24 عنوان از بهترین بازی های گیم پس (Xbox Game Pass) ؛ از Dirt 4 تا GTA V

24 عنوان از بهترین بازی های گیم پس (Xbox Game Pass) ؛ از Dirt 4 تا GTA V
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از روش‌هایی که می‌توانید با هزینه‌ای ناچیز به کلکسیون بزرگی از بازی‌ها دست پیدا کنید، بازی های گیم پس است. این سرویس عالی روز به روز گسترده‌تر می‌شود و در این مطلب قصد داریم به بهترین بازی های گیم پس بپردازیم.

سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) یک سرویس به شیوه شبکه نتفلیکس (Netflix) است که در ازای مبلغی مشخص به شکل ماهانه برای کاربران خود قابلیت دسترسی به هزاران بازی ویدیویی مختلف را فراهم می‌کند. بازی های Xbox Game Pass دامنه مختلفی از عناوین گوناگون چندین نسل کنسول ایکس باکس را شامل می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به عناوینی مثل Gear of War و Halo، بازی Elder Scrolls V: Skyrim، بازی Kingdom Hearts 3 و بازی Football Manager 2021 اشاره کرد. در مقاله‌ای که پیش رویتان هست قصد داریم بازی های ایکس باکس گیم پس را برای شما فهرست کنیم. همراه پلازامگ بمانید.

در ادامه می‌خوانید: 

بهترین بازی های گیم پس

در ادامه بهترین بازی های Game Pass را معرفی خواهیم کرد.

1. بازی Batman Arkham Knight

بهترین بازی های xbox game pass

عضو اول فهرست بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس بازی Batman: Arkham Knight است که توسط کمپانی Rocksteady Studios ساخته شده و کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. بازی Batman: Arkham Knight در ژانر اکشن ماجراجویی ساخته شده است و چهارمین نسخه از سری عناوین Batman: Arkham محسوب می‌شود. این بازی هم از منظر گیم پلی خود و هم از منظر جلوه‌های بصری و دیگر ویژگی‌هایش توسط منتقدین و مخاطبان ستوده شده است.

2. بازی Borderlands 2

لیست بازی های گیم پس ایکس باکس سری ایکس / بهترین بازی های xbox game pass

دومین عضو فهرست بهترین بازی های Xbox Game Pass بازی Borderlands 2 محسوب می‌شود. بازی Borderlands 2 توسط کمپانی Gearbox Software ساخته شده و کمپانی 2K Games وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. این بازی ویدیویی از طریق موتور بازی‌ سازی Unreal Engine 3 ساخته شده و برای پلتفرم‌های پلی استیشن 3، ایکس باکس 360، PS Vita، پلی استیشن 4، Xbox One و Nintendo Switch منتشر شده است. بازی Borderlands 2 جزو عناوین منحصربه‌فردی است که می‌توان گفت تقریبا در تمامی زمینه‌ها امضای خاص خود را بر جای گذاشته است.

3. بازی Carrion

لیست بازی های xbox game pass 2020 / لیست بازی های xbox game pass 2021

عضو سوم لیست بازی های Xbox Game Pass 2020 بازی Carrion محسوب می‌شود. بازی Carrion یک بازی ویدیویی در ژانر ترسناک است که توسط کمپانی Phobia Game Studio ساخته شده و کمپانی Devolver Digital وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. در بازی Carrion که با عنوان یک بازی ویدیویی «ترسناک برعکس» شناخته می‌شود یک هیولا را کنترل می‌کنید و وظیفه دارید که انسان‌هایی را که در راهتان سبز می‌شوند از میان بردارید.

4. بازی DayZ

لیست بازی های game pass 2021 / لیست بازی های xbox game pass ultimate

چهارمین عضو فهرست بازی های موجود در Xbox Game Pass بازی DayZ محسوب می‌شود. بازی DayZ توسط کمپانی Bohemia Interactive ساخته شده و همین کمپانی وظیفه انتشار آن را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، Xbox One و PS4 برعهده گرفته است. در بازی DayZ وظیفه دارید در میان هجوم حمله زامبی‌ها که اطراف شما را در بر گرفته‌اند زنده بمانید و البته در ابتدای بازی تجهیزات چندانی نیز در این راستا در اختیار نخواهید داشت.

5. بازی Deus Ex: Mankind Divided

تمام بازی های xbox game pass / بازی های رایگان xbox game pass

به عنوان پنجمین عضو لیست بازی های Xbox Game Pass Ultimate بازی Deus Ex: Mankind Divided را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. بازی Deus Ex: Mankind Divided توسط کمپانی Eidos Montreal ساخته شده و کمپانی Square Enix وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. این بازی ویدیویی در ژانر اکشن ماجراجویی و برای پلتفرم‌های کامپیوتر، PS4 و Xbox One ساخته شده است.

6. بازی Dirt 4

بازی های موجود در xbox game pass / لیست بازی های ایکس باکس گیم پس

عضو ششم فهرست بهترین بازی های گیم پس ایکس باکس وان بازی Dirt 4 محسوب می‌شود. بازی Dirt 4 محصول کمپانی Codemasters است و علاوه بر پلتفرم Xbox One برای کنسول‌های PC و PS4 نیز منتشر شده است. در این بازی هر دو حالت تک نفره و چندنفره وجود دارند و در هر کدام از این حالت‌ها می‌توانید به مصاف رقبای خود بروید.

7. بازی The Elder Scrolls Online

بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس / بازی های گیم پس ایکس باکس وان

هفتمین عضو لیست بازی های گیم پس ایکس باکس وان اس بازی The Elder Scrolls Online محسوب می‌شود. بازی The Elder Scrolls Online توسط کمپانی ZeniMax Online Studios ساخته شده و کمپانی Bethesda Softworks آن را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، PS4 و PS5 نیز منتشر کرده است. جا دارد اشاره کنیم که بازی این بازی جزو بازی های گیم پس ایکس باکس سری ایکس نیز محسوب می‌شود. این عنوان تا کنون بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.

8. بازی Forza Motorsport 7

بازی های گیم پس ایکس باکس سری ایکس لیست / بازی های گیم پس ایکس باکس وان اس

عضو هشتم فهرست بازی های گیم پس ایکس باکس وان بازی Forza Motorsport 7 محسوب می‌شود. بازی Forza Motorsport 7 توسط کمپانی Turn 10 Studios ساخته شده و کمپانی مایکروسافت آن را برای پلتفرم‌های PC و Xbox One منتشر کرده است. این بازی ویدیویی دهمین نسخه از سری بازی‌های فورزا محسوب می‌شود.

9. بازی Gears of War

بازی های رایگان ایکس باکس گیم پس

نهمین عضو فهرست بازی های رایگان Xbox Game Pass بازی Gears of War محسوب می‌شود. بازی Gears of War توسط کمپانی Epic Games ساخته شده و کمپانی Microsoft Game Studios آن را برای پلتفرم‌های Xbox 360 و PC منتشر ساخته است. این بازی از طریق موتور بازی‌ سازی Unreal Engine 3 ساخته و پرداخته شده و از منظر گیم پلی مسبب به وجود آمدن نسل درخشانی از بازی‌های ویدیویی پس از خود شده است.

10. بازی GTA V

بازی های Xbox Game Pass / بازی های ایکس باکس گیم پس

دهمین عضو عناوین شاخص فهرست بازی گیم پس ایکس باکس بازی Grand Theft Auto V محسوب می‌شود. بازی Grand Theft Auto V توسط کمپانی Rockstar North ساخته شده و همین کمپانی (Rockstar Games) آن را برای پلتفرم‌های پلی استیشن 3، Xbox 360، پلی استیشن 4 و PS5 منتشر ساخته است. این بازی در ژانر اکشن ماجراجویی ساخته و پرداخته شده است و علاقمندان آن می‌توانند در دو حالت تک نفره و چندنفره به تجربه بازی بپردازند.

11. بازی Injustice 2

بازی های گیم پس

بازی Injustice 2 به تازگی به بازی های سرویس گیم پس اضافه شده و جزء بهترین بازی های گیم پس است. بازی های Xbox Game Pass تنوع زیادی دارند و اضافه شدن Injustice 2 به آن، نقش مهمی در متنوع‌تر کردن بیشتر آن هم ایفا کرد؛ زیرا این بازی، سبک تقریبا متفاوتی از دیگر بازی های گیم پس دارد. Injustice 2 که در سبک Fighting است، یکی از بهترین‌های این سبک هم به شمار می‌رود. بازی Injustice 2 جزء آن دسته از بازیهای گیم پس قرار دارد که همگی از گذراندن وقت با آن لذت خواهند برد. در این بازی در نقش ابرقهرمان‌های DC به مبارزات یک به یک خواهید پرداخت.

12. بازی Forza Horizon 4

بهترین بازی های گیم پس

همانطور که گفتم، بازی های گیم پس علاوه بر ایجاد اوقاتی سرگرم‌کننده، کیفیت خوبی هم دارند. بازی Forza Horizon 4 قطعا جزء بهترین بازی های Game Pass و با کیفیت‌ترین آن‌هاست. در واقع غیرممکن است نامی از بازی Forza Horizon 4 در لیست بهترین بازی های گیم پس نیاوریم. این بازی که مانند الماسی درخشان میان تمام بازی های سرویس گیم پس می‌درخشد، یک عنوان ریسینگ است. اگر عناوین Racing دیگر فقط نیمی از کیفیت و جذابیت این بازی را داشتند، این سبک هم‌اکنون بسیار محبوب‌تر بود. Forza Horizon 4 را در فهرست بازی های سرویس Game Pass اصلا از دست ندهید.

13. بازی Halo: Master Chief Collection

بازی های سرویس Game Pass

این کالکشن، یکی از باارزش‌ترین مجموعه‌های سرویس Xbox Game Pass است. بازی Halo: Master Chief Collection متشکل از 6 بازی از مجموعه قدیمی و پرافتخار Halo است. این مجموعه را می‌توانید با تهیه اشتراک بازی های گیم پس، به صورت کاملا رایگان تجربه کنید. این مجموعه ارزشمند، به راحتی در میان بهترین بازی های Game Pass قرار می‌گیرد. عناوین این مجموعه عبارتند از Halo: Reach، بازی Halo: Combat Evolved، بازی Halo: ODST، بازی Halo 2، بازی Halo: 3 و Halo 4. تمامی این عناوین، بازی‌های ارزشمند سرویس Game Pass هستند و تجربه آن‌ها برای هر بازیبازی، لذت‌بخش خواهد بود.

14. بازی Gears 5

فهرست بازی های سرویس Game Pass

امکان ندارد فهرست بازی های Xbox Game Pass برای PC را ببینید و نام Gears 5 به چشمتان نخورد. البته از این مجموعه بازی‌های دیگری هم در میان بازی های گیم پس قرار دارد. بازی Gears 5 ساخته استودیو Coallition بوده و یکی از بهترین شوترهای سوم‌شخص بازار به حساب می‌آید. Gears 5 از آن بازی‌هایی است که می‌تواند توجه شما را کاملا به خود جلب کند. از میان تمام بازی های رایگان سرویس گیم پس، Gears 5 لذت وصف ناشدنی به من داد. این بازی یکی از بهترین‌های سبک خودش است و بدون شک جزء بهترین بازی های Game Pass خواهد بود. در Gears 5، ماجراجویی‌های کیت دیاز روایت می‌شود.

15. بازی Sea Of Thieves

بهترین بازی های game pass

بازی های گیم پس و همچنین بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس در این مطلب، به گونه‌ای طراحی شده که هر نوع گیمری از آن لذت کافی ببرد. شما اگر به بازی‌های چندنفره علاقه داشته باشید و سری به لیست بازی های گیم پس بزنید، اقسام و انواع بازی‌های مختلف آنلاین را در آن جا می‌بینید. بازی‌های آنلاین سرویس Xbox Game Pass از انواع مستقل شروع می‌شود و به بازی بزرگی چون Sea Of Thieves می‌رسد. در بازی Sea Of Thieves با همکاری دوستانتان، باید به جزیره‌ها و کشتی‌ها حمله کنید و آن‌ها را به تصرف خود درآورید. این بازی هم‌اکنون جزء سرگرم‌کننده‌ترین بازی های سرویس Game Pass قرار می‌گیرد.

16. بازی Ori And The Will Of The Wisps

بازی های سرویس گیم پس

بازی Ori And The Will Of The Wisps حتی بدون در نظر گرفتن وجود آن در سرویس بازی های گیم پس، بسیار بازی ارزشمندی است. این بازی که یکی از بهترین بازی های Game Pass به شمار می‌آید، علاوه بر ارائه یک داستان جذاب، گیم‌پلی و گرافیک فوق‌العادهای هم دارد و یک تجربه بی‌نظیر برای شما خواهد بود. این بازی در سبک پلتفرمینگ بوده و همچنین یکی از سخت‌ترین بازی های سرویس Xbox Game Pass به شمار می‌آید. بهترین بازی های Game Pass، حتما نباید عناوین بزرگ و دهن‌پرکنی باشند، گاهی چنین بازی‌های کوچکی هم می‌توانند با خلاقیت زیاد، در کنار بزرگان قرار بگیرند.

17. بازی Doom Eternal

فهرست بازی‌های Xbox Game Pass برای PC

بازی Doom Eternal از بهترین بازی های گیم پس است. این عنوان به لطف استودیو بتسدا به بازی های گیم پس اضافه شده است. Doom Eternal در مراسم گیم‌آواردز 2020 در بسیاری از رشته‌ها کاندید بود و بسیار بازی زیبایی است. قطعا طرفداران Doom، این بازی را حتی شاید در صدر بهترین بازی های Game Pass قرار دهند. بازی Doom Eternal یک شوتر اولش شخص، ساخته استودیو ماشین‌گیمز است. در این بازی که در همان صفحه اول برنامه بازی های گیم پس قرار دارد، به سلاخی شیاطین و هیولاها می‌پردازید و با Doom Guy، هیچ هیولایی را سالم نخواهید گذاشت. این بازی به صورت دائمی در این سرویس وجود دارد.

18. بازی State Of Decay 2

بازی های گیم پس بهترین بازی های گیم پس بهترین بازی های game pass بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس

شاید اگر تریلر این بازی را دیده باشید، از حضور آن در لیست بهترین بازی های گیم پس تعجب کرده باشید. اما بدانید که State Of Decay 2 بازی است که باید تجربه‌اش کنید. این عنوان شاید از منظر گرافیکی، کیفیت بصری پایین‌تری از دیگر بازی های سرویس Game Pass داشته باشد، اما آنقدر گیم‌پلی زیبا و متفاوتی دارد که نقاط ضعفش را نخواهید دید. در طیف گسترده بازی های گیم پس، این بازی در دسته آخرالزمانی، شوتر سوم شخص و مدیریت منابع قرار می‌گیرد. State Of Decay 2 به صورت رایگان در فهرست بازی‌های سرویس Game Pass قرار دارد. این بازی آخرالزمانی زیبا را از دست ندهید.

19. بازی Among Us

بهترین بازی های رایگان ایکس باکس گیم پس

بازی Among Us توانست در رقابت با بازی‌های چندنفره خوبی چون Fortnite و Call Of Duty Black Ops: Cold War به عنوان بهترین بازی چندنفره 2020 انتخاب شود. همین اتفاق، ارزش این عنوان از بازی های گیم پس را بیشتر هم می‌کند. Among Us در لیست بهترین بازی های Game Pass پلازامگ هم حضور دارد. این عنوان توانست با ایجاد سبکی جدید در بازی‌های چندنفره، افراد زیادی را در قرنطینه کرونا دور هم جمع کند. اضافه شدن این عنوان به بازی های سرویس Xbox Game Pass، سرورهای بازی را حتی شلوغ‌تر از پیش هم کرده است. وجود چنین بازی سرگرم‌کننده و دسته جمعی در سرویس گیم پس، قطعا اتفاق خوبی در این دوران است.

20. بازی Streets Of Rage 4

بازی های سرویس Xbox Game Pass

این عنوان از روز اول در سرویس Xbox Game Pass وجود داشت و هنوز هم جزء بهترین بازی های گیم پس قرار دارد. بسیاری از بازی‌های زیبای گیم پس را همین عناوین دوبعدی و خوش‌ساخت تشکیل می‌دهند. این بازی نه تنها در فهرست بهترین بازی ‌های Game Pass حضور دارد، بلکه یکی از بهترین بازی‌های 2020 هم بود. بازی Street Of Rage 4، یکی از بازی‌های قدیمی در سبک Beat’em Up یا مشت‌زنی است. با وجود گذشت زمان تقریبا زیادی از عرضه این بازی، هنوز هم می‌توانید هم‌تیمی‌هایی در آن پیدا کنید. این بازی خوش‌ساخت، از دو حالت آفلاین و آنلاین درگیرکننده و نسبتا سخت بهره می‌برد.

21. بازی Tell Me Why

سرویس Xbox Game Pass چیست

نوبتی هم باشد، نوبت دوست‌داران بازی‌های داستانی است. سرویس گیم پس مملو از عناوین داستانی است، اما بازی Tell Me Why، داستان متفاوت، تاثیرگذار و زیبایی را روایت می‌کند. بازی Tell Me Why به لطف داستان و گیم‌پلی تعاملی فوق‌العاده‌اش، به راحتی در میان بهترین بازی‌ های گیم پس قرار می‌گیرد. ابن بازی یکی از خاص‌ترین عناوین از بین تمام بازی‌های رایگان سرویس گیم پس است. داستان بازی، زندگی یک خواهر و برادر را روایت می‌کند که در سنین کودکی مرتکب به قتل مادرشان شده‌اند و حالا ده سال است از هم دور هستند. Tell Me Why آنچنان هنرمندانه روایت می‌شود که عاشقش خواهید شد.

22. بازی Microsoft Flight Simulator

بازی های گیم پس بهترین بازی های گیم پس بهترین بازی های game pass بهترین بازی های ایکس باکس گیم پس بازیهای گیم پس بازی های سرویس گیم پس سرویس Xbox Game Pass چیست بازی های Xbox Game Pass بازی های سرویس Xbox Game Pass بازی های سرویس Game Pass فهرست بازی های سرویس Game Pass بهترین بازی های رایگان ایکس باکس گیم پس تمام بازی های رایگان سرویس گیم پس

بازی Microsoft Flight Simulator آنگونه که باید و شاید تحسین نشد، اما این هیچ چیز از ارزش‌های این اثر هنری کم نمی‌کند. این بازی توانست با شبیه‌سازی کل نقشه جهان، یک شبیه‌سازی پرواز بی‌نظیر را برای گیمرها رقم بزند. می‌توانید ساعت‌ها زمان در این بازی بگذرانید و متوجه گذر زمان نشوید. اگر دقت کنید، اکثر عناوین لیست بهترین بازی های گیم پس که توسط ما تهیه شده، از کلیشه‌های این صنعت دور است و این بازی هم از آن مستثنی نیست. Microsoft Flight Simulator حتی می‌تواند شما را به پرواز علاقه‌مند کند. حتما این عنوان را از میان بهترین بازی های Game Pass تجربه کنید و از این شاهکار لذت ببرید.

23. بازی Tetris Effect Connected

بازیهای گیم پس

این بازی، اولین بازی نسل نهمی مایکروسافت بود که طبق معمول از روز اول از طریق گیم پس در دسترس بود. Tetris Effect Connected توانست متای 89 را کسب کند و در دسته بهترین بازی‌ های گیم پس قرار بگیرد. بازی Tetris Effect Connected سبک جدیدی از بازی‌های چندنفره ساخت و ساز است که برای موفقیت در هر مرحله، همکاری و تعامل میان دو بازیکن اجباری است. در واقع، این بازی دو بازیکن را به هم متصل می‌کند و یک ارتباط اجباری و البته جالب بین دو بازی‌باز به وجود می‌آید. این بازی هم‌اکنون از طریق سرویس گیم پس برای PC و Xbox در دسترس است و می‌توانید در کنار یک دوست از آن لذت ببرید.

24. بازی Dragon Quest XI S

بازی های Xbox Game Pass

آخرین بازی از لیست بهترین بازی های Game Pass ما به یک بازی زیبای نقش‌آفرینی اختصاص دارد. این بازی که بسیار چراغ خاموش عرضه شد، توانست با کسب میانگین نمرات 91 یک شاهکار در سبک خود باشد. سازنده و ناشر بازی Square Enix است که در کارنامه خود آثار فاینال ‌فانتزی را دارد. این بازی از دسته بازی‌های نقش‌آفرینی با روند کند است، اما اگر به آن فرصت بدهید، قطعا جزء بهترین بازی‌های زندگی‌تان خواهد شد. این بازی متعلق به 23 استودیو اختصاصی مایکروسافت نیست و یک عنوان متفرقه این سرویس به حساب می‌آید؛ بنابراین شاید به صورت دائمی در گیم پس حضور نداشته باشد.

سخن نهایی

بازی‌ های گیم پس روز به روز بهتر و باکفیت‌تر می‌شوند. به جز عناوینی که در فهرست بالا گفته شد، سیل دیگری از عناوین خوب و سرگرم‌کننده هم در این سرویس حضور دارند. احتمالا با کیفیت روزافزون گیم پس، این سرویس و سرویس‌های مشابه دیگر را باید آینده صنعت بازی‌ها بدانیم. مهم‌ترین و بهترین موضوع در مورد Game Pass، تنوع بالای بازی‌های آن است که هر نوع گیمری را راضی خواهد کرد. قیمت این سرویس در ایران هم بسیار به صرفه است و می‌توانید به روش‌های قانونی مختلفی، آن را برای PC یا Xbox یا اندروید خود با قیمتی مناسب تهیه کنید. زیباترین و بهترین بازی های گیم پس را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400