دانلود قویترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای بازیابی اطلاعات کامپیوتر

دانلود قویترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 برای بازیابی اطلاعات کامپیوتر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر عکس، فیلم یا سایر فایل های پاک شده روی هارد یا مموری کارت کامپیوتر دارید و به دنبال دانلود قویترین برنامه ریکاوری 2021 برای بازیابی اطلاعات فرمت شده هستید، با ما همراه باشید. این مقاله، بهترین نرم افزار های ریکاوری را معرفی می‌کند.

 تا زمانی که هارد فرمت شود یا اطلاعاتی به اشتباه حذف شود، نمی‌توان به ارزش بهترین برنامه بازیابی اطلاعات پی برد. از دست دادن اطلاعات می‌تواند تجربه وحشتناکی باشد و به راحتی هم اتفاق می‌افتد. اینجا است که به فکر یک برنامه ریکاوری یا بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر می‌افتید. شاید تا نیمه‌های شب روی یک پروژه کاری یا درسی کار می‌کردید و بر اثر خستگی و حواس پرتی، همان پروژه را حذف کنید یا در شرایط نادرتر، ممکن است هارد شما با مشکل روبه‌رو شود و در نهایت، ظاهر شما دقیقا شبیه تصویر زیر شود. دلیل آن هرچیزی باشد، نتیجه آن از دست رفتن خاطرات دوران مختلف از زندگی شما یا پرونده‌های مهم کاری است. همین موضوع باعث می‌شود به دنبال قویترین نرم افزار ریکاوری برای کامپیوتر باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

قویترین برنامه ریکاوری /recover data software

قوی ترین و بهترین نرم افزار های ریکاوری و بازیابی اطلاعات 2021

در اکثر موارد، فایل‌ها و فولدرهای حذف شده به صورت کامل از کامپیوتر شما پاک نمی‌شوند و صرفا از فهرست فایل‌ها حذف شده‌اند و منتظر آمدن فایل‌های دیگری به جای خود هستند. حتی یک هارد خراب شده هم اثرات مغناطیسی  تمام فایل‌هایی را که در خود ذخیره کرده دارد. در هریک از این موارد در صورتی که از قویترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده استفاده کنید، می‌توانید با کمی دقت فایل‌ها یا فولدرهای حذف شده را بازیابی کنید.

بسیاری از بهترین نرم افزار های ریکاوری می‌توانند هارد شما را برای فایل‌های مختلف اسکن کنند و احتمال بازیابی هم معمولا زیاد است. برخی از آن‌ها به شما اجازه جستجو بر اساس نوع فایل را هم می‌دهند و بیشتر آن‌ها پیش‌نمایشی از فایل را هم در اختیار شما قرار می‌دهند.

از این رو اگر سراسیمه به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری برای کامپیوتر هستید، در این مطلب قصد داریم چند مورد از آن‌ها را معرفی کنیم. علاوه بر موارد زیر، یکی دیگر از بهترین نرم افزار های ریکاوری Recoverit است که برای آشنایی بیشتر با آن می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید. اگر هم قصد فروش هارد خود را دارید و نمی‌خواهید کسی بعدا اطلاعات شما را ریکاوری کند، می‌توانید به این مطلب پلازامگ در این مورد مراجعه کنید.

1. Recuva ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت

Recuva ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و ...

Recuva ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری مموری

در طی این سال‌ها، CCleaner طیف وسیعی از راه حل‌ها را برای کمک به کاربران ویندوز و مک در جهت ارتقا سرعت و بهینه‌سازی سیستم‌های خود ارائه داده است. این شرکت، بعد از موفقیت خود در ارائه این نرم افزار، برنامه ریکاوری Recuva را به عنوان نرم افزار ریکاوری قوی به بازار عرضه کرده است.

برنامه Recuva ، بهترین برنامه ریکاوری عکس و فیلم در مموری کارت و درایوهای داخلی و خارجی سیستم با یک رابط کاربری بسیار ساده است. این برنامه میتواند با اسکن داده‌ها، داده‌های پاک شده را از درایوهای آسیب دیده استخراج کند. شما همچنین می‌توانید اطلاعات آسیب دیده و یا اطلاعاتی را که اخیرا فرمت شده‌اند ریکاوری کنید.

برنامه Recuva به عنوان بهترین نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده ، از تکنیک‌های استاندارد نظامی برای پردازش فایل‌ها استفاده می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران اطلاعات امنیتی شرکت خودتان باشید. این نرم افزار به صورت خودکار بروزرسانی می‌شود. شاید Recuva یک برنامه کاملا جامع نباشد. اما قطعا از بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2021 است. به خصوص اینکه نسخه Pro آن همچنین با افزودن ابزارهای دیسک ایمیج (Disk Image) می‌تواند از تمام درایوهای شما بکاپ بگیرد.

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این برنامه بازیابی اطلاعات، به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد ، که مغایر با هدف آن هم است، توانایی پاک کردن ایمنی آن است. با این ویژگی می‌توانید فایل‌های امنیتی را کاملا پاک کنید و از بین ببرید. توجه داشته باشید که معمولا وقتی یک فایلی را از سیستم پاک می‌کنید در صورتی به کل از حافظه سیستم پاک می‌شود و قابل برگشت نخواهد بود که با اطلاعات دیگری کاملا جایگزین شود. یعنی حافظه سیستم را آنقدر پر کنید که جای اطلاعات پاک شده قبلی را بگیرند. اما این برنامه به شما کمک می‌کند فایل مهمی را که نمی‌خواهید چشم کسی به آن بیفتد، کاملا پاک کنید.

2. برنامه بازیابی اطلاعات PC Inspector

قوی ترین نرم افزار ریکاوری

دانلود PC Inspector؛ بهترین نرم افزارهای ریکاوری 2021

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات 2021 که توانسته فراتر از یک نرم افزار ریکاوری عمل کند برنامه PC Inspector است که به عنوان بهترین برنامه بازیابی اطلاعات شناخته می‌شود. این برنامه می‌تواند پارتیشن‌های از دست رفته را هم شناسایی کند. حتی اگر بخش بوت یا سیستم فایل هم آسیب دیده یا حذف شوند. بهترین نرم افزار ریکاوری در پارتیشن‌های حذف شده می‌تواند یک نجات دهنده واقعی در مواقع اورژانسی باشد. این برنامه به عنوان بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر ، پتانسیل این را دارد که به شما در ریکاوری اطلاعاتتان کمک کند. حتی اگر هارد درایو درون ویندوز قابل مشاهده نباشد.

مبتدیانی که تازه این برنامه را می‌بینند ممکن است اول از اصطلاحات و فضای آن بترسند. یا حتی حرفه‌ای‌ها هم ممکن است ابتدای کار با آن گیج شوند. اما بعد از اندکی صبوری و کار کردن با این برنامه به عنوان قویترین برنامه ریکاوری ، متوجه می‌شوید که با یکی بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات رو به رو هستید. برای دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده PC Inspector به لینک بالا مراجعه کنید.

3. نرم افزار ریکاوری TestDisk and PhotoRec

بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

دانلود TestDisk and PhotoRec

یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات 2021 که در واقع دو برنامه در قالب یک برنامه است، نرم افزار TestDisk and PhotoRec است. این دو برنامه با هم می‌توانند اطلاعات را هم از پارتیشن و هم از فایل‌های حذف شده بازگردانی کنند. خوب چی بهتر از این؟

Test Disk به بخش پارتیشن‌های حذف شده می‌پردازد. این حقیقت که این بخش تنها یک ابزار خطی دستوری است و هیچ رابط گرافیکی ندارد کمی گیج کننده باشد. اما اگر بتوانید آن را به یک طرف تنظیم کنید، به فرآیند کار با درایوها کمک خواهد کرد. این نرم افزار ریکاوری از بسیاری از سیستم‌های فایلی پشتیبانی می‌کند.

از آن طرف بخش PhotoRec بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر و قویترین نرم افزار ریکاوری عکس است. این برنامه هم با یک رابط خطی دستوری کار می‌کند. اما برخلاف TestDisk یک GUI هم برای گیج نشدن کاربران دارد. شاید این برنامه به اندازه قویترین نرم افزارهای ریکاوری دیگر شیک و زیبا نباشد. اما قطعا به اندازه آن‌ها و حتی بیشتر کارآمد است و می‌توان آن را بهترین برنامه ریکاوری عکس نامید.

برنامه PhotoRec یک پلت فرم کراس دارد و می‌تواند حتی از یک USB هم اجرا شود. یعنی برای کار کردن با آن نیازی به نصب برنامه روی لپ تاپ یا کامپیوتر نیست و ریکاوری صددرصد عکس را انجام می‌دهد.

4. نرم افزار ریکاوری اطلاعات UnDeleteMyFiles Pro

بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

دانلود UnDeleteMyFiles Pro

یکی دیگر از بهترین نرم افزار های ریکاوری هارد برنامه UnDeleteMyFiles Pro است. این برنامه که نرم افزار ریکاوری قدرتمند برای ویندوز است ظاهر چندان جذابی ندارد. اما نگذارید این موضوع شما رو گول بزند. چرا که برنامه UnDeleteMyFiles، فقط بهترین نرم افزار ریکاوری فیلم و بهترین نرم افزار ریکاوری عکس برای کامپیوتر نیست، بلکه چندین برنامه را در خود جای داده است.

وقتی برای بازیابی اطلاعات از آن استفاده می‌کنید، گزینه زیادی برای توانایی جستجوی نوع خاصی از فایل‌ها وجود ندارد که سایز فهرست را کاهش دهد. یکی از خوبی‌های این برنامه ریکاوری برای کامپیوتر ، ابزار بکاپ گیری آن از درایو است. بنابراین می‌توانید در اوقات فراغت اطلاعات را بازیابی کنید، از ابزار حذف فایل ایمن استفاده کنید و یا ایمیل‌هایتان را بازیابی کنید.

5. نرم افزار بازیابی اطلاعات Mac Data Recovery Guru

قویترین نرم افزارهای ریکاوری

دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری؛ Mac Data Recovery Guru

اگر چه اسم این برنامه نشان می‌دهد که قویترین برنامه ریکاوری مک است، اما فقط برای لپ تاپ های مک استفاده نمی‌شود. آخرین گزینه در فهرست بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات 2021 نرم افزار مک دیتا ریکاوری است. این برنامه مختص سیستم‌های مک طراحی شده است. اما می‌توان آن را بهترین نرم افزار ریکاوری اندروید و نرم افزار بازیابی اطلاعات فلش مموری هم دانست. برای دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده به لینک بالا مراجعه کنید.

نرم افزار Mac Data Recovery Guru خیلی قوی تمامی اطلاعات سیستم را اسکن می‌کند. و خودش را محدود به یک بخش خاص یا فایل‌های قدیمی نمی‌کند. بلکه درون تک تک بایت‌های درایوها می‌گردد و تمامی الگوهای مربوط به فایل‌ها را اسکن می‌کند. بنابراین فرآیند بازیابی اطلاعات با این برنامه کند پیش می‌رود، اما ارزش صبر کردن را دارد.

وقتی بازیابی اطلاعات کامپیوتر با آن تمام شد، فهرست کاملی از تمامی فایل‌ها به شما می‌دهد. شما بعدا می‌تواند تک به تک آنها را نگاه کنید و فایل‌ها را مرتب و دسته بندی کنید. بدون شک این برنامه را می‌توان قوی ترین نرم افزار ریکاوری دانست. چرا که شما را محدود به یک دسته فایل خاص نمی‌کند و همه فایل‌ها را برایتان بازیابی می‌کند. شما می‌توانید این بهترین برنامه ریکاوری فیلم و عکس و فایل‌های متنوع را حین اسکن کردن بگذارید و برای خودتان یک چایی بنوشید. چرا که این نرم افزار قوی کار خودش را می‌کند.

6. OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و ...

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …

این نرم افزار یک پلتفرم بازیابی اطلاعات جامع و کامل و بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر است و قابلیت بازیابی فایل‌های مختلف را دارد. این برنامه رایگان بوده و اگر به دنبال قوی ترین نرم افزار ریکاوری برای بازیابی فایل‌های خودتان هستید، این برنامه هم در سیستم عامل ویندوز و هم روی سیستم عامل مک کار می‌کند. همچنین می‌توانید کل داده‌ها را بازیابی کرده و یا فایل‌های مورد نظرتان را به صورت انتخاب شده ریکاوری کنید. این برنامه بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده است که امکان بازیابی اطلاعات طیف وسیعی از سیستم‌ها از جمله SSD (داخلی یا خارجی)، حافظه جانبی و رسانه های نوری و RAID را فراهم می‌کند.

با استفاده از این مدل از قویترین نرم افزار ریکاوری 2019 به راحتی می‌توانید فایل‌هایی که عمدا یا به صورت تصادفی پاک شده‌اند را بازیابی کنید و اگر کامپیوتر شما در اثر یک ویروس یا حمله اینترنتی مورد هدف قرار گرفته است، می‌توانید فایل های ویروسی شده را نجات دهید. این نرم افزار مجهز به ویژگی اسکن عمیق بوده و می‌تواند فایل‌های خاص شما را که از دست رفته بازیافت کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار جالب این برنامه آن است که می‌تواند فایل‌های آسیب دیده و یا حذف شده را در درایوهای با فرمت HFS ،HFS+ ،FAT ،NTFS و ExFAT پیدا کرده و دوباره بازسازی کند. اگر بخواهید چندین فایل را در همان زمان بازیابی کنید و متوجه شوید که فرایند بیش از حد طول می‌کشد، می‌توانید بازیابی را متوقف کنید و بعدا آن را ادامه دهید. یک نسخه رایگان از این برنامه وجود دارد که به راحتی می‌توانید آن را از لینک بالا دانلود کنید و به بازیابی یک گیگابایت از اطلاعات خود بپردازید.

7. EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و ...

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …

این برنامه یکی از نرم افزارهای خوب سازمان یافته و قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده است. این برنامه با ریکاوری سریع فیلم ، به شما کمک می‌کند تا فایل‌های از دست رفته، حذف شده و یا آسیب دیده را به سرعت و به آسانی بازیابی کنید. EaseUS به عنوان ابزار بازیابی اطلاعات و برای بازیابی هارد دیسک، بازیابی فایل‌های فرمت شده، بازیابی پارتیشن‌ها به خوبی به کمک شما می‌آید. این برنامه یک فرآیند بازیابی اطلاعات سه مرحله‌ای را اجرا می‌کند و همچنین شما می‌توانید برای صرفه جویی در زمان، فایل‌های با فرمت خاص را مشخص کرده و فقط آن‌ها را بازیابی کنید. قابلیت پیش نمایش فایل‌های عکس و فیلم نیز در این برنامه وجود دارد و می‌توانید خروجی را بر اساس زمان و یا نوع فایل طبقه‌بندی کنید.

این قویترین نرم افزار ریکاوری 2018 برای مک و سیستم عامل ویندوز عرضه شده و با ویندوز XP و ویستا، به علاوه ویندوز 7، 8 و 10 سازگار است. یک نسخه رایگان از آن برای دانلود موجود است که می‌توانید به بازیابی 2 گیگابایت از فایل‌های خود بپردازید. نسخه غیر رایگان این برنامه ریکاوری 45 پوند (63 دلار) قیمت دارد.

8. CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و و فیلم

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری عکس و …

CleverFiles یک ابزار جامع بازیابی اطلاعات برای ویندوز و مک عرضه کرده است. برنامه Disk Drill به عنوان بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر ، برای بازیابی طیف گسترده‌ای از فایل‌ها قابل استفاده بوده و کار کردن با آن هم سریع و آسان است. Disk Drill قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و انواع اسناد، فایل‌های موسیقی و فیلم‌ها است و می‌تواند به عنوان ابزار آسان و مناسبی مورد استفاده قرار گیرد.

این نرم افزار می تواند بیش از 200 نوع فایل را با استفاده از چندین روش، بازیابی و بازسازی کند. فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا یک حافظه ذخیره سازی را به آن متصل کرده و بتوانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید. این برنامه از دستگاه‌های iOS و اندروید هم پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید فایل‌های موجود در گوشی و تبلت را هم بازیابی کنید.

در واقع، Disk Drill اطلاعات را از طیف وسیعی از دستگاه‌ها از جمله دیسک‌های سخت، دوربین‌ها، آیپدها، آیپادها، تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی، فلش درایوهای USB و کارت‌های حافظه بازیابی می‌کند. نسخه حرفه‌ای این برنامه 89 دلار است که می توانید آن را روی سه دستگاه نصب کنید. البته امکان دانلود نسخه رایگان این برنامه هم وجود دارد که می‌توانید تا 500 مگابایت از اطلاعات عکس و فیلم و … خود را بازیابی کنید. بهترین برنامه ریکاوری عکس را می‌توانید به صورت رایگان از لینک بالا دانلود کنید.

9. Active File Recovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی

Active File Recovery ؛ دانلود قویترین برنامه ریکاوری صدا و موسیقی و ...

Active File Recovery ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی و …

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات Active File REcovery است. این برنامه راهکاری بسیار ساده و قویترین نرم افزار ریکاوری صدا و سایر فرمت‌ها است. و قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. این برنامه Active File Recovery به عنوان بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر ، برای بازیابی بسیار دقیق اطلاعات در سیستم عامل ویندوز مناسب بوده و قیمت آن 30 دلار (21 پوند) است. با نسخه رایگان هم می‌توان فایل‌هایی تا اندازه 64 کیلوبایت را که بسیار ناچیز است، بازیابی کرد.

اگر شما به طور تصادفی فایل‌های مهم خودتان را به سطل زباله سیستم فرستاده باشید و بعدا آن را هم پاک کرده باشید، با کمک این قویترین برنامه ریکاوری می‌توانید فایل‌ها را بازیابی کنید. این برنامه بسیار سریع کار می‌کند. و می‌تواند فایل‌های آسیب دیده از طریق حملات سایبری، نرم افزارهای مخرب و یا فایل‌های آسیب دیده در اثر خرابی سیستم را بازیابی و تعمیر کند.

شما می‌توانید اطلاعات حذف شده از فلش USB یا یک پارتیشن آسیب دیده یا حذف شده را بازیابی کنید. همچنین امکان بازیابی فایل‌ها از کارت‌های حافظه و دوربین‌های دیجیتال هم وجود دارد. این نرم افزار با ویندوز XP، ویستا، ویندوز 7، 8 و 10 و همین‌طور ویندوز سرور 2003، 2008، 2012، 2016 کار می‌کند.

جمع بندی

پاک شده اطلاعات به هر دلیلی چه اشتباهی چیزی را پاک کرده باشیم. چه در اثر نقص نرم افزار یا سخت افزار پاک شده باشند، تجریه تلخ و پر استرسی است. در این جا ما سعی کردیم بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات را برای کامپیوتر جمع آوری کنیم. لینک دانلود هر کدام را هم گذاشتیم تا به راحتی آن را دانلود کنید. این مطلب را توی بوک مارک هایتان ذخیره کنید تا موقع نیاز در دسترس باشد. حال انتخاب قوی ترین و بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد، فیلم، عکس و سایر اطلاعات بر عهده شما است. بیشتر بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که معرفی شدند توانایی این را دارند که اطلاعات را از موارد مختلف مثل فلش، مموری کارت، گوشی و هارد فرمت شده ریکاوری کنند. امیدواریم هیچ گاه به استفاده از این برنامه های ریکاوری نیاز نداشته باشید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران15 دیدگاه
مصطفی
.
05 خرداد 1398، 14:11
پاسخ
1
0
من ریکاوری on track دانلود کردم جواب هم گرفتم یعنی واقعا دمت گرم از صبح کلی سایت زیر رو کردم ولی جواب نگرفتم ولی سایت شما عالی هستش واقعا دستتون درد نکنه
رضا پورعلی
.
15 تیر 1398، 16:29
پاسخ
1
0
ممنون از مطلب خوبتون. من با نرم افزار Active File Recovery هاردم رو ریکاوری کردم ولی متاسفانه فیلم و صداها بر نگشتند. دلیلش چیه؟
Omid
.
15 تیر 1398، 16:45
پاسخ
1
4
Recuva یه برنامه فوق العاده مذخرف
خلیل
.
15 تیر 1398، 21:52
پاسخ
1
1
من از نرم افزار Active File Recovery استفاده کردم،خیلی برنامه خوب و قوی ای هست واسه ریکاوری موسیقی.فقط یکم بازیابی اطلاعاتش زیادی طول میکشه
علی
.
15 تیر 1398، 23:00
پاسخ
0
1
از برنامه Wondershare استفاده کردم بک آپ گیری خوبی از سیستم عاملهای ios و اندروید انجام میده
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads