ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود را بسازیم؟

ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود را بسازیم؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با ساخت استیکر واتساپ می‌توانید از استیکرهای شخصی خودتان در این پیام‌رسان استفاده کنید. اما درست كردن استيكر در واتساپ چگونه است؟

استیکرها یکی از راه‌های جالب و متفاوت برای ابراز احساسات در واتساپ هستند. در حال حاضر نیز استیکرهای زیادی در این پیام‌رسان وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را دانلود و استفاده کنید. اما برای ساخت استیکر واتساپ باید چه کار کنیم؟ در حال حاضر کاربران اندروید می‌توانند پک‌های استیکر واتساپ را از گوگل‌پلی دانلود کنند هرچند کاربران iOS به تعداد محدودتری استیکر دسترسی دارند.

نحوه درست كردن استيكر در واتساپ بسیار آسان است و برای انجام آن باید از اپلیکیشن‌های متفرقه استفاده کنید. ما در این مطلب با چندین برنامه استیکر ساز واتساپ برای ایفون و اندروید و نحوه ساخت استیکر واتساپ در هرکدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

برنامه ساخت استیکر واتساپ

برای ساختن استیکر واتس اپ چندین برنامه مختلف وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید استیکرهای شخصی خود را بسازید. در ادامه با چندین نمونه از این برنامه‌ها و نحوه ساختن استیکر واتس اپ در آن‌ها آشنا خواهیم شد.

برنامه ساخت استیکر در واتساپ Sticker.ly؛ استیکر ساز واتساپ با عکس خودت

بهترین برنامه استیکر واتساپ Sticker.ly است که جزو معدود برنامه ساخت استيكر واتساپ براي ايفون به حساب می‌آید. برای استفاده از این برنامه استیکر ساز با عکس دلخواه واتساپ تنها به یک سری عکس نیاز دارید و بقیه کارها به صورت خودکار انجام خواهند شد. Sticker.ly همچنین دارای یک ابزار هوشمند برای حذف پس‌زمینه تصاویر است و شما را هنگام ساختن استیکر واتس اپ از دانلود برنامه‌های جداگانه برای این کار هم معاف می‌کند. در ادامه به آموزش ساخت استیکر واتساپ با این برنامه می‌پردازیم.

نحوه ساختن استیکر واتساپ با این برنامه بسیار راحت است. ابتدا برنامه را دانلود و سپس عکس استیکر واتساپ یا عکس‌هایی که می‌خواهید تبدیل به استیکر شوند را هم دانلود کنید و یا با دوربین گوشی آن‌ها را ثبت کنید. اگر می‌خواهید با استفاده از تصاویر سلفی به ساختن استیکر واتس اپ بپردازید، حتما سلفی‌ها را با یک پس‌زمینه خنثی بگیرید.

حالا برنامه را باز و آیکون + در پایین صفحه را لمس و گزینه Regular را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Animated می‌توانید با تصاویر GIF استیکر متحرک بسازید.

استیکر ساز واتساپ / ساخت استیکر با عکس خودم واتساپ

در پنجره بعد تصویری که می‌خواهید از آن استیکر بسازید را از گالری پیدا کنید. در پنجره بعد وارد قسمت ویرایش تصویر می‌شوید. 3 گزینه در پایین تصویر وجود دارد. با گزینه Crop می‌توانید تصویر را برش دهید، با گزینه Manual می‌توانید پس‌زمینه را به صورت دستی حذف کنید و با گزینه Auto هم برنامه خودش به صورت خودکار این کار را انجام می‌دهد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
نحوه تشخیص واتساپ هک شده + راه های جلوگیری و رفع هک ...
تیم پلازا مگ20 مرداد 1400 11:00
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر و گوشی اندروید ...
تیم پلازا مگ17 مرداد 1400 07:45
thumbnail
راهنمای دانلود واتساپ ؛ نصب واتس اپ و استفاده از آن ...
سمیرا افشاری11 مرداد 1400 12:10
thumbnail
ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود را بسازیم؟
فاطمه فرحی29 تیر 1400 13:30

ساخت استیکر واتساپ / ساختن استیکر واتساپ

در صفحه بعد اگر قسمتی از تصویر را به اشتباه حذف کردید می‌توانید Adjust و بعد Restore را انتخاب و قسمت‌های موردنظرتان را دوباره برگردانید.

درست كردن استيكر در واتساپ / عکس استیکر واتساپ

وقتی کارتان تمام شد Apply را انتخاب کنید. همچنین با انتخاب Text می‌توانید به استیکر متن اضافه کنید و با انتخاب Emoji هم می‌توانید اموجی به استیکر خودتان اضافه کنید.

استیکر ساز واتساپ / آموزش ساخت استیکر واتساپ

با انتخاب Next به صفحه بعدی منتقل خواهید شد و در قسمت Add Tags می‌توانید به استیکر برچسب اضافه کنید. سپس گزینه Save را انتخاب و بعد بر روی New Pack کلیک کنید. در قسمت بعدی و در بخش Pack name می‌توانید برای پک خود اسم انتخاب کنید و در قسمت Creator نیز یک نام برای سازنده استیکر وارد کنید. همچنین اگر گزینه Allow search را فعال کنید، دیگر کاربران در برنامه Sticker.ly می‌توانند با جستجوی نام پک استیکر شما، آن را پیدا کنند.

ساختن استیکر واتس اپ / آموزش ساخت استیکر واتساپ

در انتها گزینه Create را انتخاب کنید. در پنجره بعدی پک استیکرتان را مشاهده می‌کنید. اگر بخواهید استیکرهای دیگری به پک اضافه کنید گزینه Add sticker را انتخاب و دوباره همین مراحل را تکرار کنید. در انتها وقتی کارتان تمام شد گزینه Add to WhatsApp را انتخاب کنید تا کار ساختن استیکر واتساپ به اتمام رسیده و پک به واتساپ شما افزوده شود.

دانلود برنامه استیکر ساز واتساپ Sticker.ly: اندروید | iOS

ساخت استیکر شخصی در واتساپ با Personal stickers for WhatsApp

این برنامه عکس‌های PNG شما را به استیکر تبدیل می‌کند و در حقیقت مانند برنامه بالا یک ساخت استیکر با عکس خودم واتساپ نیست. برای استفاده از آن ابتدا باید پس‌زمینه تصویر را حذف و آن را به فرمت PNG تغییر دهید. چرا که برای ساخت استیکر شخصی در واتساپ تصاویر باید در فرمت PNG باشند.

ابتدا عکس برای استیکر ساختن واتساپ را انتخاب و پس زمینه آن را حذف کنید. می‌توانید این کار را با هر برنامه حذف پس‌زمینه انجام دهید. در انتها نیز حتما حواستان باشد که فرمت تصویر را به صورت PNG ذخیره کنید چرا که تبدیل عکس به استیکر واتساپ تنها با این فرمت امکان‌پذیر است و واتساپ از سایر فرمت‌ها برای استیکر پشتیبانی نمی‌کند. حالا برنامه Personal stickers for WhatsApp را از گوگل‌پلی دانلود و آن را باز کنید.

ساختن استیکر واتس اپ / عکس برای استیکر ساختن واتساپ

این برنامه ساخت استیکر واتساپ با عکس خودم، به صورت خودکار تمام عکس‌های PNG گوشی را تشخیص خواهد داد. گزینه Add کنار پک موردنظرتان را انتخاب کنید و در ادامه دوباره بر روی Add کلیک کنید تا برنامه، پک استیکر را به واتساپ شما اضافه کند. اگر عکس موردنظرتان را پیدا نکردید آیکون + را لمس و بعد اولین آیکون از سمت چپ را برای پیدا کردن دستی تصاویر انتخاب کنید.

دانلود برنامه ساخت استیکر واتساپ Personal stickers for WhatsApp: اندروید

برنامه تبدیل عکس به استیکر واتساپ Sticker Studio – WhatsApp Sticker Maker

برنامه استیکر ساز واتساپ بعدی که می‌توانید برای ساخت استیکر واتس اپ با عکس خودم از آن استفاده کنید Sticker Studio است. برای ساخت استیکر برای واتساپ با این برنامه، پس از دانلود و نصب آن در صفحه اول آیکون + را لمس کنید.

ساخت استیکر واتساپ / درست كردن استيكر در واتساپ

در یک پنجره جدید چندین گزینه برایتان به نمایش درمی‌آید. گزینه اول Select gif است که به شما این امکان را می‌دهد تا با تصاویر GIF استیکر بسازید. گزینه دوم Select video است که با آن می‌توانید با کلیپ‌های ویدیویی استیکر بسازید. گزینه سوم Text sticker است که با انتخاب آن می‌توانید استیکر متنی ایجاد کنید. گزینه Select photo برای ساخت استیکر واتساپ با عکس است و گزینه آخر نیز دوربین گوشی را باز می‌کند تا با دوربین یک عکس بگیرید و آن را تبدیل به استیکر کنید.

استیکر ساز واتساپ / ساختن استیکر واتس اپ

با انتخاب Select photo شما به گالری گوشی هدایت می‌شوید و می‌توانید یک عکس برای استیکر سازی واتساپ انتخاب کنید. پس از انتخاب تصویر در صفحه بعدی می‌توانید آن را ویرایش کنید. در این صفحه 3 گزینه پیش روی شما قرار دارد. با انتخاب گزینه Free می‌توانید تصویر را به صورت آزاد برش دهید. با گزینه Square می‌توانید شکل‌های مربعی این کار را انجام دهید و با گزینه Circle هم می‌توانید دایره بکشید.

ساخت استیکر در واتساپ / ساخت استیکر واتساپ

پس از برش دادن تصویر تیک بالای سمت راست صفحه را لمس کنید تا به صفحه بعدی بروید. در اینجا هم 3 گزینه پیش‌رویتان قرار دارد. با گزینه Write می‌توانید یک متن روی استیکر بنویسید، با گزینه Paint می‌توانید شکل‌های دلخواهتان را بکشید و با Add sticker هم می‌توانید یک استیکر دیگر را با این استیکر ترکیب کنید. وقتی کارتان تمام شد دوباره تیک بالای صفحه را بزنید.

درست كردن استيكر در واتساپ / استیکر ساز واتساپ

در قسمت بعدی برنامه ساخت استیکر برای واتساپ از شما می‌خواهد برای پک خود یک نام تعریف کنید. پس از اینکه نام را وارد کردید Create را انتخاب کنید.

ساختن استیکر واتس اپ / ساخت استیکر در واتساپ

حالا استیکر در صفحه اول برنامه ظاهر خواهد شد. آن را انتخاب کنید و در پایین صفحه گزینه Add to WhatsApp را لمس کنید تا پروسه ساخت استيكر واتساپ ايفون و اندروید به اتمام برسد. البته در این برنامه باید برای اضافه کردن یک پک به واتساپ، حداقل 3 استیکر در هر پک داشته باشید.

دانلود برنامه استیکر ساز واتساپ Sticker Studio: اندروید | iOS

روش ساخت استیکر واتساپ با برنامه Wemoji

یک گزینه دیگری که برای دانلود استیکر ساز واتساپ با عکس خودم پیش روی کاربران اندروید قرار دارد برنامه درست كردن استيكر در واتساپ Wemoji است. این برنامه به شما امکان ساخت استیکر سه بعدی واتساپ را می‌دهد و شاید بهترین برنامه ساخت استیکر واتساپ باشد همچنین استفاده از آن هم کاملا رایگان است.

پس از باز کردن این برنامه تبدیل عکس به استیکر واتساپ، گزینه Create Sticker را انتخاب کنید. در صفحه بعد آیکون + را لمس کنید و یک عکس برای ساخت استیکر واتساپ انتخاب کنید.

ساخت استیکر در واتساپ / ساخت استیکر در واتساپ

عکسی که انتخاب کردید برای ویرایش به برنامه افزوده خواهد شد. در ابتدا در پایین صفحه 3 گزینه برای برای برش تصویر مشاهده می‌کنید. گزینه موردنظرتان را انتخاب و تصویر را به دلخواه خود برش دهید. اگر هم تمایلی به برش دادن تصویر ندارید گزینه Skip در پایین صفحه را لمس کنید.

ساخت استیکر واتساپ / برنامه استیکر ساز واتساپ

پس از این پنجره به صفحه اولی برمی‌گردید. از پایین صفحه با انتخاب گزینه‌های Photo یا Emoji یا Sticker و Text می‌توانید به ترتیب تصویر، ایموجی، استیکر یا متن به استیکری که در حال ساخت آن هستید اضافه کنید. وقتی کارتان برای تبدیل عکس به استیکر در واتساپ به اتمام رسید گزینه SAVE را از بالای سمت راست صفحه لمس کنید. سپس در پنجره بعدی Yes را انتخاب کنید.

در قسمت بعد برنامه از شما می‌خواهد برای پک استیکرتان یک اسم انتخاب و نام سازنده آن را وارد کنید.

درست كردن استيكر در واتساپ / استیکر ساز با عکس دلخواه واتساپ

بعد از اینکه دوباره Save را لمس کنید، برنامه به صورت خودکار از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید پک را به واتساپ اضافه کنید یا خیر. گزینه ADD را انتخاب کنید تا پک به واتساپ افزوده شود.

دانلود برنامه ساخت استیکر واتساپ Wemoji: اندروید

در ویدیو زیر می‌توانید آموزش ساخت استیکر واتساپ را با یک برنامه دیگر به نام Bazaart مشاهده کنید:

ساخت استیکر واتساپ با کامپیوتر

برای ساخت استیکر با واتساپ به اندازه گوشی‌های موبایل راه‌های زیادی برایتان وجود ندارد. برای انجام این کار ابتدا باید پس‌زمینه تصویر را حذف و فرمت آن را به PNG تغییر دهید. یک راه انجام این کار، ساخت استیکر واتساپ با فتوشاپ است. در فتوشاپ می‌توانید یک عکس برای استیکر واتساپ انتخاب سپس پس‌زمینه آن را حذف و تصویر را با فرمت PNG ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید از وبسایت‌هایی که پس‌زمینه تصویر را حذف می‌کنند هم استفاده کنید. برای مثال با وبسایت removebg می‌توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. وقتی تصویر آماده شد باید به فروشگاه مرورگر کروم رفته و افزونه WA web plus for WhatsApp را دانلود کنید.

ساخت استیکر در واتساپ / برنامه استیکر ساز واتساپ برای ایفون / درست كردن استيكر در واتساپ

در صفحه افزونه گزینه Add to chrome را انتخاب کنید و سپس بر روی Add Extension کلیک کنید.

ساخت استیکر واتساپ با عکس خودم / ساخت استیکر واتساپ / درست كردن استيكر در واتساپ

وقتی افزونه با موفقیت به مرورگر اضافه شد در بالای سمت راست پنجره مرورگر کروم می‌توانید آن را مشاهده کنید. حالا باید نسخه وب واتساپ را از اینجا باز و وارد حساب خود شوید. حالا بر روی آیکون افزونه که در بالای سمت راست کروم است کلیک و بعد آیکون استیکر را انتخاب کنید.

درست كردن استيكر در واتساپ / ساخت استیکر شخصی در واتساپ

حالا گزینه Choose file را انتخاب و از منو پاپ‌آپ ویندوز به محلی که تصویرتان را ذخیره کرده بودید بروید و آن را انتخاب کنید.

استیکر ساز واتساپ / ساخت استیکر واتس اپ با عکس خودم / درست كردن استيكر در واتساپ

در نهایت بر روی آیکون ارسال کلیک کنید.

ساختن استیکر واتس اپ / ساخت استیکر واتس اپ با عکس خودم / درست كردن استيكر در واتساپ

می‌توانید واتساپ را در گوشی باز کرده و این استیکر را به استیکرهای موردعلاقه‌تان اضافه کنید تا همیشه آن را همراه داشته باشید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
نحوه تشخیص واتساپ هک شده + راه های جلوگیری و رفع هک ...
تیم پلازا مگ20 مرداد 1400 11:00
thumbnail
چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ ترفند فهمیدن بلاک ...
تیم پلازا مگ01 تیر 1400 09:40
thumbnail
آموزش تصویری تغییر اندازه فونت واتساپ ؛ چگونه اندازه ...
لعیا خیام باشی12 خرداد 1400 12:00
thumbnail
بازیابی پیام های واتساپ؛ چگونه پیامهای حذف شده واتس ...
تیم پلازا مگ04 خرداد 1400 10:00

سوالات متداول

1. چگونه استیکر واتساپ با عکس بسازیم؟

استیکر ساختن در واتساپ با استفاده از برنامه‌های مخصوص این کار مثل Sticker.ly یا Wemoji امکان‌پذیر است و شما با این برنامه‌های می‌توانید هرعکسی را تبدیل به استیکر واتساپ کنید.

2. چگونه در واتساپ استیکر بسازیم؟

امکان درست كردن استيكر در واتساپ وجود ندارد. برای انجام این کار و ساختن استیکر در واتساپ یا اضافه کردن استیکر به این برنامه باید از برنامه‌های ساخت استیکر که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم استفاده کنید.

3. استیکرهای واتساپ باید در چه فرمتی باشند؟

برای درست كردن استيكر در واتساپ باید از فرمت PNG استفاده کنید. واتساپ تنها از این فرمت برای استیکرها پشتیبانی می‌کند. اگر از فرمت دیگری استفاده کنید، استیکرهای شما در این برنامه به نمایش درنخواهند آمد.

سخن پایانی

طریقه ساخت استیکر واتساپ همانطور که دیدید بسیار آسان است و به لطف اپلیکیشن‌های استیکر ساز واتساپ زیادی که برای دانلود در دسترس قرار دارند، می‌توان این کار را به راحتی ظرف چند دقیقه انجام داد. با ساختن استیکر واتس اپ می‌توانید استیکرهای متفاوت و مخصوص به خودتان را داشته باشید. نظر شما در مورد درست کردن استیکر واتساپ با این برنامه‌ها چیست؟ آیا تجربه استفاده از آن‌ها را داشته‌اید؟

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
محمد
.
07 اردیبهشت 1399، 06:05
پاسخ
0
6
ببخشید میخواستم بدونم چطوری یه پک میشه مثلا تو تلگرام ربات مخصوص داره واتساپ چطور هستش ؟ ممنون
یاس
.
21 مرداد 1399، 23:20
پاسخ
2
15
اگر میشه بگید کجا واتساپ استیکر را باید درست کرد بدون اپلیکیشن
یه آدم
.
08 شهریور 1399، 17:16
پاسخ
2
5
فرمت فایل چی باشه؟ png میشه؟ یا باید webp باشه؟
Sti
.
15 مهر 1399، 19:00
پاسخ
3
6
ببخشید یه سوال من اگر استیکر درست کنم تو واتس آپ همه میتوننن به اون دسترسی داشته باشن؟
.
27 اردیبهشت 1400، 16:37
پاسخ
1
0
کجای واتساپ میشه درست درست کرد؟? اینو که میدونستم ?
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads