شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

امروزه با توجه به لزوم استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ جهت خروجی گرفتن از داده‌ها و تصاویر نیز نیاز به پرینتر است. پرینترها از جوهر استفاده کرده و بعد از مدتی شارژ کارتریج آن ها به اتمام رسیده و نیاز به شارژ دارند که خرید مجدد آن گران به نظر می‌رسد. یک راه حل و هزینه برای افرادی که نمی‌خواهند هزینه بالایی برای تعویض کارتریج بپردازند استفاده از خدمات شارژ کارتریج است. این کار نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه می شود بلکه مانند شارژ اصلی کاربرد داشته و برای محیط زیست نیزسودمند است. راهکار ساده‌تر استفاده از خدمات شارژ کارتریج در محل بدون نیاز به حمل و جابجایی دستگاه است که اگر شما هم طرفدار دریافت این خدمات به روز دنیا هستید، پیشنهاد ما این است این مطلب را درباره شارژ کارتریج در محل بخوانید.

فهرست عناوین مطلب:

شارژ کارتریج در محل

کارتریج چیست؟

نیرو محرکه اصلی هر نوع پرینتر لیزری و یا جوهرافشان برای عملکرد آن، تونر یا جوهر می باشد. در واقع بدون وجود تونر یا جوهر در پرینترهای لیزری و پرینترهای جوهر افشان، امکان چاپ اسناد، متون، تصاویر و … وجود نخواهد داشت. کارتریج مخزنی در پرینتر بوده که جوهر یا تونر را در خود نگه داشته و بر اساس میزان مصرف کاربر از دستگاه پرینتر، جوهر داخل کارتریج مصرف شده و به اتمام می‌رسد.

نحوه شارژ کارتریج

با گسترش تکنولوژی امروزه مخزن‌ها قابل شارژ بوده و پس از هر بار اتمام جوهر پرینتر نیازی به خرید و تهیه یک کارتریج جدید نیست. کاربران دستگاه‌های پرینتر می‌توانند به راحتی و با کمک یک متخصص شارژ کارتریج، را انجام دهند. تأکید بر روی کمک گرفتن از فرد متخصص به این علت بوده که شارژ کارتریج به شیوه غلط و غیر اصولی به دستگاه آسیب رسانده و به دلیل ریزش بیش از اندازه جوهر روی قطعات دستگاه پرینتر، موجب از بین رفتن قطعات خواهد شد.

مراحل شارژ کارتریج انواع پرینتر

برای شارژ کارتریج دستگاه پرینتر نیاز به طی کردن یک سری مراحل و فراهم کردن چند ابزار دم دستی می‌باشد. به طور مثال برای شارژ کارتریج یک دستگاه پرینتر جوهر افشان به 4 رنگ جوهر و چهار سرنگ نیاز است. روش و مراحل کار به این صورت می باشد که با سرنگ از سوراخ موجود تزریق جوهر انجام شود. در واقع با سرنگ هر رنگ جوهر به صورت مجزا به اندازه ظرفیت کارتریج شارژ صورت می‌گیرد.

برای کارتریج رنگ مشکی فقط از یک رنگ منبع را پر نموده و اگر منبع کارتریج رنگی دارای رنگ‌های مختلف باشد، باید دقت شود تا هر رنگ از سوراخ هم‌رنگ تزریق شود. درغیراین صورت کارتریج رنگ قاطی کرده و خراب خواهد شد. در کارتریج‌هایی که دارای 4 منبع مجزا می‌باشند تزریق جوهر در هر منبع به شکل جداگانه و مجزا انجام می‌گردد. بعد از عملیات پر کردن کارتریج باید از قسمتی که شارژ انجام شده با فشار هوا، جوهر هدایت شده و کارتریج هواگیری شود. برای این کار می‌توان از سوراخی که شارژ رنگی انجام شده، کارتریج هواگیری شود. پس از طی این کارها اگر همه مراحل به درستی انجام شده باشد کارتریج شارژ شده و آماده استفاده می‌باشد.

شارژ کارتریج در محل

همه چیز درباره شارژ کارتریج در محل

اولویت اول برای انجام شارژ کارتریج، انجام آن در محل منزل و یا محل کار بدون نیاز به حمل دستگاه پرینتر تا تعمیرگاه توسط نیروی متخصص است. چرا که تعمیرکار تمام ابزارهای مورد نیاز و همچنین ابزارهای کمکی را به همراه دارد. یکی از این ابزارها دستگاه مکنده است که تونر اضافه و مانده داخل کارتریج را بیرون کشیده و در نتیجه کارتریج کاملاً خالی خواهد شد. ضرورت استفاده از تخصص و لوازم تخصصی در زمان انجام شارژ کارتریج در محل به این جهت بوده که در صورت نبود دستگاه مکنده، و با وارد کردن ضربه جهت تخلیه کارتریج می‌تواند آسیب زننده باشد.

انتخاب مجموعه تخصصی جهت شارژ کارتریج در محل

انتخاب مجموعه حرفه‌ای سلامت دستگاه را تضمین می کند و یکی از این مجموعه‌ها کارتریجستان می‌باشد. فروش انواع کارتریج لیزری و جوهری از قبیل اچ پی، کانن، سامسونگ، برادر، پاناسونیک و … در کارتریجستان صورت می‌پذیرد. کارتریج‌ها هم به صورت طرح و فابریک موجود می‌باشد و گارانتی تعویض مشمول همه کارتریج‌ها می‌باشد و گارانتی تعداد پرینت به آن‌ها تعلق می گیرد. کارتریجستان با دارا بودن تیمی متخصص و با تجربه در زمینه شارژ کارتریج همیشه توانسته شارژ کارتریج را به صورت کاملاً حرفه‌ای و با کیفیت انجام دهد و با استفاده از تونرهای شارژ فابریک، کیفیت کارتریج را پس از شارژ حفظ کند و تعداد پرینت کارتریج را نیز گارانتی نماید.

خدمات قابل عرضه در مجموعه کارتریجستان

کارتریج جایگزین؛ در صورتی که شارژ کارتریج شما زمان‌بر باشد، کارتریج جایگزین به شما تعلق می‌گیرد تا وقفه‌ای در کار ایجاد نگردد.

گارانتی شارژ کارتریج؛ در صورت بروز مشکل پس از شارژ (تا 50 درصد تونر داخل کارتریج)؛ کارتریج رایگان تعمیر و مجددا شارژ می‌گردد.

کارشناسی کارتریج؛ کارتریج شما کارشناسی شده و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد یا تعمیر آن به صرفه نباشد به شما گفته خواهد شد.

قیمت شارژ کارتریج؛ با بهترین قیمت و کیفیت کارتریج شما شارژ می‌شود.

شارژ کارتریج استاندارد؛ کارتریج شما توسط کارشناس‌های حرفه‌ای با بهترین تونرها و با رعایت استانداردهای فنی و زیست محیطی شارژ می‌شود.

تست شارژ کارتریج؛ بیش از 90 درصد کارتریج‌ها بعد از شارژ، با پرینترهای مخصوص موجود در واحد فنی، کنترل کیفیت خواهند شد.

شارژ کارتریج در محل؛ امکان شارژ کارتریج‌ها در محل وجود دارد تا هزینه حمل و صرف زمان برای مشتری حذف گردد.

شارژ کارتریج در محل

برندهای دریافت کننده خدمات شارژ کارتریج از مجموعه کارتریجستان

 • شارژ کارتریج اچ پی
 • شارژ کارتریج کانن
 • شارژ کارتریج سامسونگ
 • شارژ کارتریج برادر

کلام آخر

همان گونه که عنوان شد شارژ کارتریج شامل پر کردن مجدد مواد مصرفی پرینتر از قبیل جوهر و یا پودر تونر می‌باشد. در کارتریج‌های جوهر افشان، شارژ کارتریج با مایع جوهر انجام شده و در کارتریج‌های لیزری شارژ کارتریج با پودر تونر صورت می‌پذیرد. این کار صرفاً پر کردن مجدد مخزن با جوهر نبوده و هر گونه خطا در انجام کار می‌تواند آسیب به دنبال داشته باشد و حتی نیاز به تعویض قطعاتی هم به وجد آورد. این کار باید زیر نظر متخصص با تجربه و مجرب مجموعه معتبری مانند کارتریجستان انجام گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس الکترونیکی https://cartridgestan.com/ مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400