بهترین یخچال های ایرانی ؛ از امرسان تا الکترواستیل

بهترین یخچال های ایرانی ؛ از امرسان تا الکترواستیل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انتخاب یخچال مناسب، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تاثیر مستقیمی بر کیفیت غذای مصرفی خواهد داشت. در ادامه بهترین یخچال های ایرانی ، پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی و راهنمای خرید یخچال ساید ساخت ایران را به همراه قیمت بررسی خواهیم کرد.

بدون شک یخچال و فریزر یکی از ضروری‌ترین و اصلی‌ترین لوازم هر خانه محسوب می‌شود. بنابراین هنگام خرید و انتخاب یخچال، بسیار ضروری است موردی را انتخاب کنید که متناسب نیازها و البته بودجه شما باشند. در ادامه با شماری از بهترین یخچال های ایرانی ، کم مصرف ترین یخچال ایرانی و راهنمای خرید یخچال ساید ساخت ایران آشنا خواهیم شد.

در ادامه می‌خوانید:

بهترین یخچال های امرسان

شرکت امرسان قدمتی نزدیک به 4 دهه دارد و به تولید لوازم خانگی می‌پردازد. یخچال، از محصولات اصلی این شرکت است. این برند را می‌توان بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی دانست. در این بخش به معرفی بهترین یخچال های 2019 امرسان می‌پردازیم.

 

1. یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T

بهترین یخچال های ایرانی

یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T دارای طراحی کمبی یا همان فریزر پایین و یخچال بالا بوده و مصرف انرژی آن A است. این محصول طراحی قدیمی دارد، اما در عوض از گنجایش خوبی برای نگهداری مواد غذایی برخوردار است. این یخچال فاقد آبسردکن و سیستم ضد برفک بوده و گنجایش آن حدود 14 فوت است. یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T را می‌توان به عنوان یک یخچال فریزر ایرانی خوب ، محصولی اقتصادی و گزینه مناسبی برای آن دسته از خانواده‌هایی دانست که بودجه کمتری برای خرید یک یخچال فریزر دارند. محصولی که به عنوان بهترین یخچال فریزر سال 2019 شناخته می‌شود.

محصول مورد نظر، نقشی مهم در تبدیل امرسان به بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی داشته است. كيفيت بالای محصولات امرسان، آن را به بهترین مارک یخچال ایرانی تبدیل کرده است.

قیمت فعلی: 6,480,000 تومان

 

2. یخچال فریزر امرسان مدل TF16T329CLA

پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی

محصول بعدی امرسان به عنوان بهترین برند یخچال فریزر ایرانی ، یخچال فریزر ایرانی خوب TF16T329CLA است که به عنوان کم مصرف ترین یخچال ایرانی ، از نمودار مصرف انرژی ++A بهره می‌برد. طراحی این محصول نیز از نوع کمبی است و در رنگ‌های آبی، زرد، قرمز، صورتی و مشکی در بازار موجود است. این یخچال فریزر فاقد قفل کودک، اخطار باز ماندن درب، آبسردکن و سیستم ضد برفک است.

گفتنی است گنجایش قسمت یخچال حدود 223 لیتر و قسمت فریزر 70 لیتر است. از ویژگی‌های این یخچال پرفروش می‌توان به سیستم کاهش دهنده مصرف انرژی، کنترلر مکانیکی، طبقات شیشه‌ای نشکن، محفظه مخصوص لبنیات و جا بطری، کشوی میوه و سبزیجات تازه، پایه‌های قابل تنظیم و چرخ دار و ظاهر جذاب و شکیل آن اشاره کرد. این محصول را می‌توان نامزد لقب بهترین یخچال فریزر سال 2019 دانست كه یکی از نامزدهای مهم لقب پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی است.

قیمت فعلی: 11690,000 تومان

 

3. یخچال امرسان مدل TFH17T

کم مصرف ترین یخچال ایرانی

یخچال فریزر امرسان مدل TFH17T از نوع فریزر بالا و یخچال در قسمت پایین بوده و نموادر مصرف انرژی آن A است. این محصول در دو رنگ سفید و خاکستری در بازار موجود و طراحی آن نسبتا قدیمی است. دقت داشته باشید که پس از مدتی در محفظه فریزر برفک جمع می‌شود و می‌بایست به صورت دوره‌ای این محفظه را تمیز کرد.

گفتنی است گنجایش یخچال 225 لیتر و گنجایش فریزر حدود 80 لیتر است. این محصول فاقد آبسردکن است، اما از ویژگی‌هایی نظیر گنجایش 17 فوت، کنترلر مکانیکی، طبقات شیشه‌ای نشکن، جا لبنیاتی و بطری، کشوی میوه و سبزیجات تازه و پایه‌های قابل تنظیم و چرخ‌دار برخوردار است. بسیاری از کارشناسان، این مدل را بهترین یخچال فریزر ایرانی دانسته و آن را در بین بهترین یخچال های 2019 قرار می‌دهند.

قیمت فعلی: 7205000 تومان

 

بهترین یخچال های اسنوا

در راهنمای خرید یخچال ساید ساخت ایران ، اسنوا را می‌توان به عنوان یکی از شرکت‌های ایرانی تولید کننده لوازم خانگی معرفی کرد. این شرکت 15 سال است در این زمینه به فعالیت می‌پردازد. در این قسمت به معرفی بهترین یخچال های ایرانی 2019 اسنوا می‌پردازیم؛ شرکتی که بهترین یخچال های دوقلوی ایرانی را ساخته است و بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی بشمار می‌رود.

 

1. یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-3350SS

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی

این یخچال ایرانی خوب با حدود 35 فوت ظرفیت، از بهترین مارک یخچال ساید ایرانی در دسته یخچال‌های ساید بای ساید بزرگ قرار می‌گیرد. این یخچال مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال است که عملکرد بهینه‌ای داشته و نمودار مصرف انرژی آن A+ است. این محصول را می‌توان از بهترین مارک های یخچال دوقلو ایرانی و کم مصرف ترین یخچال ایرانی دانست.

این محصول به عنوان پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی ، مجهز به آب سردکن اتوماتیک، خرد کن یخ، فیلتر تصفیه آب و فیلتر تصفیه هوای نانو سیلور است و از سیستم ضد رطوبت و شبنم نیز بهره می‌برد. محصولاتی چون یخچال مورد بحث به عنوان بهترین یخچال فریزر ایرانی ، اسنوا را به بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی تبدیل کرده‌اند.

قیمت فعلی: 50310000 تومان

 

2. یخچال فریزر اسنوا مدل S4-0261

بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی

یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0261 از طراحی کمبی بهره برده و به عنوان بهترین یخچال فریزر ایرانی بدون برفک ، مجهز به سیستم سرمایش 100 درصد بدون برفک است. در این محصول یخچال در قسمت بالا و فریزر در پایین جایگذاری شده است. این یخچال مجهز به تکنولوژی نانو سیلور است که سطح مقاومت سطوح را نسبت به رشد باکتری افزایش می‌دهد. قابلیتی که منجر به تبدیل شدن آن بهترین یخچال فریزر سال 2020 شده است.

به عنوان کم مصرف ترین یخچال ایرانی ، نمودار مصرف انرژی این کالا A+ است و از سیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی، سیستم سرمایش جداگانه برای یخچال و فریزر و آبسردکن نیز بهره می‌برد. قیمت یخچال فریزر ایرانی خوب S4-0261 نسبت به سایر محصولات بازار و ویژگی‌های خود، قابل قبول است. این محصول از بهترین برند یخچال ایرانی به عنوان یکی از یخچال های برتر ایرانی شناخته می‌شود.

قیمت فعلی: 15,000,000 تومان

 

3. یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2350SS

بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2350SS، از سری هایپر یخچال‌های این شرکت است. این محصول به عنوان با کیفیت ترین یخچال فریزر ایرانی از بهترین مارک یخچال ساید ساخت ایران امکانات بسیاری دارد. از مهمترین ویژگی‌های این محصول گنجایش و ظرفیت نسبتا بالای آن است، به طوری که شما می‌توانید مواد غذایی خود را به راحتی در این یخچال 35 فوتی با عمق 92 سانتی‌متری جا دهید. این یخچال مجهز به کمپروسور قدرتمند با بازده بالا و مجهز به تکنولوژی Metal Cooling است که نمودار مصرف انرژی را روی A+ نگه می‌دارد؛ این ویژگی، آن را در سطح بهترین نوع یخچال فریزر ایرانی قرار می‌دهد.

این محصول مجهز به سامانه سرمایش هوشمند، محفظه Chiller Zone و فیلتر Deodorizer است. علاوه بر این قابلیت هایپر خانگی (بار خانگی) امکان دسترسی به مواد غذایی پرمصرف را برای کاربر آسان‌تر می‌کند. اين محصول از بهترین مارک یخچال ایرانی را می‌توان کم مصرف ترین یخچال ایرانی دانست.

قیمت فعلی: 39000000 تومان

4. یخچال ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261GW سری هارمونی

بهترین یخچال های ایرانی

یخچال اسنوا مدل S8-2261GW به عنوان ارزانترین یخچال ساید ایرانی دارای نمودار مصرف انرژی A+ و از نوع ساید بای ساید است. گنجایش این یخچال ساید 394 لیتر و فریزر آن 197 لیتر است. گنجایش کل آن هم 591 لیتر است. این یخچال اسنوا به عنوان ارزان ترین یخچال ساید ایرانی از قابلیت ضدبرفک هم برخوردار است.

یخچال اسنوا مدل S8-2261GW به عنوان کم مصرف ترین یخچال ایرانی دارای 4 طبقه، 4 در و 2 کشو است. جهت باز شدن به سمت راست بوده و دارای کشور با تنظیم دما و رطوبت است. تعداد طبقات فریزر 4 عدد است و 2 در و 2 کشور دارد. جهت باز شدن در فریزر این یخچال به سمت چپ است. سایر امکانات یخچال عبارتند از یخساز اتوماتیک، قفل کودک، اخطار باز ماندن در، آب سردکن، سیستم هوشمند سرمایش دوگانه، مجهز به محفظه بار، فیلتر تصفیه آب و نمایشگر. وزن این یخچال 110 کیلوگرم، ارتفاع آن 1816 میلی متر، عمق آن 720 میلی متر و پهنا 916 میلی متر است.

بهترین یخچال های جی پلاس

جی پلاس را می‌توان یکی از مدعیان لقب بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی دانست. این کمپانی، زیرمجموعه گروه گلدیران بوده و تاکنون برخی از بهترین یخچال های 2020 را تولید کرده است. در ادامه به معرفی بهترین یخچالهای ایرانی جی پلاس می‌پردازیم.

 

1. یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J505

بهترین یخچال های ایرانی

در سال‌های گذشته، محصولات برند جی پلاس فروش بسیار خوبی داشته‌اند. یکی از محبوب‌ترین و بهترین یخچال های 2019 را می‌توان مدل GRF-J505 این شرکت دانست. این یخچال، به عنوان یک یخچال ایرانی خوب و از یخچال های ایرانی موجود در بازار ، از سه طبقه و سه کشو برخوردار بوده و بدین طریق جداسازی مواد غذایی را تسهیل خواهد کرد. علاوه بر این، شاهد تعبیه دو قسمت اختصاصی برای میوه و سبزیجات هستیم. حداکثر ظرفیت این یخچال فریزر، 525 لیتر است؛ رقمی که برای مصارف خانگی خانواده‌های کم‌جمعیت و متوسط قابل قبول است.

يخچال و فریزر مورد بحث از یک سیستم تهویه هوای چندگانه بهره برده و بدین ترتیب عملکرد بسیار خوبی دارد. دیگر نقطه قوت این محصول، کسب درجه A++ در نمودار مصرف انرژی است. همچنین، قسمتی مخصوص به حفظ تازگی مواد غذایی نیز در این یخچال تعبیه شده است. در مجموع، این محصول جی پلاس را می‌توان در زمره بهترین یخچال فریزر ها قرار داد.

قیمت فعلی: 16400000 تومان

 

2. یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J505W

پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی

یکی دیگر از محصولات بسیار خوب کمپانی جی پلاس را می‌توان مدل GRF-J505W دانست. این یخچال از بهترین مارک یخچال ، تمامی ویژگی‌های مدل بالایی را در کنار ظرفیت 580 لیتری ارائه می‌دهد. این ظرفیت، همراه با فضای زیاد و قفسه‌های متعدد، این محصول را به یکی از کاربردی‌ترین و بهترین یخچال فریزر ها تبدیل می‌کنند. با خرید این محصول، صاحب یکی از بهترین یخچال های 2020 خواهید شد.

قیمت فعلی: 18200000 تومان

 

3. یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J302

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی

اگر به دنبال خرید یخچالی برای آشپزخانه کوچک خود بوده و از کمبود فضا رنج می‌برید، این محصول برای شما ساخته شده است. یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J302 در گروه یخچال‌های کمبی قرار می‌گیرد؛ محصولاتی که در ازای ظرفیت کمتر، فضای اندکی را اشغال می‌کنند. در واقع،‌ با نگاه به این محصول متوجه عرض کمتر آن نسبت به یخچال‌های عادی خواهید شد.

در این مدل، یخچال و فریزر به صورت عمودی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. ظرفیت کلی این یخچال حدود 315 لیتر است. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به ویژگی جریان هوای چندگانه (Multi Airflow) اشاره کرد؛ این ویژگی منجر به یکسان‌سازی دما در سرتاسر یخچال شده و آن را با رطوبت، تازه نگه می‌دارد. علاوه بر این، شما می‌توانید از نمایشگر LED تعبیه شده در قسمت بالایی این یخچال برای تغییر تنظیمات آن استفاده کنید. در مجموع،‌ این محصول را می‌توان یکی از بهترین یخچال های 2020 دانست.

قیمت فعلی: 11700,000 تومان

بهترین یخچال های الکترواستیل

شرکت الکترواستیل هم به عنوان یک شرکت ایرانی بیش از 50 سال است که به تولید یخچال و فریزر می‌پردازد. این شرکت انواع یخچال‌ها و فریزرهای صنعتی و خانگی را تولید می‌کند.

1. یخچال و فریزر الکترواستیل مدل Electro Unique ES23

پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی

در راهنمای خرید یخچال ساید ساخت ایران ، یخچال دوقلو ایرانی الکترواستیل unique ES23 را می‌توان به عنوان  یکی از برترین مارک های یخچال دوقلو ایرانی معرفی کرد. این یخچال دارای نمودار مصرف انرژی A است. این یخچال به عنوان بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی ، 171 گرم وزن دارد و ضد برفک است. گنجایش یخچال 385 لیتر و گنجایش فریزر آن 320 لیتر است. گنجایش کل آن هم 705 لیتر است. این یخچال فریزر به عنوان یکی از بهترین یخچال های ایرانی از ارتفاع 189 میلی متری و عمق 57 میلی متری برخوردار است. پهنای آن هم 65 میلی متر است.

به علاوه یخچال دوقلو الکترو استیل Unique ES23 دارای 4 طبقه و 2 کشو است. فریزر آن هم یک طبقه و 9 کشور دارد. سایر مشخصات آن عبارتند از یخساز اتوماتیک، اخطار باز ماندن در، آب سردکن، فیلتر تصفیه آب و نمایشگر.

قیمت فعلی: 24650000 تومان

2. یخچال و فریزر دوقلو الکترواستیل مدل Electro Prime ESR24-ESF24 سری 11

بهترین یخچال های ایرانی

یخچال دوقلو ایرانی الکترواستیل مدل Prime ESR24-ESF24 ساختِ بهترین مارک یخچال دوقلو ایرانی بوده و دارای نمودار مصرف انرژی A است. این یخچال دوقلو 161 کیلوگرم وزن دارد و از قابلیت ضد برفک برخوردار است. گنجایش این یخچال به عنوان یکی از بهترین یخچال های ایرانی ، 385 لیتر و گنجایش فریزر آن 320 لیتر است. گنجایش کل آن هم 705 لیتر است.

یخچال Prime ESR24-ESF24 الکترواستیل به عنوان بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی و پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی ، از ارتفاع 1900 میلی متری و عمق 570 میلی متری برخوردار است. پهنای آن هم 650 میلی متر است. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایش بدون برفک بودن آن است. تعداد طبقات این یخچال دوقلو الکترواستیل 5 و تعداد کشوها 2 عدد است. فریزر این یخچال هم بدون برفک بوده و از 10 طبقه، 2 در و 10 کشور برخوردار است. این بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی همچنین به جای یخساز اتوماتیک، یخساز نیمه اتوماتیک دارد. سایر مشخصات این یخچال عبارتند از اخطار باز ماندن در، آب سردکن و نمایشگر. اما فیلتر تصفیه آب نداشته و از امکان باز شدن در از هر دو سمت برخوردار نیست.

قیمت فعلی: 21200000 تومان  

3. یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل تیتانیوم مدل ES23T

کم مصرف ترین یخچال ایرانی

این یخچال به عنوان کم مصرف ترین یخچال ایرانی ، دارای نمودار مصرف انرژی A+ و از بهترین مارک یخچال فریزر دوقلو ایرانی است. گنجایش یخچال 385 لیتر و گنجایش فریزر آن 250 لیتر است. گنجایش کل یخچال هم  635 لیتر است. یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل تیتانیوم مدل ES23T دارای صفحه نمایش لمسی و آب سردکن است. جهت باز شدن در یخچال به سمت راست است.

سایر مشخصات این یخچال به عنوان پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی ، عبارتند از لامپ LED، لاستیک دور در ضد باکتری، صفحه نمایش هوشمند، سیستم کنترل الکترونیکی لمسی، سیستم سرمایش سریع، جریان هوای خنک چندگانه، سیستم مصرف اقتصادی و دستگیره اهرمی. فریزر این یخچال تک دره و دارای یخساز و آبریز اتوماتیک است. همچنین از قابلیت ضدبرفک هم برخوردار است.

قیمت فعلی: 27000000 تومان

سوالات متداول در مورد یخچال های ایرانی

1. بهترین یخچال ایرانی کدام است؟

یخچال‌های امرسان، اسنووا و الکترواستیل از بهترین‌ مارک یخچال‌های ایرانی هستند.

2. بهترین یخچال فریزر ایرانی کدام است؟

یخچال‌های مارک اسنووا را می‌توان یکی از بهترین یخچال و فریزر های ایرانی نامید.

3. بهترین یخچال ساید بای ساید ساخت ایران کدام است؟

یخچال‌های ساید اسنووا یکی از بهترین نوع یخچال‌های ساید بای ساید ساخت ایران هستند.

4. پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی کدام است؟

یخچال‌های امرسان از پرفروش ترین یخچال فریزرهای ایرانی هستند.

5. کم مصرف ترین یخچال ایرانی کدام است؟

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-3350SS، با نمودار مصرف انرژی A+ و به طور کلی هر یخچال ایرانی که مصرف انرژی آن A+ یا A++ باشد، کم مصرف ترین یخچال ایرانی است.

6. یخچال ایرانی چه مارکی خوبه؟

امرسان، اسنووا، الکترواستیل و جی پلاس از مارک‌های خوب یخچال‌های ایرانی هستند.

7. یخچال دوقلو ایرانی چی بخریم؟

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل تیتانیوم مدل ES23T از یخچال‌های دوقلو ایرانی خوب است.

سخن پایانی

در این مقاله با شماری از بهترین و پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی و راهنمای خرید یخچال ساید ساخت ایران آشنا شدیم. محصولاتی خوش‌ساخت و کاربردی که نسبت به قیمت خود از ارزش خرید خوبی برخوردار هستند. نظر شما در مورد بازار یخچال و وسایل خانگی ایران چیست؟ بهترین برند یخچال ایرانی را كدام می‌دانید؟ دیدگاه‌هایتان را در پایین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران7 دیدگاه
Sirun Sona
.
13 بهمن 1398، 20:06
پاسخ
0
0
سلام خيلي عالي بود اين مطلب من خيلي حال کردم باهاش نکته هايي که گفته بوديد عالي بودن
Sona
.
26 اسفند 1398، 22:39
پاسخ
0
0
سلام مرسي براي اين مطلب خيلي خيلي جالب بود اميد وارم بازم مطلب بزاريد
sara
.
11 اردیبهشت 1399، 00:33
پاسخ
0
0
سلام خيلي عالي بود اين مطلب من خيلي حال کردم باهاش نکته هايي که گفته بوديد عالي بودن
ریحانه
.
11 خرداد 1399، 15:29
پاسخ
0
0
شما یه سر به سایت دیجی کالا بندازید میفهمید که یخچال اسنوا s4-0261جز به درد نخور ترین یخچال هاست .و فوق العاده بی کیفیت.لطفا بیشتر دقت کنید
ندا
.
04 مرداد 1399، 01:30
پاسخ
0
0
سلام دوستان من قصد دارم واسه جهازم یخچال فیریزر ایرانی بخرم دو قلو چه مارکی بهتره امرسان یا اسنوا ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون
محمد سالار نعمتی ...
.
04 مرداد 1399، 08:07
پاسخ
0
0
@ندا
سلام یخچال فریزرهای امرسان گرچه سابقه‌ی بیشتری نسبت به اسنوا دارن اما مشکلاتی مثل صدای زیاد موتور، برفک زدن مداوم و ... دارن. از بین این دو برند، ما اسنوا رو به دلیل کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش بیشتر پیشنهاد می‌کنیم.
نمایش 2 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 280 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 273 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 203 میلیون دلار
  Jungle Cruise
  اکران: 30 جولای 2021
 • 94 میلیون دلار
  PAW Patrol: The Movie
  اکران: 20 آگوست 2021
 • 64 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 45 میلیون دلار
  Dont Breathe 2
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 16.5 میلیون دلار
  Malignant
  اکران: 10 سپتامبر 2021
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
 • 11.7 میلیون تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
plaza-ads