معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره

معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا بهترین ربات های بازی تلگرام دونفره و تک نفره را به شما معرفی کنیم. همچنین لینک دسترسی به این ربات‌ها و توضیحاتی درباره روند ربات بازی های تلگرام نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود. با پلازامگ همراه شوید تا به اطلاعاتی در رابطه با ربات های تلگرام برای بازی دست پیدا کنید.

برنامه تلگرام، علاوه بر پیام‌رسانی و قابلیت تماس، دارای یک سری بازی است که می‌توانید به تنهایی یا با گروهی از دوستان خود انجام دهید. این بازی‌ها برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس هستند و سبک‌های متنوعی دارند؛ مثلا بعضی از بازی‌ها استراتژیک هستند و برخی دیگر از بازی‌های پیچیده RPG الهام گرفته‌اند. همه این بازی‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین این ربات های بازی تلگرامی در گروه‌های شما در تلگرام به طور مستقیم فعال شده و از دستور Bot استفاده می‌کنند.

در ادامه این مقاله، لیست ربات های بازی تلگرام ، انواع ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره ، نام ربات های بازی تلگرام به همراه ایدی ربات های بازی تلگرام در اختیار دوستداران ربات های بازی گروهی تلگرام و در کل ربات بازی های تلگرام قرار می‌گیرد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:


بهترین ربات های بازی تلگرامی دو نفره و تک نفره


در ادامه بهترین به معرفی ربات های بازی تلگرام پرداخته و لینک ربات بازی های تلگرام را نیز ارائه می‌دهیم.

1. بازی اسم فامیل

ربات های بازی تلگرام

در این بازی که به صورت دو نفره یا چند نفره می‌توان انجام داد از اسم و فامیل گرفته تا شهر و کشور با حروف مشخصی که تعیین می‌شود، بازیکنان کلمه می‌نویسند و برای هر کلمه صحیح 10 امتیاز و برای کلمات مشابه هم 5 امتیاز در نظر گرفته می‌شود. این بازی از بازی های تلگرامی دونفره بشمار می‌رود. از طریق ربات بازی اسم فامیل تلگرام @esm_famil_bot می‌توانید این ربات بازی تلگرام برای گروه یا چند نفره را انجام دهید.

2. بازی حکم

ربات بازی های تلگرام

حکم نوعی بازی پرطرفدار است که معمولاً با ورق انجام می‌شود، اما با عرضه تکنولوژی، این بازی چند نفره به تلگرام هم راه پیدا کرده است. بازی به این صورت است که پس از ورود به آن چند بازیکن دیگر هم به شما ملحق شده و تا چند دفعه مشخصی که توسط بات تعیین شده است، می‌توانید بازی را تکرار کنید و امتیاز کسب کنید. با استفاده از ربات بازی حکم تلگرام @telehokmbot می‌توانید این بازی را انجام دهید.

3. بازی دوز

ربات های تلگرام برای بازی

بازی دوز، معمولاً روی کاغذ انجام می‌شد و طرح آن به شکل 3 تایی، 6 تایی و غیره بود. به عنوان مثال، برای دوز 3 تایی با 9 مهره بازی می‌شود. اما امروزه این بازی را به صورت آنلاین یا حتی در بات‌های تلگرام هم می‌توان انجام داد. برای انجام بازی‌هایی مثل دوز و سنگ کاغذ قیچی هم می‌توانید از ربات بازی دوز تلگرام @bazihaabot استفاده کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
12 کانال دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی در تلگرام
سارا رمضان09 مرداد 1400 15:00
thumbnail
10 روش ساده برای کسب درآمد از تلگرام
داوود کاظمی زاده13 اردیبهشت 1399 18:00

4. بازی فوتبال

بازی های تلگرامی دونفره

برای انجام بازی فوتبال نیز می‌توانید از ربات بازی فوتبال تلگرام @gamee استفاده کنید و از این بازی گروهی لذت ببرید.

5. بازی جرات و حقیقت

بازی معروف جرات و حقیقت هم با انتخاب یکی از گزینه‌های جرات یا حقیقت و پاسخ به تعدادی پرسش شروع شده و ادامه می‌یابد. جرات و حقیقت یکی از بازی‌های جذاب در تلگرام است که می‌توانید ساعت‌ها خود را سرگرم کنید. از طریق ربات بازی جرات حقیقت تلگرام @hjbazibot می‌توانید این بازی را انجام دهید.

6. بازی تخته نرد و شطرنج

بازی های تلگرامی دونفره

بسیاری از افراد نیز به بازی‌های فکری مانند تخته نرد و شطرنج علاقه دارند و دوست دارند زمان خود را صرف چنین بازی‌هایی کنند. در تلگرام حتی بازی‌های فکری از این دسته را هم با استفاده از ربات تخته نرد تلگرام یا ربات شطرنج می‌توان پیدا کرد. به این ترتیب، بازی تخته نرد و شطرنج را می‌توانید از طریق ربات بازی تخته نرد تلگرام @gamematrisbot انجام دهید.

7. بازی One

ربات های بازی تلگرام

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین ربات های دانلود آهنگ تلگرام ؛ از ملوبات تا دنیای ...
مروارید حاجی پور08 خرداد 1400 11:44
thumbnail
آموزش تصویری ارسال لوکیشن در تلگرام (راهنمای گام به ...
سارا رمضان18 اردیبهشت 1400 12:00

Uno از جمله دیگر ربات های بازی تلگرام است که در زبان اسپانیایی به معنای یک یا همان One است. One یک بازی با کارت معروف و محبوب است که بسیاری در دوران کودکی آن را تجربه کرده‌اند و اکنون از طریق تلگرام امکان بازی آن به صورت گروهی با دوستانتان فراهم شده است. بنابراین، این بازی را می‌توان از بازی های تلگرامی دونفره یا چند نفره به حساب آورد.

برای افرادی که قوانین این بازی تلگرامی دونفره را نمی‌دانند باید بگوییم که می‌توانند از طریق ربات بازی، قوانین را یاد گرفته و هرگونه شک و تردید در مورد بازی را از بین ببرند. به‌طور کلی در بازی One، بازیکنی که زودتر کارت‌های خود را تمام کند، برنده می‌شود. نکته خوب بازی Uno در تلگرام این است که وقتی شما تک کارت هستید، خود ربات کلمه UNO را برای شما اعلام می‌کند و مانع از این می‌شود که بازیکنان دیگر شما را متهم و مجازات کنند. One را از طریق unobot@ بازی کنید.

 

8. بازی Lobinho

ربات بازی سوالی تلگرام

بازی Lobinho (در زبان فارسی به معنای گرگ است) یک بازی استنباطی و استراتژی در بین ربات های بازی تلگرامی و درواقع شبیه بازی مافیا است که نقش‌های مختلفی را از هر بازیکن می‌طلبد. این بازی نه تنها یک بازی دونفره تلگرام بلکه از ربات بازی های گروهی تلگرام بشمار می‌رود. سناریوی بازی یک دهکده کوچک است که در هنگام شب کشتار افراد شرور صورت می‌گیرد. به محض شروع این ربات بازی گروهی تلگرام ، نقش هر بازیکن توسط بات در چت خصوصی مشخص می‌شود.

هر نقش یک عمل متفاوت دارد، به عنوان مثال کوپید، دو شخصیت را انتخاب می‌کند که یک زوج بازی کرده و در هنگام مرگ نیز کنار هم خواهند مرد؛ زیرا تحمل دوری از هم را ندارند. دزد نیز می‌تواند در نقش یک روستایی ساده ظاهر شود که گویی هیچ نقش خاصی در بازی ندارد و اینگونه نقشه خود را پیش ببرد. هدف اصلی بازی این است که روستاییان از دست دزدها راحت شوند. این بازی را که یکی از ربات بازی های انلاین تلگرام است، از طریق werewolfbot@ انجام دهید.

ربات های بازی تلگرام مافیا

9. بازی Spy

بازی جاسوس و یا Spy از جمله ربات های بازی تلگرامی با موضوع کارآگاهی و شبیه به بازی مافیا است. به محض شروع ربات بازی در تلگرام ، شرکت‌کنندگان نقش خود را که می‌توانند مأمورین مخفی یا جاسوس باشند، تعیین می‌کنند. همه بازیکنان یک پیام خصوصی را از این ربات بازی تلگرام دونفره یا چند نفره دریافت می‌کنند که حاوی بیان یک مکان است؛ به جز یک نفر که جاسوس خواهد بود. هدف از این بازی این است که مأمورین، جاسوس را پیدا کنند و جاسوس هم محل ملاقات مأمورین را پیدا کند. سرانجام، بازی زمانی به پایان می‌رسد که بیشتر شرکت‌کنندگان یک بازیکن مشترک را متهم می‌کنند و یا وقتی که جاسوسی، مکان ملاقات مامورین را پیدا کند. برای انجام این بازی به spyfallbot@ بروید.

 

10. بازی Quizarium

بازی های تلگرامی دونفره

اگر به دنبال تست دانش عمومی خود هستید، پس ربات بازی تلگرام اطلاعات عمومی Quizarium در بین ربات بازی های فکری تلگرام برای شما ساخته شده است. مفهوم موجود در این عنوان ساده است؛ ربات سوالی را می‌پرسد و بسته به اینکه شما به چه سرعت پاسخ دهید، به شما امتیاز می‌دهد. در این بات بازی تلگرام ، به عنوان یکی از ربات بازی های دونفره تلگرام ، وقتی سوالی مطرح می‌شود، همه افراد در گروه شروع به حدس زدن جواب می‌کنند. بسته به تعداد حروف درستی که شما حدس می‌زنید، بات امتیازهایی به شما می‌دهد. امتیازات از یک تا پنج متغیر هستند. اگر دو بازیکن به طور همزمان پاسخ صحیح را بدهند، امتیازها به هر دو بازیکن تعلق می‌گیرد. بازیکنی که در پایان این ربات بازی سوالی تلگرام بیشترین امتیاز را کسب می‌کند، برنده می‌شود. بازی از طریق Quizarium@ در دسترس است.

 

11. بازی Werewolf

ربات های بازی تلگرامی دونفره

بازی گرگینه از جمله ربات های بازی تلگرامی شبیه به بازی‌های «خرس قطبی» و «مافیا» است، اما با نسخه‌ای پیشرفته‌تر. برای کسانی که قبلاً درباره این عنوان نشنیده‌اند، این ربات بازی مافیا در تلگرام را توضیح می‌دهیم. به‌طور کلی شما و دوستانتان در دهکده‌ای با افراد خاص زندگی می‌کنید. در بین این گروه، یک گرگ وجود دارد و ماموریت او این است که قبل از پایان بازی همه روستاییان را از بین ببرد.

از سوی دیگر، روستاییان باید با هم کار کنند تا بفهمند چه کسی گرگ است و او را قبل از آنکه کل جمعیت را نابود کند، از بین ببرند. در پایان هر شب، روستاییان شانس رای دادن به کسانی را که فکر می‌کنند گرگ هستند دارند. در این بازی به عنوان یکی از ربات بازی های دونفره در تلگرام یا حتی چند نفره، کسی که بیشترین رای را بیاورد از بازی خارج می‌شود، بنابراین اگر اکثریت به یک روستایی بی‌گناه رأی دهند، او از بازی خارج می‌شود. برای بازی از لینک Werewolf@ استفاده کنید.

 

12. بازی های Gamee

ایدی ربات های بازی تلگرام

اگر دلتان برای بازی‌های آرکید تنگ شده است، به راحتی می‌توانید بسیاری از بازی‌های این سبک را در ربات Gamee پیدا کنید؛ زیرا دارای تعداد زیادی از ربات های بازی های تلگرامی از این سبک است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. از جمله بازی‌های آن نیز Gravity Ninja و Snake هستند. دوستان خود را به این بازی‌ها دعوت کرده و آن‌ها را به چالش بکشید و سعی کنید تا در صدر جدول بمانید. بازی‌های موجود در بات بسیار ساده هستند، اما همچنان با دستورالعمل‌هایی همراه هستند تا بتوانید به سهولت بازی کنید. برای بازدید از بازی‌های این بات از Gamee@ استفاده کنید.

 

13. بازی های Gamebot

ربات های بازی تلگرامی

به جای اینکه فقط یک ربات را از بین ربات های بازی تلگرامی به گروه خود اضافه کنید، کافی است ربات بازی تلگرام تبر Gamebot@ را در گپ تایپ کرده و منتظر بارگیری آن باشید. سپس می‌توانید فهرستی از بازی‌های مختلف همانند Lumberjack ،Corsairs و Math Battle را انتخاب کنید. از بین همه این بازی‌ها، Lumberjack را بسیار توصیه می‌کنیم. در این بازی تلگرامی، شما به عنوان Lumberjack (چوب‌بر) با استفاده از فلش‌های چپ و راست باید سعی می‌کنید تا شاخه‌های درخت به سر شما اصابت نکنند.

 

14. بازی Hangbot

ربات های بازی تلگرامی

تکنولوژی امروزه جایگزین بسیاری از بازی‌ها شده و یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌ها نظیر ربات های بازی در تلگرام یعنی بازی جلاد با Hangbot جایگزین شده است. درست مثل شکل قدیمی‌اش، ربات به شما کلمه‌ای ارائه می‌دهد. همه افراد گروه باید حروف درست را حدس بزنند و اگر یک حدس اشتباه داشته باشید، کم کم به باخت نزدیک می‌شوید. برای انجام بازی Hangbot@ را جستجو کنید.

جمع بندی

در این مقاله تعدادی از ربات های بازی تک نفره و چندنفره به شما معرفی شده و روند بازی با هر یک از آن‌ها را برای شما شرح دادیم. اگر ربات بازی تلگرامی دیگری می‌شناسید، می‌توانید در بخش نظرات به سایر خوانندگان پلازامگ معرفی کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
Ali
.
03 اسفند 1399، 09:13
پاسخ
0
0
ولی ربات بازی گیم نگار یه چیز دیگه است @GameNegarBot چالش اطلاعات هست و گروهی و دو نفره هم میشه بازی کرد
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400