معرفی و بررسی بازی Auto Chess ؛ تریلر و گیم پلی

معرفی و بررسی بازی Auto Chess ؛ تریلر و گیم پلی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در دنیای بازی و سرگرمی، بازی‌های استراتژیک محبوبیت زیادی دارند. بازی Auto Chess نیز یک استراتژیک مهیج است. با پلازامگ برای معرفی و نقد و بررسی بازی شطرنج خودکار همراه باشید.

بازی شطرنج خودکار اثری جذاب از استودیو Dragonest Game بوده که تصویر زیبا، مهیج و متفاوتی را از بازی‌های استراتژیک به نمایش گذاشته است. بازی موبایل Auto Chess با طراحی نوآورانه‌ای که در خود دارد باعث سرگرمی و جذابیت هرچه بیشتر این بازی شده است. بازی موبایل Auto Chess نبرد متفاوتی را بر روی زمینی متفاوت به نمایش گذاشته است. این بازی مهیج قسمت‌های بسیار جذابی را برای سرگرم کردن شما عزیزان در بازی قرار داده است. در این مقاله از پلازامگ با نقد و بررسی بازی Auto Chess همراه ما باشید.

تاریخ انتشار بازی Auto Chess/ سیستم مورد نیاز بازی Auto Chess

آنچه در ادامه می‌خوانید:

تریلر بازی Auto Chess

در ادامه برای آشنایی بیشتر با طراحی گرافیکی و چگونگی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا نگاهی به تریلر بازی Auto Chess داشته باشید.

گیم پلی بازی Auto Chess

قبل از پرداختن به گیم پلی، نکات قابل ذکری درباره داستان بازی Auto Chess در این بین وجود دارد که تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد. بازی‌های استراتژیک این‌ چنینی، بیشترین تمرکز سازنده‌شان بر روی سرگرمی بازی است. این به این معنا است که سازنده به دنبال ساختن جنبه داستانی بازی نیست و صرفا قصد دارد یک بازی بسازد تا بازیکنان از آن لذت برده و آنان را سرگرم کند.

بازی‌هایی همچون جنگ‌های صلیبی و… نیز بازی‌های استراتژیکی هستند. اما آن بازی‌ها داستانشان در گیم‌پلی نشان داده خواهد شد و بازیکنان پس از دیدن صحنه‌های بازی متوجه خواهند شد که بازی قصد دارد برای مثال، نظام، تیپ جنگ‌ها و حتی وسایل و ابزارهای نظامی و گروه‌های ضربت آن زمان را به نمایش بگذارد. اما بازی‌های استراتژیکی همچون بازی Auto Chess داستان خاصی برای ارائه نداشته و صرفا یک بازی سرگرم کننده است.

پس از قسمت داستانی، می‌رسیم به گیم پلی و طراحی بازی. بازی Auto Chess برای اندروید، دارای نبردهای خاص خودش است. این بازی زیبا و سرگرم کننده نبردهایی ده دقیقه‌ای را برای بازیکنان در نظر گرفته است. پس از فشردن دکمه شروع نبرد، یکسری اقدامات باید انجام دهید تا بتوانید نبردی بهتر، موفق‌تر و با کیفیت‌تر را در مقابل دشمن آنلاین خود ارائه کنید. با رعایت کردن این نکات بازیکنان می‌توانند احتمال پیروزی خود را در مقابل دشمنانشان به مراتب بالاتر ببرند.

بازی استراتژیک نبرد شطرنجی برای اندروید/ دانلود بازی Auto Chess برای اندروید/ بازی Auto Chess

در بازی شطرنج خودکار اندروید در هر نبرد در مقابل یک بازیکن مختلف شروع به بازی خواهید کرد. در این نبردهای ده دقیقه‌ای، بازیکنان یک زمان محدود دارند تا نیروهای مورد نیازشان را در صفحه شطرنجی که مشاهده می‌کنند، قرار دهند. بازیکنان باید توجه داشته باشند که نیروهایی که انتخاب می‌کنند، متناسب با روند بازیشان باشد. شاید برایتان سوال باشد که منظور از روند بازی چیست.

منظور از روند بازی در اصل همان سبک بازی بازیکن است. برخی بازیکنان عادت دارند تا از نیروهایی که از راه دور حمله می‌کنند بیشتر استفاده کنند، برخی دیگر عادت دارند تا از نیروهایی که تن به تن نبرد می‌کنند استفاده کنند. در این بین باید یک قاعده رعایت شود. برای مثال هنگام چیدن نیروها در صفحه، باید توجه داشته باشید تا نیروهای دور زن مانند کمان‌دارها را در خط اول یا خط حمله قرار ندهید.

دلیل این موضوع آن است که کماندارها از پشت نیروهای دیگر و از فاصله دور قادر هستند تا به نیروهای دشمن ضربه وارد کنند. اگر بازیکنان آنان را در خط جلو قرار دهند با کوچک‌ترین حمله آن‌ها را از بین برده و کمبود سنگینی را ارتش شما متحمل خواهد شد. با این کار ارتش شما به شکست بسیار نزدیک می‌شود. قبل از هر نبرد، بازی نیروهای شما را در مقابل شما قرار خواهد داد و شما تنها تعداد محدودی از نیروهایتان را می‌توانید در بازی قرار دهید.

در بازی استراتژیک Auto Chess هرچه انتخاب بهتری در بین نیروهایتان داشته باشید، احتمال پیروزیتان را بالاتر خواهید برد. یک دسته از نیروهای بازی، نیروهای غول‌آسا هستند. این نیروها باید به گونه‌ای در زمین شطرنج مانند بازی Auto Chess چیده شوند که به عنوان یک سپر و حمله کننده باشند. این نیروها Hitpoint یا همان استقامت و جان بیشتری دارند و کماندارها در پشت سرشان می‌توانند به عنوان پشتیبان بسیار مفیدی در صحنه نبرد حاضر شوند.

بازی Auto Chess/ بازی شطرنج خودکار/ بازی استراتژیک Auto Chess

نیروهای غول پیکر بازی شطرنج خودکار بسیار کاربردی هستند. این نیروها به عنوان کاهش دهنده‌ای برای پیشروی دشمن نیز به کار می‌آیند. پس از شروع بازی و در ابتدای نبرد نیروهایتان باید به صورت نوبتی در زمین قرار بگیرند. اما در بازی Auto Chess کمی که جلوتر بروید می‌توانید از سایر نیروهایتان به عنوان جایگزینی برای نیروهای درحال نبردتان نیز استفاده کنید.

این گزینه به بازیکنان این قابلیت را می‌دهد تا بتوانند از نیروهای بیشتری در بازی استفاده کنند. بازی شطرنج خودکار اندروید را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های سرگرم کننده نام گذاری کرد. بازی Auto Chess جزو آثار E-Sport به شمار می‌آید و آثار E-Sport قوانین بسیار خوب و جذابی دارند. این بازی‌ها در سرتاسر جهان قوانین یکسانی داشته که باید همه بازیکنان آن‌ها را رعایت کنند. پس از شنیدن این موضوع، به این می‌رسیم که بازیکنان باید بر روی مهارتشان بسیار کار کنند تا بتوانند پیروز میدان باشند.

این قوانین به این صورت هستند که همه بازیکنان از امکانات یکسانی برخوردار بوده و باید با سبک بازی، چیدمان درست نیرو و استراتژی‌های برتر باعث پیروزی در میدان نبرد بشوند. پس از برد و موفقیت‌ در نبردهای زیاد، نام شما در لیدربرد جهانی ثبت خواهد شد. در بازی Auto Chess بازیکنان می‌توانند در رویدادهای هفتگی و سالانه شرکت کرده و خود و نیروهای خود را به چالش بکشند. پس از پیروزی و کسب رتبه بالا در این رویدادها، بازی به شما جوایز و پاداش‌های ارزنده‌ای تقدیم می‌کند.

در قسمت آموزش بازی Auto Chess به بازیکنان یاد می‌دهد که چگونه با نیروها آشنایی بیشتری داشته باشند. هرچه بیشتر کارکتر و شخصیت‌های بازی را شناسایی کنید و بدانید که قدرت و نقطه ضعف هریک از آن‌ها در کدام قسمت است، موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد. در بازی‌هایی مانند شطرنج خودکار، باید در یک لحظه تصمیمات درستی گرفته تا موقعیت حمله را از دست ندهید. پس از دانلود بازی، بازیکنان می‌توانند قبل از هر نبرد رسمی، راهکارها و استراتژی‌های خود را امتحان کنند.

بازی استراتژیک Auto Chess/ بازی شطرنج خودکار/ بازی Auto Chess

چنین روشی به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا یاد بگیرند چگونه می‌توانند با راحتی بیشتر به قلب نیروها و زمین دشمن نفوذ کرده و باعث شکست امپراطوری دشمن شوند. بازی استراتژیک Auto Chess دقیقا مانند شطرنج بوده و حرکاتش با شطرنج مو نمی‌زند. همانطور که خیلی از افراد علاقه‌مند به بازی می‌دانند، بازی شطرنج دارای شخصیت‌های مختلفی است. هرکدام از این شخصیت‌ها نقش خاص خودشان را داشته و در مواقع خاصی کاربرد بسیار خوبی خواهند داشت. بازی Auto Chess نیز دقیقا بر همان قالب ساخته و طراحی شده است.

تنوعی که در بازی نقش آفرینی Auto Chess خواهید دید، یک ابتکار جذاب برای بازی‌های استراتژیک و شطرنج دوستان است. این بازی سرگرم کننده تلفیقی از یک شطرنج و یک بازی استراتژیک جنگی است که می‌تواند خیلی از بازی‌بازان را به خودش جذب کند. نکته دیگری که خیلی از بازیکنان به دنبال آن هستند، کیفیت و یا به اصطلاح شلوغی سرورهای بازی است. برخی از بازی‌های آنلاین با مشکل خلوت بودن سرور رو به رو هستند. این مشکل بسیاری از بازیکنان را از بازی کردن طرد کرده و باعث کاهش تعداد کاربر و در سوی دیگر منجر به کاهش محبوبیت بازی می‌شود.

بازی استراتژی Auto Chess از این مشکل برخوردار نبوده و دارای سروری با تعداد بازیکن بسیار زیادی است. این به بازیکنان اجازه می‌دهد در هر زمانی که وارد بازی شده و قصد شروع بازی را داشتند، به راحتی یک نفر پیدا خواهد شد تا با او به نبرد پرداخته و از آن لذت ببرند. پس از دانلود بازی Auto Chess خواهید دید که این بازی دارای المان‌های بسیار کامل و دقیقی است. این دقت به قدری زیاد در گیم پلی بازی پیاده شده که نمی‌توان هیچ‌گونه ایرادی به آن گرفت. این المان‌ها وضعیت دقیق نیروهای شما را در سمت چپ صفحه نشان داده و می‌توانید پس از نابود شدن هر نیرو، جایزه آن را به صورت آنی دریافت کنید.

بازی Auto Chess/ بازی شطرنج خودکار/ آموزش بازی auto chess

خیلی از بازی‌بازان به دنبال نمرات بازی Auto Chess هستند. قابل ذکر است که هنوز نمره‌ای برای این بازی در نظر گرفته نشده و باید منتظر ماند. به گفته سازندگان این بازی، تمامی تمرکز آن‌ها بر روی ساختن یک بازی عادلانه بوده است. این به آن معنا است که هیچ بازیکنی نمی‌تواند با خرید درون برنامه‌ای، قدرت خود را از هر نظر در مبارزات بالاتر از بقیه ببرد.

دانلود بازی Auto Chess برای اندروید و iOS

بازی شطرنج خودکار را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبری همچون اپ استور و پلی استور برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS دانلود کنید.

دانلود بازی شطرنج خودکار برای اندروید و iOS

سخن پایانی

بازی‌های موبایل مدت زمان زیادی است که بر روی دور هستند و طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده‌اند. با پیشرفت گوشی‌های موبایل، کیفیت گرافیکی صفحه‌های آن‌ها نیز افزایش یافته و باعث ایجاد لذت و هیجان بیشتر برای بازیکنان شده است. بسیاری از بازیکنان درباره بازی Auto Chess برای کامپیوتر پرسیده بودند که قابل ذکر است این بازی مخصوص گوشی بوده و نسخه رسمی از آن برای کامپیوتر به انتشار نرسیده است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از برخی از برنامه‌های تبدیل بازی‌های موبایل برای کامپیوتر، بازی استراتژیک Auto Chess را بر روی کامپیوتر خود بازی کنند. اما هیچ نسخه رسمی از این بازی برای پلتفرم کامپیوتر به انتشار نرسیده است.

آیا شما بازی استراتژیک Auto Chess را تجربه کرده‌اید؟ به چنین بازی‌های استراتژیکی علاقه دارید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازامگ به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 56 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 14.8 میلیون دلار
  The Marksman
  اکران: 15 ژانویه 2021
 • 12.6 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 7 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 5.9 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 3.8 میلیون دلار
  Boogie
  اکران: 05 مارس 2021
 • 2.1 میلیون دلار
  Nomadland
  اکران: 19 فوریه 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 17 اردیبهشت 1400
  Resident Evil 8: Village
  پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5