بهترین کانال های خبری تلگرام ؛ معرفی لیست پربازدیدترین کانال های اخبار در تلگرام

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کانال های خبری تلگرام از پرطرفدارترین کانال‌ها در این اپلیکیشن هستند. اگر چه ممکن است روزانه تعداد زیادی کانال تلگرام خبری ساخته شود، اما صرفا تعداد معدودی از آنها هستند که دنبال کننده‌های آن به بیش از یک میلیون نفر می‌رسد. اگر شما هم کانال های اخبار در تلگرام را دنبال می‌کنید احتمالا پی بردن به لیست بهترین و پربازدیدترین کانال های خبر در تلگرام برایتان جذابیت ویژه‌ای داشته باشد.

شاید دلیل اصلی محبوبیت و موفقیت اپلیکیشن تلگرام، پوشش دهی جامع و کامل آن در حوزه اطلاع رسانی و اخبار باشد. علاوه بر آن سرعت عمل در انتقال اخبار به سبب ویژگی سوشال مدیا بودن از مزایای دیگر آن است. به همین سبب است که شاید عده زیادی از مردم ترجیح می‌دهند به جای تماشای اخبار از تلویزیون، کانال های اخبار تلگرامی را دنبال کنند.

به همین واسطه ما در پلازامگ تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین کانال های خبری تلگرام را به شما معرفی کنیم. منظور ما از بهترین در واقع معتبرترین و همچنین پربازدیدترین کانال های اخبار در تلگرام است. بنابراین یک لیست از کانال های خبری تلگرام آماده کرده‌ایم که شامل بخش‌های مختلف خبر اعم از کانال های تلگرامی اخبار سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و… است. پس با ما در پلازامگ همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین کانالهای خبری تلگرام

از آنجا که تلگرام یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌ها در کشور ما محسوب می‌شود، لذا وجود کانال‌های مختلف خبری در آن طبیعی است. این کانال‌ها همه انواع خبرها را شامل می‌شوند و جزو به روز ترین منابع خبری نیز هستند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین کانال های جوک و طنز خنده دار تلگرام
مهسا راد18 تیر 1400 12:00
thumbnail
بهترین کانال های آهنگ تلگرام ؛ کانال تلگرام موسیقی ...
مهسا راد15 تیر 1400 12:00

1. کانال خبر فوری

کانال های خبری تلگرام

کانال خبر فوری بزرگترین کانال خبری فارسی تلگرام به حساب می‌آید. این کانال که اکنون حدود 4.3 میلیون دنبال کننده دارد در واقع معتبرترین کانال تلگرام خبری ایران از نظر تعداد افراد دنبال کننده است. نحوه پوشش دهی خبر در این کانال همانطور که از اسمش پیداست بر اساس سرعت انتشار آنهاست و به نوعی جزو کانال های خبر فوری تلگرام محسوب می‌شود. به طوری که گردانندگان آن سعی می‌کنند اولین رسانه ممکن در اطلاع رسانی انواع مختلف خبرها باشند.

2. کانال آخرین خبر

کانال های اخبار در تلگرام

آخرین خبر یکی از کانالهای پرطرفدار اخبار در تلگرام است. تعداد مخاطبان این کانال به حدود 2.7 میلیون نفر می‌رسد و از این حیث دومین کانال پرمخاطب خبری فارسی محسوب می‌شود. از جمله مزایای این کانال پوشش دهی انواع خبرها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و… است که در اسرع وقت به اطلاع مخاطب می‌رسد.

3. کانال اخبار روز ایران

کانال های خبر در تلگرام

کانال اخبار روز ایران سومین کانال پرطرفدار خبری تلگرام است. این کانال 1.8 میلیون بازدید کننده دارد که روزانه خبرهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی را از طریق آن دنبال می‌کنند. یکی از دلایل محبوبیت این کانال تلگرامی نیز پوشش گسترده آن در حوزه‌های مختلف خبری است.

4. کانال خبر ویژه

کانال تلگرام خبری

خبر ویژه نیز از پربازدیدترین و پرمخاطب‌ترین کانالهای تلگرامی اخبار فارسی است. نکته جالب توجه در مورد این کانال این است که فقط دو سال از راه اندازی آن می‌گذرد و در همین مدت کوتاه حدود 1.7 میلیون فالوور را جذب خود کرد. احتمالاً کانال خبر ویژه رقیب جدی برای کانالهای قدیمی اخبار در تلگرام خواهد بود.

5. کانال باشگاه خبرنگاران جوان

کانال تلگرامی اخبار

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه قدرتمند در همه عرصه‌های خبری در کشور ماست. این رسانه معتبر صفحه اختصاصی خود را نیز در تلگرام دارد که حدود 1.3 میلیون دنبال کننده دارد. از مزایای عضویت در کانال این خبرگزاری، اطمینان نسبت به صحت و سقم منابع خبری مختلف است. تا جایی که در بسیاری از حوزه‌های مختلف خبری، اگر خبر مورد نظر توسط باشگاه خبرنگاران جوان ارائه نشود از اعتبار آن کاسته خواهد شد.

6. کانال صرفا جهت اطلاع

بهترین کانال های خبری تلگرام

صرفاً جهت اطلاع یکی دیگر از کانال های پرمخاطب خبر فارسی است. این کانال که حدود 1.2 میلیون بازدید کننده دارد به خوبی توانسته است از اعتبار برنامه معروف «صرفاً جهت اطلاع» استفاده کرده و جای خود را در بین مخاطبان پیدا کند. البته فارغ از این مسئله نحوه پوشش دهی اخبار در این کانال جامع و کامل بوده و همین مسئله نیز یکی از عوامل موفقیت این کانال محسوب می‌شود.

7. کانال خبری پارسینه

کانال های اخبار تلگرامی

پارسینه نیز یک خبرگزاری مستقل است که در تلگرام فعالیت می‌کند. کانال این خبرگزاری حدود 1 میلیون فالوور دارد که نشان از محبوبیت و موفقیت آن است. این خبرگزاری بجای تمرکز بر اخبار در یک حوزه خاص و توضیحات تفصیلی در مورد آن، سعی می‌کند خبرهای کوتاه در حوزه‌های مختلف خبری را پوشش دهد.

8. کانال خبر ایران

کانال های تلگرامی اخبار سیاسی

خبر ایران به عنوان یکی از کانال های خبری غیر رسمی در تلگرام فعالیت می‌کند. این کانال که حدود 1 میلیون دنبال کننده دارد سعی می‌کند بیشتر به شایعات و حواشی پیرامون خبرها بپردازد و نظرات و کامنت‌های مردم را پوشش دهد. همین امر یکی از عوامل پربازدید بودن آن است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
12 کانال دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی در تلگرام
سارا رمضان09 مرداد 1400 15:00
thumbnail
بهترین کانال های تلگرام دخترونه ؛ کانال والپیپر، تناسب ...
مهسا راد14 تیر 1400 14:00

بهترین کانال های اخبار ورزشی تلگرام

حال به سراغ بهترین کانال های ورزشی تلگرام می‌رویم. این کانال‌ها نیز از مخاطبان زیادی در بین مردم برخوردارند.

1. کانال ورزش سه

کانال های اخبار ورزشی تلگرام

ورزش سه از جمله معتبرترین رسانه‌های ورزشی در کشور ماست. کانال تلگرامی این رسانه معتبر نیز طرفداران زیادی دارد. هر چند که در سال‌های اخیر با ریزش مخاطب مواجه شده، اما کماکان با حدود 1 میلیون مخاطب جزو پرطرفدارترین کانال های تلگرامی محسوب می‌شود.

2. کانال هواداران پرسپولیس

کانالهای خبری تلگرام

کانال هواداران پرسپولیس از جمله رسانه‌های غیر رسمی است که اقدام به انتشار اخبار پیرامون باشگاه پرسپولیس می‌کند. این کانال با حدود 3.7 میلیون دنبال کننده از جمله کانال های پرطرفدار تلگرام محسوب می‌شود که بدون شک این تعداد را مدیون طرفداران بیشمار باشگاه پرسپولیس است.

3. کانال هواداران استقلال

لیست کانال های خبری تلگرام

کانال هواداران استقلال نیز یک کانال غیر رسمی است که خبرهای پیرامون باشگاه استقلال را منتشر می‌کند. طرفداران این کانال نیز حدود 3.7 میلیون نفر هستند که قطعاً از طرفداران و عاشقان پرشمار باشگاه استقلال محسوب می‌شوند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره
مروارید حاجی پور12 تیر 1400 08:32
thumbnail
بهترین ربات های دانلود آهنگ تلگرام ؛ از ملوبات تا دنیای ...
مروارید حاجی پور08 خرداد 1400 11:44

بهترین کانال های اخبار فیلم تلگرام

فیلم و سریال نیز از جمله حوزه‌هایی است که مخاطبان و مشتاقان خود را دارد. در ادامه قصد داریم چند کانال جذاب در این حوزه را به شما معرفی کنیم تا اگر تمایل به دنبال کردن این حوزه دارید آنها را از دست ندهید.

1. کانال فیلم نیوز

کانال های اخبار فیلم تلگرام

فیلم نیوز از جمله معدود کانال‌هایی است که در حوزه اخبار فیلم و سریال فعالیت می‌کند. تعداد مخاطبان کانال فیلم نیوز به حدود 50 هزار نفر می‌رسد. این کانال سعی دارد اخبار پیرامون هنرمندان داخلی و خارجی و همچنین فیلم و سریال‌های مختلف را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

2. کانال هنرمندان

کانال تلگرام اخبار سریال های خارجی

کانال هنرمندان از جمله کانال هایی است که علاوه بر خبرهای سینمایی اقدام به انتشار عکس و فیلم از هنرمندان و بازیگران مختلف می‌کند. شاید همین امر هم موجب افزایش تعداد مخاطبان آن به حدود 300 هزار نفر شده است.

بهترین کانال های اخبار تکنولوژی تلگرام

کانال‌هایی که در تلگرام در حوزه تکنولوژی و فناوری فعالیت می‌کنند معمولاً مخاطبان خاص خود را دارند. لذا معمولاً از آن حجم عظیم دنبال‌کننده خبری نیست و تعداد مخاطبان این مدل کانال‌ها فقط به چند صد هزار نفر می‌رسد.

1.کانال اخبار دنیای تکنولوژی

کانال های اخبار تکنولوژی تلگرام

کانال اخبار دنیای تکنولوژی اقدام به انتشار خبر پیرامون فناوری‌های جدید می‌کند. مخاطبان این کانال احتمالاً از افراد خاص جامعه هستند که مشتاق اینگونه خبرها می‌باشند. تعداد افراد از این دست که این کانال را دنبال می‌کنند به حدود 100 هزار نفر می‌رسد.

2. کانال تکنولوژی و فناوری

کانال تلگرام خبری ایران

کانال تکنولوژی و فناوری نیز از جمله کانال‌هایی است که در حوزه اخبار تکنولوژی در تلگرام فعالیت می‌کند. تعداد مخاطبان این کانال نیز به حدود 100 هزار نفر می‌رسد که مشتاق علم و دانش نوین هستند.

بهترین کانال تلگرامی اخبار بازنشستگان

بازنشستگان در یکی دو سال اخیر سر و صدای زیادی در جامعه به پا کرده‌اند. تقریبا روزی نیست که یک یا دو خبر مهم پیرامون وضعیت حقوقی و معیشتی بازنشستگان پخش نشود و مورد بحث قرار نگیرد. به همین دلیل در این بخش قصد داریم چند کانال جذاب در این حوزه را به شما معرفی کنیم.

1. کانال بازنشست نیوز

کانال تلگرامی اخبار بازنشستگان

کانال بازنشست نیوز از جمله کانال هایی است که در این حوزه به خوبی خبرهای مختلف را پوشش می‌دهد. به همین سبب نزدیک به 50 هزار دنبال کننده دارد. یکی از عوامل پربازدید بودن این کانال پوشش لحظه‌ای اخبار در مورد اعتصابات و تظاهرات بازنشستگی در کل کشور است.

2. کانال بازنشستگان تامین اجتماعی

کانال های خبر فوری تلگرام

در ادامه خبرهای مربوط به بازنشستگی می‌توانید کانال بازنشستگان تامین اجتماعی را نیز دنبال کنید. این کانال به صورت رسمی خبرهای پیرامون بازنشستگان را منتشر می‌کند. از این جهت نزدیک به 70 هزار فالوور دارد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش تلگرام از صفر تا صد / شیوه کار + آموزش ترفندهای ...
رقیه رنجبری11 بهمن 1399 12:38
thumbnail
10 روش ساده برای کسب درآمد از تلگرام
داوود کاظمی زاده13 اردیبهشت 1399 18:00

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد بهترین و پرطرفدارترین کانال های خبری تلگرام در حوزه‌های مختلف سیاسی، ورزشی، فیلم و سریال و اقتصادی معرفی شوند. شاید چندین کانال مختلف دیگر نیز وجود داشته باشند که اقدام به اطلاع رسانی در قسمت‌های مختلف خبری می‌کنند. اگر شما این کانال‌ها را می‌شناسید و آنها را دنبال می‌کنید می‌توانید در قسمت کامنت‌ها به ما و مخاطبان پلازامگ معرفی کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021
plaza-ads