چگونه یک کسب و کار پولساز و آینده دار راه اندازی کنیم؟

چگونه یک کسب و کار پولساز و آینده دار راه اندازی کنیم؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر قصد دارید که آینده شغلی خود را متحول سازید و تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار پولساز و آینده دار هستید با ما تا انتها این مطلب همراه باشید. در این مطلب شما را با مهم ترین نکات برای راه اندازی یک کسب و کار موفق و پردرآمد آشنا می کنیم.

برای راه اندازی یک شغل پردرآمد بسیار مهم است که ابتدا علایق خود را شناسایی کنید و بدانید که کدام یک از مشاغل در دنیای امروز از بازار کار خوبی بهره مند هستند. همانطور که می دانید پیشرفت تکنولوژی و تغییر در سبک زندگی باعث از بین رفتن برخی از مشاغل و در مقابل ظهور بسیاری از مشاغل شده اند. بنابراین آشنایی با این مشاغل و پیش نیازهای ورود به آنها از مهم ترین مواردی است که بایستی پیش از راه اندازی کسب و کار مورد توجه قرار گیرد.

معرفی کسب و کارهای با درآمد بالا

اما برای شروع و راه اندازی یک شغل پردرآمد بایستی مدت زمانی را به جستجو و بررسی مشاغل بپردازید. همانطور که می دانید مشاغل در دسته های گوناگونی از قبیل: مشاغل فنی، خدماتی، بهداشتی و درمانی، کشاورزی، آموزشی و غیره تقسیم می شوند. ورود به برخی از این دسته ها از قبیل بهداشتی و درمانی یا کشاورزی بسیار سخت بوده و نیاز به تخصص و تحصیلات دانشگاهی داشته و درآمدزایی از آنها به مدت زمانی طولانی نیاز دارد.

در میان دسته های مشاغل، ورود به شغل های گروه فنی و خدماتی نسبت به سایر آسان تر بوده و ورود به بسیاری از مشاغل این گروه به تحصیلات دانشگاهی نیاز نداشته ضمن اینکه سرمایه لازم برای ورود به این مشاغل نسبت به سایر مشاغل کمتر می باشد و با یک سرمایه 5 تا 10 میلیونی نیز می توانید وارد این مشاغل شوید. برخی از مشاغل بسیار عالی و پولساز در این دسته عبارتند از:

کسب درآمد از تعمیرات لوازم خانگی

کسب درآمد از تعمیرات لوازم خانگی

از زمانی که سبک زندگی افراد تغییر کرده است و لوازم خانگی جایگاه ویژه ای در زندگی و خانه و آشپزخانه پیدا کرده است شغل تعمیرات لوازم خانگی نیز به یکی از بهترین مشاغل فنی تبدیل شده است.

امروزه نیز با بالا رفتن قیمت لوازم خانگی بازار کار این شغل داغ تر شده و شاهد درآمد 20 میلیونی و حتی بیشتر در میان تعمیرکاران این حرفه هستیم.

تعمیرکار لوازم خانگی فردی است که مهارت لازم در تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی از قبیل: یخچال، جاروبرقی، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکرویوو و دیگر لوازم خانگی را دارد. ورود به این شغل نیز به سرمایه بالایی ندارد و تنها کافیست دانش، مهارت و تجربه کافی برای تعمیرات این لوازم را داشته باشید.

با شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای و کسب آگاهی لازم متوجه خواهید شد که چگونه به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی مشغول فعالیت شده و به مشتری و درآمد بالا برسیم.

راه اندازی شغل تعمیرات برد

یکی از بهترین راه ها برای راه اندازی یک کسب و کار پردرآمد، ورود به بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی می باشد. در دنیای امروز و با توجه به الکترونیکی شدن بیشتر امور، بردهای الکترونیکی از مهم ترین قطعات در لوازم برقی بوده و می توان در تمامی لوازم الکترونیک بزرگ و کوچک از این قطعه استفاده می شود.

برد الکترونیک در عملکرد صحیح این لوازم نقش مهمی دارد. بروز مشکل در آن اختلالاتی را به همراه آورده و در بسیاری از مواقع عملکرد صحیح دستگاه متوقف می شود. این موضوع نشان از اهمیت شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی می دهد.

با توجه به حساس و پیچیده بودن بردهای الکترونیکی، کار تعمیرات و عیب یابی آنها کاری تخصصی بوده و همین امر باعث شده تا تعداد افراد متخصص در این شغل اندک باشند و به عبارتی بازار کار این شغل اشباع نشده باشد.

بنابراین با یادگیری تعمیرات برد و شناسایی بهترین آموزشگاه تعمیرات برد الکترونیکی و ثبت نام در دوره های آن می توانید مهارت های مورد نیاز این شغل را کسب کرده و آماده ورود به بازار کار این شغل شوید.

ورود به بازار کار برق کاری ساختمان

حتما از دیدن این شغل تعجب کردید، درست است شغل برقکاری ساختمان از بهترین کسب و کارها در دنیای امروز است و بسیاری از افراد در این شغل درآمدی برابر با 20 تا 30 میلیون تومان در ماه از این شغل به دست می آورند.

همانطور که می دانید برق یکی از مهم ترین موضوعات و نیازها در هر ساختمانی است و بدون آن در هیچ ساختمانی امکان زندگی وجود ندارد و پروژه ساختمانی آماده بهره برداری نیست. این موضوع اهمیت شغل برقکاری ساختمان را به خوبی نشان می دهد.

علاوه بر این در سال های اخیر با تغییر سبک زندگی و ورود دستگاه های امنیتی مانند دوربین، دزدگیر و غیره تقاضا برای نصب این سیستم ها بیشتر شده و این موضوع باعث شده تا بازار کار برق ساختمان رونق بیشتری پیدا کند.

شغل برقکاری ساختمان جز مشاغلی است که همواره و در هر شهر و کشوری به آن نیاز بوده و با به دست آوردن مهارت های آن هیچ وقت بیکار نخواهید بود.

خوشبختانه ورود به این شغل پردرآمد نیاز به مدرک دانشگاهی نداشته و شما به شرکت در دوره آموزش جامع برق ساختمان می توانید به تمامی مهارت های مورد نیاز این شغل دست یابید.

تعمیرات ایسیو خودرو

شغل تعمیرات ایسیو خودرو

ایسیو خودرو که از آن به عنوان کامپیوتر خودرو نیز یاد می کنند از مهم ترین قطعات در خودروهای امروزی است. این قطعه نقش مهمی در خودرو داشته و بروز مشکل در آن اختلالات بسیاری در عمکلرد سنسورها و سیستم های گوناگون خودرو به همراه می آورد.

یک تعمیرکار حرفه ای ایسیو بایستی مهارت لازم در تعمیر و عیب یابی ایسیو در انواع خودروهای داخلی، خارجی، ماشین های سنگین را داشته باشد. به دلیل تخصصی بودن این کار افراد متخصص در این شغل اندک بوده  و این شغل جز آن دسته از مشاغلی است که هنوز بازارکار آن اشباع نشده است.

بنابراین اگر به خودرو و مشاغل مرتبط با آن علاقه مند هستید و می خواهید وارد بازار کار یک شغل تخصصی شوید باید بگوییم که این شغل از بهترین مشاغل مربوط به خودرو است که با انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات ایسیو و شرکت در دوره های آن می توانید به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شده و خود را برای ورود به بازار کار این کسب و کار و در آمدزایی از آن آماده کنید.

راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل

با ظهور موبایل های پیشرفته در دنیای امروز و پیشرفت تکنولوژی در این دستگاه، شاهد بازار کار عالی شغل تعمیرات لوازم خانگی هستیم.  همانطور که می دانید امروزه بسیاری از افراد مدت زمانی طولانی را با این دستگاه کار کرده و بسیاری از فعالیت های روزانه خود را از طریق موبایل انجام می دهند.

این موضوع باعث شده تا نیاز به مراکز و مغازه های تعمیرات موبایل افزایش چشمگیری داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال یک شغل پولساز و عالی هستید به دنبال یادگیری تعمیرات موبایل بوده و با راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل یکی کسب و کار پردرآمد برای خود ایجاد کنید.

البته باید گفت که برای ورود به این شغل نیازی به راه اندازی مغازه نبوده و شما می توانید با اجاره یک میز تعمیرات موبایل، یا اجاره زیر پله به این کار مشغول شوید.

برای یادگیری تعمیرات موبایل و دیگر رشته های فنی امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های آموزشی برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار تربیت می کنند. اگر به دنبال یه آموزشگاه حرفه ای و تخصصی هستید آموزشگاه برق گستران از بهترین انتخاب ها است.

این آموزشگاه به صورت عملی و در کارگاه های مجهز دوره های خود را برگزار کرده و با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای و پشتیبانی نامحدود کارآموزان را برای ورود به بازار کار این مشاغل آماده می کند.

برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://barghgostaran.com مراجعه نمائید. همچنین می‌توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمائید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 10 اردیبهشت 1400
 • 10 اردیبهشت 1400
  New Pokemon Snap
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5