علت داغ شدن گوشی های مختلف سامسونگ و شیائومی (اندروید) + راه حل

علت داغ شدن گوشی های مختلف سامسونگ و شیائومی (اندروید) + راه حل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

علت و دلایل داغ شدن گوشی موبایل اندروید ممکن از برنامه‌های زیادی را در پس زمینه اجرا کرده‌اید باشد تا تماشای آنلاین ویدیو یا اجرای یک بازی ویدیویی سنگین. دلیل گرم شدن گوشی گاهی نیز به گرمای محیط و تابش آفتاب برمی‌گردد. در ادامه باهم دلایل داغ شدن گوشی را بررسی میکنیم تا ببینیم مشکل کجای کار است.

دلایل داغ شدن بیش از حد گوشی چیست؟ آیا این اتفاق به طور خودکار روی می‌دهد یا مقصر یک اپلیکیشن است؟ داغ شدن گوشی اندروید علاوه بر اینکه می‌تواند سبب کاهش قابل ملاحظه سرعت گوشی شود، ممکن است به قطعات داخلی آن هم آسیب برساند. به همین دلیل است که اگر با این مشکل مواجه هستید بهتر است هرچه سریع‌تر به دنبال علت داغ شدن گوشی اندروید و خاموش شدنش و برطرف کردن مشکل باشید.

در ادامه می‌خوانید:

هشدار داغ شدن گوشی

هنگام داغ شدن گوشی موبایل معمولا پیامی‌ شبیه تصویر پایین نمایش داده می‌شود. این پیغام هشدارآمیز به کاربر می‌گوید به دلیل گرم شدن بیش از حد، گوشی کارکرد خود را به صورت موقت، متوقف کرده است. البته افزایش دمای گوشی تا این حد به ندرت اتفاق می‌افتد. به عنوان نمونه ممکن است اگر یک روز را در ساحل بگذرانید و گوشی برای مدتی طولانی در معرض آفتاب باشد به چنین مرحله‌ای برسد.

دلیل گرم شدن گوشی / داغ شدن گوشی اندروید

اگر آیفون یا گوشی اندرویدی شما بیش از حد داغ شود با چنین پیغامی‌ روبرو خواهید شد

همواره توجه داشته باشید که سیستم خنک کننده گوشی‌های موبایل مشابه کامپیوتر های بزرگ نیست. برخلاف کامپیوترها، گوشی‌های موبایل ممکن است به حدی داغ شوند که نیاز به کمک کاربر برای بازگشت به حالت عادی داشته باشند. خبر خوب اینکه در اکثر مواقع، داغ شدن گوشی آسیب دائمی‌ به گوشی شما وارد نمی‌سازد. همچنین تنها چند دقیقه زمان برای سرد شدن گوشی کافی است. بنابراین اگر با پیغام‌های هشدارآمیز مواجه شدید که از داغ شدن بیش از حد گوشی خبر می‌دهد، نگران نباشید.

آیا گوشی شما واقعا بیش از حد داغ است؟

پیش از آنکه به جستجو برای یافتن علت داغ شدن گوشی سامسونگ A31 و دیگر مدل‌ها ادامه بدهید مطمئن شوید گوشی شما واقعا بیش از حد داغ شده است. اگر پاسخ مثبت است احتمالا مشکلی وجود دارد چرا که گوشی‌ها با استفاده عادی توسط کاربر داغ نمی‌شوند.

توجه داشته باشید که کمی‌ گرم شدن گوشی را با داغ شدن بیش از حد آن اشتباه نگیرید. اگر بعد از 15 دقیقه اجرای بازی، کمی‌ گرمای گوشی را برروی دستان خود احساس می‌کنید نگران نباشید. اما اگر گوشی شما پیغام هشدارآمیز نمایش می‌دهد و دستان شما می‌سوزد بهتر است مساله را بررسی کنید.

در واقع در برخی موارد، گرم شدن گوشی به معنی برخورداری از سخت افزار بسیار قدرتمند است و یک نکته مثبت به شمار می‌آید! در مقابل گاهی گرم نشدن گوشی نیز به خاطر سخت افزار ضعیف گوشی است. پس اگر گوشی شما بیشتر از گوشی دوستانتان گرم می‌شود لزوما نباید نگران باشید.

علت داغ شدن گوشی موبایل چیست؟

مورد اصلی که به عنوان یکی از دلایل داغ شدن موبایل و همه دستگاه‌های برقی در ذهن اغلب ما نقش بسته است استفاده طولانی مدت از آن است. در مورد گوشی موبایل نیز همین ذهنیت وجود دارد. این تا حدی درست است ولی تنها دلیل گرم شدن گوشی
نیست.

برخی از دلایل سنتی که همواره به عنوان دلایل داغ شدن موبایل مطرح هستند عبارتند از:

 • اتصال وای فای به مدت بیش از طولانی
 • اجرای بازی‌های سنگین به مدت طولانی
 • اتصال طولانی مدت اسپیکر بلوتوث
 • شدت روشنایی بیش از حد نمایشگر گوشی

در حال حاضر موارد بالا تاثیر بسیار کمتری بر گوشی‌های جدید موجود در بازار دارند. به بیان دیگر دلیل گرم شدن موبایل به استفاده طولانی مدت از آن خلاصه نمی‌شود. در ادامه به دلایل دیگر نیز اشاره می‌شود.

1. اپلیکیشن های ناسازگار

یکی از دلایل داغ شدن بیش از حد گوشی ممکن است وجود یک یا چند اپلیلیکیشن مخرب و ناسازگار با گوشی شما باشد. ممکن است یک برنامه جدید نصب کرده باشید که با نسخه سیستم عامل شما سازگار نباشد یا نویسندگان آن، برنامه را به خوبی بهینه‌سازی نکرده باشند. همچنین ممکن است یکی از برنامه از طریق بروزرسانی خودکار آپدیت شده باشد و نسخه جدید آن برایتان مشکل ایجاد کرده باشد.

در این شرایط یک راه حل داغ نشدن گوشی حذف برنامه یا بروزرسانی آن است. البته اگر برایش بروزرسانی منتشر شده باشد. پس از اینکه برنامه را حذف یا بروزرسانی کردید، گوشی را ریستارت کنید و ببینید علت داغ شدن گوشی سامسونگ A50 شما این مورد بوده یا خیر.

2. استفاده بیش از حد از دوربین گوشی

استفاده طولانی از دوربین در گوشی‌هایی که دوربین‌های بسیار باکیفیتی دارند ممکن است یکی از دلایل داغ شدن گوشی باشد. البته این در مورد همه گوشی‌ها صدق نمی‌کند و عموما به موارد زیر بستگی دارد:

 • رزولوشن و نرخ فریم انتخاب شده
 • شدت روشنایی نمایشگر
 • دمای محیط

نویسنده وبسایت Makeuseof آزمایشی ترتیب داده که در توضیح آن می‌گوید با دوربین سلفی گوشی خود شروع به فیلمبرداری کرده و خیلی زود متوجه شد گوشی بیش از حد داغ شده است. به گفته او در نهایت گوشی به اندازه‌ای داغ شد که پیغام هشدارآمیزی به نمایش درآمد.

برای بررسی دلیل گرم شدن گوشی به خاطر دوربین، در این آزمایش گوشی در یک قاب فلیپ کاور چرم مصنوعی قرار گرفته بود که از گوشی در برابر ضربات محافظت می‌کند. گوشی همچنین در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار داشت، هرچند قاب محافظ مذکور تا حدی جلوی آن را گرفته بود.

علت داغ شدن گوشی / دلایل داغ شدن موبایل

در تنظیمات دوربین گوشی، بالاترین کیفیت برای فیلمبرداری انتخاب شده بود و گوشی توانست حدود 20 دقیقه به فیلمبرداری ادامه دهد. پس از آن بود که پیغامی‌ هشدارآمیز نمایش داده شد که گوشی به دلیل داغ شدن بیش از حد خاموش خواهد شد. مساله‌ای که چندان دور از انتظار نبود.

بنابراین هرچند اتصال به وای فای، شدت روشنایی بالای نمایشگر، و اجرای بازی‌ها می‌توانند در افزایش دمای گوشی موثر باشند، دمای محیط و تابش خورشید و نیز دوربین نیز می‌توانند نقش خود را ایفا کنند.

3. قرار گرفتن در معرض نور خورشید

یکی از دلایل علت داغ شدن گوشی اندروید سامسونگ A12 و دیگر گوشی‌ها می‌تواند عوامل محیطی مانند نور خورشید باشد. اگر گوشی را برای مدت طولانی زیر نور خورشید قرار دهید دمای آن به سرعت بالا می‌رود، به خصوص اگر در فصل تابستان باشید و گوشی را روی داشبورد خودرو هم قرار داده باشید.

به طور کلی تلاش کنید گوشی را تا جای ممکن از نور خورشید و دیگر منابع گرمایی دور نگه دارید.

3. بدافزار ها

وجود بدافزار برروی گوشی می‌تواند باعث داغ شدن باتری موبایل شود. واضح است که سازندگان بدافزارها چندان اهمیتی به سلامت دستگاه شما نمی‌دهند و تنها داده‌های شما را می‌خواهند. بنابراین اگر همزمان با داغ شدن گوشی شاهد عملکرد کند آن نیز بودید، بعید نیست دلیل گرم شدن موبایل شما یک بدافزار باشد.

اگر گوشی اندرویدی دارید، مطالعه مطلب ما برای در امان ماندن از بدافزارها می‌تواند شروع خوبی باشد. به طور کلی اگر هرگز اپلیکیشن‌های با منبع ناشناس را نصب نکنید تا حد زیادی در برابر نفوذ بدافزارها در امان خواهید ماند.

4. قاب محافظ گوشی

قاب گوشی نیز از مواردی است که به عنوان یک علت داغ شدن گوشی موبایل شیائومی و اندروید غالبا مورد غفلت کاربران قرار می‌گیرد. بسیاری از قاب‌های محافظ از پلاستیک ساخته شده‌اند یا ماده اصلی تشکیل دهنده آنها پلاستیک است. حتی قاب‌های چرمی‌ نیز مشابه پلاستیک عمل می‌کنند و اجازه خروج گرما از درون گوشی و ورود سرما از بیرون را نمی‌دهند و همین موضوع می‌تواند علت داغ شدن گوشی سامسونگ A12 شما باشد.

هنگامی‌ که دمای گوشی بالا می‌رود (به طور خاص در طول اجرای برنامه‌های سنگین)، باید گرمای داخل آن به بیرون هدایت شود. این برای حفظ سلامت گوشی ضروری است. وجود قاب‌هایی که جلوی این کار را می‌گیرند مانند این است که شخصی با پالتو پشمی‌ ضخیم و کلاه بر سرش ورزش کند.

اما راه حل ساده‌ای برای این مساله وجود ندارد. حذف قاب محافظ می‌تواند یک راهکار مفید باشد اما اگر نگران آسیب دیدن گوشی بر اثر زمین خوردن هستید نمی‌توانید به عنوان راه حل دائمی‌ روی آن حساب باز کنید.

هم اکنون می‌توانید انواع قاب و کاور گوشی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از فروشگاه پلازا خرید کنید.

برای مشاهده مشخصات انواع کیف و کاور گوشی به فروشگاه پلازا مراجعه کنید

5. علت داغ شدن گوشی اندروید در شارژ

مورد دیگری که بهتر است در مورد انواع شارژر گوشی بررسی شود، وضعیت باتری و کابل شارژر است. یکی از مهم ترین دلایل داغ شدن باتری گوشی همان نوع شارژ کردن آن است. گاهی هنگام شارژ کردن گوشی شاهد داغ شدن باتری موبایل هستیم. بهتر است هرگز گوشی خود را تا 100 درصد شارژ نکنید. شارژ تا 80 -90 درصد برای کمک به حفظ سلامت مفید است.

افزون بر این اگر حالت شارژ سریع را فعال کرده باشید داغ شدن گوشی شیائومی هنگام شارژ و دیگر مدل‌ها کاملا طبیعی است و نباید نگران آن باشید. حال اگر گوشی شما قدیمی‌ است و بارها بیش از حد شارژ شده است، این مساله می‌تواند در داغ شدن گوشی شما موثر باشد. همچنین ادامه اتصال به شارژر هنگامی‌ که شارژ گوشی 100 درصد است می‌تواند علت داغ شدن گوشی اندروید سامسونگ S4 و علت داغ شدن گوشی سامسونگ J5 و دیگر گوشی‌های قدیمی باشد. در این مورد، رعایت برخی نکات برای افزایش ماندگاری باتری می‌تواند به شما کمک کند.

در حالت عادی، گوشی نباید هنگام شارژ شدن بیش از حد داغ شود. اگر چنین مساله‌ای رخ دهد علت آن می‌تواند باتری آسیب دیده، کابل شارژر بی کیفیت، یا درگاه شارژر گوشی باشد. در صورت مواجهه با این مشکل، ابتدا کابل را جایگزین کنید. اگر مشکل همچنان پابرجا بود بهتر است باتری را تعویض کنید. برای آشنایی با نحوه تعویض باتری می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

اگر امکان تعویض باتری را ندارید (به خصوص که تعویض باتری گوشی‌های جدید مشکل است)، در صورت برخورداری گوشی از گارانتی، با شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

6. اتصال وای فای

در حالت عادی اتصال گوشی از طریق وای فای از دلایل داغ شدن موبایل نیست ولی در صورت استفاده طولانی مدت می‌تواند دلیل گرم شدن گوشی باشد. گوشی‌های اندرویدی گاهی اپلیکیشن‌های زیادی را در پس زمینه خود اجرا می‌کنند. این برنامه‌ها منابع زیادی (پردازنده مرکزی، وای فای، و اینترنت) مصرف می‌کنند. اگر این مسئله در عمل اتفاق بیافتد گوشی شما گرم خواهد شد.

در نسخه‌های قدیمی‌تر اندروید، اپلیکیشن Greenify برنامه‌های پرمصرف را شناسایی و غیرفعال می‌کند. هرچند خود اندروید نیز به صورت پیش فرض و در خصوصیات مربوط به بهینه سازی باتری چنین امکانی را دارا است.

شما همچنین می‌توانید از طریق بخش مصرف داده (Data Usage) گوشی اندرویدی خود، مصرف اینترنت در پس زمینه (Background data) را برای اپلیکیشن‌های پرمصرف غیرفعال کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه Force Stop اپلیکیشن موردنظر را مجبور به بسته شدن کنید. هرچند این عمل باعث عدم فعالیت برنامه در پس زمینه می‌شود، ولی این به معنای صرفه جویی در مصرف منابع نیز خواهد بود که در نهایت به داغ نشدن گوشی کمک می‌کند.

علت داغ شدن گوشی سامسونگ A21s

علت داغ شدن گوشی سامسونگ A21s نیز تا حد زیادی مشابه موارد بالا است. اجرای بازی‌ها به مدت طولانی، تنظیمات نادرست، بروزرسانی نکردن برنامه‌ها و شارژ بیش از اندازه باتری از جمله دلایل و علت داغ شدن گوشی A12 و A21s هستند.

چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟

تا اینجا دلیل گرم شدن گوشی را فهمیدیم. و البته متوجه شدیم هر داغ شدنی وحشتانک نیست. اگر با داغ شدن و کندی عملکرد گوشی و یا بدتر از آن خاموش شدن آن به دلیل داغ بودن بیش از حد روبرو شدید، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید تا گوشی سریع‌تر خنک شود:

 • قاب محافظ را از گوشی جدا کنید
 • حالت هواپیما را فعال کنید تا تمامی‌ اتصالات غیرفعال شوند
 • گوشی را از تابش مستقیم نور آفتاب دور نگهدارید
 • یک فن را جلوی گوشی خود قرار دهید
 • شدت روشنایی نمایشگر را کاهش دهید

دلیل گرم شدن گوشی / داغ شدن گوشی اندروید

پیشگیری بهتر از درمان؛ جلوگیری از داغی گوشی

بعد از حل شدن مشکل برای پیشگیری از داغ شدن گوشی در آینده اقدامات زیر را به عنوان راه حل داغ نشدن گوشی انجام دهید:

 • از حالت صرفه جویی در مصرف باتری استفاده کنید.
 • با استفاده از گزینه Clean up فایل‌های اضافه را پاک کنید.
 • تنها زمانی وای فای، بلوتوث و GPS را فعال کنید که به آن‌ها نیاز دارید.
 • گوشی خود را در روزهای گرم در ماشین یا زیر آفتاب رها نکنید.
 • هنگام اجرای بازی‌ها یا پخش آنلاین ویدیو هر از گاهی به گوشی خود استراحت بدهید.
 • گوشی را توی شارژ رها نکنید و به محض شارژ کامل آن را بکشید. این روزها اعتراض داغ شدن گوشی ایفون هنگام شارژ را زیاد شنیده ایم.

موارد بالا نه تنها از داغ شدن گوشی شما جلوگیری می‌کنند، بلکه ماندگاری باتری را نیز افزایش می‌دهند. گوشی‌های هوشمند و تبلت ها در صورت داغ شدن بیش از حد به طور خودکار خاموش می‌شوند تا از آسیب به دستگاه جلوگیری شود. در صورت خاموش شدن باید منتظر بمانید تا پس از خنک شدن دوباره روشن شوند.

بهترین برنامه ها برای جلوگیری از داغ شدن گوشی اندروید

دمای معمولی گوشیها باید بین 68 تا 86 درجه فارنهایت (20-30 درجه سلسیوس) باشد. این عدد برای گوشی های آیفون و اندرویدی یکسان است. اما اپلیکیشن هایی که از داغ کردن گوشی جلوگیری می کنند برای این دو پلت فرم باهم دیگر متفاوت هستند.

بهترین دمایی که بهتر است گوشی در همان محدوده داغ شود محدوده بین 68 تا 73 درجه فارنهایت (20-25 درجه سلسیوس) است. یکی از راه های جلوگیری از داغ شدن گوشی این است که وقتهایی که نمیتوانید گوشی را چک کنید آن را به شارژ نزنید مثلا شب ها. در ادامه تعدادی اپلیکیشن معرفی میکنیم که به جلوگیری از داغ شدن گوشی کمک میکنند. و علاوه بر آن با این برنامه میتوانید دمای مشخصی برای گوشی تنظیم کنید.

برنامه Cooling Master- سرد کننده گوشی موبایل- کاهش دمای CPU

دانلود برنامه Cooling Master

اپلیکیشن Cooling Master یکی از برنامه‌های جالب و کاربردی برای خنک کردن گوشی موبایل است. این برنامه وقتی گوشی از حد معینی گرم تر شود به شما اخطار می‌دهد. در بهترین حالت هم این برنامه به شما اجازه می‌دهد که یک دما برای اخطار دادن تنظیم کنید. و البته این اخطار را میتوانید با پیام‌ها و شکلک‌هایی تنظیم کنید که خیلی قشنگ می‌تواند شما را از ادامه کار کردن با گوشی و داغ‌تر شدن آن منصرف کند. برنامه کولینگ مستر برنامه‌های دیگر را هم اسکن میکند و برنامه‌ای که باتری زیادی مصرف می‌کند را می‌بندد.

برنامه مقابله با مشکل داغ شدن گوشی به شما اطلاعاتی در مورد دمای فعلی باتری می‌دهد. همچنین ظرفیت فعلی CPU را کنترل می‌کند. و راهنمایی‌هایی هم در مورد جلوگیری از داغ شدن گوشی به شما می‌دهد.

برنامه دمای باتری

دانلود برنامه Battery Temperature

برنامه دمای باتری (Battery Temperature) یک برنامه آسان است. این برنامه با نشان دادن دمای باتری در هر لحظه کمک شایانی به جلوگیری از داغ شدن گوشی می‌کند. چون همانطور که می‌دانید داغ شدن باتری موبایل از مهمترین عوامل خراب شدن گوشی در اثر گرم شدن گوشی است.

شما می‌توانید با این گوشی دمای مشخصی را تنظیم کنید که وقتی دمای گوشی بیشتر از آن شد به شما اخطار دهد. و می‌توانید سایز این اخطار را به گونه‌ای تنظیم کنید که هیچ جوره نتوانید آنرا نادید بگیرید.

برنامه Cooling Master- سرد کننده گوشی رایگان- CPU بهتر

دانلود برنامه Cooling Master—Phone Cooler Free, CPU Better

این برنامه ترکیبی زیبا از کاهش دما و کنترل دمای گوشی است. برنامه Cooling Master به شما این امکان را می‌دهد که دمای فعلی، ظرفیت CPU، و میزان RAM را ببینید. همچنین میتوانید ببینید که این دما چه تاثیری روی آنها دارد.

و همانند برنامه های قبلی برای رفع مشکل داغ شدن گوشی میتوانید یک دمای مشخص را تنظیم کنید که وقتی دما بیشتر از آن شد گوشی اخطار دهد. این برنامه، اپلیکیشن‌هایی را که بدون استفاده مانده‌اند و فقط باتری استفاده میکنند را هم می‌بندد.

مزایای استفاده از برنامه اخطار دمای گوشی

با دانستن دمای گوشی و دریافت اخطار، فارغ از دلایل داغ شدن موبایل، پیش از اینکه دمای بالا به گوشی آسیبی برساند، میتوانید عمر باتری را افزایش دهید، اطلاعات درون گوشی را محافظت کنید و البته عادت‌های مهمی برای محافظت از گوشی یاد بگیرید.

این برنامه‌ها به شما کمک می‌کند در قدم اول بفهمید علت داغ شدن بیش از حد گوشی چیست. و در مرحله دوم آن علت را رفع کنید. اگر حتی لحظه‌ای شک کردید این برنامه‌ها را نصب کنید یا نه، همیشه یادتان باشد پیشگیری بهتر از درمان است!

سوالات متداول

1. چرا گوشیم بیش از حد داغ میشه؟

بدافزارها، باتری معیوب، استفاده طولانی مدت از دوربین، قاب بدون کیفیت و همچنین قرار گرفتن در معرض یک منبع گرما از دلایل داغ شدن موبایل شما هستند.

2. داغ شدن گوشی اندروید نشانه چیست؟

دلیل گرم شدن گوشی هرچه باشد نشانه این است که تلفن همراه شما یک مشکلی دارد که باید سریعا به فکر برطرف کردن آن باشید. در غیر این صورت ممکن است متحمل هزینه‌های اضافی برای تعویض یا تعمیر قطعات داخلی آن شوید.

جمع بندی

حالا و با خواندن مطالب بالا می‌توانیم به دلایل داغ شدن موبایل و راهکارهای حل مشکل داغ شدن پی ببریم. حالا متوجه هستیم که هر گرم شدنی آسیب زا نیست. این روزها با مشکل داغ شدن گوشی هنگام استفاده از اینترنت همگی سر و کار داریم. اما از کجا باید بفهمیم داغ شدن گوشی ایفون یا داغ شدن گوشی سامسونگ مضر است؟ با برنامه‌هایی که در بالا به شما معرفی کردیم.

بهترین برنامه ها برای جلوگیری از داغ شدن گوشی به شما کمک می‌کند که دلایل داغ شدن موبایل را بفهمید. و قبل از اینکه به آن آسیبی بزند از کار کردن با آن دست بکشید. البته بهتر است رهنمودهای این برنامه‌ها را هم جدی بگیرید تا عادت‌های خوب برای محافظت از گوشی را یاد بگیرید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
نیما
.
22 اردیبهشت 1399، 00:00
پاسخ
0
0
واقعا از راهنماییتون ممنونم خیلی مفید کامل و جامع بود خدا خیرتون بده ممنونم من خیلی نگران بودم با گوشی بازی نه چندان سنگین میکردم داغ میکرد ولی با این اطلاعات واقعا ممنونم و مشکلم حل حل شد
Narges
.
12 خرداد 1399، 23:27
پاسخ
0
0
@نیما
سلام ببخشید من گوشیم خیلی داغ میکنه و نمیدونم چیکار کنم تقریبا هر کاری میکنم داغ هستش وقتی توشارژ حتی وقتی ازش استفاده نمیکنم و خاموش یه گوشه هستش و حتی وقتی در حال کار کردنم و نمیدونم چیکار کنم اگه میشه راهنماییم کنید ❤
لیلا
.
18 خرداد 1399، 19:00
پاسخ
0
2
سلام من یه گوشیa50 سامسونگ دارم. مدتیه یک پیغام روی صفحه نمایش گوشیم میاد که فلان برنامه به علت داغ شدن گوشی بسته شد. چه دلیلی داره؟
Alireza
.
28 تیر 1399، 01:01
پاسخ
0
0
واقعا ممنون نور کم کردم و کاور رو برداشتم فورا خنک شد خدا را شکر?
نجمه
.
28 مرداد 1399، 23:15
پاسخ
0
0
سلام وقتتون بخیر گوشی من نوت هشت تازه خریدم فقط وقتی شارژ داغ میکنم زیاد میشه راهنمایی کنید؟؟ تو شارژم کار نمیکنم
جدول فروش فیلم ها
 • 410 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 321 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 314 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 185 میلیون دلار
  Venom 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 76 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 37 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 14 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 2.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
plaza-ads