ترفندهای بازی پابجی موبایل + کدهای تقلب و آموزش

ترفندهای بازی پابجی موبایل + کدهای تقلب و آموزش
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هر بازی‌ای، خصوصا بازی آنلاین، برای حرفه‌ای شدن نیاز به یادگیری یک سری نکات و ترفندها دارد که بازی PUBG نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این مطلب سعی داریم تا مروری بر ترفندهای بازی پابجی موبایل داشته باشیم. با پلازامگ همراه باشید.

اگر از بازیکنان پابجی هستید احتمالا در مقطعی از بازی  با با کسانی که از کد های تقلب بازی پابجی استفاده می‌کنند مواجه شده‌اید؛ مثلا وقتی که در حال دویدن در نقشه بازی هستید و ناگهان یک گلوله که معلوم نیست از کجا آمده باعث مرگ شما می‌شود. در اینجور مواقع حس می‌کنید یک جای کار می‌لنگد و شما نباید اینطور میمردید.

البته همیشه این احتمال هم وجود دارد که با یک بازیکن حرفه‌ای روبه‌رو شده‌اید یا با شلیک شانسی یک نفر مرده‌اید؛ اما گاهی اوقات دلیل این اتفاق این است که قربانی یکی از رمزهای بازی پابجی شده‌اید یا شاید از ترفندهای بازی پابجی غافل بوده‌اید.

قبل از پرداختن به مهمترین نکات PUBG، در ویدیوی زیر می‌توانید با برخی از «ترفندهای بازی PUBG موبایل» آشنا شوید.

در ادامه مواردی را در مورد کد های تقلب بازی PUBG آورده‌ایم. همچنین چند مورد از ترفندهای بازی پابجی موبایل را توضیح دادیم تا برای تازه‌کارها مفید باشد.

در ادامه می‌خوانید:

7 نکته و ترفندهای بازی پابجی موبایل

در هیچ کاری نمی‌توان یک شبه حرفه‌ای شد؛ اما در این قسمت قصد داریم تا مهم‌ترین ترفندهای بازی پابجی را برای حرفه‌ای شدن ارائه بدهیم. این مطلب را می‌توانید آموزش حرفه ای بازی پابجی آیفون و اندروید در نظر بگیرید.

1. مکان‌های امن را برای فرود آمدن انتخاب کنید

نکته‌ای که باید همین اول به آن توجه کرد این است که بازی پابجی، جنگ برای بقاست و  شما هم در ابتدای بازی هیچ سلاح و مهماتی ندارید؛ پس اولین کار پیدا کردن سلاح، مهمات و لوازم پزشکی است. این کار با گشتن خانه‌ها انجام می‌شود. اما امن‌ترین جا کجاست؟

برای فهمیدن این نکته باید به تراکم خانه‌های روی نقشه توجه کنید. جاهایی مثل School یا Pochinki از شلوغ‌ترین محل‌های فرود روی نقشه هستند؛ به دلیل اینکه بهترین اسلحه‌ها و تجهیزات در آنجا یافت می‌شوند. پس باید به این نکته هم توجه کنید که هرکس زودتر اسلحه به دست بگیرد، می‌تواند افرادی را که هنوز اسلحه پیدا نکرده‌اند را سریعا از دور مسابقه حذف کنند. پس برای یک شروع امن و مطمئن، بهتر است از فرود آمدن در محل‌های شلوغ خودداری کنید. این مورد جزو اولین و مهم‌ترین ترفندهای بازی پابجی موبایل به شمار می‌رود.

2. اول وسایل مورد نیاز را پیدا کنید، بعد به دل دشمن بزنید (لوت کردن)

بگذارید اهمیت این نکته را همین ابتدا گوش‌زد کنیم؛ اگر در بازی بمیرید، بازی برایتان به اتمام می‌رسد! اگر Solo بازی کنید هیچ شانس دوباره‌ای نیست و اگر در تیم باشید، با زخمی شدن و افتادن روی زمین، کل تیم را به خطر می‌اندازید. پس اولین الویت برای شما، مداخله نکردن در درگیری‌هاست.

به محض اینکه فرود آمدید، دنبال سلاح‌ها و تجهیزات باشید. کوله پشتی از Level 1 تا 3 در بازی موجود است. جلیقه ضد گلوله و کلاه‌خود نیز همین شرایط را دارند. بهترین لوازم، لول 3 هستند که شانس پیدا کردن آن‌ها کم است؛ پس باید به دنبال تجهیزات با لول 2 بگردید. هر اسلحه‌ای از مشت و ماهی‌تابه‌ای که دارید بهتر است؛ پس در برداشتن اسلحه درنگ نکنید. آیتم‌های افزایش میزان سلامتی نیز به شدت مهم هستند. الویت با جعبه کمک‌های اولیه (First aid kit) است اما اگر نوشابه انرژی‌زا، مسکن و بانداژ نیز پیدا کردید، برای درمان زخم‌های کوچک مناسب هستند. پیدا کردن ابزار مناسب و مهم در ابتدای بازی نیز یکی از مهم‌ترین ترفندهای بازی پابجی اندروید است که خیلی‌ها به آن بی‌توجهی کرده و بدون داشتن لوازم کافی به مناطق شلوغ می‌روند.

3. فقط وقتی دشمن در تیررس است شلیک کنید

ترفند در بازی پابجی

این نکته جزو اولین اشتباهاتی است که تازه‌کارها انجام می‌دهند. خیلی مهم است که بدانید چه زمانی باید مخفی شوید و چه زمانی باید حمله کنید. اگر زمانی که دشمن در تیررس شما نیست شروع به شلیک کردن کنید، فقط محل خودتان را روی نقشه لو می‌دهید؛ با این‌کار هرکسی که مخفی شده سریعا شما را پیدا کرده و با سلاح‌های دور بُرد مثل اسنایپر، دمار از روزگارتان در می‌آورد! در این شرایط، نیاز است که حتما بُرد سلاح‌های خود را نیز بشناسید.

به عنوان مثال شاتگان برای نبردهای نزدیک بسیار کاربرد دارد و فاصله‌ای بیشتر از چندمتر را نمی‌تواند مورد هدف قرار دهد. از طرف دیگر، سلاح‌های دور برد مانند اسنایپر AWM برای دشمنانی که در فواصل زیاد قرار دارند، بسیار کاربردی است. سعی کنید دو مدل اسلحه با بُرد مختلف حمل کنید که شرایط را برایتان آسان‌تر کند. این نکته از ترفندهای بازی پابجی است که بیشتر حرفه‌ای‌ها به آن توجه می‌کنند؛ پس شما نیز این نکته را به خاطر بسپارید.

4. همیشه حواستان به نقشه باشد

در بازی‌های سبک بتل رویال، 100 نفر بازیکن وارد یک نقشه بزرگ می‌شوند و باید همه یکدیگر را حذف کنند که در این حالت آخرین نفر یا تیمی که زنده می‌ماند، برنده مسابقه است. شاید فکر کنید با این شرایط پس هر مسابقه 2 ساعت طول می‌کشد تا به اتمام برسد! اما شرایط در بازی این‌گونه نیست. تقریبا هر 3 دقیقه یک بار، نقشه بازی شروع به کوچک شدن می‌کند که در اصطلاح به آن Blue Zone یا منطقه آبی می‌گویند.

اگر در منطقه آبی بمانید، به مرور از میزان سلامتی شما کاسته شده و میمیرید. روی نقشه هر چند وقت یک بار به شما اعلام می‌شود که از چه لحظه‌ای منطقه شروع به کوچک شدن می‌کند؛ پس همواره باید حواستان باشد تا در منطقه آبی گیر نیوفتید. هرچه دایره آبی بیشتر کوچک شود، سریع‌تر از میزان سلامتی شما کاسته خواهد شد. اگر همیشه به نقشه کوچک توجه کنید، می‌توانید بفهمید که دایره به کدام جهت کوچک می‌شود.

همچنین اگر کسی در نزدیکی شما حضور داشته باشد، یا در اطراف شما شلیک کند، می‌توانید از روی نقشه، محل دقیق آنان را پیدا کنید. این نکته نیز جزو مهم‌ترین و تاثیرگذارترین ترفندهای بازی پابجی موبایل است؛ پس همواره به نقشه توجه کنید.

5. استفاده از وسایل نقلیه بهتر از پیاده روی است

Throwable در پابجی

از نقشه جا مانده‌اید و میزان سلامتی‌تان به سرعت درحال کاهش است؟ نگران نباشید؛ زیرا انواع و اقسام وسایل نقلیه در دسترس شماست! ماشین‌ها در هر قسمت از نقشه یافت می‌شوند اما در کنار شهر‌های بزرگ، احتمال پیدا کردن‌شان بیشتر است. یکی از نکات جالب بازی، محدود بودن سوخت خودروها است؛ اما نگران نباشید زیرا در بازی باک بنزین نیز به وفور یافت می‌شود. فقط یادتان باشد در بخش‌های پایانی بازی، وقتی نقشه خیلی کوچک شد، از ماشین استفاده نکنید؛ زیرا صدای آن باعث می‌شود تا محل حضورتان لو برود. پس به این مورد از ترفندهای بازی پابجی نیز توجه کنید.

6. از پستی بلندی های زمین نهایت استفاده را ببرید

پابجی در تبلت

همانطور که می‌دانید یکی از نکاتی که همواره باید در مناطق جنگی به آن توجه کرد، استفاده مفید از صخره‌ها و پستی و بلندی‌های روی زمین است. شما باید بدانید که چه موقع باید در خفا باشید و چه موقع امن است که از پوشش خود بیرون بیایید. در اواخر بازی، تعدادی بازیکن را در دایره می‌بینیم که همگی در حالت سینه‌خیز هستند. بهره بردن از این قابلیت به حدی مهم است که یک دکمه جدا فقط برای حالت سینه‌خیز درنظر گرفته شده. در اواخر بازی، همگی منتظر هستند تا یک نفر غفلت کرده و خودش را نشان بدهد تا به سرنوشتی شوم دچار شود! مراقبت باشید که آن یک نفر شما نباشید.

البته این کار معایب خود را نیز دارد. مثلا در این حالت، توان مانور دادن ندارید و نمی‌توانید هر سمتی را هدف بگیرید. برای استفاده از حالت سینه‌خیز باید همواره حواستان به اطراف باشد؛ مخصوصا زمانی که از دوربین اسلحه دارید فاصله دور را زیر نظر می‌گیرید، چون در این حالت ممکن است یک نفر از پشت سر حمله کرده و در این حالت مطمئن باشید که جلوی مرگ را نمی‌توان گرفت! پس در این حالت نیز حواستان به نقشه کنار صفحه باشد تا اگر صدای قدم شنیدید، سریع هدف‌گیری را آغاز کنید. توجه به این مورد از ترفندهای بازی پابجی می‌تواند جان شما را تا انتهای بازی نجات دهد.

7. با هم تیمی های خود در ارتباط باشید

تنها بازی کردن می‌تواند گاهی آزار دهنده باشد. شما یک گوشه نشسته‌اید و منتظرید تا هدف به سمت‌تان بیاید و به او شلیک کنید. اما بازی در حالت 2 نفره و 4 نفره این‌گونه نیست. در این حالت، باید استراتژی تیمی و گروهی را پیاده کنید. این عمل نیز فقط با برقراری ارتباط کلامی صورت می‌گیرد. در حالت گروهی، تقریبا همه چیز تغییر می‌کند. شما باید انتخاب کنید کجا فرود بیایید، چه کسی چه مدل اسلحه‌ای را بردارد، به کدام نقطه حمله کنید یا حتی وقتی زخمی شدید، تقاضا کنید تا کسی به دادتان برسد! همیشه گروهی حمله کردن امن‌تر است تا اینکه از تیم جدا شده و تکی حمله کنید. این نکته نیز یکی از ترفندهای بازی پابجی موبایل است که گاهی اوقات افراد هم‌تیمی به آن توجه نمی‌کنند.

البته اگر توانایی یا حوصله صحبت کردن در بازی را ندارید، می‌توانید از گزینه‌های جایگزین موجود در بازی نیز استفاده کنید. گزینه‌های پیش‌فرض تقریبا مهم‌ترین اعلان‌هایی که نیاز دارید با هم تیمی‌هایتان در میان بگذارید را در دسترس شما قرار می‌دهند.

8. بهترین اسلحه های پابجی

به گفته بازیکنان متعدد، تفنگ‌های زیر از سلاح‌های تاپ و برتر بازی موبایل پابجی هستند:

 • Tommy Gun
 • UMP9
 • MP5 K
 • SCAR L
 • M 416
 • GROZA
 • Beryl M762
 • AUG A3
 • G36C
 • Karabiner 98 Kurz
 • M24
 • AWM
 • M249
 • DP-28d

تفنگ‌های مختلفی اعم از اسنایپر، اسالت رایفل و اس ام جی در این فهرست قرار دارند. این سلاح‌ها به گفته اکثریت بازیکنان پابجی، تفنگ‌های بسیار خوب و کاربردی هستند. اما نکته‌ای که در این بین وجود دارد این بوده که شما ممکن است با سایر سلاح‌های بازی، راحت‌تر مانور داده و مبارزه کنید. باید تجربه کنید و سپس بهترین سلاح را از نظر خودتان در نظر داشته باشید.

ترفند های pubg/ آموزش pubg/ نکات pubg

9. سریع تر حرکت کنید

یکی از ترفند های PUBG برای زنده ماندن، نوع و سرعت دویدن شما است. آرکید بودن بازی، آن را به یک بازی بسیار جذاب تبدیل کرده است. به طوری که وقتی شما یک سلاح LMG دستتان می‌گیرید، سرعتتان بسیار پایین‌تر از زمانی خواهد آمد که یک SMG دستتان بگیرید. در مواقعی که پا به فرار گذاشته‌اید، تفنگ‌هایتان را از دستتان بردارید و با دست خالی شروع به دویدن کنید. این یکی از نکات PUBG بود که ما در قسمت راهنمای بازی پابجی موبایل تقدیم شما عزیزان کردیم.

10. چگونه در پابجی موبایل اسکین بگیریم؟

بسیاری از بازیکنان، در بازی‌هایی از قبیل پابجی موبایل که در آن‌ها اسکین و لباس‌های متنوعی وجود دارد علاقه دارند که برای خرید این لباس‌ها اقدام کنند. نحوه به دست آوردن برخی از آن‌ها، واحدهای ارزی درون بازی است که پس از تکمیل یکسری مراحل و ماموریت‌ها به شما داده می‌شود. اسکین‌های پیشرفته‌ و جذاب‌تر، با واحد پولی که در بازی تحت عنوان UC است قابل خریداری خواهد بود.

ما در آموزش پابجی موبایل به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید UCهای خود را افزایش دهید. تقریبا همه گیمرها با روش پرداخت درون برنامه‌ای آشنایی نسبی دارند. در بازی‌های این‌چنینی، تحت عنوان «بتل پس» از آن‌ها یاد می‌شود. با خریداری بتل پس، شما می‌توانید به صورت رایگان بسیاری از اسکین‌های بازی را قفل‌گشایی کرده و از آن لذت ببرید. در کنار خرید بتل پس، شما می‌توانید به صورت جداگانه UC بخرید تا بتوانید این اسکین‌ها را به راحتی تهیه کنید. واحدهای پولی درون بازی پابجی، مختلف و زیاد هستند که هرکدام از آن‌ها یک‌ نوع و یا یک سبک خاصی از لباس و اسکین را برای بازیکنان قفل‌گشایی خواهند کرد.

11. چگونه وارد بازی PUBG شویم

یکی دیگر از سوالات متداول بازیکنان این مورد است که چگونه بازی PUBG را بازی کنیم. پس از نصب بازی و ورود به آن، یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد که در آن قسمت شما باید یک جیمیل یا حساب فیسبوک را وارد و ذخیره کنید تا بازی و اکانتتان بر روی آن ذخیره شود. اگر نمی‌خواهید که بازی و اکانتتان ذخیره شود، یک گزینه برای شما قرار داده شده و به عنوان Guest یا میهمان نیز می‌توانید بازی کنید.

قابل ذکر است که یکسری محدودیت‌ها برای بازیکنانی که در حالت Guest وارد شده‌اند وجود دارد. یکی از این محدودیت‌ها این بوده که تا زمانی که سطح بازیکنان به 30 نرسیده باشد آن‌ها نمی‌توانند با بازیکنانی که با جیمیل یا فیسبوک وارد شده‌اند بازی کنند. در نتیجه بهترین حالت این است که با یک جیمیل یا حساب فیسبوک وارد بازی شوید. پس از ورود به بازی، در آنجا و در ابتدای ورودتان یک‌سری آموزشات تحت عنوان آموزش PUBG به شما داده خواهد شد که کار شما را برای یادگیری آسان‌تر می‌کند.

12. بهترین لودات پابجی موبایل

خیلی از بازیکنان بازی موبایل پابجی خواهان این مورد هستند که چگونه در PUBG حرفه ای شویم و یا چه لوداتی درست کنیم که بتوانیم دشمنانمان را به راحتی هرچه تمام‌تر شکست دهیم. باید بگوییم که لودات یکی از گزینه‌‌هایی است که بازیکنان باید خودشان طبق سبک و استراتژی بازیشان آن را تنظیم و درست کنند. بعضی از بازیکنان با تفنگ‌های اس ام جی عملکرد بهتری از خود نشان داده و برخی دیگر با استفاده از اسنایپر و تعدادی دیگر با اسالت رایفل‌ها می‌توانند پیروزی خودشان را رقم بزنند. در نتیجه شما باید سبک بازیتان را پیدا کنید و سپس طبق آن، یک لودات بی نقص را برای خودتان سرهم کنید.

در ادامه «20 تا از بهترین ترفند ها و نکته های پابجی موبایل (زیرنویس فارسی)» را تماشا کنید:

انواع کدهای تقلب بازی پابجی

در این بخش به معرفی انواع چیت ها و کدهای تقلب بازی پابجی می‌پردازیم که در بازی ممکن است به آن‌ها بربخورید. توجه داشته باشید که استفاده از کد تقلب ممنوع است و به محض یافتن این‌گونه اشخاص باید آنان را گزارش داده و ریپورت کنید.

دو نوع از هک‌های رایج که در بازی PUBG وجود دارند، هک‌های مربوط به هدف‌گیری خودکار و هک‌های مربوط به سرعت است. از نام هر دو هک بازی PUBG مشخص است که چه کاری انجام می‌دهند؛ اولی باعث می‌شود که در بازی همیشه گلوله‌هایتان به سمت دشمنان برود و دومی شما را قادر می‌سازد تا با سرعت زیادی در نقشه بازی حرکت کنید. برخی از چیت های بازی PUBG هم هستند که معمولا به اندازه این دو واضح نیست که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

1. رمزهای PUBG که مربوط به هدف گیری هستند

نکات حرفه ای پابجی

ایم بات‌ها (Aimbot) و هک‌های مربوط به هدف‌گیری خودکار احتمالا آزاردهنده‌ترین کدهای تقلب پابجی هستند. استفاده از آن‌ها باعث می‌شود که به صورت خودکار هدف به روی بازیکن دشمن برود. استفاده‌های مختلفی را می‌توان از این کد تقلب بازی پابجی کرد. واضح‌ترین موارد استفاده از آن این است که اگر گلوله‌ای به سمت بازیکن شلیک شود، به او برخورد خواهد کرد و به همین دلیل است که شاهد شلیک‌های بسیار دقیق و از راه دور در برخی از بازی‌ها هستیم.

برخی از هک های بازی PUBG شلیک خودکار را هم به این چیت اضافه می‌کنند، یعنی اگر این هک تشخیص بدهد که شلیک بدون مانعی را می‌تواند روی دشمن انجام دهد، به صورت خودکار به او شلیک می‌کند. این هک به نوعی باعث می‌شود تا بازیکن بدون زحمت پیروز بازی شود؛ چراکه اگر شما نزدیک شخصی بشوید که از این رمز پابجی استفاده می‌کند، به احتمال بسیار زیاد کشته می‌شوید. خوشبختانه اکثر اوقات این امر در صحنه پخش نحوه مردن شما واضح است و می‌توانید شخص متقلب را گزارش کنید.

2. رمزهای بازی پابجی که مربوط به سرعت هستند

هک های پابجی مربوط به سرعت چندان آزاردهنده نیستند و گاهی اوقات تماشای آن‌ها می‌تواند جالب باشد. این نوع از رمزهای پابجی باعث می‌شود بازیکن در عرض چندین ثانیه بتواند از یک سوی نقشه به سوی دیگر آن برود. کشتن آن‌ها در این شرایط تقریبا غیر ممکن می‌شود چراکه قبل از اینکه گلوله‌ای که شما شلیک کرده‌اید به او برسد، او در سوی دیگر نقشه است.

کاربرد این چیت PUBG نسبت به هک هدف‌گیری خودکار بسیار محدودتر است. هکر به سرعت در صورت استفاده از این کدتقلب شناخته شده و احتمالا پس از چند بازی بن خواهد شد و همچنین این هک احتمال وارد شدن ناخواسته بازیکن به فضای آبی بازی را افزایش می‌دهد.

3. چیت های بازی پابجی که مربوط به لگد اسلحه هستند

تقریبا تمام سلاح‌های بازی PUBG دارای ریکویل (لگد) هستند که شما باید نحوه کنترل آن را یاد بگیرید و یا میان شلیک‌هایتان کمی فاصله دهید تا نشانه سلاح زیاد منحرف نشود. با این وجود برخی از بازیکنان ترجیح می‌دهند از اسکریپت‌ها یا ماکروها استفاده کنند که به صورت خودکار، ریکویل را کنترل می‌کنند. تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد این است که شلیک کند و نگرانی بابت تنظیم موس برای جبران ریکویل نداشته باشد.

نمی‌توان این هک را یک چیت مربوط به هدفگیری تلقی کرد چرا که روی هدف قفل نمی‌کند، اما به هر حال مزیت بزرگی برای بازیکن در مبارزات محسوب می‌شود. متاسفانه تشخیص این هک هم بسیار مشکل است چراکه می‌تواند بازیکنی باشد که واقعا نحوه مدیریت ریکویل یک سلاح را یاد گرفته است.

4. هک بازی PUBG که مربوط به دیوار است

20 ترفند بازی پابجی موبایل

هک های مربوط به دیوار در بازی پابجی به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا بازیکنان دیگر را در پشت دیوارها تشخیص دهد و یا عناصر مربوط به رابط کاربری اضافه می‌کنند تا موقعیت بازیکنان را آشکار سازد. رایج‌ترین نوع از این مدل تقلب‌ها، نشان دادن اسکلت بازیکن پشت دیوار است. این به آن معنی است که هکرها موقعیت بازیکن را در آن سوی نقشه نمی‌بینند، بلکه می‌توانند از اطلاعات استفاده کرده و به بازیکنانی که فکر می‌کنند مخفی شده‌اند، به صورت مخفی حمله کنند. اگر هکر باهوش باشد، می‌تواند از این هک استفاده کرده و شناسایی نشود، زیرا ثابت کردن اینکه آن‌ها صدای شما را نشنیدند یا اطلاعات دیگری داشته‌اند که منجر به مرگ شما شده، مشکل خواهد بود.

سایر کدهای تقلب بازی پابجی

در ویدیو بالا می‌توانید روش‌های مختلفی که هکرها به تقلب در بازی پابجی می‌پردازند را مشاهده کنید. البته روش‌های تقلب در PUBG به موارد بالا محدود نمی‌شود. لوت کردن سریع یکی از چیت‌های معمول دیگر است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سریعا همه آیتم‌های قابل لوت را برداشته و به صورت خودکار مجهز به آیتم‌هایی شوند که به آن‌ها نیاز دارند. البته باید گفت که این چیت پابجی چندان مفید نیست چراکه بازیکنان حرفه‌ای می‌توانند با روش درگ لوتینگ (Drag Looting) این کار را انجام دهند.

برخی از بازیکنان گزارش کرده‌اند که بازی آن‌ها لگ دارد که مربوط به هکرها است. یعنی هکر باعث می‌شود بازیکنان دیگر لگ داشته باشند تا بتواند به راحتی آن‌ها را از بین ببرد. برخی از چیت های بازی PUBG هم وجود دارند که به بازیکن اجازه می‌دهد تا از وسایل نقلیه پرنده و دارای سرعت زیاد استفاده کند. یک چیت جالب دیگر هم وجود دارد که به بازیکنان بازوهای انعطاف‌پذیر می‌دهد تا بدون اینکه از سنگر خود بیرون بیایند، شلیک کنند؛ البته این مورد به نظر می‌رسد که دیگر کاربرد چندانی ندارد.

چگونه هکرهای بازی پابجی را گزارش کنیم؟

pubg cheat hack / هک کردن پابجی / تقلب در PUBG

اگر شما در بازی PUBG با بازیکنی مواجه شدید و مطمئن هستید که یک هکر است، همیشه می‌توانید از دکمه گزارش بازیکن (Report Player) استفاده کنید که در صفحه مرگ وجود دارد. به صورت کلی، شرکت پابجی سابقه خوبی در بن کردن هکرها دارد و موارد واضحی که گزارش می‌کنید به احتمال زیاد چندان دوام نخواهند آورد. این امر از خراب شدن بازی شما جلوگیری نمی‌کند، اما ممکن است باعث شود بازیکنی دیگر، بازی بهتری داشته باشد؛ بنابراین همیشه سعی کنید افرادی را که به هک بازی پابجی می‌پردازند گزارش کنید.

برخی سیستم‌های ضد چیت هم در بازی PUBG وجود دارد که برخی از هک‌های شناخته شده بازی را شناسایی کرده و به صورت خودکار، بازیکنان را بن می‌کند. شرکت پابجی این سیستم را به طور پیوسته با هک‌های جدید بروزرسانی می‌کند، بنابراین در اکثر موارد یک چیت مشخص چندان نمی‌تواند در بازی دوام بیاورد؛ با این وجود همواره افرادی وجود دارند که چیت‌های جدیدی به وجود می‌آورند تا این سیستم را دور بزنند.

سخن پایانی

بطور کلی در این مطلب سعی کردیم تا نکات و ترفندهای بازی پابجی را برای حرفه‌ای‌تر شدن توضیح دهیم. بدین منظور نیز یک کلیپ ویدئویی با زیرنویس فارسی از تیم پلازامگ آماده کردیم تا 20 ترفند بازی پابجی موبایل را نیز یاد بگیرید. در ادامه نیز تقلب‌هایی که ممکن است در بازی پابجی مشاهده کنید تا توضیح دادیم و گفتیم که هرکدام به چه شکل روی بازی تاثیر می‌گذارند. با اینکه سیستم هکر یاب بازی PUBG قدرتمند است، اما شما نیز همواره اینجور افراد را ریپورت کنید تا دسترسی آنان به بازی قطع شود.

نظر شما درمورد این مقاله چیست؟ آیا برایتان آموزنده بود؟ نظرات و تجربیات خود را به همراه ترفندهای بازی پابجی که خودتان بلد هستید را با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران25 دیدگاه
مرتضی
.
26 فروردین 1398، 16:19
پاسخ
0
0
سلام، من این بازی رو از گوگل پلی نمی تونم دانلود کنم. از کجا بگیرمش؟
parham sanatgar
.
17 اردیبهشت 1398، 17:05
پاسخ
0
0
@مرتضی
اگه سامسونگ داری از گلکسی استور میتونی دانلود کنی ولی اگه سامسونگ نداری میتونی از سایت فارسروید دانلود کنی.
Aliebadi
.
18 خرداد 1398، 12:29
پاسخ
3
2
@محمدحسین
عاقل ترین انسان های روی زمین هستند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدرت
Navid
.
06 تیر 1398، 18:15
پاسخ
0
3
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
عرشیا
.
12 تیر 1398، 01:49
پاسخ
0
1
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
گوبلای خان
.
25 تیر 1398، 05:44
پاسخ
6
0
@محمدحسین
چرت نگو مسلمون .اشغال من و تو هستیم که به پول یارانه زنده ایم
نمایش 5 پاسخ دیگر
Zzzz
.
26 فروردین 1398، 16:34
پاسخ
0
0
عالی بود
محمدحسین
.
17 خرداد 1398، 03:52
پاسخ
2
5
چینی ها آشغال ترین انسان های روی زمین هستن. اونا رو باید از صفحه ی روزگار حذفشون کرد. چی فکر کردین ؟؟!!
parham sanatgar
.
17 اردیبهشت 1398، 17:05
پاسخ
0
0
@مرتضی
اگه سامسونگ داری از گلکسی استور میتونی دانلود کنی ولی اگه سامسونگ نداری میتونی از سایت فارسروید دانلود کنی.
Aliebadi
.
18 خرداد 1398، 12:29
پاسخ
3
2
@محمدحسین
عاقل ترین انسان های روی زمین هستند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدرت
Navid
.
06 تیر 1398، 18:15
پاسخ
0
3
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
عرشیا
.
12 تیر 1398، 01:49
پاسخ
0
1
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
گوبلای خان
.
25 تیر 1398، 05:44
پاسخ
6
0
@محمدحسین
چرت نگو مسلمون .اشغال من و تو هستیم که به پول یارانه زنده ایم
نمایش 5 پاسخ دیگر
محمد
.
04 مرداد 1398، 16:43
پاسخ
2
0
سلام چیت بدونه روت هست دانلود کنم
parham sanatgar
.
17 اردیبهشت 1398، 17:05
پاسخ
0
0
@مرتضی
اگه سامسونگ داری از گلکسی استور میتونی دانلود کنی ولی اگه سامسونگ نداری میتونی از سایت فارسروید دانلود کنی.
Aliebadi
.
18 خرداد 1398، 12:29
پاسخ
3
2
@محمدحسین
عاقل ترین انسان های روی زمین هستند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدرت
Navid
.
06 تیر 1398، 18:15
پاسخ
0
3
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
عرشیا
.
12 تیر 1398، 01:49
پاسخ
0
1
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
گوبلای خان
.
25 تیر 1398، 05:44
پاسخ
6
0
@محمدحسین
چرت نگو مسلمون .اشغال من و تو هستیم که به پول یارانه زنده ایم
نمایش 5 پاسخ دیگر
علی
.
31 مرداد 1398، 00:35
پاسخ
0
4
سلام من یه برنامه دارم توپابجی که ادمارو از پشت دیوار نشون میده ولی الان تازه گی همش برنامه گیر میکنه مشکل از چی هست ممنون
parham sanatgar
.
17 اردیبهشت 1398، 17:05
پاسخ
0
0
@مرتضی
اگه سامسونگ داری از گلکسی استور میتونی دانلود کنی ولی اگه سامسونگ نداری میتونی از سایت فارسروید دانلود کنی.
Aliebadi
.
18 خرداد 1398، 12:29
پاسخ
3
2
@محمدحسین
عاقل ترین انسان های روی زمین هستند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدرت
Navid
.
06 تیر 1398، 18:15
پاسخ
0
3
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
عرشیا
.
12 تیر 1398، 01:49
پاسخ
0
1
@مرتضی
از مایکت دانلود کن
گوبلای خان
.
25 تیر 1398، 05:44
پاسخ
6
0
@محمدحسین
چرت نگو مسلمون .اشغال من و تو هستیم که به پول یارانه زنده ایم
نمایش 5 پاسخ دیگر
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood