13 تم خلاقانه اینستاگرام + چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام

13 تم خلاقانه اینستاگرام + چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر قصد افزایش فالوور اینستاگرام خود را دارید، در این مطلب قصد داریم ابتدا چند تم اینستاگرام خلاقانه برای چینش تصاویر و قالب پیج اینستا را به شما معرفی کرده و سپس سایر راه‌های چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام ، زیباترین پیج های اینستاگرام و ایده برای انتشار پست های اینستاگرام را بیان کنیم.

امروزه اغلب، اولین برخورد مخاطب با یک برند از طریق اینستاگرام صورت می‌گیرد و آمار نشان داده است که حداقل 30 درصد از کاربران اینستاگرام کالایی را که برای اولین بار در این شبکه اجتماعی دیده‌اند می‌خرند. پس آیا بهتر نیست اکانت اینستاگرام‌تان تمیز و جذاب به نظر برسد؟ زمان گذاشتن برای زیباسازی پیج اینستاگرام ، بهترین راهکار برای ترغیب مخاطب برای تعقیب حساب شخصی یا کسب و کار شما و افزایش فالوور اینستاگرام است.

فراموش نکنید که فقط یک‌ بار فرصت دارید تا مشتری را در نگاه اول جذب کنید. همانند اهمیت طراحی زیبای سایت، وجود محیطی جذاب هم در اینستاگرام حیاتی است. در این مطلب ابتدا 13 تم اینستاگرام خلاقانه و قالب پیج اینستا معرفی شده و سپس به معرفی سایر روش‌های چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام ، زیباترین پیج های اینستاگرام ، ایده برای انتشار پست های اینستاگرام می‌پردازیم.

در ادامه می‌خوانید:

13 تم اینستاگرام خلاقانه برای جذب مخاطب بیشتر

در این بخش از مقاله ابتدا 12 تم پست اینستاگرام جذاب و خلاقانه را که می‌توانید در فید این شبکه اجتماعی استفاده کنید، جمع‌آوری کرده‌ایم تا الهام‌بخش شما باشند.

1. سیاه‌ و سفید

اگر در تلاش هستید تا حسی از کمال را منتقل کنید، قالب پیج اینستا سیاه‌ و سفید انتخاب خوبی است. کمبود رنگ نظر مخاطب را به ایده اصلی عکس‌ها جلب می‌کند و عنصری ماورای زمان را به محتوای شما می‌بخشد.

تم اینستاگرام

 

2. رنگ‌های روشن

اگر هدف شرکت شما القای حس بازیگوشی و سرگرمی است، احتمالاً هیچ راهی بهتر از ساخت محیطی با  تم اینستا دارای رنگ‌های روشن نیست. قالب پیج اینستا با رنگ‌های روشن نظر مخاطب را جلب کرده و حس سرزندگی می‌دهند که برای جذب مخاطب جوان کارایی دارد.

قالب پیج اینستا

 

3. مینیمالیست

برای محیطی هنری‌تر، رویکردی مینیمالیستی را در چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام در نظر بگیرید. عکس‌ها علی‌رغم سادگی، نظر مخاطب را جلب کرده و حس آرامش و ثبات را منتقل می‌کنند. همچنین، تم پیج اینستا با محیطی مینیمالیستی کمتر حواس مخاطب را پرت کرده و باعث می‌شود تمرکز بر روی برند و محتوا باشد.

چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام

 

4. تک‌رنگ

یکی از ساده‌ترین راه ها برای انتخاب تم اینستاگرام و قالب پیج اینستا ، انتخاب یک رنگ است. به این صورت مسیر خلاقیت خود را مشخص می‌کنید و همچنین پس از اعمال تم، محیط اینستاگرامتان تمیز و منسجم به نظر می‌رسد.

اگر رنگی آرام‌بخش را انتخاب کنید، بسیار مورد پسند مخاطب قرار خواهد گرفت. مانند صورتی کمرنگ استفاده‌شده در @wildehousepaper

زیباترین پیج های اینستاگرام

 

5. پالت رنگ

مانند تم تک‌رنگ، انتخاب یک پالت رنگ هم ایده‌ خوبی است. مانند کاری که یکی از زیباترین پیج های اینستاگرام @creativekipi با صفحه‌ اینستاگرام خود کرده است.

ایده برای انتشار پست های اینستاگرام

 

6. تک تم

مانند یکی از زیباترین پیج های اینستاگرام @mustdoflorida، در چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام می‌توانید بر روی یک ایده تمرکز کنید، این ایده می‌تواند یک مکان باشد. اگر در تلاش هستید تا خلاقیت خود را در معرض دید قرار دهید، می‌توانید در هر پست از یک تم استفاده کنید.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

7. پازل

ساخت یک پازل در چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام با استفاده از عکس‌ها کار آسانی نیست، اما در صورت موفقیت در این کار به عنوان یک ایده برای انتشار پست های اینستاگرام ، نتیجه‌ای جالب‌ توجه در جذب مخاطب به همراه دارد. برای مثال، تعدادی از عکس‌های صفحه در کنار هم یک تصویر را بسازند.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

8. خطوط افقی

اگر برند شما در ردیف کردن عکس‌ها بهتر به چشم می‌آید، به عنوان یک ایده برای انتشار پست های اینستاگرام ، می‌توانید عکس‌های خود را در خطوط افقی یا عمودی گروه‌بندی کنید. حتی می‌توانید به عنوان یک قالب پیج اینستا ، یک ردیف در میان، از نقل‌قول‌های معروف استفاده کنید.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

9. شطرنجی

اگر طرفدار خطوط افقی و عمودی نیستید، می‌توانید از تم پیج اینستاگرام شطرنجی استفاده کنید. این تم هم مانند تم افقی به شما در گروه‌بندی محتوا کمک می‌کند. به علاوه، این تم برای پیج اینستا حس بازیگوشی و خلاقیت را هم به مخاطب منتقل می‌کند.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

10. حاشیه‌های سیاه یا سفید

هر چند که در حالت عادی وجود حاشیه در دیزاین پیج اینستاگرام ، در تمام عکس‌ها تمی عامه‌پسند نیست، اما در صفحه‌ اینستاگرام ظاهری منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند. برای مثال @beautifulandyummy به عنوان یکی از زیباترین پیج های اینستاگرام ، از حاشیه‌ سیاه برای تمام عکس‌ها استفاده می‌کند و در نهایت این صفحه‌ اینستاگرام به نظر تمیز و شیک می‌آید. این تم در کسب کارهای مربوط به مد و فشن کارایی بالایی دارد.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

11. فیلتر مشابه

اگر به دنبال ایجاد حس یکنواختی هستید، می‌توانید برای ویرایش همه عکس‌هایتان از یک فیلتر مشابه به عنوان یک تم برای پست های اینستا استفاده کنید. در نگاه کلی این کار به صفحه‌ اینستاگرام شما حس یکنواختی می‌بخشد. @Nadia_Rachel92، با این کار توانسته عکس‌هایی با مضمون‌های مختلف را یکنواخت جلوه دهد.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

12. فلت لی

اگر هدف اصلی شما در معرض دید قرار دادن محصولاتتان است، یکی از بهترین راه‌ها استفاده از تم فلت لی (Flatlay) است. فلت لی راهی مؤثر برای بیان داستان از طریق چینش خاص اشیا در عکس و زیبا سازی پیج اینستاگرام است. به این صورت جلب نظر مخاطبان ساده‌تر می‌شود. همان‌طور که در @thedailyedited دیده می‌شود، یک تم فلت لی به نظر با طراوت و مدرن می‌رسد.

12 تم زیبای اینستاگرام برای جذب مخاطب

 

13- رنگین کمانی

فیدهای دارای تم اینستاگرام رنگین کمانی به ندرت یافت می‌شوند. اگر بتوانید این نوع پروفایل برای خود ایجاد کنید، قطعا یکی از پروفایل‌های برجسته اینستاگرام را خواهید داشت. تم رنگین کمانی زمانی است که رنگ تصاویر شما با حرکت در فید درست مانند یک رنگین کمان تغییر می‌کند.

instagram theme / تم رنگین کمانی اینستاگرام

 


آموزش اضافه کردن تم برای اینستاگرام


اگر قصد تغییر تم های اینستاگرام را دارید، می‌توانید از اپلیکیشن فرعی آن با نام «جی بی اینستاگرام» استفاده کنید. ابتدا این اپلیکیشن را دانلود و نصب کرده و سپس آن را اجرا کنید و به بخش تنظیمات (Settings) بروید و گزینه Download Themes را که زیر گزینه Themes قرار دارد انتخاب کنید. حال می‌توانید از میان تم‌های موجود یکی را انتخاب کرده و روی Apply ضربه زده و برای اعمال تم، گزینه OK را انتخاب کنید.

راه دیگر برای دانلود تم پست اینستاگرام و تغییر تم این است که پس از نصب جی بی اینستا، تم مورد نظر خود را از این وبسایت دانلود کنید. حال برنامه جی بی اینستا را باز کرده و به بخش تنظیمات (Settings) بروید و گرینه More را زیر Themes انتخاب کنید. در صفحه جدید روی Load بزنید و تم اینستاگرام دانلود شده را انتخاب کنید. در نهایت برای نصب تم روی OK ضربه بزنید. در ویدیوی زیر می‌توانید با نحوه نصب جی بی اینستا و اعمال تم روی آن آشنا شوید.

روش های جذب مخاطب بیشتر و افزایش فالوور اینستاگرام


داشتن تم اینستاگرام زیبا تنها یکی از راه‌های جذب مخاطب و افزایش فالوور اینستاگرام است. اگر قصد دارید با راه‌های بیشتری برای افزایش فالوور اینستاگرام آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

1. به هایلایت ها توجه کنید

زیباترین پیج های اینستاگرام

اگر به دنبال ایده برای هایلایت اینستاگرام هستید، یکی از راه‌های جلب توجه مخاطب به صفحه شما، دسته‌بندی کردن هایلایت ها است. برای مثال می‌توانید هایلایت ها را با توجه به علایق خود مانند کتاب، موسیقی، فیلم و غیره یا تفریحات خود مثل سفر و گردش‌های مختلف دسته‌بندی موضوعی کنید و به این ترتیب، به آن‌ها نظم بدهید. این کار باعث می‌شود که مخاطب راحت‌تر بتواند به موضوعات مختلف دسترسی داشته باشد.

به این ترتیب، تقسیم بندی هایلایت ها به نوع صفحه شما بستگی دارد. اگر صفحه کاری دارید، می‌توانید نظرات مشتریان خود را در مورد محصولات و خدماتتان هایلایت کنید. همچنین می‌توانید از تصاویر طراحی شده مخصوص موضوع هایلایت، برای تصویر شاخص آن استفاده کنید.

 

2. هشتگ مخصوص خود را تبلیغ کنید

افزایش فالوور اینستاگرام / instagram follower

اینکه هشتگ مخصوصی را برای خود دارید خوب است، اما سعی کنید تا جایی که می‌توانید این هشتگ را تبلیغ کنید. اگر یک کسب و کار دارید، حتما هشتگ خود را روی رسیدها، تبلیغات و مغازه خود استفاده کنید. حتما هشتگ خود را در وبسایت و سایر شبکه‌های اجتماعی هم قرار دهید تا مردم به راحتی بتوانند آن را پیدا کنند. اگر قصد کسب درآمد بیشتر از اینستاگرام را دارید می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

 

3. از هشتگ های خلاقانه استفاده کنید

افزایش فالوور اینستاگرام / instagram follower

باید در پست‌های اینستاگرام خود به هشتگ‌های جذاب و خلاق فکر کرده و به هشتگ‌های تک کلمه‌ای بسنده نکنید. از هشتگ‌های خنده‌دار، کنایه‌آمیز و حتی بد برای بیان داستان خود استفاده کنید. سعی کنید به هیچ وجه از هشتگ‌های خسته کننده استفاده نکنید. برای آشنایی بیشتر با هشتگ‌های اینستاگرامی می‌توانید به این مطلب پلازامگ مراجعه کنید.

 

4. در موضوعات بسیار محبوب شرکت کنید

افزایش فالوور اینستاگرام / instagram follower

برای هر پست خود ترکیبی از هشتگ‌های مرتبط مانند #woodworking برای یک شرکت چوب بری در کنار هشتگ‌های ترندینگ و بسیار محبوب استفاده کنید.

هشتگ‌های بسیار خاص مانند کلمات کلیدی درازی هستند که به شما کمک می‌کنند تا انسان‌هایی که به دنبال آن‌ها هستید را به پست خود هدایت کنید، اما هشتگ‌های بسیار محبوب در دنیا مانند #photooftheday یا حتی هشتگ ساده #fun باعث می‌شود توسط افراد بیشتری دیده شوید.

 

5. حداکثر استفاده را از لینک Bio

لینک Bio یکی از مهم‌ترین بخش‌های پروفایل اینستاگرام شما است. آیا واقعا می‌خواهید همیشه به وبسایت خود لینک بدهید؟ هر چند هفته یک بار سعی کنید این لینک را تغییر داده و کاربران را به جدیدترین یا محبوب‌ترین محتوای خود هدایت کنید.

 

6. توضیحات مناسب را  برای تصاویر خود اضافه کنید

افزایش فالوور اینستاگرام / instagram follower

یک تصویر باارزش‌تر از هزاران کلمه است، اما نباید کلمات را به صورت کامل کنار بگذارید. صفحه نشنال جئوگرافیک یکی از بهترین نمونه‌ها است که از داستان‌سرایی در کنار عکس‌های خود استفاده می‌کند که همین امر هم یکی از عوامل افزایش محبوبیت آن شده و هم اکنون 107 میلیون فالوور دارد. شاید انجام این کار در ابتدا عجیب به نظر برسد اما قطعا با انجام آن در بلندمدت شاهد فواید آن خواهید بود.

 

7. مدیریت تصاویر تگ شده‌ای که آن‌ها نمی‌خواهید

افزایش فالوور اینستاگرام / instagram follower

 

اگر می‌خواهید فقط شاهد بهترین تصاویر تولید شده توسط کاربران درباره شما یا برندتان در پروفایل خود باشید، می‌توانید با انتخاب گزینه «Edit Tags» و انتخاب تصاویری که می‌خواهید حذف کنید و سپس انتخاب «Hide from Profile» این کار را انجام دهید.

شما همچنین می‌توانید تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید تا تصاویر تگ شده بدون تایید شما به نمایش درنیایند. باید مسیر Options و Photos of You رفته و گزینه Add Manually را انتخاب کنید.

 

8. به اتفاقات محلی توجه کنید

ببینید چه اتفاقی در یک محل مشخص در حال رخ دادن است. با رفتن به صفحه جستجو و انتخاب تب Places و سپس تایپ نام محل مورد نظر، می‌توانید تمام تصاویر ژئوتگ شده برای آن محل را ببینید.

جمع بندی

به طور خلاصه این مقاله، 13 تم اینستاگرام و قالب پیج اینستا خلاقانه و جذاب را معرفی کرد. همچنین روش‌های چیدمان برای طراحی پیج اینستاگرام و ایده برای انتشار پست های اینستاگرام و جذب فالوور ارائه شد. اگر شما هم ایده جذابی سراغ دارید، در پایین صفحه در بخش دیدگاه‌های پلازامگ به سایر کاربران معرفی کنید.

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
عمو جانی و اسب چموش
.
03 اردیبهشت 1398، 15:45
پاسخ
0
0
عالیه این تم ها. من دنبال یه تم برای پیجم بودم. از تم هفتم خیلی خوشم اومد. عالی.......
سارا فدوی
.
03 اردیبهشت 1398، 16:17
پاسخ
0
1
خیلی تم ها و ترفند های قشنگ و جالبی بود ولی همیشه در حد نگاه کردن ازشون خوشم میومده و هیچوقت واسه پروفایل اینستاگرامم از اینجور تم ها استفاده نکردم اولین بار اینجور تم ها رو توی پیج اینستا جنیفر لوپز دیده بودم
میعاد
.
03 اردیبهشت 1398، 23:06
پاسخ
0
0
از این برنامهGb insta استفاده کردم.علاوه بر تم امکانات جالبی دیگه ای هم داره که کاملا رایگانه دیگه الان اینستاگرام توو ایران فقط یه شبکه اجتماعی نیست واسه خیلی ها...
ریحانه
.
19 مرداد 1399، 12:40
پاسخ
0
0
خیلی عالی و کاربردی بود فقط یه سوال میشه هم از تم رنگ های روشن استفاده بشه هم از تم شطرنجی؟
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads