راهنمای جامع تنظیمات دوربین گوشی های شیائومی

راهنمای جامع تنظیمات دوربین گوشی های شیائومی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تنظیم دوربین های اول و دوم گوشی شیائومی ممکن است برای برخی از کابران گیج کننده و سخت باشد. در این مطلب به آموزش جامع تنظیمات دوربین al گوشی شیائومی ردمی برای کاربران مبتدی و حتی حرفه‌ای می‌پردازیم. با آموزش عکاسی با گوشی شیائومی با ما همراه باشید.

اپلیکیشن دوربین شیائومی بدترین اپلیکشنی نیست که با آن در زمینه عکاسی و فیلمبرداری سر و کار خواهید داشت، اما برخی از کاربران با رابط کاربری شبیه به iOS آن نمی‌توانند ارتباط برقرار کنند. اگر تا کنون در خصوص برخی تنظیمات دوربین شیائومی یا حتی قابلیت‌های پایه آن شگفت زده شده‌اید، ما به شما برخی نکات کاربردی و آموزش عکاسی با گوشی شیائومی مثل افزایش کیفیت دوربین شیائومی و ترفند های عکاسی با گوشی شیائومی نوت 9s، نوت 8 پرو، نوت 9 پرو و ایکس 3 را برای استفاده بهتر از این اپلیکیشن خواهیم گفت. برای آشنایی بیشتر با برند شیائومی می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

در ادامه خواهید خواند:

راهنمای تنظیمات دوربین گوشی شیائومی

در ادامه تنظیمات مختلف دوربین گوشی های شیائومی از جمله تنظیمات دوربین گوشی شیائومی ردمی نوت 9، نوت 8، نوت 10 و پوکو را بررسی می‌کنیم. در واقع این مقاله، دفترچه راهنمای دوربین شیائومی است.

1. تنظیمات دوربین شیائومی مربوط به منظره یاب

هنگامی که اپلیکیشن دوربین شیائومی نوت ۹ پرو را در گوشی خود اجرا می‌کنید، با منظره‌یاب و تعدادی آیکون نقطه‌ای در اطراف صفحه مواجه خواهید شد. برای استفاده از دوربین در گوشی های شیائومی به نکات زیر دقت کنید.

دکمه بزرگ سفیدی که در پایین قرار دارد، دکمه شاتر است. آیکونی که در سمت چپ دکمه شاتر قرار دارد (گوشی را به صورت عمودی در دست بگیرید)، عکس‌هایی که قبلاً ثبت کرده‌اید را در اختیارتان قرار می‌دهد. آیکون قرمز رنگی که در سمت راست دکمه شاتر قرار دارد، برای حالت ضبط ویدیو است.

در بالای این دکمه‌های اصلی، سه دکمه دیگر قرار دارند. این دکمه‌ها از راست به چپ عبارتند از: یک دکمه تغییر وضعیت دوربین برای جابجایی سریع بین دوربین اصلی و دوربین سلفی، یک دکمه برای منوی گزینه‌ها (Options) و یک منوی فیلتر برای اجرای افکت‌های مختلف پیش از ثبت تصویر.

منوی دوربین گوشی شیائومی / xiaomi

سرانجام، آیکون فلش در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد (روی آن تپ کنید تا فلش دوربین فعال شود) و دکمه تغییر وضعیت HDR (محدوده دینامیکی بالا) که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار گرفته است (روی آن تپ گنید تا حالت HDR فعال شود). اگر حالت HDR را برای صحنه‌هایی که هم المان‌های روشن و تیره دارند فعال کنید، می‌توانید جزئیات موجود در سایه‌ها را بدون این که هاله‌های نورانی شبیه به ابر ایجاد شود، ثبت کنید.

معمولاً اپلیکیشن دوربین در بسیاری از گوشی‌های رده بالا و پرمیوم شیائومی کمی با اپلیکیشن دوربین موجود در گوشی‌های مقرون به صرفه این شرکت تفاوت دارد. در گوشی‌های گران‌تر به استفاده از منوی همبرگری به جای منوی گزینه‌ها تمایل بیشتری نشان داده می‌شود که معمولاً شامل حالت‌های عکاسی و منوی تنظیمات است. همچنین بیشتر این گوشی‌های پرمیوم از آیفون کپی برداری می‌کنند و مانند آن به شما اجازه می‌دهند که با اسکرول کردن در صفحه منظره‌یاب به حالت‌های مختلف دوربین دسترسی پیدا کنید.

2. جستجو در حالت های مختلف دوربین شیائومی

تنظیمات دوربین شیائومی / xiaomi

قابلیت های دوربین گوشی شیائومی چیست؟ با تپ کردن روی دکمه منوی گزینه‌ها (یا منوی همبرگری)، لیستی از همه حالت‌های دوربین شیائومی نمایش داده خواهد شد. اگر می‌خواهید که یک عکس پانوراما ثبت کنید یا با حالت دستی در گوشی ارزان قیمت خود سرگرم شوید، نیاز دارید که در ابتدا از این منو بازدید کنید.

امکانات دوربین گوشی شیائومی تا چه حد به تنوع در عکاسی کمک می‌کند؟ در واقع شیائومی برای عکاسی تنظیمات متنوعی را ارائه می‌دهد. برای آموزش عکاسی با گوشی شیائومی راهنمای زیر را دنبال کنید. تنظیمات دوربین گوشی شیائومی دارای حالت‌های زیر است:

 • پانوراما (Panorama): این قابلیت می‌تواند برایتان وقتی که می‌خواهید از مناظر یا شهر عکاسی کنید، کاربردی و مفید باشد.
 • تایمر (Timer): این حالت از شما بعد از مدت زمانی که تعیین کرده‌اید، عکس می‌گیرد (مثلاً 3، 5 یا 10 ثانیه).
 • صوت (Audio): با استفاده از این حالت می‌توانید از صدای خود به جای انگشتانتان برای ثبت عکس استفاده کنید (از هر صدایی که بخواهید می‌توانید استفاده کنید).
 • دستی (Manual): این حالت به شما اجازه می‌دهد که تعادل رنگ سفید و ISO را پیش از ثبت عکس تنظیم کنید. همچنین گوشی‌های گران قیمت‌تر شیائومی به شما اجازه می‌دهند که سرعت شاتر و چندین متغیر دیگر را تنظیم کنید.
 • صاف کن (Straighten): این گزینه یک کادر مجازی را در منظره‌یاب ارائه می‌کند که دائماً تغییر وضعیت می‌دهد تا به شما کند که عکس خود را به صورت صاف ثبت کنید.
 • زیبا کردن (Beautify): این قابلیت سطحی از زیبایی را که تعیین کرده‌اید (کم، متوسط یا زیاد) به عکس‌هایتان اضافه می‌کند که معمولاً به صورت صاف کردن پوست صورت عمل می‌کند.
 • تنظیم دستی نور نیمه روشن (HHT): این حالت برای ثبت عکس‌های بهتر در محیط‌های کم نور استفاده می‌شود. این حالت از چندین تصویر برای ثبت بهتر عکس استفاده می‌کند.
 • صحنه (Scene): این حالت به شما اجازه می‌دهد که قبل از ثبت عکس 12 صحنه را انتخاب کنید، با انتخاب هر کدام از این صحنه‌ها تغییرات کوچکی در عملکرد دوربین ارائه می‌شود. صحنه‌های قابل توجه عبارتند از: چشم انداز، نور پس زمینه و ساحل.
 • تغییر شیب (Tilt-shift): توسط این حالت می توانید عکسی را که ثبت می‌کنید، اثر تغییر شیب را در آن اعمال کنید؛ مثلاً همه چیز را تار کنید، اما منطقه از پیش تعریف شده‌ای را برای شبیه سازی مینیاتوری بدون تغییر باقی بگذارید. با این روش هم می‌توانید همه چیز به جز دایره‌ای کوچک در مرکز را تار کنید و هم می‌توانید همه چیز را به جز خطی در مرکز صفحه تار کنید.

گوشی‌های گران قیمت‌تر شیائومی که دوربین دوگانه دارند، معمولاً تعداد حالت‌های بیشتری دارند که عبارتند از:

 • حالت هوش مصنوعی (AI Mode): حالت هوش مصنوعی را فعال کنید تا دوربین به صورت اتوماتیک تنظیمات مختلف را بر اساس شناسایی صحنه تنطیم کند. به عنوان مثال، انتظار می‌رود که با فعال کردن این حالت از غذاها عکس‌های رنگارنگ بهتری ثبت شوند.
 • حالت پرتره (Portrait Mode): این حالت یک تصویر با افکت دوست داشتنی بوکه ایجاد می‌کند، به این صورت که پس زمینه را تار می‌کند اما تمرکز (فوکوس) بر روی سوژه را کاملاً حفظ می‌کند.

 

سایر تنظیمات دوربین شیائومی

تنظیم دوربین دوم گوشی شیائومی

 

روی آیکون چرخ دنده در گوشه سمت راست بالای منوی گزینه‌ها تپ کنید تا یک منو باز شود که شامل تنظیماتی برای ذخیره اطلاعات محلی که عکس در آن گرفته شده است، فعال یا غیرفعال کردن صدای دوربین، یک حالت جیبی (اگر گوشی در جیب شما قرار داشته باشد و اپلیکیشن دوربین باز باشد، ژست‌‌های لمسی را غیرفعال می‌کند)، یک گزینه برای مُهر زدن زمان (تاریخ و زمان عکس را نمایش می‌دهد) و تنظیمات بیشتر است.

در این جا چند گزینه کاربردی وجود دارد؛ با دکمه تغییر وضعیت نمایش خطوط شبکه (Show Gridlines) شروع می‌کنیم. این گزینه به شما کمک می‌کند که اشیا را مستقیم و هم تراز نگه دارید و از قانون سوم به راحتی استفاده کنید. گزینه عملکرد دکمه‌های تغییر صدا (Volume Buttons Function) نیز به شما اجازه می‌دهد که با فشردن دکمه‌های تغییر صدا هم عکس بگیرید و هم زوم (بزرگنمایی) کنید که اگر خواهان دکمه فیزیکی دوربین هستید، برایتان کاربردی خواهد بود.

همچنین گزینه‌هایی برای کنتراست، اشباع و وضوح را می‌بینیم. کاربرد این گزینه‌‌ها در مواردی است که می‌خواهید رنگ‌ها را برای اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام به دلخواه خود تغییر دهید و همچنین برای مثال برای عکس گرفتن از ماه نیز مفید هستند. آخرین گزینه‌ای که واقعاً ارزش شناخت بیشتر را دارد، گزینه تنظیمات نوردهی خودکار (Auto Exposure Settings) است که تعیین می‌کند که چگونه گوشی شیائومی شما نوردهی کند. توصیه می‌کنیم که این تنظیمات دوربین گوشی شیائومی را در حالت اندازه‌گیری نقطه‌ای (Spot Metering) قرار دهید که مبنای نوردهی را در جایی قرار می‌دهد که برای فوکوس روی آن نقطه تپ کرده‌اید. روی منطقه روشن تپ کنید و گوشی برای جبران، نور آن قسمت را پایین‌تر قرار می‌دهد و بالعکس.

 

تنظیمات دوربین گوشی شیائومی مربوط به ویدیو

آموزش عکاسی با گوشی شیائومی

 

نرم افزار دوربین شیائومی در فیلمبرداری عملکرد مناسبی دارد؟ هنگامی که از حالت ثبت عکس به حالت ضبط ویدیو تغییر وضعیت دهید، مطابق آن منوی گزینه‌ها نیز تغییر خواهند کرد. به جز گزینه‌هایی مانند دستی، پانوراما و تغییر شیب، یک لیست کوتاه از حالت‌های ویدیویی وجود دارد. اگر از گوشی شیائومی ردمی 5 استفاده می‌کنید، تنها دو گزینه مرور زمان یا تایم لپس و فیلمبرداری اسلوموشن یا حرکت آهسته را خواهید دید.

همچنین با تپ کردن روی آیکون چرخ دنده، تنظیمات متفاوت دیگری نمایش داده خواهد شد. در این جا گزینه‌هایی برای کیفیت ویدیو (توجه کنید که اگر فضای حافظه گوشیتان کافی نیست، کیفیت ویدیو را روی HD قرار دهید) و مدت ویدیوهای مرور زمان (چند برداشت برای یک گذر زمان گرفته شده است) وجود دارد. همچنین شما میتوانید از قابلیت تایم لپس در تنظیمات دوربین گوشی شیائومی ردمی نیز استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر است که اگر کیفیت دوربین را روی Full HD تنظیم کرده باشید، ممکن است حالت ویدیوی حرکت آهسته را مشاهده نکنید، زیرا بعضی از تلفن‌های همراه مقرون به صرفه فقط از حالت حرکت آهسته در کیفیت HD پشتیبانی می‌کنند. ممکن است که فکر کنید اپلیکیشن دوربین گزینه حرکت آهسته را ارائه می‌دهد و هنگامی که روی آن تپ می‌کنید، در پس زمینه فرآیند تغییر رزولوشن انجام می‌شود، اما شیائومی در این زمینه عقب‌تر از سایر رقبا است و این یک مشکل دوربین شیائومی است.

در ویدیوی زیر «نکاتی برای عکاسی حرفه ای با Mi10TPro» را تماشا کنید:

 

ویژگی anti banding در دوربین شیائومی چیست؟

ویژگی Anti-banding در تنظیمات دوربین  al گوشی شیائومی ردمی به دوربین al شیائومی اجازه می‌دهد تا از مشکلات ناشی از منبع نور مصنوعی مثل سوسو زدن جلوگیری کند. در واقع منابع نوری که متحرک هستند می‌توانند عکس‌های شما را ویران کنند. این ویژگی ضد پله پله شدن رنگ می‌تواند کمک کند که از این مشکل جلوگیری کنید و عکس‌های بهتری بگیرید.

 

نحوه حذف آرم شیائومی از عکس

تنظیمات دوربین شیائومی ردمی

آیا می‌شود هنگام عکس برداری نام گوشی روی تصویر ثبت نشود؟ هنگامی که با دوربین al شیائومی عکس می‌گیرید، آرم شیائومی بر روی عکس‌ها قرار می‌گیرد که نسبتاً بزرگ است و شاید کمی آزار دهنده باشد. برای برداشتن آرم دوربین باید مراحل زیر را طی کنید.

 1. برنامه دوربین را باز کنید.
 2. روی نماد سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.
 3. روی تنظیمات را لمس کنید.
 4. روی Watermark کلیک کنید و آن را غیرفعال کنید.

آموزش عکاسی با گوشی شیائومی

در این بخش، نکاتی که حین عکاسی با دوربین al گوشی شیائومی باید به آن توجه داشته باشید را مرور می‌کنیم. آموزش عکاسی با گوشی شیائومی و طریقه بهتر عکس گرفتن با تنظیمات دوربین گوشی شیائومی ردمی به صورت زیر است.

1. سعی کنید تنظیمات نوردهی را به صورت زیر انجام دهید

تنظیمات گوشی شیائومی / xiaomi

هنگامی که می‌خواهید عکس بگیرید، اپلیکیشن دوربین شیائومی یک راه دیگر برای تنظیم نوردهی دارد. به سادگی برای فوکوس تپ کنید، سپس آیکون حاصل را با فلش‌های بالا و پایین نگه دارید (تصویر بالا). از این جا، آیکون را برای نوردهی بیشتر به سمت بالا و برای نوردهی کمتر به سمت پایین بکشید.

2. از اسکنر اثر انگشت استفاده کنید

مشکل دوربین شیائومی / xiaomi

اگر یک گوشی شیائومی با اسکنر اثر انگشت دارید، پس یک راه دیگر برای ثبت عکس نیز در اختیار دارید. اپلیکیشن دوربین شیائومی به شما اجازه می‌دهد که به سادگی با ضربه زدن به اسکنر اثر انگشت عکس بگیرید. ممکن است این قابلیت هنگام ثبت عکس‌های سلفی و زمانی که دکمه اصلی شاتر در نقطه‌ای ناخوشایند قرار دارد، کاربردی باشد.

3. هنگام ضبط فیلم، عکس بگیرید

کیفیت دوربین شیائومی / xiaomi

بسیاری از گوشی‌ها هنگامی که در حال ضبط ویدیو هستند، می‌توانند عکس هم بگیرند و این قابلیت در تنظیمات دوربین گوشی شیائومی نیز وجود دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است. به سادگی ضبط ویدیو را آغاز کنید، سپس روی آیکون گرد کنار دکمه توقف (Stop) تپ کنید. عکسی که ثبت می‌شود به هیچ وجه با کیفیت بالا نخواهد بود و بیشتر شبیه یک فریم برداشته شده از ویدیو خواهد بود که به اصطلاح Screengrab نامیده می‌شود، اما همچنان ترفند مفید است و نشان می‌دهد که نیازی نیست که بین عکس و ویدیو انتخاب کنید. اگر این قابلیت را ندیده‌اید، باید آن را از مسیر settings > image capture while recording فعال کنید.

تقریباً هر چیزی که در خصوص تنظیمات دوربین al شیائومی ردمی وجود داشت، در این آموزش تنظیم دوربین دوم گوشی شیائومی بیان کردیم. اگر شما هم توصیه یا ترفندی را در خصوص این اپلیکیشن و آموزش عکاسی با دوربین al گوشی شیائومی می‌دانید، در بخش دیدگاه‌‌ها با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران31 دیدگاه
Omid
.
06 تیر 1398، 11:34
پاسخ
3
1
آخه استفاده از دوربینم راهنمای جامع میخاد. اونم دوربین گوشی. حالا اگه دوبین کانن یا نیکونی بود، چرا. ولی دوربین گوشی اونم شیائومی، راهنمای جامع. از سیر تا پیاز دوربین شیائومی
رضا پورعلی
.
09 تیر 1398، 16:20
پاسخ
2
0
@Omid
آفرین. دمت گرم دادا. واسه هر چیزی آموزش می نویسن. به جای این آموزش ها یک آموزش حرفه ای عکاسی بذارید
Amir
.
22 بهمن 1398، 18:39
پاسخ
0
0
@سارا
سلام.گوشی من. Mi A2 lite هستش و دو دوربین داره اما دوربین پایین فقط فعال هست می خواستم بدونم چطور می تونم دوربین دوم رو هم فعال کنم؟ *هیچ گزینه ای در گوشی پیدا نکردم.
مهدی
.
22 اسفند 1398، 14:03
پاسخ
1
0
@سعیده
باید فیلترشکن روشن باشه
یکی
.
28 تیر 1399، 08:04
پاسخ
0
2
@Omid
شما که حرفه ای عکس میگیری آموزش های دیگه هم هست میتونی اونا رو بخونی
sasan
.
30 آبان 1399، 15:31
پاسخ
0
0
@فرشید
هیچ راهی نیست زیرا فقط همان یک اپلیکیشن از هر دو دوربین پشتیبانی می کند
سارا
.
08 تیر 1398، 13:49
پاسخ
0
1
خیلیی خوب بوود،ممنون
رضا پورعلی
.
09 تیر 1398، 16:20
پاسخ
2
0
@Omid
آفرین. دمت گرم دادا. واسه هر چیزی آموزش می نویسن. به جای این آموزش ها یک آموزش حرفه ای عکاسی بذارید
Amir
.
22 بهمن 1398، 18:39
پاسخ
0
0
@سارا
سلام.گوشی من. Mi A2 lite هستش و دو دوربین داره اما دوربین پایین فقط فعال هست می خواستم بدونم چطور می تونم دوربین دوم رو هم فعال کنم؟ *هیچ گزینه ای در گوشی پیدا نکردم.
مهدی
.
22 اسفند 1398، 14:03
پاسخ
1
0
@سعیده
باید فیلترشکن روشن باشه
یکی
.
28 تیر 1399، 08:04
پاسخ
0
2
@Omid
شما که حرفه ای عکس میگیری آموزش های دیگه هم هست میتونی اونا رو بخونی
sasan
.
30 آبان 1399، 15:31
پاسخ
0
0
@فرشید
هیچ راهی نیست زیرا فقط همان یک اپلیکیشن از هر دو دوربین پشتیبانی می کند
فرشید
.
03 آبان 1398، 11:42
پاسخ
0
0
سلام من ردمی7یاهمون نوت7دارم کسی هست بهم بگه چطور برم روی دوربین دوم اگر کسی می دونه خاهشا راهنمایی کنه بهم جواب بدین ممنون میشم
رضا پورعلی
.
09 تیر 1398، 16:20
پاسخ
2
0
@Omid
آفرین. دمت گرم دادا. واسه هر چیزی آموزش می نویسن. به جای این آموزش ها یک آموزش حرفه ای عکاسی بذارید
Amir
.
22 بهمن 1398، 18:39
پاسخ
0
0
@سارا
سلام.گوشی من. Mi A2 lite هستش و دو دوربین داره اما دوربین پایین فقط فعال هست می خواستم بدونم چطور می تونم دوربین دوم رو هم فعال کنم؟ *هیچ گزینه ای در گوشی پیدا نکردم.
مهدی
.
22 اسفند 1398، 14:03
پاسخ
1
0
@سعیده
باید فیلترشکن روشن باشه
یکی
.
28 تیر 1399، 08:04
پاسخ
0
2
@Omid
شما که حرفه ای عکس میگیری آموزش های دیگه هم هست میتونی اونا رو بخونی
sasan
.
30 آبان 1399، 15:31
پاسخ
0
0
@فرشید
هیچ راهی نیست زیرا فقط همان یک اپلیکیشن از هر دو دوربین پشتیبانی می کند
محمدرضا
.
07 آبان 1398، 21:37
پاسخ
0
1
چجوری کیفیت فیلم برداری گوشی شیائومی رد می۷را بیشتر کنیم های کیفت فیلمش پایینه ولی کیفیت عک65ساشو عالیههه
سعیده
.
23 آبان 1398، 15:55
پاسخ
0
0
من در قسمت دوربین قسمت Google Lens با مشکل مواجه شدم و موقعی که در منوی موردنظر میرم و قسمت جستجو را میزنم پیام میده که نمی توان با Google ارتباط بر قرار کرد چرا
رضا پورعلی
.
09 تیر 1398، 16:20
پاسخ
2
0
@Omid
آفرین. دمت گرم دادا. واسه هر چیزی آموزش می نویسن. به جای این آموزش ها یک آموزش حرفه ای عکاسی بذارید
Amir
.
22 بهمن 1398، 18:39
پاسخ
0
0
@سارا
سلام.گوشی من. Mi A2 lite هستش و دو دوربین داره اما دوربین پایین فقط فعال هست می خواستم بدونم چطور می تونم دوربین دوم رو هم فعال کنم؟ *هیچ گزینه ای در گوشی پیدا نکردم.
مهدی
.
22 اسفند 1398، 14:03
پاسخ
1
0
@سعیده
باید فیلترشکن روشن باشه
یکی
.
28 تیر 1399، 08:04
پاسخ
0
2
@Omid
شما که حرفه ای عکس میگیری آموزش های دیگه هم هست میتونی اونا رو بخونی
sasan
.
30 آبان 1399، 15:31
پاسخ
0
0
@فرشید
هیچ راهی نیست زیرا فقط همان یک اپلیکیشن از هر دو دوربین پشتیبانی می کند
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400