چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بلاک شدن در واتساپ خیلی تلخ است! اگر دوست‌تان شما را در واتساپ بلاک کرده است، احتمالا به دنبال راه‌هایی برای دور زدن بلاک در واتس اپ هستید. در این مطلب به علائم بلاک شدن در واتس اپ اشاره کرده و نحوه دور زدن آن را توضیح می‌دهیم.

ضد بلاک واتس اپ موردی است که افراد بلاک شده به دنبال آن هستند. وقتی بلاک می‌شوید، نمی‌توانید هرگونه پیامی را به شخص بلاک کننده ارسال کرده و از وضعیت و زمان‌های آنلاین شدن او باخبر شوید. اما راه‌هایی برای دور زدن بلاک در واتس اپ وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید دوباره با شخص بلاک کننده ارتباط برقرار کرده و از او بخواهید شما را از بلاک درآورد. در ادامه این مطلب به نحوه بلاک یا آنبلاک کردن و علائم بلاک شدن در واتس اپ پرداخته و روش‌های ضد بلاک واتس اپ را با هم مرور می‌کنیم.

در ادامه می‌خوانید: 

علائم بلاک شدن در واتساپ

قبل از اینکه به دنبال واتساپ ضد بلاک یا دور زدن بلاک باشید، بهتر است ابتدا از اینکه بلاک شده‌اید، مطمئن شوید. در زیر می‌توانید علائم بلاک شدن در واتساپ را ببینید.

 • دیگر نمی‌توانید آخرین زمان آنلاین بودن مخاطب بلاک کننده یا وضعیت کنونی آنلاین بودن را ببینید.
 • نمی‌توانید عکس پروفایل کاربر را مشاهده می‌کنید.
 • نمی‌توانید استاتوس او را ببینید.
 • هر پیامی که به مخاطب ارسال می‌کنید، همیشه یک علامت تیک (ارسال پیام) را نشان می‌دهد و هیچ وقت تیک دوم (رسیدن پیام) را نشان نمی‌دهد.
 • وقتی از طریق واتساپ با او تماس می‌گیرید، نمی‌توانید ارتباط برقرار کنید.

Blocked-on-WhatsApp-Unblock-Yourself / ضد بلاک واتس اپ

حال که مطمئن شدید دوستتان شما را بلاک کرده است، بیایید ببینیم روش های دور زدن بلاک در واتس اپ کدامند و آیا چیزی به نام واتساپ ضد بلاک وجود دارد؟ آیا نرم افزار بلاک شکن واتساپ می تواند مشکل را حل کند؟

دانلود برنامه ضد بلاک شدن واتساپ

قبل از هر چیزی باید گفت که فعلا اپلیکیشنی که بتواند شما را از بلاک واتساپ خارج کند به وجود نیامده است و در واقع در هیچ پلتفرمی امکان دانلود برنامه بلاک شکن واتساپ وجود ندارد. بسیاری از وبسایت ها با اهداف سودجویانه اقدام به فروش برنامه های ضد بلاک واتس اپ می کنند. این دست نرم افزارها اغلب با اهداف کسب پول و یا دزدیدن اطلاعات شخصی شما از گوشی هوشمندتان در اختیار شما قرار داده می شود. بنابراین توصیه می کنیم که به عناوینی چون دانلود برنامه ضد بلاک شدن واتساپ یا انواع نرم افزارهای بلاک شکن واتس اپ توجهی نکنید. ما در ادامه روش های مطمئن و امنی برای رفع بلاک شدن در واتس اپ در اختیار شما قرار می دهیم. همراه ما باشید.

چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ ترفندهای فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

اما در این بخش روش‌های مختلفی در پاسخ به این سوال که چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم  معرفی می‌شوند که برخی از آن‌ها ممکن است بسته به نسخه واتساپ شما کار نکند.

1. دور زدن بلاک واتساپ با حذف اکانت

اگر برای شما نیز این سوال ایجاد شده است که چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ باید گفت که در ورژن های قدیمی واتساپ حذف اکانت و نصب دوباره آن یکی از روش های آسان رفع بلاک شدن در واتس اپ بود که البته به نظر می‌رسد در نسخه‌های جدید، این روش ضد بلاک واتساپ کار نمی‌کند. همچنین در این روش تمام اطلاعات شما پاک می‌شود؛ به همین دلیل استفاده از آن به هیج وجه پیشنهاد نمی‌شود.

برای حذف اکانت به مسیر Settings > Account > Delete my account بروید و پس از وارد کردن شماره، روی Delete My Account بزنید. پس از این کار دوباره واتساپ را نصب کنید. همانطور که گفتیم این روش به احتمال زیاد کار نکند و هنوز هم از طرف مخاطب مورد نظر بلاک شده باشید، به همین دلیل استفاده از آن پیشنهاد نمی‌شود.

 

3.رفع بلاک واتساپ با شماره ای دیگر در گوشی های اندروید

روش دوم در پاسخ به سوال چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم این است که اگر گوشی شما دارای دو سیم کارت است، می‌توانید با استفاده از روشی که در ادامه بیان می‌کنیم، به صورت همزمان از دو شماره در یک گوشی برای واتساپ استفاده کنید. اگر یک سیم کارت دیگر ندارید هم احتمالا بتوانید با استفاده از واتساپ بدون شماره، این کار را انجام دهید. برای انجام این کار به برنامه‌ای با نام Parallel Space نیاز داریم. برنامه را از این لینک دانلود کرده و نصب کنید. پس از اجرای آن، روی دکمه + ضربه زده و با انتخاب واتساپ، Add to Parallel Space را انتخاب کنید.

Parallel-Space-WhatsApp-Installation / ضد بلاک واتس اپ

بعد از این کار می‌توانید واتساپ را از محیط نرم افزار اجرا کرده و با شماره موبایل جدید خود ثبت نام کنید. گرچه نمی  بعد از این کار نوعی ضد بلاک واتس اپ را در اختیار دارید و می‌توانید با شخص مورد نظر خود صحبت کنید.

3. دور زدن بلاک در واتس اپ با شماره ای دیگر در گوشی های آیفون

اگر از یکی از گوشی های آیفون استفاده می کنید، یکی دیگر از پاسخ ها به این سوال که چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم استفاده از شماره دیگر در گوشی های آیفون است. با این روش دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ نیز همچنان امکان پذیر است. در گوشی های آیفون نیز با نصب برنامه Dual space می توانید همزمان دو اکانت واتساپ فعال داشته باشید.  بدین منظور لازم است مراحل زیر را طی نمایید:

برنامه Dual space / دانلود برنامه ضد بلاک شدن واتساپ

مرحله 1- دانلود برنامه Dual space از اپ استور و نصب آن بر روی گوشی

مرحله 2- در این مرحله باید در برنامه ثبت نام کنید و واتساپ را در دسته برنامه های دوتایی قرار دهید.
مرحله 3- در این مرحله لازم است یک شماره جدید در قسمت واتساپ اضافه کنید.
مرحله 4- و در آخر شما می توانید بدون محدودیت شروع به چت در واتساپ با شخصی که شما را بلاک کرده کنید.

گرچه این روش را نیز نمی توان به عنوان روش ضد بلاک واتساپ معرفی کرده اما این ویژگی آیفون می تواند به شما برای پیام دادن به شخصی که بلاک کرده در واتساپ به خوبی کمک کند.

4. دور زدن بلاک در واتس اپ از طریق گروه

گروه‌ها یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های هر شبکه اجتماعی است اما یک کاربرد مخفی هم دارند. گروه های واتساپی روشی آسان برای پیام دادن به شخصی که بلاک کرده در واتساپ است.

در واتساپ می‌توانید از طریق گروه با کسی که شما را بلاک کرده صحبت کنید که یکی از روش‌هایی است که قطعا عمل می‌کند، اما باید برای اجرای آن از یک دوست کمک بگیرید تا هم شما و شخصی که شما را بلاک کرده است را وارد یک گروه مشترک کند. پس از این کار از او بخواهید تا گروه را ترک کند تا به راحتی بتوانید با مخاطب مورد نظر خود چت کنید. البته توجه داشته باشید که با این روش دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ نیز همچنان امکان پذیر نیست. علاوه بر آن مشاهده استاتوس و آخرین زمان آنلاین شدن او نیز ممکن نخواهد بود، اما نکته مهم این است که می‌توانید با او چت کنید. در ادامه می توانید «ویدیو آموزش ساخت گروه در واتساپ» را تماشا کنید:

چگونه شخصی را در واتساپ بلاک یا آنبلاک کنیم؟

قبل از اینکه به موضوع بلاک شدن در واتساپ برسیم باید روش‌های بلاک یا آنبلاک کردن را بدانید. بلاک کردن افراد در واتساپ کار چندان پیچیده‌ای نیست. اگر شخصی مزاحم شما شده و می‌خواهید او را بلاک (Block) کنید،مسیر زیر را طی کنید:

مراحل بلاک کردن در واتساپ:

 • مرحله 1: Settings > Account > Privacy > Blocked contacts

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک شدن در واتساپ

 • مرحله 2: در این بخش از بلاک کردن باید روی علامت آدمک زده و مخاطبی که می‌خواهید او را بلاک کنید را اضافه کنید. یک راه دیگر هم آن است که در صفحه چت با آن مخاطب، روی سه نقطه و More زده و سپس گزینه Block را زده و دوباره BLOCK را (با حروف بزرگ) بزنید.

block-contact-whatsapp / بلاک کردن در واتساپ

block-contact-whatsapp / بلاک کردن در واتساپ

برای آنبلاک کردن (unblock) مخاطب هم کافی است دوباره به مسیر Settings > Account > Privacy > Blocked contacts رفته و روی کاربری که می‌خواهید آنبلاک کنید زده و نگه دارید و گزینه Unblock را انتخاب کنید.

آنبلاک کردن واتساپ

امیدواریم این روش های ضد بلاک واتس اپ بتوانند به شما در دور زدن این اپلیکیشن کمک کنند. اگر روش دیگری برای دور زدن بلاک واتس اپ بلد هستید لطفا آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

چگونه خود را از بلاک واتس اپ در بیاوریم؟

به طور کلی 4 روش امن و مطمئن برای خارج شدن از بلاک واتساپ وجود دارد. این روش های تماما در متن مقاله بع تفضیل تشریح شده اتس. در بعضی از روش ها شما قادر به چت و دیدن پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در واتساپ نیز خواهید بود.

چگونه از بلاک لیست تماس واتساپ خارج شویم؟

خارج شدن از بلاک لیست تماس واتساپ نیز به شرطی انجام می شود که مخاطب شما را از لیست بلاک خود خارج کند. در روش هایی که در متن آورده شده شما می توانید با مخاطبی که شما را بلاک کرده است نیز تماس حاصل نمایید.

آیا دانلود واتساپ پلاس ضد بلاک امکان پذیر است؟

تا به الان هیچگونه امکانی برای دانلود واتساپ پلاس ضد بلاک وجود ندارد. این دست نرم افزارها می توانند امنیت اطلاعات شخصی شما را به مخاطره بیاندازند.

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران39 دیدگاه
نازنین
.
16 مرداد 1398، 16:25
پاسخ
0
8
با سلام من نه یکبار بلکه چندین بار این کار را انجام دادم متاسفانه از بلاک بیرون نیومدم لطفا راهنمایی کنید
aaa
.
25 مرداد 1398، 19:57
پاسخ
7
22
@مهتاب
بهتر دوست پسرتون رو عوض کنید
فی فی
.
05 اردیبهشت 1399، 02:43
پاسخ
0
7
@مهتاب
سلام مهتاب خانم شمامیتوانی دریک گوشی ۲واتساپ بادوشماره مختلف نصب کنیدانوقت باشماره جدیدخودباشخص موردنظرتان چت کنیداضافه کنم باگوشی دوسیم کارت تا۴تاواتساپ نصب میشود
FFy
.
05 اردیبهشت 1399، 02:51
پاسخ
3
3
@نازنین
نازنینم شمااگرازگوشی دوسیم کارت استفاده میکنیدمیتوانیدهمزمان چهارتاواتساپ باشمارهای مختلف نصب کنید
آیلین
.
30 اردیبهشت 1399، 12:01
پاسخ
2
1
@م ح
واقعا
ممد
.
06 خرداد 1399، 13:02
پاسخ
1
6
@مهتاب
حذف اکانت یک روش بسیار بیخود و الکی است شما می توانید با یک شماره دیگر در واتساپ ثبت نام کنید این و با آن شماره به فرد پیام دهید اگر با یک شماره دیگر بخواهید وضعیت های شخصی را ببینید ممکن نیست زیرا او باید شماره شما را داشته باشد.
نمایش 5 پاسخ دیگر
مهتاب
.
17 مرداد 1398، 00:47
پاسخ
2
5
من اکانتمو چند بار حذف کردم ولی همچنان بلاکم اخه چراااااااااااا؟روشی نمیشناسین که صددرصد جواب بده؟اگه به صورت همزمان از دو شماره تووی یک گوشی برای واتساپ استفاده کنم درست میشه؟
aaa
.
25 مرداد 1398، 19:57
پاسخ
7
22
@مهتاب
بهتر دوست پسرتون رو عوض کنید
فی فی
.
05 اردیبهشت 1399، 02:43
پاسخ
0
7
@مهتاب
سلام مهتاب خانم شمامیتوانی دریک گوشی ۲واتساپ بادوشماره مختلف نصب کنیدانوقت باشماره جدیدخودباشخص موردنظرتان چت کنیداضافه کنم باگوشی دوسیم کارت تا۴تاواتساپ نصب میشود
FFy
.
05 اردیبهشت 1399، 02:51
پاسخ
3
3
@نازنین
نازنینم شمااگرازگوشی دوسیم کارت استفاده میکنیدمیتوانیدهمزمان چهارتاواتساپ باشمارهای مختلف نصب کنید
آیلین
.
30 اردیبهشت 1399، 12:01
پاسخ
2
1
@م ح
واقعا
ممد
.
06 خرداد 1399، 13:02
پاسخ
1
6
@مهتاب
حذف اکانت یک روش بسیار بیخود و الکی است شما می توانید با یک شماره دیگر در واتساپ ثبت نام کنید این و با آن شماره به فرد پیام دهید اگر با یک شماره دیگر بخواهید وضعیت های شخصی را ببینید ممکن نیست زیرا او باید شماره شما را داشته باشد.
نمایش 5 پاسخ دیگر
Yahya
.
07 مهر 1398، 21:11
پاسخ
0
10
سلام .بهترین روش رو دوستمون گفت تعویض ادمای که خودشونو میگیرن .کسی که بلاک کرد سرش جایی دیگه گرمه عوضش کنید
ن
.
29 مهر 1398، 06:44
پاسخ
0
4
چرا بعد از دلیت اکانت در واتساپ از بلاک خارج نشدم
aaa
.
25 مرداد 1398، 19:57
پاسخ
7
22
@مهتاب
بهتر دوست پسرتون رو عوض کنید
فی فی
.
05 اردیبهشت 1399، 02:43
پاسخ
0
7
@مهتاب
سلام مهتاب خانم شمامیتوانی دریک گوشی ۲واتساپ بادوشماره مختلف نصب کنیدانوقت باشماره جدیدخودباشخص موردنظرتان چت کنیداضافه کنم باگوشی دوسیم کارت تا۴تاواتساپ نصب میشود
FFy
.
05 اردیبهشت 1399، 02:51
پاسخ
3
3
@نازنین
نازنینم شمااگرازگوشی دوسیم کارت استفاده میکنیدمیتوانیدهمزمان چهارتاواتساپ باشمارهای مختلف نصب کنید
آیلین
.
30 اردیبهشت 1399، 12:01
پاسخ
2
1
@م ح
واقعا
ممد
.
06 خرداد 1399، 13:02
پاسخ
1
6
@مهتاب
حذف اکانت یک روش بسیار بیخود و الکی است شما می توانید با یک شماره دیگر در واتساپ ثبت نام کنید این و با آن شماره به فرد پیام دهید اگر با یک شماره دیگر بخواهید وضعیت های شخصی را ببینید ممکن نیست زیرا او باید شماره شما را داشته باشد.
نمایش 5 پاسخ دیگر
م ح
.
18 آذر 1398، 02:10
پاسخ
2
10
بعضيا كه مقصرن بازم بلاك ميكنن. اين ديگه نوبره والا
aaa
.
25 مرداد 1398، 19:57
پاسخ
7
22
@مهتاب
بهتر دوست پسرتون رو عوض کنید
فی فی
.
05 اردیبهشت 1399، 02:43
پاسخ
0
7
@مهتاب
سلام مهتاب خانم شمامیتوانی دریک گوشی ۲واتساپ بادوشماره مختلف نصب کنیدانوقت باشماره جدیدخودباشخص موردنظرتان چت کنیداضافه کنم باگوشی دوسیم کارت تا۴تاواتساپ نصب میشود
FFy
.
05 اردیبهشت 1399، 02:51
پاسخ
3
3
@نازنین
نازنینم شمااگرازگوشی دوسیم کارت استفاده میکنیدمیتوانیدهمزمان چهارتاواتساپ باشمارهای مختلف نصب کنید
آیلین
.
30 اردیبهشت 1399، 12:01
پاسخ
2
1
@م ح
واقعا
ممد
.
06 خرداد 1399، 13:02
پاسخ
1
6
@مهتاب
حذف اکانت یک روش بسیار بیخود و الکی است شما می توانید با یک شماره دیگر در واتساپ ثبت نام کنید این و با آن شماره به فرد پیام دهید اگر با یک شماره دیگر بخواهید وضعیت های شخصی را ببینید ممکن نیست زیرا او باید شماره شما را داشته باشد.
نمایش 5 پاسخ دیگر
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400