آموزش ویدیویی و رایگان انگلیسی و آیلتس

آموزش ویدیویی و رایگان انگلیسی و آیلتس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بیش از یک دهه‌ی قبل، اگر حرفی از آموزش رایگان آن هم با ویدیو به میان می‌آمد بیشتر مردم تعجب می کردند و تقریبا کسی باورش نمی شد با استفاده از ویدیو بتواند زبان یا هر مهارت دیگری را به صورت حرفه ای یاد بگیرد. سال های قبل استفاده از شبکه هایی مثل یوتیوب چندان مرسوم نبود و از طرف دیگر ویدیوهای آموزشی بیشتر جنبه تبلیغاتی داشتند و آموزش بخصوصی به مخاطب نمی دادند. آموزشگاه ها نیز بیشتر بر روی آموزش حضوری تاکید داشتند و امکانات ساخت ویدیوهای آموزشی نیز بسیار کمتر از حالا در دسترس بود. خوشبختانه طی سال های اخیر ساختن ویدیوهای آموزشی و همچنین استفاده از شبکه های اجتماعی هم برای به اشتراک گذاری آن ها پیشرفت بسیاری داشته است.

در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می توانید با استفاده از ویدیوهای آموزشی، زبان انگلیسی و حتی آیلتس را بیاموزید!

چرا آموزش ویدیویی؟

ابتدا به سراغ این بحث برویم که اصلا چرا باید از طریق ویدیو آموزش ببینیم؟ خب این پرسش جواب های زیادی دارد. اولین دلیل هم این است که دنیا بسیار تغییر کرده است! بسیاری از چیزها به شکل غیرحضوری و مجازی (هم آنلاین و هم آفلاین) ارائه می شود. نه فقط رفتن به کلاس زبان، که حتی دانشگاه رفتن و بسیاری از دوره های آکادمیک هم به شکل مجازی و غیر حضوری برگزار می شود. امروزه حتی با استفاده از ویدیوهای آموزشی، می توانید رفته‌رفته تبدیل به یک قناد یا آشپز شوید!

 

آموزش مجازی هزینه کمتری دارد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که آموزش مجازی دارد این است که مقرون به صرفه است. در آموزش های ویدیویی و مجازی هزینه هایی مثل خریدن کتاب های Hard Copy، مالیات و حمل ونقل یا وجود ندارند یا بسیار کمترند.

 

سهولت بهتر و بیشتر

طبعا در دوره های حضوری شما حتما نیاز دارید به صورت حضوری به یک مکان فیزیکی بروید. علاوه براینها ساعت این دوره ها فیکس‌شده و ثابت است. مثلا شما موظف هستید هر شنبه و چهارشنبه ساعت 5 تا 7 عصر در کلاس حضور پیدا کنید. اما در یک آموزش ویدیویی (چه آنلاین باشد و چه آفلاین) هیچ محدودیتی نخواهید داشت. نه نیاز دارید جایی حضور پیدا کنید، نه زمانی به خاطر رفت و آمدتان هدر می رود. هر زمانی که بخواهید به محتواهای آموزشی دسترسی خواهید داشت، بنابراین به طور کلی با محدودیت های کمتری مواجه خواهید شد.

 

تمرکز بر روی یادگیری بیشتر است

ممکن است شما خجالتی باشید و حرف زدن در کلاس حضوری برایتان سخت باشد. در این حالت اگر سوالی برایتان پیش بیاید، به خاطر همین مسئله خجالتی بودن، نتوانید آن را بیان کنید. این معضل در آموزش های ویدیویی وجود نخواهد داشت. از طرفی گاهی ممکن است در کلاس های حضوری شلوغی و ازدحام یا وجود زبان آموزانی که نظم کلاس را به هم می ریزند، باعث از بین رفتن تمرکز شما شوند که تمام این مسائل در آموزش‌های مجازی از بین می رود.

محیط راحت تر برای یادگیری

حتما شما هم عکس ها و فیلم های مختلفی از دانشجویان و زبان آموزان را دیده اید که با لباس راحتی روی کاناپه در حال یادگیری دروس و درس خواندن هستند! نکته قابل توجه این است که این فرآیند در واقعیت، از چنین تصاویری هم راحت‌تر و جالب‌تراست! زمانی که از طریق ویدیو آموزش می بینید، نه نیاز به پوشش خاصی دارید و نه زمانی را برای رسیدن به سر کلاس از دست می دهید. هیچ احتیاجی هم نیست که بر روی صندلی های سفت و چوبی کلاس بنشینید!

 

از بین رفتن معضلی به نام «همزمانی»

فرض کنید در کلاس زبان ثبت نام می کنید، موظف هستید دو یا سه روز در هفته در یک ساعت مشخص در کلاس حضور داشته باشید. متاسفانه اتفاق بدی برایتان می‌افتد! تصادف می کنید و پایتان می شکند. در این شرایط جدید، حداقل تا دو ماه نمی توانید در کلاس شرکت کنید. پس چه اتفاقی می‌افتد؟ هم کلاس تان سوخت می شود و جلساتتان را از دست می دهید، هم درس تان عقب می‌افتد و احتمالا برای اینکه دوباره بتوانید در کلاس زبان شرکت کنید، نیاز به تعیین سطح مجدد خواهید داشت. در حالی که وقتی از آموزش های ویدیویی استفاده می کنید، اگر اتفاق یا شرایط غیرمنتظره‌ای هم برایتان پیش بیاید، به راحتی از پس مدیریت کردن آن بر خواهید آمد.

 

مشکلی به نام «سکونت» وجود نخواهد داشت

افراد زیادی می خواهند در کلاس زبان شرکت کنند اما به این علت که در تهران یا دیگر شهرهای بزرگ سکونت ندارند، این فرصت را از دست می دهند. خوشبختانه امروزه این مشکل به یمن وجود آموزش های مجازی تا حد زیادی حل شده است. در حالی که تا همین ده سال قبل و پیش از آن، افراد زیادی به خاطر نبودن این امکانات فرصت تحصیل و آموزش را از دست می دادند اما در حال حاضر با استفاده از این امکانات شما در دور افتاده ترین نقطه کشور هم می توانید زبانتان را تقویت کنید و حتی برای آزمون آیلتس آماده شوید. دیگر نیازی نیست برای دستیابی به یک موسسه ایلتس به یک شهر دیگر مهاجرت کنید.

 

آیا آموزش دیدن به صورت رایگان امکان پذیر است؟

حتی مطرح شدن چنین پرسشی تا یک دهه قبل و پیش از آن، عجیب بود و کاملا بعید به نظر می رسید چنین چیزی میسر باشد. اما در حال حاضر در بستر وسیع اینترنت با صدها و یا شاید میلیون ها آموزش مجازی و رایگان مواجه هستیم که می تواند تا حد بسیار زیادی موثر باشد. حوزه دانش زبان انگلیسی و همچنین IELTS به شدت گسترده و بی انتهاست. آنقدر بی انتها که هرقدر آن را بیاموزید، باز کم است. هر قدر هم در کلاس‌های مختلف شرکت کنید باز نکاتی هست که نیاموخته باشید! به همین دلیل باید همواره و در هر جا و با هر منبعی به دنبال یاد گرفتن باشید. چه به صورت رایگان و چه با هزینه. البته از دید ما، اگر شما زمان کافی در اختیار داشته باشید، به راحتی می توانید با استفاده از منابع گسترده سطح زبان‌تان را ارتقا بدهید و حتی به نمره دلخواه آیلتس برسید. آموزش رایگان آیلتس یک رویا یا خیال محال نیست!

 

از کجا می توان یک آموزش رایگان مفید پیدا کرد؟

در وبسایت آکادمی زبان اکسیرمحتواهای متعدد متنی و تصویری مختلفی به صورت رایگان در اختیار همگان قرار دارد. این محتوا ها توسط کارشناسانی مجرب و حرفه ای تهیه شده است تا همه بتوانند از آن بهره ببرند. شما می توانید در وبسایت ما PDF برخی از کتب معروف را نیز که برای آموزش الزامی هستند، به صورت رایگان دانلود کنید. علاوه بر تمام این ها اگر پرسش و مسئله ای برایتان پیش بیاید، می توانید در بخش کامنت ها از ما بپرسید تا کارشناسان ما به سوال شما پاسخ بدهند. به علاوه، ما می توانید به همین راحتی می توانید با استفاده از منابعی به صورت کاملا رایگان، دانش زبان‌تان را بهتر کنید و حتی برای آیلتس به بهترین سطح آمادگی برسید. البته توجه داشته باشید که این محتواها بیشتر زمانی برای شما مفید خواهند بود که شما دغدغه زمان را نداشته باشید. اگر هم عجله دارید و هم شرایط درس خواندن به صورت حضوری و فیزیکی را ندارید، اکسیر برای شما هم شرایط خودآموز خواندن را در انواع مختلفی از پکیج زبان به استانداردترین شکل ممکن فراهم کرده است.

 

خودآموزهای زبان اکسیر

خودآموزهای زبان اکسیر با نام تلکس به شما ارائه می شوند. تلکس به معنی اکسیر از راه دور است (TelEx: Tele Elixir). این دوره ها با این هدف ایجاد شد که عزیزانی که در شهرستان ها و یا خارج از کشور هستند، بتوانند از خدمات آموزشی درجه یک استفاده کنند. محتوای این دوره ها به شکل مولتی مدیاست. علاوه بر اینکه شما از محتواهای آموزشی استفاده می کنید، از یک استاد زبان به عنوان پشتیبان هم برخوردارید تا به سوالاتتان جواب بدهد و مشکلات شما را برطرف کند. متد آموزشی ما در این خودآموزها مشکلات عموم خودآموزهای موجود در بازار را ندارد ورسیدن به هدف نهایی را برایتان راحت تر می کند.

 

پکیج های اکسیر آیلتس شامل چه محتوایی هستند!؟

محتوای آموزشی پکیج آیلتس اکسیر، محتواهایی منحصر به فرد اند که کاملا تالیفی هستند. این محتواها حاصل سال ها تجربه آموزشی مولفانی است که سابقه سال ها تدریس و کسب نمره 8.5 آیلتس را در کارنامه خود دارند. این محتواها بر خلاف بسیاری از محتواها و پکیج های آموزش آیلتس در بازار، صرفا جمع آوری یا کپی پیست نیستند بلکه به طور کاملا منحصر به فرد و منطبق بر استاندارد های آموزشی تالیف شده اند. شما با تهیه این پکیج، جامع ترین خودآموز آیلتس جهان را در اختیار خواهید داشت!

شما هنگام مطالعه این محتواهای آموزشی، دچار سردرگمی نمی شوید چرا که هزار و یک منبع مختلف برای یادگیری ندارید، بلکه تنها با یک منبع کامل و جامع مواجه هستید. سیستم آموزشی اکسیر ایزانیزه شده و مختص به ایرانی هاست و به زبان فارسی تالیف شده است. به همین دلیل فهم و یادگیری آن راحت است. علاوه بر تمام اینها، همانطور که بالاتر گفتیم، این پکیج ها از پشتیبانی استثنایی هم برخوردارند. اولویت ما در اکسیر کیفیت آموزشی و ارائه آموزش های هدفمند و حرفه ای است. بنابراین ما قصد نداریم پکیج های آیلتس را مثل یک محصول تجاری به شما فروخته و بعد از شما خداحافظی کنیم! ما معتقدیم یک مجموعه خودآموز بدون پشتیبانی قوی نمی تواند چندان مفید باشد. به همین دلیل تا انتهای مسیر همراه شما هستیم.

 

با لبخند انتخاب می شویم؛ با عشق میزبانتانیم.

آموزش انگلیسی

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5