فیلم های هارلی کویین ؛ معرفی و دانلود فیلم های هارلی کوئین

فیلم های هارلی کویین ؛ معرفی و دانلود فیلم های هارلی کوئین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم های هارلی کویین از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی دیسی هستند. اگر از علاقمندان به ابرقهرمانان و ضدقهرمانان هستید و قصد دارید پیش از دانلود فیلم های هارلی کویین با اسامی این فیلم‌ها آشنا شوید، ما در این مقاله اسم فیلمهای هارلی کوئین را برای شما آماده کرده‌ایم.

هارلی کویین یکی از ضدقهرمانان کامیک‌های دیسی است. این شخصیت توسط پال دینی (Paul Dini) و بروس تیم (Bruce Timm) خلق شد و اولین بار در در سریال Batman: The Animated Series 1992 حضور یافت. هارلی کویین به عنوان مکمل مونث جوکر به داستان‌ها اضافه شد و به مرور شخصیت وی گسترش یافت. هارلی کویین از شخصیت‌های مشهور DC است. او در 7 سریال انیمیشنی تلویزیونی، 3 فیلم سینمایی، 21 انیمیشن سینمایی، 4 سریال اینترنتی و 4 بازی ویدئویی حضور دارد. همچنین رمانی به نام Mad Love با محوریت هارلی کویین در سال 2018 منتشر شد. نویسندگان این رمان پت کاردیگان (Pat Cardigan) و پائول دینی هستند.

در این مقاله از پلازامگ ما صرفا به معرفی فیلم های هارلی کویین می‌پردازیم. ابتدا اندکی با این شخصیت آشنا می‌شویم، سپس اسم فیلمهای هارلی کوئین با بازی مارگو رابی را داریم و برای دانلود تمام فیلم های هارلی کویین نیز اقدام می‌کنیم. در بخش آخر با اسم فیلمهای هارلی کوئین در سبک انیمیشنی آشنا می‌شویم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

هارلی کویین کیست؟

هارلی کویین، با نام کامل هارلین فرانسیس کوئینزل، سابقا روانپزشک تیمارستان آرکهام بود و داوطلب شد تا روانکاوی جوکر را انجام دهد. وی به مرور عاشق جوکر شد، نام خود را به هارلی کویین تغییر داد، به جوکر برای فرار از تیمارستان کمک کرد و سرانجام شریک جوکر در کارهایش شد. برای آشنایی بیشتر با شخصیت هارلی کویین به این مقاله مراجعه کنید. همچنین اگر دوست دارید به تماشای آلبوم عکس این ضدقهرمان محبوب بنشینید و یا آهنگ‌های او را دانلود کنید به ترتیب سری به مقالات آلبوم عکس هارلی کویین و دانلود آهنگ‌های هارلی بزنید.

فیلم های هارلی کویین

در این قسمت 3 مورد از فیلم های با بازی هارلی کویین را به شما معرفی می‌کنیم.

1. فیلم جوخه انتحار 1 (Suicide Squad1)

فیلم های هارلی کویین

 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: دیوید آیر (David Ayer)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 5.9/10
 • امتیاز راتن‌تومیتوز: 26%
 • بازیگران: ویل اسمیت، جرد لتو، مارگو رابی، جوئل کینامان، وایولا دیویس

در میان فیلم هایی که هارلی کویین بازی کرده این شخصیت اولین بار در فیلم جوخه خودکشی معرفی شد. فیلم جوخه انتحار یکی از فیلم‌های ابرقهرمانی دنیای سینمایی دی‌سی است که در سال 2016 اکران شد. در میان همه ی فیلم های هارلی کویین این فیلم با فروش 746 میلیون دلاری، پرفروش‌ترین فیلم است. فیلم جوخه انتحار دهمین فیلم پرفروش سال 2016 بود و افتخاراتی چون جایزه اسکار بهترین گریم را کسب کرد.

در میان فیلم های سینمایی هارلی کویین، شخصیت هارلی کوئین اولین بار در این فیلم معرفی می‌شود. داستان فیلم در مورد یک سازمان دولتی مخفی است که مجرمان خطرناک را گردهم می‌آورد و آنان را به ماموریت‌های خطرناک می‌فرستند. مجرمین با انجام ماموریت می‌توانند از مدت حبس خود بکاهند. هارلی کوئین، که به دست بتمن دستگیر شده، در این زندان است و عضو گروه “جوخه انتحار” می‌شود.

مارگو رابی، بازیگر نقش هارلی کوئین، هارلی را فریبکارترین عضو گروه می‌داند و رابطه‌اش با جوکر را فوق‌العاده ناکارآمد توصیف می‌کند. دیوید آیر می‌گوید مارگو به خوبی به نقش رسیده و آن را عالی بازی می‌کند. فیلم جوخه انتحار یکی از فیلم های هارلی کویین است که به فارسی نیز دوبله شده است.

2. فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

دانلود فیلم های هارلی

 • سال ساخت: 2020
 • کارگردان: کتی یان (Cathy Yan)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 61/10
 • امتیاز راتن‌تومیتوز: 79%
 • بازیگران: مارگو رابی، جرنی اسمالت، مری الیزابت وینستد، رزی پرز، الا جی پاسکو، یوآن مکگرگور

فیلم پرندگان شکاری دومین فیلم از فیلم هایی که هارلی کوئین بازی کرده است. این فیلم ابرقهرمانی آمریکایی هشتمین فیلم DC و اسپین‌آفی بر فیلم جوخه انتحار 2016 است. منتقدین نظرات نسبتا مثبتی درمورد فیلم دارند و به خصوص کارگردانی، بازی رابی و روند سریع فیلم را تحسین می‌کنند. مارگو رابی ایده فیلم را در سال 2015 به استودیو برادران وارنر داد و خود تهیه‌کننده فیلم نیز هست.

در فیلم می‌بینیم هارلی که از جوکر جدا شده است با قهرمانانی چون قناری سیاه، هانترس و رنی مونتویا همکاری می‌کند تا در مقابل بلک ماسک بایستند. اگر دوست دارید دانلود فیلم های هارلی کویین را با این فیلم آغاز کنید، بهتر است سری به این مطلب بزنید.

3. فیلم جوخه انتحار 2 (The Suicide Squad)

اسم فیلمهای هارلی کوئین

 • سال ساخت: 2021
 • کارگردان: جیمز گان (James Gunn)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8/10
 • امتیاز راتن‌تومیتوز: 91%
 • بازیگران: مارگو رابی، ادریس آلبا، جان سینا، ویولا دیویس، جوئل کینامان، سیلوستر استالونه

در ذکر اسم فیلمهای هارلی کوئین به جدیدترین اثر، یعنی فیلم جوخه انتحار 2 می‌رسیم. این فیلم یک دنباله مستقل بر فیلم جوخه انتحار 1 (2016) و دهمین فیلم کمپانی DC است. در ابتدا قرار بود دیوید آیر کرگردانی فیلم را برعهده بگیرد، اما به علت مشغله زیاد وی، این امر بر عهده جیمز گان گذاشته شد.

در میان فیلم های هارلی کویین، این فیلم با استقبال بهتری از سوی منتقدین روبرو شده است. آنان فیلمنامه، کارگردانی و سبک بصری فیلم را می‌ستایند. بسیاری نیز این فیلم را پیشرفت خوبی نسبت به نسخه قبلی آن می‌دانند. با این حال فیلم جوخه انتحار تا به الان، به رغم بودجه 185 میلیون دلاری، تنها 142 میلیون دلار فروش داشته است.

داستان این فیلم، که از فیلم های دیگر هارلی کویین است، بار دیگر با گردهم آمدن جوخه انتحار آغاز می‌شود. گروه این بار به جزیره کورتو مالتز فرستاده شده‌اند تا یک سلاح خطرناک، یک ستاره دریایی عظیم را نابود کنند. هنگام دانلود مجموعه فیلم های هارلی کویین به هیچ وجه نباید از این فیلم غافل شد. برای دانلود فیلم جوخه انتحار 2 به این مطلب مراجعه کنید.

فیلم های هارلی کویین (انیمیشن)

در این بخش با معرفی فیلم های هارلی کویین در سبک انیمیشنی همراه شما هستیم.

نخستین حضور هارلی کوئین در یک فیلم سینمایی انیمیشنی مربوط به سال 2000 و انیمیشن Batman Beyond: Return of the Joker است. در این انیمیشن می‌بینیم که هارلی چگونه به جوکر کمک می‌کند و تیم دریک را می‌دزند. در انیمشین Justice League: The New Frontier (2008) نیز هارلی در طول سخنرانی جان اف کندی حضور دارد. انیمیشن Lego Batman: The Movie – DC Super Heroes Unite (2013) براساس یک بازی ویدئویی به همین نام ساخته شده و لورا بیلی صداپیشه شخصیت هارلی کوئین است.

کمپانی برادران وارنر در سال 2017 انیمیشن بتمن و هارلی کویین، با محوریت هارلی و بتمن، را منتشر کرد. اسم فیلمهای هارلی کوئین در سبک انیمیشنی را می‌توانیم با انیمیشن Suicide Squad: Hell to Pay (2018)، انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part 92019) و انیمیشن Batman Hush (2019) ادامه دهیم.

فیلم هایی که هارلی کوئین بازی کرده

در جدول زیر اسم فیلم های هارلی کویین در سبک انیمیشنی، شامل تمامی انیمیشن‌هایی که هارلی کوئین به عنوان شخصیت اصلی یا فرعی در آنها حضور داشت است، را برای شما آماده کرده‌ایم.

ردیفنام انیمیشنسال ساختصداپیشه نقش هارلی کویین
1Batman Beyond: Return of the Joker2000آرلین سورکین
2Justice League: The New Frontier2008
3Justice League: Crisis on Two Earths2010
4Lego Batman: The Movie – DC Super Heroes Unite2013لورا بیلی
5Justice League: The Flashpoint Paradox2011هایدن والش
6Batman: Assault on Arkham2014هایدن والش
7Lego DC Comics Super Heroes: Justice League: Gotham City Breaker2016تارا استرانگ
8The Lego Batman Movie2017جنی اسلیت
9Batman and Harley Quinn2017ملیسا راش
10Batman vs. Two-Face2017سیرنا ایروین
11DC Super Heroes vs. Eagle Talon2017
12Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold2018تارا استرانگ
13Suicide Squad: Hell to Pay2018تارا استرانگ
14Batman Ninja2018ری کوجیمیا (ژاپنی)/ تارا استرانگ (نگلیسی
15Teen Titans Go: To the Movies2018
16The Lego Movie 2: The Second Part2019مارگو رابی
17Justice League vs. The Fatal Five2019تارا استرانگ
18Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles2019تارا استرانگ
19Batman: Hush2019هایدن والش
20Justice League Dark: Apokolips War2020هایدن والش
21Space Jam: A New Lagecy2021

سخن پایانی

همانگونه که انتظار می‌رفت با معرفی و دانلود فیلم های هارلی با شما بودیم. نظر شما در مورد این ضدقهرمان محبوب چیست؟ شما کدام یک از فیلم های هارلی کویین دوبله فارسی را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads