته باشید. این بکاپ فقط روی اکانت شما روی یک فضای ابری ذخیره شده و شخص دیگری نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.
طاهره غلامیان
.
05 مرداد 1396، 15:32
پاسخ
0
0
@پریا
سلام برنامه های موجود در پوشه های امن رو نمیشه بروزرسانی کرد یعنی این قابلیت براش دیده نشده، با اینکه ممکنه نوتیفیکیشن آپدیت رو دریافت کنید. نهایت کاری که مقدوره اینه که برنامه رو خارج از پوشه های امن ، آپدیت کنید و انتقالش بدید به پوشه. راه دیگری براش دیده نشده.
طاهره غلامیان
.
07 مرداد 1396، 14:17
پاسخ
0
0
@آرمین
سلام. از فایل هاتون در اکانت سامسونگتون بکاپ نگرفته بودید؟
آرمین
.
07 مرداد 1396، 22:20
پاسخ
0
0
@طاهره غلامیان
نه!!! باید میگرفتم؟؟ از کجا بدونم اخه
طاهره غلامیان
.
08 مرداد 1396، 11:32
پاسخ
0
0
@آرمین
تنها راه ذخیره اطلاعات شما در Secure Folder ، باید یه بکاپ روی فضای کلود اکانت خودتون در سامسونگ بگیرید. در غیر اینصورت با حذف Secure Folder یا آپدیت برنامه ها ، اطلاعات یا پاک میشه یا آپدیت صورت نمیگیره یا ... برای آپدیت برنامه های داخل Secure Folder هم می تونید Secure Folder رو به Play Store کانکت کنید . در داخل برنامه یه گزینه برای اتصال وجود داره. ازون طریق برنامه ها رو آپدیت کنید.
نمایش 5 پاسخ دیگر
حسین حسینی
.
09 مرداد 1396، 16:12
پاسخ
0
0
سلام لطفا بفرمایید چگونه میشه برنامه ها را از داخل پوشه امن خارج کرد؟ سپاس
طاهره غلامیان
.
05 تیر 1396، 21:55
پاسخ
0
0
@Rezat
سلام برای این منظور می تونید از داده هاتون یه بکاپ تهیه کنید و این بکاپ فقط در فضای cloud اکانت سامسونگ شما ذخیره میشه که اگر زمانی گوشیتون به سرقت رفت یا خواستید داده هاتون رو منتقل کنید بهش دسترسی داشته باشید. این بکاپ فقط روی اکانت شما روی یک فضای ابری ذخیره شده و شخص دیگری نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.
طاهره غلامیان
.
05 مرداد 1396، 15:32
پاسخ
0
0
@پریا
سلام برنامه های موجود در پوشه های امن رو نمیشه بروزرسانی کرد یعنی این قابلیت براش دیده نشده، با اینکه ممکنه نوتیفیکیشن آپدیت رو دریافت کنید. نهایت کاری که مقدوره اینه که برنامه رو خارج از پوشه های امن ، آپدیت کنید و انتقالش بدید به پوشه. راه دیگری براش دیده نشده.
طاهره غلامیان
.
07 مرداد 1396، 14:17
پاسخ
0
0
@آرمین
سلام. از فایل هاتون در اکانت سامسونگتون بکاپ نگرفته بودید؟
آرمین
.
07 مرداد 1396، 22:20
پاسخ
0
0
@طاهره غلامیان
نه!!! باید میگرفتم؟؟ از کجا بدونم اخه
طاهره غلامیان
.
08 مرداد 1396، 11:32
پاسخ
0
0
@آرمین
تنها راه ذخیره اطلاعات شما در Secure Folder ، باید یه بکاپ روی فضای کلود اکانت خودتون در سامسونگ بگیرید. در غیر اینصورت با حذف Secure Folder یا آپدیت برنامه ها ، اطلاعات یا پاک میشه یا آپدیت صورت نمیگیره یا ... برای آپدیت برنامه های داخل Secure Folder هم می تونید Secure Folder رو به Play Store کانکت کنید . در داخل برنامه یه گزینه برای اتصال وجود داره. ازون طریق برنامه ها رو آپدیت کنید.
نمایش 5 پاسخ دیگر
حسین حسینی
.
09 مرداد 1396، 16:21
پاسخ
0
0
سلام سرکار خانم غلامیان من یه گوشی سامسونگ A5چند روزه خریدم .چند تا برنامه را داخل پوشه امن گذاشتم اول اینکه چطور میتونم خارج کنم و برنامه دیگری جایگزین کنم و دوم اینکه من همون برنامه ها را بیرون از پوشه هم دارم ، خب معنی مخفی کردن چیه الان...؟!!! لطفا راهنمایی بفرمایید . بسیار سپاسگزارم
طاهره غلامیان
.
05 تیر 1396، 21:55
پاسخ
0
0
@Rezat
سلام برای این منظور می تونید از داده هاتون یه بکاپ تهیه کنید و این بکاپ فقط در فضای cloud اکانت سامسونگ شما ذخیره میشه که اگر زمانی گوشیتون به سرقت رفت یا خواستید داده هاتون رو منتقل کنید بهش دسترسی داشته باشید. این بکاپ فقط روی اکانت شما روی یک فضای ابری ذخیره شده و شخص دیگری نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه.
طاهره غلامیان
.
05 مرداد 1396، 15:32
پاسخ
0
0
@پریا
سلام برنامه های موجود در پوشه های امن رو نمیشه بروزرسانی کرد یعنی این قابلیت براش دیده نشده، با اینکه ممکنه نوتیفیکیشن آپدیت رو دریافت کنید. نهایت کاری که مقدوره اینه که برنامه رو خارج از پوشه های امن ، آپدیت کنید و انتقالش بدید به پوشه. راه دیگری براش دیده نشده.
طاهره غلامیان
.
07 مرداد 1396، 14:17
پاسخ
0
0
@آرمین
سلام. از فایل هاتون در اکانت سامسونگتون بکاپ نگرفته بودید؟
آرمین
.
07 مرداد 1396، 22:20
پاسخ
0
0
@طاهره غلامیان
نه!!! باید میگرفتم؟؟ از کجا بدونم اخه
طاهره غلامیان
.
08 مرداد 1396، 11:32
پاسخ
0
0
@آرمین
تنها راه ذخیره اطلاعات شما در Secure Folder ، باید یه بکاپ روی فضای کلود اکانت خودتون در سامسونگ بگیرید. در غیر اینصورت با حذف Secure Folder یا آپدیت برنامه ها ، اطلاعات یا پاک میشه یا آپدیت صورت نمیگیره یا ... برای آپدیت برنامه های داخل Secure Folder هم می تونید Secure Folder رو به Play Store کانکت کنید . در داخل برنامه یه گزینه برای اتصال وجود داره. ازون طریق برنامه ها رو آپدیت کنید.
نمایش 5 پاسخ دیگر
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400