ایده پردازی خانه های آپارتمانی با مبلمان راحتی مدرن

ایده پردازی خانه های آپارتمانی با مبلمان راحتی مدرن
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مبل های راحتی مدرن همیشه مهم ترین پارامترهای بوده اند که برای دکوراسیون های لوکس مورد استفاده قرار می گرفتند. این وسایل کارآمد را شما به سادگی می توانید برای دیزاین کردن خانه های نقلی و آپارتمانی خود نیز مورد استفاده قرار دهید. بدون اینکه فضای منزل شما آشفته و بهم ریخته جلوه کند. اما برای این منظور باید پارامترهای را مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال شما نباید از مبل ال با دست های بزرگ برای خانه های نقلی استفاده کنید. با حذف دسته ها می توانید فضای بیشتری را برای جایگذاری مبلمان فراهم آورید. همین امر پذیرایی از مهمان های بیشتری را در محیط منزل شما برایتان فراهم می کند. از سوی دیگر بسته به فاصله سقف تا زمین نیز باید از مبل های استفاده شود که تاج های بلند آن سبب برهم خوردن نظم منزل شما نشود. بر اساس اصول فنگ شویی که در کشورهای اروپایی بسیار این روزها در چیدمان های مدرن از آن استفاده می شود. باید از مبلمان راحتی ساده و کم جا در خانه های ویلایی استفاده شود تا درکنار کارآمد بودن نظم نیز در محیط فراهم شود. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون ایده پردازی های که سبب می شود یک خانه آپارتمانی شیک و لوکس برای شما به تصویر کشیده شود مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید شبیه دکوراتورهای حرفه ای دست به کار شوید به شما توصیه می کنیم در ادامه ما را همراهی کنید و اگر در این راستا نظر و طرح خاصی در پس ذهن شما نیز نهفته شده است. می توانید در بخش نظر سنجی آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

hhhhh

مبل های  راحتی با طراحی خاص

مبل های  راحتی با طراحی خاص

یکی از پارامترهای که در زمان دیزاین کردن فضاهای کوچک در پیش روی شما قرار دارد. استفاده از مبلمانی است که سادگی در آن ها جای گرفته باشد. اما این امر بدان معنا نیست که دیگر شما نمی توانید از محصولات مدرن در این راستا برای شیک تر جلوه دادن محیط استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید. دو کاناپه طراحی شده بسیار خاص در نظر گرفته شده اند اما به قدری سادگی در آن ها نهفته است که گویی دو بالشت کوچک در منزل یا در اتاق نشیمن شما نقش بسته است. این مهم با هنرلمسه دوزی بر روی  تمام فضای مبل دنبال شده است که خود سبب متمایز تر جلوه دادن کارها شده است. این طرح مبل سنگی است که در هر محیطی به راحتی با هر سبک و سیاق و هر ایده پردازی می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از مبل های تکی آن ها نیز به صورت بدون دسته اگر دنبال شود به هیچ عنوان فضای زیادی از شما اشغال نمی شود. شما می توانید آن ها را در گوشه کناری منزل یا در مرکز قرار دهید بدون اینکه دسته های اضافه آن سبب مشکل در رفت و آمد شما شود. پس در کنار سادگی در خانه های آپارتماین امکان بهره گیری از مبل های مدرن و خاص برای شما عزیزان فراهم است.

  مبل های راحتی مدرن و شیک

  مبل های راحتی مدرن و شیک

دنیای مدرن امروز پر شده است از مبلمانی که تم های رنگی متمایز و سبک های طراحی بسیار خاصی را به خود اختصاص داده است. این امر شاید برای گالری های هنری شما یک انتخاب موثر باشد اما بسته به سلیقه و نظر شما برای دکوراسیون کردن  خانه های نقلی آپارتمانی شما نیز در نظر گرفته می شود. همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید مبل طراحی شده به صورت دو سویه در نظر گرفته شده است. یعنی شما می توانید در کمترین فضا بیشترین بهره گیری از محیط را داشته باشید و از مهمان های بیشتری در محیط های کوچک پذیرایی کنید. این امر نه تنها هنر را در منزل شما به تصویر می کشد که امکان پذیرایی از مهمان های بیشتری را نیز برایتان فراهم می کند. شما در همین راستا می توانید از میزهای پذیرایی ساده و شیک که فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهند اما تعریف بکری را به دکوراسیون شما می دهند استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشهود است راحتی با استفاده زا کوسن های متفاوتی که برای این کارها تعریف شده است برای شما در نظر گرفته شده است. بدون تردید اگر با قابلیت جابجایی این قبیل مبلمان همراه باشند کار شما ساده تر می شود و می توانید به یک دکوراسیون پر تنوع در طی تمام روزهای سال دست بزنید. انتخاب رنگ نیز از مهم ترین المان های است که برای دکوراسیون کردن خانه های کوچک باید مد نظر قرار داده شود. این را به یاد داشته باشید که رنگ های روشن سبب دلباز تر جلوه دادن محیط منزل شما می شود  و رنگ های تیره قدری محیط را کوچک جلوه می دهد.

صندلی های تکی و نقش آن ها در دکوراسیون های نقلی

صندلی های تکی و نقش آن ها در دکوراسیون های نقلی

شاید از خود بپرسید در کنار مبلمان راحتی مدرن و مبلمان ال چه پارامترهای را می توان مد نظر قرار داد تا ایده پردازی ما بکر تر به نمایش گذاشته شود. باید به شما بگویم صندلی های تکی و یا مبل های تکی که با شکل و شمایل خاص دیزاین و طراحی آن ها دنبال شده اند. برای این سبک دیزاین بسیار به کار شما می آیند. شما می توانید مبل های تکی خود را با فاصله از مبلمان قرار دهید. یا اینکه به صورت تکی در بخشی از منزل از آن ها استفاده کنید. اینکه شکل این محصولات باید تفاوت داشته باشد امری بدیهی است که سبب می شود خاص بودن در منزل شما به نمایش گذاشته شود. اما این را به یاد داشته باشید که در کنار سبک طراحی متمایز رنگ این محصول نیز باید متمایز باشد تا این جلوه گری بیشتر به نمایش گذاشته شود.  شما می توانید تم رنگی آن را با یکی از عناصر داخلی منزلتان ست کنید. به عنوان مثال ست کردن آن با میز پذیرایی و میز تلویزیون شما سبب خاص تر جلوه دادن محیط منزل شما می شود.

 نقش رنگ در زمان ایده پردازی با مبلمان راحتی مدرن

 نقش رنگ در زمان ایده پردازی با مبلمان راحتی مدرن

اصلی ترین المانی که در دکوراسیون های مدرن، سلطنتی و کلاسیک مورد توجه قرار داده می شود تم رنگی است. در واقع می توانیم بگویم که رنگ حد فاصل بین سبک ها را به راحتی برای شما فراهم می آورد. به عنوان مثال یک رنگ بسیار تند اصلا جایی در فضا سازی دکوراسیون کلاسیک برای شما ندارد. یا شما خیلی کم می توانید از رنگ طلایی در ایده پردازی های کلاسیک استفاده کنید. همه شما به خوبی می دانید که رنگ اصلی ترین پارامتر برای بزرگ تر جلوه داده یا کوچک تر نشان دادن یک محیط به شمار می آید . هر چقدر رنگ های استفاده شده روشن تر باشد خانه شما دل باز تر به نمایش گذاشته می شود. بدون شک رنگ سفید برای بهاری تر جلوه دادن محیط منزل شما ایده ال ترین گزینه به شمار می آید و مبل های مدرن در این راستا بیشتر ایده پردازی شده اند. زیرا مبل راحتی مدرن برای خانه های کوچک و نقلی مد نظر قرار داده می شوند. از سوی دیگر شما می توانید از رنگ های تیره یا طوسی برای خنثی کردن سایر رنگ ها بهره بگیرید. به عنوان مثال اگر تمایل به استفاده از وسایل دکوری رنگی دارید باید به شما بگویم مبلمان شما باید از رنگ های خنثی الهام گرفته باشند. زیرا این رنگ ها با هر تم رنگی دیگری هم خوانی لازم را برقرار می کند. ترکیب برخی از رنگ ها با یک دیگر نیز سبب زیبا تر شدن دیزاین داخلی منزل شما می شود. بهتر است در این راستا با متخصصین صنعت مد یا کسانی که در بخش دکوراسیون داخلی سر رشته دارند مشورت کنید.

کلام اخر پیرامون مبل های مدرن

کلام اخر پیرامون مبل های مدرن

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید مبل های مدرن از تنوع بسیار گسترده ای بهره گرفته اند و شما با هر سبک و سیاقی که تمایل داشته باشید برای خرید آن ها می توانید دست به کار شوید. شما می توانید مبل راحتی خود را به صورت ساده یا با شکل طراحی متمایز به خانه مهمان کنید. شما می توانید از یک آیتم رنگی به خصوص در راستای دیزاین کردن منزلتان بهره بگیرید. این امر برای شما فراهم است که از صندلی های تکی خاص در راستای ایده پردازی خود استفاده کنید. یا اینکه از مبل های بدون دسته و ساده به شکلی بهره بگیرید که فضای بیشتری در منزل برایتان فراهم شود. صفر تا صد این پارامترها به سلیقه و نظر شما بستگی دارد. صد البته که فضا و مساحتی که در خانه های آپارتمانی در پیش روی شما قرار دارد برای این مهم تاثیر گذار است. به شما توصیه می کنیم پیش از خرید ابتدا مساحت منزل و سپس هارمونی رنگی که به آن علاقه مند هستید را مد نظر قرار دهید تا دست شما برای انتخاب باز باشد. امید است مطالب پیش رو در راستای آشنایی بیشتر شما عزیزان با مبلمان راحتی و مدرن مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و از این پس ایده ال ترین ها برای دکوراسیون های لوکس شما در پیش رویتان قرار داشته باشد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood