دانلود اپلیکیشن کلاب هاوس برای اندروید و آیفون + آموزش جامع Clubhouse

دانلود اپلیکیشن کلاب هاوس برای اندروید و آیفون + آموزش جامع Clubhouse
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اپلیکیشن کلاب هاوس حال در دسترس همه کاربران اندروید و iOS قرار دارد. در ادامه همه آنچه درباره اپلیکیشن ClubHouse می‌دانیم را بررسی خواهیم کرد.

کلاب هاوس چیست و چطور می‌توان در آن عضو شد؟ چرا همه جا به طور ناگهانی از این برنامه صحبت می‌شود؟ اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی متشکل از تاک بک رادیو (Talkback Radio) یا برنامه‌های گفت‌وگو با رادیو، تماس کنفرانسی و هاوس پارتی/Houseparty (اپلیکیشن مخصوص چت ویدئویی گروهی) است. در شبکه اجتماعی Clubhouse می‌توانید به گفت‌وگوها، مصاحبه‌ها و بحث‌های میان افراد با موضوعات مختلف گوش بدهید. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن در این مقاله از پلازامگ همراه ما باشید.

در ادامه می‌خوانید:

معرفی اپلیکیشن Clubhouse

اپلیکیشن صوتی کلاب هاوس در آوریل سال 2020 عرضه شد. این برنامه توسط پل دیویدسون (Paul Davidson) و روهان ست (Rohan Seth) برای سیستم عامل iOS ساخته شده است. همچنین شرکت Alpha Exploration توسعه‌دهنده برنامه Clubhouse محسوب می‌شود. این اپلیکیشن دارای انواع کلاب‌ها و اتاق‌های مجازی با موضوعات مختلف، موسیقی، اجرا، مذاکره و بحث است.

بر اساس آمارهای ارائه شده توسط App figure، این اپلیکیشن در مدت کوتاهی توانسته 3 میلیون بار دانلود بگیرد و همین در نوع خود رشد قابل توجهی به حساب می آید. حدود 2 میلیون و 300 بار از این دانلودها تنها در ژانویه سال 2021 اتفاق افتاده و جالب تر آنکه این وبسایت مدعی شده که 30 درصد از دانلودهای اپلیکیشن کلاب هاوس از 28 ژانویه به بعد بوده است. علاوه بر این حضور چهره‌های مطرحی مانند ایلان ماسک و ولاد تنف در یک اتاق گفتگوی برنامه کلابهاوس، شهرت این برنامه را دو چندان کرد.

در ویدیوی زیر توضیحی ساده درباره کلاب هاوس تماشا کنید:

امکانات و قابلیت‌های Clubhouse

برنامه Clubhouse امکانات و مفاهیم متعددی دارد که ممکن است برای عده بسیاری تازگی داشته باشد. اگر قصد فعالیت و عضویت در این شبکه اجتماعی چدید را دارید بهتر است پیش از عضویت در آن، با مفهوم اولیه این قابلیت‌ها آشنایی داشته باشید. اما پیش از آن لازم است تا ذکر کنیم فعلا کاربران ios قادر به عضویت در این شبکه اجتماعی نوظهور هستند. به عبارت دیگر تنها دارندگان گوشی‌های آیفون می‌توانند کلاب هاوس را در تلفن همراه خود نصب کنند. هرچند که برنامه Clubhouse منطبق با سیستم عامل آیپد او اس نیست اما می‌توان روی آیپدها هم از آن استفاده کرد. در ادامه با ما باشید تا اصطلاحات و مفاهیم برنامه کلابهاوس را با یکدیگر بررسی کنیم.

1. روم (Room)

اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس

اپلیکیشن Clubhouse یک شبکه اجتماعی بر پایه صوت است. یعنی تبادل اطلاعات و بحث‌های مختلف تنها در قالب صوت امکان پذیر است و چت کردن به صورت مرسوم و تایپی در این برنامه امکان پذیر نیست. در این شبکه اجتماعی جدید چت‌روم‌های صوتی متعدد با موضوعات متعددی وجود دارند. این چت‌روم‌های صوتی که به اختصار “روم” نامیده می‌شوند با توجه به گستردگی موضوعات، طیف وسیعی را شامل می‌شوند. در ادامه نگاهی اجمالی به ساز و کار و قوانین هر روم خواهیم انداخت.

روم‌های کلاب هاوس به دو دسته‌بندی «عمومی» و «خصوصی» تقسیم می‌شوند. روم‌های خصوصی همانطور که از نام آنان پیداست، شخصی‌تر هستند و در این روم‌ها می‌توانید با آشنایان و دوستان خود گفتگو کنید. روم‌های عمومی ظرفیت بالاتری نسبت به روم‌های خصوصی دارند و افراد بسیار زیادی در آن عضو هستند و در مورد موضوعی خاص گفتگو می‌کنند. در هر روم عمومی، کاربران به چند دسته تقسیم می‌شوند. مدیرها(moderators)، سخنگویان (speakers) و شنوندگان (listeners) که در ادامه به نقش هر یک از این گروه‌ها در شبکه اجتماعی کلاب هاوس اشاره می‌کنیم.

شنوندگان (listeners)

در ابتدا که عضو یک روم در کلاب هاوس می‌شوید، به عنوان یک شنونده وارد آن می‌شوید. این بدان معنی است که تنها می‌توانید نظاره‌گر و شنونده بحث‌های صورت گرفته در این روم باشید. به عبارت دیگر شنوندگان مانند شنوندگان یک برنامه رادیویی هستند که دخل و تصرفی در بحث‌های صورت گرفته و نحوه پیشرفت بحث ندارند و تنها شنونده صرف هستند.

سخنگویان (speakers)

اگر در در مورد موضوع مورد بحث اظهار نظری داشتید و قصد سخن گفتن در روم را دارید باید گزینه مربوط به شرکت در بحث را انتخاب کنید. پس از آن مدیر روم درخواست شما را دیده و تصمیم می‌گیرد که آیا به شما امکان صحبت را بدهد یا خیر. در صورتی که اجازه شرکت در بحث را از مدیر کانال دریافت کردید می‌توانید میکروفون خود را روشن کرده و نظر خود را بیان کنید. پس از اعلام نظر و اتمام صحبت شما، مدیر روم تصمیم می‌گیرد که آیا میکروفون شما را همچنان روشن بگذارد و یا آن را از شما بازپس بگیرد.

ساخت روم در کلاب هاوس

مدیرها(moderators)

همانطور که از نام آن پیداست، مدیر هر روم تاسیس کننده آن روم است و این قابلیت را دارد تا بتواند شخص یا اشخاص دیگری را به سمت مدیریت روم منصوب کند. مدیر روم کلاب هاوس وظیفه مدیریت روم و همچنین گفتگوهای صورت گرفته در آن را به عهده دارد. مدیر روم می‌تواند کاربران مورد نظر را به روم خود دعوت کند، به شنوندگان اجازه صحبت دهد، وضعیت میکروفون سخنگویان را به حالت فعال یا غیر فعال در آورد و یا کاربر مورد نظری را از روم اخراج کند. به عبارت دیگر تمام تصمیمات و کنترل روم کلاب هاوس در اختیار مدیر آن خواهد بود.

2. کلاب (Club)

کلوپ‌های کلاب هاوس، گروه‌هایی بر مبنای علاقه‌مندی‌های مختلف هستند که افراد می‌توانند در آن‌ها عضو شوند. حال سوال اینجاست که ایجاد کلوپ در کلاب هاوس چگونه است؟ هر کاربر در برنامه Clubhouse تنها امکان ایجاد حداکثر دو کلوپ را دارد و برای ایجاد آن باید فرم مربوط به راه اندازی کلوپ را پر کرده و برای تیم پشتیبانی اپلیکیشن کلاب هاوس ارسال کند. این تقاضا بررسی می‌شود و اگر مشکلی نداشته باشد قبول می‌شود و کاربر متقاضی اجازه تشکیل کلوپ مورد نظر خود را پیدا می‌کند.

برای ساخت کلاب در کلاس هاوس کافیست وارد اکانت خود شوید (جایی که مشخصات، بیوگرافی و عکس شما وجود دارد). در پایین‌ترین قسمت این بخش، باید روی علامت + اشاره کنید تا بتوانید کلاب جدید خود را ایجاد کنید. توجه داشته باشید که هر شخص در هر ماه تنها می‌توانید 2 کلاب جدید ایجاد کند.

3. ایونت (Event)

رویدادها، برنامه‌های مجازی هستند که در تاریخ‌های از پیش تعیین شده و حول محور موضوعی خاص و تخصصی برگزار می‌شوند. معمولا روال برگزاری ایوند در کلاب هاوس به این صورت است که متقاضی برگزاری ایونت، تاریخ و موضوع ایونت را از قبل مشخص می‌کند و علاقه‌مندان به شرکت در این ایونت عضو آن می‌شوند.

4. تالار ورودی یا Hallway

معرفی اپلیکیشن Clubhouse

Hallway یا تالار ورودی در کلاب هاوس چیست؟ در ادامه به این پرسش پاسخ می‌دهیم. تالار ورودی یا همان Hallway نام صفحه اصلی برنامه کلاب هاوس است. صفحه‌ای مانند فید اینستاگرام که اکثر اتفاقات در آن می‌افتد و فعالیت روم‌ها و کلوپ‌های مختلف در آن به نمایش گذاشته می‌شود. پس اگر نام Hallway در برنامه کلاب هاوس به گوشتان خورد تعجب نکنید چرا که این اصطلاح به همان صفحه اصلی برنامه، تعلق دارد!

آموزش استفاده از کلاب هاوس

در این بخش تصمیم داریم نحوه استفاده از اپلیکیشن کلاب هاوس که به تازگی بسیار ترند و پرطرفدار شده است، را به شما عزیزان آموزش دهیم. پس اگر به تازگی عضو شبکه اجتماعی کلابهاوس شده‌اید اما هنوز از ساز و کار آن سر در نیاورده‌اید مطالعه این بخش را از دست ندهید.

آموزش عضویت در کلاب هاوس

استفاده از برنامه Clubhouse مانند گوش دادن به پادکست ولی به صورت زنده است. نحوه عضویت در اپلیکیشن Clubhouse فقط از طریق دعوت (Invitation) ممکن است. به این صورت نیست که آن را از اپ استور دانلود کرده و فوراً یک حساب کاربری باز کنید. دقیقاً مانند یک کلاب در دنیای واقعی، باید برای عضویت در اپلیکیشن کلاب هاوس دعوت شوید.

وقتی در شبکه اجتماعی Clubhouse عضو شوید، می‌توانید موضوعات مورد علاقه خود برای مثال فناوری، کتاب، کسب ‌و کار یا سلامتی را انتخاب کنید. هرچه بیشتر در مورد علایق خود به این اپلیکیشن اطلاعات بدهید، گفت‌وگوهای جمعی و فردی بیشتری را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

اتاق گفت‌وگو دقیقاً مانند تماس کنفرانسی است، اما فقط چند نفر در حال صحبت کردن هستند و بیشتر افراد به گفت‌وگو گوش می‌دهند. همچنین مانند تماس تلفنی، وقتی گفت‌وگو به پایان رسید، اتاق بسته می‌شود. برخلاف Twitch که در آن ویدئوهای پخش شده روی پلتفرم باقی می‌مانند و افراد می‌توانند بازگردند و آن‌ها را دوباره تماشا کنند، چت‌های صوتی زنده در اتاق‌های گفت‌وگو بعد از بسته شدن اتاق، پاک می‌شوند. اما کاربران می‌توانند گفت‌وگوی زنده را ضبط کنند.

چگونه می توان عضو کلاب هاوس شد؟

برای عضویت در اپلیکیشن کلاب هاوس یکی از کاربران Clubhouse باید از داخل اپلیکیشن شما را دعوت کند. به ‌این ترتیب، این شبکه اجتماعی اجازه دسترسی و ایجاد حساب کاربری در برنامه را به شما می‌دهد. دعوت با ارسال یک لینک به صورت پیام به تلفن همراه شما انجام می‌شود و این لینک شما را به صفحه عضویت در Clubhouse منتقل می‌کند.

البته به این صورت نیست که کاربران Clubhouse بتوانند همه را به برنامه دعوت کنند و ابتدا فقط دو بار می‌توانند این کار را انجام دهند. سازندگان اپلیکیشن کلاب هاوس اعلام کرده‌اند که هدف آن‌ها در سال 2021 تکمیل کردن مرحله بتا Clubhouse است؛ بنابراین، بالاخره می‌توانند این برنامه را به روی عموم مردم باز کنند.

چگونه دعوتنامه کلاب هاوس را دریافت کنیم؟

پاسخ به این سوال ساده است، کافی است از دوستانی که در این برنامه عضو هستند در خواست کنیم تا برایمان دعوتنامه ارسال کنند. البته راه دیگری نیز برای دریافت دعوتنامه کلاب هاوس نیز هست. به این صورت که با ثبت نام در سایت این اپلیکیشن و رزرو نام کاربری خود می‌توانید در فهرست انتظار عضویت کلاب هاوس قرار بگیرید و پس از مدتی هم دعوتنامه عضویت دریافت کنید.

برنامه کلاب‌ هاوس

نحوه ساخت پروفایل کلاب هاوس و بایو کلابهاوس

پس از دریافت دعوتنامه و عضویت در شبکه اجتماعی کلاب هاوس، می‌توانید نمایه یا پروفایل شخصی خود را بسازید و از این طریق به نوعی خود را به سایر افراد معرفی کنید. برای این کار ابتدا لازم است تا در صورت تمایل عکس پروفایل خود را انتخاب کنید، برای این کار کافیست از گالری تلفن همراه، عکسی از خودتان را انتخاب کرده و روی نمایه خود بگذارید. علاوه بر این در پروفایل کلاب هاوس مانند اینستاگرام، قسمتی تحت عنوان بایو وجود دارد که می‌توانید در این قسمت توضیحاتی کوتاه از خود ارائه دهید. بایو کلابهاوس تنها سه خط ظرفیت دارد، بنابراین لازم است که توضیحات ضروری و کوتاهی که سبب شناخت بیشتر شما توسط سایر کاربران دیگر می‌شود را در این قسمت بنویسید.

کلاب هاوس چیست

البته در نوشتن بایو کلاب هاوس این نکته را باید در نظر بگیرید که از ایموجی‌ها و لینک‌های مختلف نمی‌توانید استفاده کنید. علاوه بر این سعی کنید در متن بایو کلاب هاوس سرگرمی‌ها و علاقه‌مندی‌های خود را ذکر کنید تا سایر کاربران بر اساس موضوعات مورد علاقه‌تان، شما را به روم‌های مرتبط دعوت کنند.

نحوه ارسال دعوتنامه کلاب هاوس برای دیگران

چطور افراد مختلف را به کلاب هاوس دعوت کنیم؟ این سوال رایجی بین کاربران برنامه کلابهاوس است.

پیش از اینکه برای فرد دیگری دعوتنامه عضویت در اپلیکیشن کلاب هاوس را ارسال کنید، مطمئن شوید که تلفن همراه آن فرد آیفون باشد چرا که برنامه کلابهاوس فعلا برای کاربران ios فعال است و کاربران اندروید قادر به استفاده از این برنامه نمی‌باشند. برای ارسال دعوتنامه کلاب هاوس برای دوستانتان می‌بایست در نوار بالای صفحه این اپلیکیشن گزینه پاکت نامه را انتخاب کنید و دعوتنامه را برای فرد مورد نظر خود ارسال نمایید. پیشتر گفتیم که در ابتدا اجازه ارسال تنها دو دعوتنامه را برای سایر افراد دارید اما در این قسمت اضافه می‌کنیم که با استفاده هرچه بیشتر و فعالیت در برنامه کلابهاوس اجازه ارسال دعوتنامه‌های بیشتری نیز به شما داده می‌شود.

دعوتنامه کلاب هاوس

نحوه ساخت روم در کلاب هاوس

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره کردیم روم‌های کلاب هاوس به نوعی یک چت روم صوتی محسوب می‌شوند که افراد مختلف در این روم‌ها به بحث و تبادل نظر با یکدیگر می‌پردازند. شما نیز قادر هستید تا روم کلاب هاوس خود را ایجاد کنید و سایر کاربران را به آن دعوت نمایید. برای این کار کافیست روی گزینه سبز رنگی که در پایین صفحه اصلی برنامه کلاب هاوس (Feed) قرار دارد را لمس کنید و روم اختصاصی خود را ایجاد کنید. پس از لمس این گزینه، اپلیکیشن از شما می‌خواهد تا موضوع روم خود را مشخص کنید. با این کار شما تعیین می‌کنید که در این روم بحث‌ها و تبادلات اطلاعاتی در مورد چه موضوع خاصی خواهند بود.

طریقه برگزاری رویداد در کلابهاوس

برنامه کلاب هاوس

گفتیم که رویدادها در کلاب هاوس در تاریخ‌های مشخصی برگزار می‌شوند و کاربران با پیوستن به رویدادها می‌توانند در مورد یک زمینه تخصصی اطلاعات کسب کنند. می‌توان گفت رویدادهای کلاب هاوس به صورت یک کلاس مجازی و آنلاین عمل می‌کنند. هر کاربر می‌تواند با انتخاب تاریخ و موضوع مورد نظرش رویداد خود را برگزار کند. برای تعیین یک رویداد در کلاب هاوس باید آیکون تقویم را در نوار بالای صفحه اصلی کلاب هاوس، انتخاب کنید و پس از آن تاریخ برگزاری و همچنین موضوع رویداد را تعیین کنید.

مقررات شبکه اجتماعی Clubhouse

برنامه کلابهاوس علیرغم اینکه فضایی جدید و جذاب را برای کاربران خود فراهم کرده است، قوانین سختگیرانه‌ای هم در مورد آنان به کار می‌برد که در ادامه به آنان اشاره می‌کنیم.

 • برنامه Clubhouse برای افرادی که قبلا هرگز از اپلیکیشن استفاده نکرده‌اند، ولی در فهرست مخاطبان کاربران کلاب هاوس هستند، پروفایل Shadow درست می‌کند. همچنین گفت‌وگوهای اتاق‌های خصوصی ضبط می‌شوند.
 • اگر کاربری به عنوان کاربر خرابکار شناخته شود، نه تنها از تمام امکانات کاربری و عضویت محروم میشود، بلکه فردی که او را دعوت کرده است نیز جریمه میشود.
 • برنامه کلاب هاوس در مورد امنیت مکالمات بسیار سخت‌گیر است. اگر قصد داشته باشید صدای فردی را در گوشی خود ضبط کنید برنامه به صورت اتوماتیک دستور می‌دهد که از انجام این کار پرهیز کنید.
 • همانطور که گفتیم کلاب هاوس به امنیت کاربران بسیار اهمیت می‌دهد به همین دلیل تنها دسترسی لازمی که از کاربر خود درخواست می‌کند میکروفون تلفن همراه اوست و به دیگر اطلاعات کاربر، دسترسی ندارد.

دانلود کلاب هاوس اندروید

10 می 2021 مصادف با 20 اردیبهشت 1400 خلاصه نسخه اندروید کلاب هاوس منتشر شد. دانلود کلاب هاوس برای ایفون به صورت قانونی امکان‌پذیر بود اما  تا چندین ماه دانلود کلاب هاوس برای اندروید ممکن نبود.  مسئولان برنامه کلابهاوس اعلام کرده بودند که در حال کار بر روی نسخه اندروید این برنامه هستند. اما حالا در سایت گوگل پلی می‌توانید لینک نصب کلاب هاوس را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که دانلود و نصب کلاب هاوس فعلا فقط در دسترس کاربران ساکن آمریکا قرار گرفته است.

 • توجه: با استفاده از VPN کشور آمریکا می‌توانید همین حالا کلاب هاوس اندروید را نصب کنید

دانلود کلاب هاوس اندروید از گوگل پلی

دانلود نسخه رسمی کلاب هاوس برای اندروید در گوگل پلی 

دانلود کلاب هاوس اندروید از مایکت

کلاب هوس برای اندروید از مایکت

 

دانلود کلاب هاوس برای آیفون

کاربران گوشی‌های آیفون به راحتی و با مراجعه به سایت اصلی برنامه کلاب هاوس می‌توانند نسخه اصلی آن را نصب و استفاده کنند. در ادامه لینک دانلود کلاب هاوس برای ایفون قرار داده می‌شود.

دانلود کلاب هاوس از اپ استور اپل 

دانلود کلاب هاوس از سایت اصلی

سوالات متداول درباره ClubHouse

1.صفحه اول کلاب هاوس چیست؟

صفحه اول (تالار ورودی یا Hallway) کلاب هاوس دقیقا مثل صفحه هوم (خانه) اینستاگرام است. اولین صفحه‌ای که بعد از دانلود و نصب کلاب هاوس با آن رو به رو می‌شوید، صفحه اول یا Hallway است. در این صفحه، چندین روم با تاپیک و اعضای مختلف می‌بینید که هم اکنون در حال صحبت هستند. شما اول روم‌هایی را می‌بینید که دوستان شما در آن حضور دارند و سپس با کلیک روی گزینه «Explore» به تمام روم‌های فعال کلاب هاوس دسترسی خواهید داشت. با کلیک روی هرکدام از این روم‌ها می‌توانید وارد روم شوید و با بالا بردن دست، اجازه صحبت به شما داده می‌شود. دقت داشته باشید که پس از ورود به بخش Speakers باید حتما میکروفن خود را خاموش کنید چون در حالت پیشفرض، میکروفن روشن است.

2. چطور پروفایل کلاب هاوس بسازیم؟

پس از دریافت دعوتنامه و عضویت در شبکه اجتماعی کلاب هاوس، می‌توانید نمایه یا پروفایل شخصی خود را بسازید و از این طریق به نوعی خود را به سایر افراد معرفی کنید. برای این کار ابتدا لازم است تا در صورت تمایل عکس پروفایل خود را انتخاب کنید، برای این کار کافیست از گالری تلفن همراه، عکسی از خودتان را انتخاب کرده و روی نمایه خود بگذارید. علاوه بر این در پروفایل کلاب هاوس مانند اینستاگرام، قسمتی تحت عنوان بایو وجود دارد که می‌توانید در این قسمت توضیحاتی کوتاه از خود ارائه دهید. بایو کلابهاوس تنها سه خط ظرفیت دارد، بنابراین لازم است که توضیحات ضروری و کوتاهی که سبب شناخت بیشتر شما توسط سایر کاربران دیگر می‌شود را در این قسمت بنویسید.

3. چطور یک رویداد را در کلاب هاوس ایجاد کنیم؟

رویدادها (Events) در کلاب هاوس در تاریخ‌های مشخصی برگزار می‌شوند و کاربران با پیوستن به رویدادها می‌توانند در مورد یک زمینه تخصصی اطلاعات کسب کنند. برای تعیین یک رویداد در کلاب هاوس باید آیکون تقویم را در نوار بالای صفحه اصلی کلاب هاوس، انتخاب کنید. وارد صفحه رویدادهای می‌شوید حالا با لمس آیکون بالا سمت راست می‌توانید رویداد شخصی خود را ایجاد کنید و پس از آن تاریخ برگزاری و همچنین موضوع رویداد را تعیین کنید.

4. نحوه ایجاد روم (Room) در کلاب هاوس چگونه است؟

برای این‌که یک روم جدید ایجاد کنید، در صفحه اصلی کلابهاوس دکمه سبزرنگ «Start a room» را لمس کنید. حالا با سه گزینه مواجه می‌شوید که از سمت چپ، روم‌های عمومی (Open)با قابلیت اضافه شدن همه کاربران، روم اجتماعی (Social) برای کاربرانی که فقط شما را دنبال می‌کنند و سپس روم شخصی (Closed) دیده می‌شود. همچنین با استفاده از گزینه «Add a Topic» می‌توانید برای روم خود اسم تعیین کنید.

کلام آخر

در این مطلب به صورت کامل برنامه Clubhouse را بررسی کرده و با قسمت‌های مختلف آن آشنا شدیم. علاوه بر این به مقررات سختگیرانه کلاب هاوس و حواشی آن نیز نگاهی اجمالی انداختیم. به‌طور خلاصه، دانلود اپلیکیشن Clubhouse به این صورت است که ابتدا یکی از کاربران این اپلیکیشن برای شما لینک دعوتنامه ارسال می‌کند و از طریق آن لینک وارد صفحه Clubhouse می‌شوید. این برنامه یک شبکه اجتماعی برای چت صوتی با تمرکز بر تماس‌های کنفرانسی و بحث و گفت‌وگو در مورد موضوعات مختلف است. البته فعلا فقط با سیستم عامل iOS می‌توان از این برنامه استفاده کرد و به زودی کلاب هاوس اندروید نیز عرضه می‌شود. لطفاً نظر خود را در بخش دیدگاه‌های پلازامگ با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
لعیا خیام باشی
.
29 اسفند 1399، 15:23
پاسخ
2
5
ممنون از مطلب خوبتون :)
امیر
.
04 فروردین 1400، 14:16
پاسخ
1
6
*** دو ساعت اونجا ** نوشتی چرا لینک دانلود نیست
ملی
.
29 فروردین 1400، 02:52
پاسخ
0
3
@امیر
والا به خدا اصلا دعوت نامه از کجام بیارم
.
01 خرداد 1400، 08:42
پاسخ
0
0
@
واقعا *** کو دعوتنامه دانلود کردم گوگل پلی
m
.
18 فروردین 1400، 10:46
پاسخ
0
2
دانلودهم بکنیم کو دعوت نامه (:
.
20 فروردین 1400، 20:02
پاسخ
0
2
بی پدر
ملی
.
29 فروردین 1400، 02:52
پاسخ
0
3
@امیر
والا به خدا اصلا دعوت نامه از کجام بیارم
.
01 خرداد 1400، 08:42
پاسخ
0
0
@
واقعا *** کو دعوتنامه دانلود کردم گوگل پلی
.
01 خرداد 1400، 08:44
پاسخ
0
0
*** تبلیغ دعوتنامه کردی دانلود کردیم گوگل پلی احنقه
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400