ترفند های گوشی هواوی | از مالتی تسکینگ تا باز کردن قفل گوشی

ترفند های گوشی هواوی | از مالتی تسکینگ تا باز کردن قفل گوشی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ترفند های گوشی هواوی این امکان را برای کاربران گوشی‌های هوشمند فراهم می‌کنند که از تمام قابلیت های مخفی گوشی هوآوی و مهمترین ترفند گوشی های هواوی استفاده کنند. در واقع، با استفاده از این قابلیت های جذاب گوشی های هواوی، کاربران راحت‌تر از گوشی استفاده خواهند کرد و همچنین گوشی برای آن‌ها کاربرد بیشتری خواهد داشت.

ترفندهای مخفی گوشی هواوی می‌توانند تجربه کاربری را بهبود بدهند و کاربردهای مختلف گوشی‌های هواوی را در اختیار کاربران قرار دهند. این ترفند های جالب برای گوشی هواوی ممکن است شامل موارد مختلفی از جمله قابلیت مالتی تسکینگ، چند پنجره و غیره باشند که برخی از این موارد در گوشی‌های قدیمی‌تر هواوی نیز قابل استفاده هستند، اما بعضی از آن‌ها را فقط در هواوی EMUI 10.1 می‌توان یافت که شامل جدیدترین گوشی‌های هواوی می‌شود. آیا با مهمترین ترفند گوشی های هواوی آشنا هستید؟ همراه پلازامگ باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

آموزش ترفندهای گوشی هواوی

در این قسمت، تعدادی از مهم‌ترین ترفند های جالب برای گوشی هواوی و برنامه های مخفی در گوشی هواوی معرفی می‌شوند. به نظر شما مهمترین ترفند گوشی های هواوی کدام مورد است؟

1. اتصال گوشی به نوتبوک

قابلیت های مخفی گوشی هوآوی

گوشی خود را به نوتبوک وصل کنید و از قابلیت‌های زیاد چند نمایشگری لذت ببرید. با این قابلیت هواوی می‌توانید ویدئوهای گوشی خود را در نمایشگر بزرگ نوتبوک پخش کنید و با موس و کیبورد از گوشی خود استفاده کنید یا از نوتبوک خود برای پیام‌دهی راحت و مدیریت فایل‌ها استفاده کنید. به این ترتیب، مشاهده می‌کنید که قابلیت‌ها بی‌انتها به نظر می‌رسند. برای استفاده از این مهمترین ترفند گوشی های هواوی و اتصال گوشی به نوتبوک مراحل زیر را انجام دهید:

 • برای باز کردن پنل نوتیفیکیشن یا پنل اعلان، نوار وضعیت را پایین بکشید. در صورت لزوم دو بار بکشید و NFC را روشن کنید.
 • قسمت NFC در پشت گوشی خود را در مقابل Huawei Share یا برچسب Magic-link روی نوتبوک خود بگیرید و به آرامی این دو قسمت را به هم نزدیک کنید.
 • گوشی خود را آنجا نگه دارید تا زمانی که لرزش ویبره یا صدای زنگ را حس کنید و سپس گزینه Allow را در نوتبوک خود کلیک کنید.
 • وقتی اتصال انجام شد، نمایشگر گوشی در نوتبوک دیده خواهد شد.

به این ترتیب حالت Multi-screen collaboration شروع می‌شود: برای استفاده از این ترفند مهم گوشی هوآوی، در پنجره گوشی در نوتبوک، روی یک اپلیکیشن کلیک کنید تا باز شود و سپس برای خروج از آن اپلیکیشن، در پنجره راست کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای بالا و پایین رفتن در پنجره گوشی از موس استفاده کنید. همچنین به Input method نیز در نوتبوک دسترسی خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید در پنجره گوشی در نوتبوک متن وارد کنید و میانبرهای کیبورد را برای کپی و پیست کردن متن میان گوشی و نوتبوک بکار ببرید. البته به این نکته مهم توجه داشته باشید که این ویژگی در حال حاضر در نوتبوک Huawei MateBook 13، نوتبوک Huawei MateBook 14 و Huawei MateBook X Pro 2019 پشتیبانی می‌شود.

2. فایل های گوشی را سریع بکشید و به نوتبوک منتقل کنید

یکی از نکات کلیدی گوشیهای هوآوی، قابلیت سریع کشیدن و انداختن فایل‌ها از گوشی به نوتبوک است. از قسمت Open Gallery یا File در پنجره گوشی در نوتبوک می‌توانید تصاویر یا فایل‌ها را به دسکتاپ یا به داخل فولدری در نوتبوک بکشید. همچنین می‌توانید یک فایل را در نوتبوک با دیگران به اشتراک بگذارید، می‌توانید آن را از گوشی کشیده (Drag) و داخل پنجره چت بیندازید.

همچنین می‌توانید متن، تصاویر، ویدئوها و فایل‌های صوتی را از گوشی یا نوتبوک به اپلیکیشن مورد نظر خود بکشید و یا حتی در یک Document باز قرار دهید و آن را ویرایش کنید. به عنوان مثال، با استفاده از موس متنی را در نوتپد یا تصاویری را از گالری گوشی خود انتخاب کنید و آن‌ها را به داخل یک Document باز بکشید و ویرایش کنید. این ویژگی در حال حاضر در Huawei MateBook 13 و Huawei MateBook 14 و Huawei MateBook X Pro 2019 پشتیبانی می‌شود.

3. اتصال گوشی به تلویزیون و پروژکتور

مهمترین ترفند گوشی های هواوی

یکی از ترفند های گوشی هواوی و از قابلیت های مخفی گوشی هوآوی، دسترسی به حالت دسکتاپ (Desktop) است. جهت دسترسی به این ترفند برای موبایل هوآوی مراحل زیر را دنبال کنید:

 • تلویزیون یا پروژکتور را روشن کنید.
 • برای باز کردن پنل نوتیفیکیشن، نوار وضعیت را پایین بکشید. در صورت لزوم آن را دو بار بکشید و Wireless را روشن کنید. سپس برای کامل کردن اتصال، دستورالعمل‌های ظاهر شده روی نمایشگر را دنبال کنید.
 • دوباره نوار وضعیت را پایین بکشید و حالت Desktop Mode را لمس کنید.

همچنین می‌توانید از نمایشگر لمسی گوشی خود به عنوان یک تاچپد برای نمایشگر بزرگ‌تر استفاده کنید یا بدون اینکه اختلالی در حالت نمایشی پروژکتور ایجاد شود، از گوشی خود استفاده کنید.

خروج از حالت Desktop: وقتی دیگر نیازی به این حالت ندارید، نوار وضعیت را پایین کشیده و گزینه Disconnect را لمس کنید.

4. یک اپلیکیشن، دو حساب کاربری

شاید بتوان مهمترین ترفند گوشی های هواوی را همین گزینه دانست، زیرا بسیاری از کاربران تمایل دارند برای کارهای مختلف خود همزمان چند حساب کاربری در اپلیکیشن‌ها داشته باشند. برای دسترسی به این قابلیت به عنوان یکی از ترفند های جالب برای گوشی هواوی، می‌توانید اپلیکیشن‌های فیسبوک یا واتساپ را امتحان کنید. وارد تنظیمات شده و سپس به قسمت Apps و بعد App Twin بروید، در این قسمت می‌توانید انتخاب کنید که کدام برنامه دوبل یا تکثیر شود و به این ترتیب، دو نسخه از آن اپلیکیشن در نمایشگر گوشی شما ظاهر خواهد شد. داشتن دو حساب کاربری، یکی از جالب‌ترین برنامه های مخفی هواوی بشمار می‌رود.

5. دسترسی به فایل های گوشی در کامپیوتر

ترفند برای موبایل هوآوی

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بررسی لپ تاپ هواوی میت بوک ایکس پرو ؛ مشخصات، قابلیت ...
زهرا مظفری20 اردیبهشت 1400 18:00
thumbnail
بررسی گوشی هواوی Y8p ؛ مشخصات فنی، سخت افزار، دوربین ...
سارا رمضان26 آذر 1399 12:00

این گزینه یکی از ترفند های گوشی هواوی بشمار می‌رود و با طی کردن مراحل زیر می‌توانید از این موردِ امکانات گوشی هواوی بهره‌مند شوید:

 • گوشی و کامپیوتر خود را به یک شبکه وای فای مشابه وصل کنید.
 • برای باز کردن پنل نوتیفیکیشن، نوار وضعیت را پایین بکشید. در صورت لزوم دو بار بکشید. گزینه Huawei Share را لمس کرده و نگه دارید. سپس گزینه Huawei Share و Computer Share را فعال کنید.
 • گزینه How to access this device from a computer را لمس کرده و برای کامل کردن اتصال، دستورالعمل‌های ظاهر شده روی نمایشگر را دنبال کنید.

6. حالت Eye comfort برای راحتی چشم ها

حالت Eye comfort باعث می‌شود که برای استفاده راحت از گوشی هنگام شب یا در نور کم، نور آبی آسیب‌زا برای چشم‌ها کاهش پیدا کند. این حالت یکی از قابلیت های مخفی گوشی هوآوی بشمار می‌رود. برای روشن کردن حالت Eye comfort مراحل زیر را دنبال کنید:

 • برای باز کردن پنل نوتیفیکیشن، نوار وضعیت را پایین بکشید. در صورت لزوم دو بار بکشید.
 • و سپس حالت Eye Comfort را روشن کنید.
 • برای تنظیم زمانِ خودکار یا تنظیم دمای رنگ، گزینه Eye comfort را نگه دارید.

7. قابلیت MeeTime

با استفاده از این ویژگی به عنوان مهمترین ترفند گوشی های هواوی، از تماس‌های صوتی و تصویری HD در هر نوع شرایط نوری لذت ببرید، البته مخاطب شما نیز باید MeeTime را در گوشی هواوی یا تلویزیون خود فعال کرده باشد. برای فعال کردن این قابلیت هواوی، این دستورالعمل ساده را دنبال کنید: وارد MeeTime شده و گزینه Enable را انتخاب کنید تا فعال شود و سپس برای تکمیل کردن فرآیند راه‌اندازی، دستورالعمل‌های ظاهر شده روی نمایشگر را دنبال کنید.

8. نمایشگر گوشی خود را در تماس های MeeTime به اشتراک بگذارید

یکی از ترفند های جالب و قابلیت های مخفی گوشی هوآوی این است که هنگام تماس با قابلیت MeeTime می‌توانید نمایشگر خود را به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا مطمئن شوید که اینترنت گوشی وصل است و آیکون ویدیو را برای شروع تماس ویدیویی اچ دی لمس کنید؛ البته مخاطب شما نیز باید MeeTime را فعال کرده باشد.
 • به قسمت More و سپس Share Screen رفته و گزینه Allow را انتخاب کنید و OK را در گوشی دیگر بزنید تا نمایشگر شما به اشتراک گذاشته شود. حتی می‌توانید با استفاده از گزینه Edit یا Pencil چیزهایی روی آن بنویسید.
 • برای متوقف کردن اشتراک گذاشتن نمایشگر می‌توانید دکمه قرمز را لمس کنید.

9. خرید AI : آن را ببینید، اسکن کنید و بخرید

ترفند های جالب برای گوشی هواوی

این گزینه یکی از جذاب‌ترین ترفند های گوشی هواوی به نظر می‌رسد و شاید مهمترین ترفند گوشی های هواوی برای طرفداران خرید باشد؛ زیرا با استفاده از این قابلیت می‌توانند قیمت‌های یک کالا را مقایسه کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند. برای استفاده از این قابلیت ابتدا مطمئن شوید که دوربین گوشی در حالت Photo قرار دارد و آیکون Cam را لمس کنید. این گزینه یکی از تکنیک های استفاده از دوربین است که با استفاده از تنظیمات دوربین گوشی هواوی فعال می‌شود.

آیکون را لمس کنید و کالای مورد نظر را جلوی دوربین قرار دهید. وقتی گوشی آن کالا را تشخیص دهد، فهرستی از اقلام مشابه را برای مقایسه قیمت‌ها نمایش خواهد داد. همچنین می‌توانید آیکون را برای گرفتن عکس کالای مورد نظر خود برای خرید، لمس کنید.

10. دستیار شخصی

شاید با خود فکر کنید که برنامه Tips در هواوی چیست؟ در واقع، با استفاده از Huawei Assistant می‌توانید به نکات یا همان Tips مهم هواوی دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از دستیار شخصی به عنوان یکی از قابلیت های مخفی گوشی هوآوی با استفاده از تنظیمات صفحه نمایش گوشی هواوی می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

 • دو انگشت خود را روی هوم اسکرین (Home screen) نگه دارید و تنظیمات Home screen را لمس کنید
 • اکنون گزینه Huawei Assistant را فعال کنید.
 • نمایشگر گوشی را به سمت راست بکشید تا اینکه به آخرین صفحه نمایشگر برسید. برای دسترسی دوباره به دستیار هواوی (Huawei Assistant)، گزینه Agree را لمس کنید. اگر دستیار هواوری هنوز روی گوشی شما نصب نشده است، می‌توانید آن را از AppGallery دانلود کنید.

11. تابلوها و علائم خیابان را اسکن و ترجمه کنید

قابلیت های جذاب گوشی های هواوی

این قابلیت به عنوان یکی از راز های گوشی هواوی و بسیار پرکاربرد برای افرادی که اکثر اوقات در مسافرت‌های خارجی هستند، شناخته می‌شود. برای استفاده از این ویژگی مراحل زیر را دنبال کنید:

 • دوربین را باز کنید و مطمئن شوید که در حالت Photo قرار دارد. سپس آیکون Round Hivision را در بالای نمایشگر لمس کنید.
 • آیکون Language Translate را لمس کنید و زبان مورد نظر خود را که می‌خواهید محتوا به آن زبان ترجمه شود، انتخاب کنید.

12. نمایشگر همیشه روشن (Always on)

برای استفاده از این قابلیت گوشی هواوی، وارد Settings و سپس Home screen & wallpaper شوید و گزینه Always on display را فعال کنید. همچنین می‌توانید زمان شروع و پایان آن را هم انتخاب کنید تا این ویژگی در زمان مشخصی فعال باشد.

13. با قابلیت Password Vault سریع تر وارد شوید

این قابلیت یکی از ترفند های گوشی هواوی و از قابلیت های مخفی گوشی هوآوی بشمار می‌رود. با این ویژگی می‌توانید نام‌های کاربری و رمزهای خود را در حالتی امن ذخیره کنید. هر بار که Log in کنید یا وارد شوید، گوشی به صورت خودکار نام کاربری و رمز را برای شما پر خواهد کرد. قابلیت Password vault، اطلاعات ذخیره شده شما را پنهان می‌کند تا هیچ شخص دیگری (حتی خود هواوی) نتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

برای راه‌اندازی این قابلیت مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا مطمئن شوید که پسورد یا رمز برای قفل صفحه نمایش را فعال کرده‌اید.
 • وقتی برای نخستین بار وارد یک اپلیکیشن می‌شوید، پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، گزینه Save را انتخاب کنید.
 • دفعه بعدی که وارد می‌شوید و می‌خواهید رمز قفل نمایشگر را وارد کنید، قابلیت Password Vault به صورت خودکار آن را برای شما تکمیل خواهد کرد.
 • برای مدیریت این قابلیت، وارد تنظیمات و سپس Security و بعد Password Vault شوید تا اگر می‌خواهید، داده‌های Password vault را مشاهده یا حذف کنید.

لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که هنگام تغییر گوشی خود به یک هواوی جدید دیگر، می‌توانید با استفاده از قابلیت Phone Clone، داده‌ها یا Password vault data را به آن گوشی منتقل کنید.

14. تنظیمات دکمه های پایین گوشی هوآوی

تغییر دکمه های پایین صفحه هوآوی

قابلیت‌هایی مانند مخفی شدن دکمه های پایین گوشی هواوی را می‌توان از طریق نوار منوی ناوبری (Navigation bar) تنظیم کرد. برای انجام این کار وارد تنظیمات شده و سپس به قسمت System و System navigation و بعد Three-key navigation و بعد Settings بروید و ترکیب کلیدهای پایین گوشی را انتخاب کنید و گزینه Hide navigation keys را فعال یا غیرفعال کنید. از این طریق، امکان تغییر دکمه های پایین صفحه هوآوی نیز وجود دارد و همچنین به تنظیمات دکمه بک هواوی نیز می‌توانید دسترسی پیدا کنید. برای دانلود نوار پیمایش هواوی نیز می‌توانید عبارت Navigation bar را با نام گوشی خود در گوگل جست‌وجو کنید و نوار پیمایش مورد نظر خود را دانلود کنید.

15. کمبود حافظه در گوشی هواوی

اگر حافظه گوشی هوآوی شما کم است و به دنبال فضای دوم گوشی هواوی هستید، تنها راهی که برای جلوگیری از دست دادن اطلاعات خود می‌توانید امتحان کنید، استفاده از کارت حافظه خارجی یا یک فلش یا هارد جداگانه برای پشتیبانی گرفتن از اطلاعات و ذخیره اطلاعات در آن است. برای بکاپ گرفتن اطلاعات در یک فلش یا هارد USB مراحل زیر را دنبال کنید:

 • گوشی خود را با استفاده از کابل OTG به آن فلش یا دستگاه وصل کنید.
 • وارد Settings و سپس System و Backup & Store و External Storage و بعد USB storage و Back up شوید.
 • اطلاعاتی را که می‌خواهید بکاپ بگیرید انتخاب کنید و گزینه Back up را انتخاب کنید.
 • یک نوتیفیکیشن Encryption ظاهر خواهد شد. می‌توانید گزینه Skip یا Encryption را به انتخاب خود لمس کنید.
 • اگر Encryption را انتخاب کنید، محافظت از اطلاعات از طریق Encryption ظاهر خواهد شد. می‌توانید گزینه Encryption protection را فعال کرده و رمز انتخاب کنید.
 • پس از اینکه رمز مورد نظر تنظیم شد، سیستم از شما می‌خواهد یک Password hint انتخاب کنید. لطفاً در این قسمت سوالی را برای پسورد هینت تنظیم کنید که بعداً برای پسورد به یاد بیاورید.

16. باز کردن قفل هوآوی

ترفند مهم گوشی هوآوی

بسیاری از کاربران ممکن است رمزی را برای گوشی خود تعیین کنند و سپس آن را فراموش کنند. در این صورت، لازم است که ترفند بازکردن قفل گوشی هواوی را بدانند. برای انجام این کار می‌توانید رمز قبلی خود را حذف کنید:

 • دستگاه را خاموش کنید.
 • با نگه داشتن دکمه Volume Up و Power با هم، گوشی را بوت کنید.
 • وقتی لوگوی هواوی را در نمایشگر مشاهده کردید، دکمه‌ها را رها کنید.
 • اکنون، منوی بوت در نمایشگر شما ظاهر می‌شود و می‌توانید آن را ببیند.
 • گزینه Wipe data factory reset را انتخاب کنید. با استفاده از دکمه Volume می‌توانید پیمایش کنید و با استفاده از دکمه Power می‌توانید انتخاب کنید.
 • سپس Delete all user data را لمس کنید.
 • با انجام این مراحل دستگاه به حالت اولیه خود برمی‌گردد و به این ترتیب می‌توانید به تغییر پسورد و غیره دسترسی پیدا کنید.

17. کدهای گوشی هوآوی

یکی دیگر از قابلیت های مخفی گوشی هوآوی، کدهای مخفی گوشی هواوی است که در این قسمت آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

 • منوی Project: برای دسترسی به این منو، این کد را در Dialer گوشی هواوی خود وارد کنید: *#*#2846579#*#*
 • دسترسی به About Phone هواوی: *#*#0000#*#*
 • دسترسی به Calendar Info هواوی: *#*#225#*#*
 • دسترسی به FCM Diagnostics هوآوی: *#*#426#*#
 • دسترسی به IMEI هوآوی: *#06#

18. مسدود کردن یک آلبوم

آموزش ترفندهای گوشی هواوی

برای مسدود کردن تصاویر و ویدیوهایی که نمی‌خواهید غیر از قسمت Files در جاهای دیگری مانند Gallery دیده شود، می‌توانید به تنظیمات گالری هواوی مراجعه کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 • نوار Albums را باز کرده و Others را لمس کنید.
 • یک آلبوم را لمس کرده و آن را Block کنید. سپس تصاویر ویدیوهایی را که می‌خواهید به آلبوم‌های بلاک شده منتقل کنید، انتخاب کنید. آلبوم‌های بلاک شده را نمی‌توان در هیچ اپلیکیشن دیگری غیر از Files مشاهده کنید.
 • برای غیرفعال کردن یا Unblock کردن به قسمت Others رفته و گزینه View blocked albums را لمس کنید و سپس گزینه Unblock را در کنار آلبوم لمس کنید.

19. دسترسی به حالت چند پنجره

برای استفاده از قابلیت مالتی تسکینگ در هواوی یا قابلیت چند پنجره ای هواوی به عنوان یکی از ترفند های گوشی هواوی می‌توانید یکی از دو لبه نمایشگر را بکشید و نگه دارید تا ویژگی چند پنجره‌ای فعال شود. سپس یک اپلیکیشن را نگه داشته و آن را بکشید تا وارد حالت نمایش به اصطلاح تصویر در تصویر یا مالتی تسکینگ شوید. با نگه داشتن یکی از پنجره‌ها، محل قرارگیری دو پنجره را نیز می‌توانید تغییر دهید.

برای غیرفعال کردن دوباره حالت چند پنجره به عنوان مهمترین ترفند گوشی های هواوی و همچنین پرکاربردترین قابلیت، می‌توانید وارد تنظیمات و سپس Accessibility شوید و گزینه Multi-Window را خاموش یا Off کنید.

20. سایر نکات مهم هواوی

در این قسمت تعدادی از سایر ترفند های گوشی هواوی و قابلیت های مخفی گوشی هوآوی به طور خلاصه معرفی می‌شود:

 • تنظیم کیفیت دوربین هواوی: برای بالا بردن رزولوشن وارد Camera شده، نمایشگر را به سمت چپ بکشید و گزینه Resolution را برای تغییر آن لمس کنید.
 • افزایش حساسیت تاچ گوشی هواوی: وارد تنظیمات، Languages & input و سپس Pointer speed شده و میزان حساسیت تاچ گوشی را کم و زیاد کنید.
 • تغییر انیمیشن اثر انگشت: وارد تنظیمات و Biometrics & password شده و سپس Fingerprint ID را انتخاب کنید. اکنون گزینه Fingerprint animation را انتخاب کنید. در این قسمت افکت‌های Fingerprint animation موجود برای گوشی خود را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید آن را تغییر دهید.
 • سوراخ کوچک پایین گوشی هواوی: این سوراخ که در کنار محل قرارگیری سیم کارت قرار دارد، برای اطمینان از تهویه کافی طراحی شده است؛ بنابراین از فرو کردن اشیاء تیز به داخل آن به شدت خودداری کنید.

جمع بندی

این مقاله برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال خلاصه جامعی از ترفند های گوشی هواوی و همچنین قابلیت های مخفی گوشی هواوی هستند، بسیار کاربردی است. با این حال، چنانچه سوال یا نظری در این زمینه دارید، می‌توانید در بخش دیدگاه‌های پلازامگ بیان کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads