معرفی بسته های ارزان اینترنت همراه اول؛ با بسته های مقرون به صرفه آشنا شوید

معرفی بسته های ارزان اینترنت همراه اول؛ با بسته های مقرون به صرفه آشنا شوید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بسته های ارزان اینترنت همراه اول کدام بسته ها هستند؟ اگر شما نیز به دنبال بسته های مقرون به صرفه همراه اول هستید، می‌توانید در این مطلب با این بسته‌ها و همچنین بهترین بسته اینترنت همراه اول آشنا شوید.

مهم‌ترین شعار تبلیغاتی اپراتورهای مختلف در ارائه بهترین بسته های اینترنت را می‌توان ارائه سرعت عالی در کنار قیمت ارزان دانست؛ وعده‌ای که به شکلی نصفه و نیمه به آن عمل کرده‌اند. با این حال، برخی از آن‌ها به راحتی از بهترین بسته های اینترنت خانگی برتر هستند. در ادامه به شماری از بسته های ارزان اینترنت همراه اول پرداخته و چندین نمونه از بهترین بسته اینترنت همراه اول را معرفی خواهیم کرد.

اما ارزان ترین بسته اینترنت همراه اول کدام بسته است و چگونه می‌توانیم آن را فعال کنیم؟

در ادامه می‌خوانید:

بسته های ارزان اینترنت همراه اول

بسته های اینترنت همراه ارائه شده توسط همراه اول بسیار متنوع هستند. این مساله باعث سردرگمی کاربران و بعضا انتخاب بسته‌های نه چندان مناسب می‌شود. برای انتخاب بسته های مقرون به صرفه همراه اول باید تخمین درستی از میزان مصرف خود داشته باشید و سپس با مقایسه قیمت‌ها، مقرون به صرفه‌ترین بسته‌ای که نیاز شما را برطرف می‌کند را پیدا کنید.

بسته های به صرفه همراه اول به طور کلی در 4 دسته مختلف قرار گرفته‌اند. بسته‌های آلفا پلاس، اینترنت همراهی، مدار فیروزه‌ای و کارت شارژ اینترنت.

بسته‌های آلفا پلاس

دسته آلفا پلاس متنوع‌ترین بسته‌های اینترنت همراه اول را به شما ارائه می‌کند. بسته‌های این دسته در زمان‌ها، حجم‌ها و قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسند و شمار زیادی از مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول نیز در همین دسته قرار دارند. در این دسته، بسته‌ها از بازه قیمتی 1600 تومان تا 159 هزار تومان به فروش می‌رسند.

افزون بر این بسته‌های آلفا پلاس از نظر حجمی محدودیت دارند و پرحجم‌ترین بسته این دسته 70 گیگابایت (یک ساله) و کم‌حجم‌ترینشان نیز 60 مگابایت (روزانه) است. برای معرفی اینترنت به صرفه همراه اول در این دسته، ما چندین نمونه از بسته‌های تا 50 هزار تومان را در حجم‌ها و زمان‌های مختلف در جدول زیر آورده‌ایم. برای مثال برای بیشتر کاربران بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه بسته 15 گیگابایتی با هدیه صبحانه است که با قیمت حدودی 37 هزار تومان فعال می‌شود.

مهلت استفاده حجم بسته قیمت بسته کد بسته های مقرون به صرفه همراه اول
2 ماهه 12 گیگابایت 46,000 تومان 412#*100*
3 ماهه 16 گیگابایت 44,000 تومان 422#*100*
30 روزه
15 گیگابایت + (1.5 گیگابایت هدیه صبحانه سی‌روزه)
36,900 تومان 21#*100*
30 روزه 7 گیگابایت 27,400 تومان 611343#*100*
7 روزه 6 گیگابایت 19,500 تومان 3251#*100*
30 روزه 3 گیگابایت 19,000 تومان 24#*100*
7 روزه 4 گیگابایت 16,000 تومان 3252#*100*
1 روزه 3 گیگابایت 9,900 تومان 3151#*100*
30 روزه 8 گیگابایت

6 صبح تا 12 ظهر

8,000 تومان 33123#*100*
1 روزه 750 مگابایت 5,900 تومان 312#*100*

برای آنکه تمام بسته های به صرفه همراه اول را مشاهده کنید می‌توانید به این صفحه از وبسایت همراه اول مراجعه و بسته مورد نظر خود را با استفاده از فیلترهای ارائه شده پیدا کنید. برای مثال می‌توانید با انتخاب بسته های بلند مدت اینترنت همراه اول بسته‌هایی که زمان آن‌ها بیش از 1 ماه است را ببینید. یا با مشخص کردن قیمت موردنظرتان، ارزان ترین بسته اینترنت همراه اول را پیدا کنید. در نهایت پس از پیدا کردن بسته موردنظرتان با کد بسته های اینترنت همراه اول ماهانه یا روزانه یا از طریق وبسایت، آن‌ها را فعال کنید.

علاوه بر این با کد خرید بسته های اینترنت همراه اول یعنی #100* می‌توانید وارد درگاه سامانه جامع خدمات اینترنت این اپراتور شده و بسته موردنظرتان را پیدا کنید. در این سامانه کد بسته های اینترنت همراه اول ساعتی #33*100* است که با شماره‌گیری آن می‌توانید بسته های اینترنت همراه اول ساعتی را مشاهده و خریداری نمایید.

اینترنت همراهی

با استفاده از طرح اینترنت همراهی هرکدام از کاربران بسته به نحوه و الگوی مصرف شخصی خود بهترین بسته اینترنت همراه اول را می‌توانند پیدا و آن را فعال کنند. به این ترتیب دیگر نیازی نیست جدول بسته های اینترنت همراه اول را برای پیدا کردن بسته مورد نیاز خود زیر و رو کنید و می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی اپراتور استفاده کنید.

برای فعالسازی این طرح کد اینترنت به صرفه همراه اول شماره #62*100* را شماره‌گیری کنید. همچنین برای استعلام سایر بسته‌ها می‌توانید کد #10*100* را شماره‌گیری کنید.

مدار فیروزه‌ ای

بسته های ساعتی اینترنت همراه اول در این دسته قرار می‌گیرند. این بسته‌ها در مدت زمان کوتاه و چند ساعته عرضه و جزو بسته های فوق العاده اینترنت همراه اول هستند. همچنین به دلیل محدودیت زمانی که دارند، قیمتشان نیز از سایر بسته‌ها پایین‌تر است. بسته های اینترنت همراه اول ساعتی به همین دلیل بهترین انتخاب برای پیدا کردن مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول به حساب می‌آیند.

MCI / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول / اینترنت ارزان همراه اول

برای فعالسازی این بسته های ارزان اینترنت همراه اول می‌توانید کد #121* را شماره‌گیری کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای نیز می‌توانید پیشنهادهایی در خصوص ارزان ترین بسته اینترنت همراه اول را مشاهده کنید.

کارت شارژ اینترنت و بسته های ارزان اینترنت همراه اول

این طرح مخصوص کاربران اعتباری همراه اول است. این کاربران از طریق این طرح می‌توانند بسته های مقرون به صرفه همراه اول را با وارد کردن رمزشارژ خریداری کنند. بسته‌های این طرح تنها شامل 3 بسته می‌شود. یک بسته یک روزه 400 مگابایتی، هفت روزه 1 گیگابایتی و سی‌روزه 3 گیگابایتی.

شما با وارد کردن کد فعال سازی اینترنت همراه اول اعتباری #126*100* و وارد کردن رمزشارژ خود می‌توانید یکی از این 3 بسته را فعال کنید. قیمت بسته‌های یک روزه، هفت روزه و سی‌روزه به ترتیب 5 و 10 و 20 هزار تومان است.

نکته مهم این است که اگر چندین بسته خریداری کنید اولویت استفاده از بسته های اینترنت همراه اول با بسته‌ای خواهد بود که تاریخ انقضا آن زودتر از بقیه باشد.

اینترنت رایگان همراه اول

یکی از طرح‌های تشویقی که با آن کاربران می‌توانند بسته های اینترنت همراه اول رایگان دریافت کنند از طریق اپلیکیشن همراه من است. شما با نصب نسخه جدید این اپلیکیشن می‌توانید یک بسته رایگان 10 گیگابایتی 3 روزه دریافت کنید. پس از نصب برنامه در قسمت طرح‌های تشویقی و در زبانه هدیه همراهی می‌توانید این بسته اینترنت ارزان همراه اول را فعال نمایید.

همچنین برای کسانی که سیم‌کارت دائمی این اپراتور را خریداری می‌کنند یکی از بسته های به صرفه همراه اول به صورت هدیه فعال خواهد شد. این بسته 30 روزه بوده و حجم آن نیز 30 گیگابایت است. افزون بر این دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری نیز به مدت 6 ماه یک بسته اینترنت 24 گیگابایتی دریافت می‌کنند. این بسته هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما 7 روز فرصت دارید تا به اندازه 4 گیگابایت از آن استفاده کنید.

علاوه بر این اگر برای اولین بار سیم‌کارت معمولی خود را به یوسیم تبدیل کنید، 20 گیگابایت اینترنت رایگان برای کاربران دائمی و 15 گیگابایت برای اعتباری‌ها دریافت خواهید کرد.

اینترنت رایگان همراه اول از طریق سیم‌کارت جوانان نیز قابل دسترسی است. از دی ماه سال 98 افراد 18 تا 25 سال که تا کنون سیم‌کارت دائمی به نام خود نداشتند می‌توانند با خرید سیم‌کارت، بسته اینترنت 40 گیگابایتی و 30 روزه به عنوان هدیه دریافت کنند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
چگونه گوشی را از دسترس خارج کنیم؟ کد از دسترس خارج ...
تیم پلازا مگ10 خرداد 1400 08:15
thumbnail
استعلام شارژ همراه اول ؛ نحوه استعلام باقیمانده شارژ ...
محمد علی محمدی16 اردیبهشت 1400 12:00
thumbnail
لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول چگونه است؟
زهرا مظفری03 اردیبهشت 1400 12:00
thumbnail
حذف آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول ؛ چطور می توان ...
محمد علی محمدی26 بهمن 1399 12:00

و در آخر هرکدام از مشترکین همراه اول در روز تولد خود می‌توانند از بین 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه، اینترنت 2 گیگابایت 1 روزه و یا 120 امتیاز باشگاه فیروزه یکی را به عنوان هدیه تولد خود دریافت کنند. برای دریافت بسته اینترنت رایگان همراه اول، کافی است در روز تولد خود کد #4121*100* را شماره‌گیری کنید.

همراه اول به غیر از این موارد بسته رایگان دیگری را ارائه نمی‌کند و دیگر بسته‌ها از جمله ۷۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول یا بسته‌هایی تحت عنوان ارزانترین اینترنت نامحدود همراه اول که به عنوان بسته های اینترنت همراه اول رایگان تبلیغ می‌شوند جنبه کلاهبرداری داشته و بهتر است سمت آن‌ها نروید.

این اپراتور تنها دارای یک طرح به نام اینترنت نامحدود همراه اول رایگان بود که در آن کاربرانی که بسته‌هایی با حجم 10 گیگابایت یا بیشتر بودند در ساعات رایگان بودن اینترنت همراه اول یعنی از 3 بامداد تا 7 صبح به صورت رایگان از اینترنت استفاده کنند. با این حال، این طرح در سال 97 متوقف شد و دیگر چیزی تحت عنوان بسته های اینترنت همراه اول نامحدود وجود ندارد.

همراه اول تنها یک بسته نامحدود دارد که به صورت 30 روزه عرضه شده و کاربران با فعالسازی آن می‌توانند از 1 بامداد تا 11 صبح از این بسته استفاده کنند. لازم به ذکر است که این بسته مشمول سیاست مصرف منصفانه 450 گیگابایتی است و شما بیشتر از این مقدار اجازه استفاده از اینترنت را ندارید. به همین دلیل نمی‌توان آن را بسته اینترنت همراه اول نامحدود به شمار آورد.

سوالات متداول در ارتباط با بسته های ارزان اینترنت همراه اول

1. کدام بسته اینترنت همراه اول بهتر است؟

نمی‌توانیم پاسخ دقیقی به این سوال بدهیم. بسته‌های اینترنت همراه اول تنوع بسیار زیادی دارند و بهترین بسته همان بسته‌ای است که بیشتر از بقیه پاسخگوی نیازهای شما باشد.

2. چگونه اینترنت رایگان همراه اول بگیریم؟

اینترنت رایگان همراه اول تنها از روش‌های محدود قابل دریافت است که در این مطلب به صورت مفصل به آن‌ها پرداختیم.

3. چگونه اینترنت شبانه همراه اول را به روزانه تبدیل کنیم؟

همراه اول در حال حاضر تنها یک بسته شبانه نامحدود دارد که می‌توانید با غیرفعال کردن آن یک بسته روزانه خریداری کنید. در غیر اینصورت راهی برای تبدیل این بسته‌ها وجود ندارد.

4. استعلام اینترنت همراه اول چگونه است؟

با شماره‌گیری کد #10*100* می‌توانید از وضعیت اینترنت همراه اول خود مطلع شوید.

5. نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول چگونه است؟

برای فعالسازی اینترنت می‌توانید کد #11*100* را شماره‌گیری و اینترنت همراه اول خود را فعال نمایید.

سخن پایانی

در این مطلب با تعدادی از بسته های ارزان اینترنت همراه اول آشنا شدیم. اگر شما هم بسته های اینترنت یا طرح‌های جدیدی را می‌شناسید که مقرون به صرفه هستند و در این مطلب ذکر نشده‌اند، لطفا نام بسته یا طرح مربوطه در بخش کامنت‌ها ارسال کنید تا به مطلب اضافه شوند. به نظر شما کدام یک از بسته های مقرون به صرفه همراه اول ارزش خرید بیشتری دارند؟ آیا خرید ارزان ترین بسته اینترنت همراه اول توجیه اقتصادی دارد یا خرید بسته‌ای که در طولانی مدت به صرفه باشد؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران12 دیدگاه
هادی
.
20 شهریور 1398، 21:41
پاسخ
1
1
سلام آقا واقعا دمت گرم از این همه اطلاعاتی که دادی
داوود کاظمی زاده
.
26 دی 1398، 08:46
پاسخ
0
2
@Yara
درود به شما. اینترنت موبایل در بسیاری از کشورهای پیشرفته گران هستش. ولی در مورد اینترنت خانگی، اون کشورها اینترنت خانگی بسیار باکیفیت و ارزان دارند ولی در ایران اینترنت خانگی گران عرضه میشه.
MHSN
.
01 بهمن 1398، 22:04
پاسخ
0
1
@سیما
من فک میکنم حجمش زودتر تموم میشه
مسعود
.
06 بهمن 1398، 11:53
پاسخ
1
3
@Yara
خداوکیلی چطور روتون میشه ایییینقدر یاوه و کذب و طرفداری بیجا از این چپاول گرها کنید؟؟!!! یعنی تأسف بار هستش این نوع فرهنگ ***, خب اخه ***, مگه میشه سرتو بکنی توی برف؟!! مگه میشه توی روز, بگی نه الان شب هستش؟!! تاکی *** آخه؟!!! خب ***, میدونه اینترنت ایران, نسبت به سرعت و پوشش خدماتی که داره, خیییلیم گرونه, التماس شعور و یکم شرم و حیا ?? یاحق
مهدی فتح اله زاده
.
16 بهمن 1398، 08:16
پاسخ
1
0
@کورش
سلام دوست عزیز. عنوان مقاله ما در گوگل این است: "آیا اینترنت رایگان وجود دارد؟ به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه" کجای عنوان ما دروغ است؟ یک سوال پرسیدیم و حقیقت را در مطلب بیان کردیم. خباثت این موضوع چیست؟
محمدسالار نعمتی
.
26 تیر 1399، 12:00
پاسخ
0
0
@حقگو
بله چشم. به زودی قیمت‌ها و بسته‌های اینترنت رو به روز می‌کنیم.
نمایش 3 پاسخ دیگر
سیما
.
27 شهریور 1398، 12:03
پاسخ
1
0
همراه اول ستاره ۱۰۰۰ستاره۲۱ مربع بسته یک ماهه بصرفه پیشنهاد میده
داوود کاظمی زاده
.
26 دی 1398، 08:46
پاسخ
0
2
@Yara
درود به شما. اینترنت موبایل در بسیاری از کشورهای پیشرفته گران هستش. ولی در مورد اینترنت خانگی، اون کشورها اینترنت خانگی بسیار باکیفیت و ارزان دارند ولی در ایران اینترنت خانگی گران عرضه میشه.
MHSN
.
01 بهمن 1398، 22:04
پاسخ
0
1
@سیما
من فک میکنم حجمش زودتر تموم میشه
مسعود
.
06 بهمن 1398، 11:53
پاسخ
1
3
@Yara
خداوکیلی چطور روتون میشه ایییینقدر یاوه و کذب و طرفداری بیجا از این چپاول گرها کنید؟؟!!! یعنی تأسف بار هستش این نوع فرهنگ ***, خب اخه ***, مگه میشه سرتو بکنی توی برف؟!! مگه میشه توی روز, بگی نه الان شب هستش؟!! تاکی *** آخه؟!!! خب ***, میدونه اینترنت ایران, نسبت به سرعت و پوشش خدماتی که داره, خیییلیم گرونه, التماس شعور و یکم شرم و حیا ?? یاحق
مهدی فتح اله زاده
.
16 بهمن 1398، 08:16
پاسخ
1
0
@کورش
سلام دوست عزیز. عنوان مقاله ما در گوگل این است: "آیا اینترنت رایگان وجود دارد؟ به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه" کجای عنوان ما دروغ است؟ یک سوال پرسیدیم و حقیقت را در مطلب بیان کردیم. خباثت این موضوع چیست؟
محمدسالار نعمتی
.
26 تیر 1399، 12:00
پاسخ
0
0
@حقگو
بله چشم. به زودی قیمت‌ها و بسته‌های اینترنت رو به روز می‌کنیم.
نمایش 3 پاسخ دیگر
Yara
.
23 دی 1398، 23:04
پاسخ
2
1
ایران سفید هست چون اطلاعاتی در موردش ندارن ایران هم آمار واقعی به کسی مخصوصا کفار ارائه نمیده اینارو در نظر بگیرید و بعد در مورد ارزان بودن اینترنت ایران بحث کنید
داوود کاظمی زاده
.
26 دی 1398، 08:46
پاسخ
0
2
@Yara
درود به شما. اینترنت موبایل در بسیاری از کشورهای پیشرفته گران هستش. ولی در مورد اینترنت خانگی، اون کشورها اینترنت خانگی بسیار باکیفیت و ارزان دارند ولی در ایران اینترنت خانگی گران عرضه میشه.
MHSN
.
01 بهمن 1398، 22:04
پاسخ
0
1
@سیما
من فک میکنم حجمش زودتر تموم میشه
مسعود
.
06 بهمن 1398، 11:53
پاسخ
1
3
@Yara
خداوکیلی چطور روتون میشه ایییینقدر یاوه و کذب و طرفداری بیجا از این چپاول گرها کنید؟؟!!! یعنی تأسف بار هستش این نوع فرهنگ ***, خب اخه ***, مگه میشه سرتو بکنی توی برف؟!! مگه میشه توی روز, بگی نه الان شب هستش؟!! تاکی *** آخه؟!!! خب ***, میدونه اینترنت ایران, نسبت به سرعت و پوشش خدماتی که داره, خیییلیم گرونه, التماس شعور و یکم شرم و حیا ?? یاحق
مهدی فتح اله زاده
.
16 بهمن 1398، 08:16
پاسخ
1
0
@کورش
سلام دوست عزیز. عنوان مقاله ما در گوگل این است: "آیا اینترنت رایگان وجود دارد؟ به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه" کجای عنوان ما دروغ است؟ یک سوال پرسیدیم و حقیقت را در مطلب بیان کردیم. خباثت این موضوع چیست؟
محمدسالار نعمتی
.
26 تیر 1399، 12:00
پاسخ
0
0
@حقگو
بله چشم. به زودی قیمت‌ها و بسته‌های اینترنت رو به روز می‌کنیم.
نمایش 3 پاسخ دیگر
علی
.
27 دی 1398، 22:11
پاسخ
0
0
بهترین بسته های اینترنت رو. هم بخریم هیچکدوم مث وای فای بهصرفه تر نیستن
تینا
.
28 دی 1398، 23:41
پاسخ
1
0
خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون.. خیلی خوب بود؛ بعضی از این بسته هایی که معرفی کردین خیلی بدردم میخوره
داوود کاظمی زاده
.
26 دی 1398، 08:46
پاسخ
0
2
@Yara
درود به شما. اینترنت موبایل در بسیاری از کشورهای پیشرفته گران هستش. ولی در مورد اینترنت خانگی، اون کشورها اینترنت خانگی بسیار باکیفیت و ارزان دارند ولی در ایران اینترنت خانگی گران عرضه میشه.
MHSN
.
01 بهمن 1398، 22:04
پاسخ
0
1
@سیما
من فک میکنم حجمش زودتر تموم میشه
مسعود
.
06 بهمن 1398، 11:53
پاسخ
1
3
@Yara
خداوکیلی چطور روتون میشه ایییینقدر یاوه و کذب و طرفداری بیجا از این چپاول گرها کنید؟؟!!! یعنی تأسف بار هستش این نوع فرهنگ ***, خب اخه ***, مگه میشه سرتو بکنی توی برف؟!! مگه میشه توی روز, بگی نه الان شب هستش؟!! تاکی *** آخه؟!!! خب ***, میدونه اینترنت ایران, نسبت به سرعت و پوشش خدماتی که داره, خیییلیم گرونه, التماس شعور و یکم شرم و حیا ?? یاحق
مهدی فتح اله زاده
.
16 بهمن 1398، 08:16
پاسخ
1
0
@کورش
سلام دوست عزیز. عنوان مقاله ما در گوگل این است: "آیا اینترنت رایگان وجود دارد؟ به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه" کجای عنوان ما دروغ است؟ یک سوال پرسیدیم و حقیقت را در مطلب بیان کردیم. خباثت این موضوع چیست؟
محمدسالار نعمتی
.
26 تیر 1399، 12:00
پاسخ
0
0
@حقگو
بله چشم. به زودی قیمت‌ها و بسته‌های اینترنت رو به روز می‌کنیم.
نمایش 3 پاسخ دیگر
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 1.9 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.4 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.3 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 920 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood