بهترین کانال‌ تلگرام دانلود فیلم و سریال کره ای + لینک کانال ها

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم و سریال‌های کره‌ای طرفدارهای زیادی دارند. در تلگرام کانال‌های زیادی وجود دارد که این فیلم‌ها و سریال‌ها را منتشر می‌کنند. با این مقاله از پلازامگ همراه باشید تا به کانال های تلگرام فیلم کره ای و کانال های تلگرام سریال کره ای دسترسی پیدا کنید.

در تلگرام کانال‌های مختلفی را می‌توانید پیدا کنید. این کانال‌ها شامل آموزش زبان، هنر، اخبار، دانلود فیلم و غیره هستند. کانال فیلم های کره ای در تلگرام یکی از این کانال‌های پرطرفدار است که بسیاری از علاقمندان فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای به دنبال آن هستند. در ادامه این مقاله کانال های تلگرام فیلم کره ای و بهترین کانال سریال های کره ای در تلگرام معرفی می‌شوند.

کانال های فیلم و سریال کره ای

در این قسمت تعدادی از کانال های فیلم و سریال کره ای معرفی می‌شوند.

1. کانال تلگرام دینگو

کانال تلگرام سریال کره ای دینگو انواع سریال‌های کره‌ای را منتشر می‌کند. این کانال یک تیم ترجمه زیرنویس دارد که علاوه بر انتشار لینک دانلود سریال‌های کره‌ای، زیرنویس آن‌ها را هم در اختیار اعضای کانال خود قرار می‌دهد. شاید بتوان این کانال را به عنوان بهترین کانال سریال های کره ای در تلگرام معرفی کرد. از طریق این لینک dingosub@ می‌توانید وارد کانال فیلم و سریال کره ای دینگو بشوید.

2. کانال تلگرام پرومویز

اگر به دنبال کانال فیلم کره ای و کانال تلگرام سریال های کره ای در حال پخش هستید، می‌توانید وارد کانال تلگرام پرومویز بشوید. این کانال را هم می‌توان به عنوان بهترین کانال سریال های کره ای در تلگرام معرفی کرد.

در این کانال لینک دانلود فیلم و سریال های کره ای منتشر می‌شود. اما برای دانلود آن‌ها باید اشتراک سایت پرومویز را بخرید. از این لینک promoviz@ می‌توانید وارد بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای بشوید.

3. کانال تلگرام کیدراما فیلم

کانال های تلگرام سریال کره ای

کیدراما فیلم را هم می‌توان در لیست کانال فیلم کره ای در تلگرام قرار داد. در این کانال فیلم سینمایی کره ای بدون سانسور که یکی از بهترین کانال های سریال کره ای هم است، می‌توانید سریال های کره ای با لینک مستقیم را به راحتی دانلود کنید.

از طریق این لینک kidrama_film@ می‌توانید وارد کانال تلگرام کیدراما فیلم بشوید.

4. کانال تلگرام دراما کره ای

دراما کره ای را هم می‌توان به عنوان یکی از کانال های سریال کره ای معرفی کرد. این کانال فیلم های کره ای در تلگرام فیلم ها و سریال ها را با زیرنویس منتشر می‌کند. از این لینک korean_drama@ می‌توانید وارد این کانال بشوید.

5. کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای

در کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای همان‌طور که از اسمش معلوم است، می‌توانید انواع فیلم و سریال‌های کره‌ای را دانلود کنید. از طریق این لینک korean_film_serial@ می‌توانید وارد کانال تلگرام فیلم و سریال کره ای بشوید.

6. کانال سریال های کره ای

این کانال را می‌توان به عنوان یکی از کانال های سریال کره ای معرفی کرد. در این کانال می‌توانید به انواع سریال های کره ای دسترسی پیدا کنید. از طریق این لینک seryalhayekorei@ می‌توانید وارد کانال سریال های کره ای بشوید.

جمع بندی

به طور کلی در این مقاله، تعدادی از پر طرفدارترین کانال های فیلم و سریال کره ای معرفی شدند. اگر شما کانال خوبی را برای فیلم و سریال های کره ای می‌شناسید در پایین صفحه در قسمت دیدگاه‌های پلازامگ بیان کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021