آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود را بسازیم؟

آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود را بسازیم؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با آموزش ساخت استیکر واتساپ می‌توانید از استیکرهای شخصی خودتان در این پیام‌رسان استفاده کنید. اما نحوه ساختن استیکر واتس اپ چگونه است؟ طریقه درست کردن استیکر واتساپ در اندروید و iOS به چه صورت است؟ استیکر ساختن با عکس دلخواه در کامپیوتر هم ممکن است؟

استیکرها یکی از راه‌های جالب و متفاوت برای ابراز احساسات در واتساپ هستند. در حال حاضر نیز استیکرهای زیادی در این پیام‌رسان وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را دانلود و استفاده کنید. اما برای ساخت استیکر واتساپ باید چه کار کنیم؟ در حال حاضر کاربران اندروید می‌توانند پک‌های استیکر واتساپ را از گوگل‌پلی دانلود کنند هرچند کاربران iOS به تعداد محدودتری استیکر دسترسی دارند. نحوه درست كردن استيكر در واتساپ بسیار آسان است و برای انجام آن باید از اپلیکیشن‌های متفرقه استفاده کنید. ما در این مطلب به آموزش ساخت استیکر برای واتساپ برای ایفون و اندروید و طریقه ساخت استیکر برای واتساپ اندروید و ایفون و کامپیوتر خواهیم پرداخت.

در ادامه می‌خوانید:

آموزش ساخت استیکر حرفه ای واتس اپ با Sticker Studio – WhatsApp Sticker Maker

در این قسمت از نحوه درست کردن استیکر واتساپ می‌توانید برای ساخت استیکر واتس اپ با عکس خودم از Sticker Studio استفاده کنید. جهت ساخت استیکر برای واتساپ با این برنامه، پس از دانلود و نصب آن در صفحه اول آیکون + را لمس کنید.

ساخت استیکر واتساپ

در این مرحله از ساخت استیکر رایگان واتس اپ اندروید در یک پنجره جدید چندین گزینه برایتان به نمایش درمی‌آید. گزینه اول Select gif است که به شما این امکان را می‌دهد تا با تصاویر GIF استیکر بسازید. گزینه دوم Select video است که با آن می‌توانید با کلیپ‌های ویدیویی استیکر بسازید. گزینه سوم Text sticker است که با انتخاب آن می‌توانید استیکر متنی ایجاد کنید. در این مرحله از نحوه ساختن استیکر واتس اپ گزینه Select photo برای ساخت استیکر واتساپ با عکس است و گزینه آخر نیز دوربین گوشی را باز می‌کند تا با دوربین یک عکس بگیرید و آن را تبدیل به استیکر کنید.

ساختن استیکرهای واتس اپ

با انتخاب Select photo در این مرحله از طریقه درست کردن استیکر واتساپ شما به گالری گوشی هدایت می‌شوید و می‌توانید یک عکس برای استیکر سازی واتساپ انتخاب کنید. پس از انتخاب تصویر در صفحه بعدی می‌توانید آن را ویرایش کنید. در این صفحه از طریقه استیکر ساختن با عکس دلخواه 3 گزینه پیش روی شما قرار دارد. با انتخاب گزینه Free می‌توانید تصویر را به صورت آزاد برش دهید. با گزینه Square می‌توانید شکل‌های مربعی این کار را انجام دهید و با گزینه Circle هم می‌توانید دایره بکشید.

چطوری استیکر واتساپ بسازم

پس از برش دادن تصویر تیک بالای سمت راست صفحه را لمس کنید تا به صفحه بعدی بروید. در اینجا هم 3 گزینه پیش‌رویتان قرار دارد. در این قسمت از آموزش ساخت استیکر نوشته واتساپ ، با گزینه Write می‌توانید یک متن روی استیکر بنویسید، با گزینه Paint می‌توانید شکل‌های دلخواهتان را بکشید و با Add sticker هم می‌توانید یک استیکر دیگر را با این استیکر ترکیب کنید. وقتی کارتان تمام شد دوباره تیک بالای صفحه را بزنید.

روش ساخت استیکر واتساپی

در قسمت بعدی نحوه ساختن استیکر واتس اپ ، برنامه ساخت استیکر برای واتساپ از شما می‌خواهد برای پک خود یک نام تعریف کنید. پس از اینکه نام را وارد کردید Create را انتخاب کنید.

ساختن استیکر واتسپ

حالا استیکر در صفحه اول برنامه ظاهر خواهد شد. آن را انتخاب کنید و در پایین صفحه گزینه Add to WhatsApp را لمس کنید تا پروسه ساخت استيكر واتساپ ايفون و اندروید به اتمام برسد. همچنین خوب است بدانید که آموزش ساخت استیکر واتساپ برای هر دو گوشی اندروید و iOS در این برنامه فرقی با هم ندارد. البته در این برنامه باید برای اضافه کردن یک پک به واتساپ، حداقل 3 استیکر در هر پک داشته باشید.

دانلود برنامه استیکر ساز واتساپ Sticker Studio: اندروید | iOS

آموزش ساخت استیکر واتساپ با برنامه Wemoji

یک گزینه دیگری که برای دانلود استیکر ساز واتساپ با عکس خودم پیش روی کاربران اندروید قرار دارد برنامه درست كردن استيكر در واتساپ Wemoji است. این برنامه به شما امکان ساخت استیکر سه بعدی واتساپ ، نحوه ساخت استیکر ساز واتساپ فارسی و نحوه ساخت استیکر خودم با گوشی را فراهم می‌کند و شاید بهترین برنامه ساخت استیکر واتساپ و طریقه درست کردن استیکر واتساپ و ساده ترین روش ساخت استیکر واتساپ باشد. همچنین استفاده از آن هم کاملا رایگان است.

 

در این مرحله از روش استیکر ساختن با عکس دلخواه ، پس از باز کردن این برنامه تبدیل عکس به استیکر واتساپ، گزینه Create Sticker را انتخاب کنید. در صفحه بعد آیکون + را لمس کنید و یک عکس برای ساخت استیکر واتساپ انتخاب کنید.

چگونه برای واتساپ استیکر بسازم؟

پس از انتخاب عکس جالب برای استیکر واتساپ ، عکس برای ویرایش به برنامه افزوده خواهد شد. در ابتدا در پایین صفحه 3 گزینه برای برای برش تصویر مشاهده می‌کنید. در این قسمت از آموزش ساخت استیکر واتساپ با عکس دلخواه گزینه موردنظرتان را انتخاب و تصویر را به دلخواه خود برش دهید. اگر هم تمایلی به برش دادن تصویر ندارید گزینه Skip در پایین صفحه را لمس کنید.

ساختن استیکر برای واتساپ

در این قسمت از نحوه ساختن استیکر واتس اپ ، پس از این پنجره به صفحه اولی برمی‌گردید. از پایین صفحه با انتخاب گزینه‌های Photo یا Emoji یا Sticker و Text می‌توانید به ترتیب تصویر، ایموجی، استیکر یا متن به استیکری که در حال ساخت آن هستید اضافه کنید. وقتی کارتان برای تبدیل عکس به استیکر در واتساپ به اتمام رسید گزینه SAVE را از بالای سمت راست صفحه لمس کنید. سپس در پنجره بعدی Yes را انتخاب کنید.

در قسمت بعد برنامه از شما می‌خواهد برای پک استیکرتان یک اسم انتخاب و نام سازنده آن را وارد کنید.

استیکر ساختن برای واتساپ

بعد از اینکه دوباره Save را لمس کنید، برنامه به صورت خودکار از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید پک را به واتساپ اضافه کنید یا خیر. گزینه ADD را انتخاب کنید تا پک به واتساپ افزوده شود.

دانلود برنامه ساخت استیکر واتساپ Wemoji: اندروید

در ویدیو زیر می‌توانید آموزش ساخت استیکر واتساپ را با یک برنامه دیگر به نام Bazaart مشاهده کنید:

آموزش ساخت استیکر واتساپ با کامپیوتر

برای آموزش ساخت استیکر واتساپ با کامپیوتر به اندازه گوشی‌های موبایل راه‌های زیادی برایتان وجود ندارد. برای انجام این کار ابتدا باید پس‌زمینه تصویر را حذف و فرمت آن را به PNG تغییر دهید. یک راه انجام این کار، ساخت استیکر واتساپ با فتوشاپ است. در فتوشاپ می‌توانید یک عکس برای استیکر واتساپ انتخاب سپس پس‌زمینه آن را حذف و تصویر را با فرمت PNG ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید از وبسایت‌هایی که پس‌زمینه تصویر را حذف می‌کنند هم استفاده کنید. برای مثال با وبسایت removebg می‌توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. وقتی تصویر آماده شد باید به فروشگاه مرورگر کروم رفته و افزونه WA web plus for WhatsApp را دانلود کنید.

ساخت استیکر در واتساپ / برنامه استیکر ساز واتساپ برای ایفون / درست كردن استيكر در واتساپ

در صفحه افزونه گزینه Add to chrome را انتخاب کنید و سپس بر روی Add Extension کلیک کنید.

ساخت استیکر واتساپ با عکس خودم / ساخت استیکر واتساپ / درست كردن استيكر در واتساپ

وقتی افزونه با موفقیت به مرورگر اضافه شد در بالای سمت راست پنجره مرورگر کروم می‌توانید آن را مشاهده کنید. حالا باید نسخه وب واتساپ را از اینجا باز و وارد حساب خود شوید. حالا بر روی آیکون افزونه که در بالای سمت راست کروم است کلیک و بعد آیکون استیکر را انتخاب کنید.

درست كردن استيكر در واتساپ / ساخت استیکر شخصی در واتساپ

حالا گزینه Choose file را انتخاب و از منو پاپ‌آپ ویندوز به محلی که تصویرتان را ذخیره کرده بودید بروید و آن را انتخاب کنید.

استیکر ساز واتساپ / ساخت استیکر واتس اپ با عکس خودم / درست كردن استيكر در واتساپ

در نهایت بر روی آیکون ارسال کلیک کنید.

ساختن استیکر واتس اپ / ساخت استیکر واتس اپ با عکس خودم / درست كردن استيكر در واتساپ

می‌توانید واتساپ را در گوشی باز کرده و این استیکر را به استیکرهای موردعلاقه‌تان اضافه کنید تا همیشه آن را همراه داشته باشید.

سوالات متداول

1. چگونه استیکر واتساپ با عکس بسازیم؟

استیکر ساختن در واتساپ با استفاده از برنامه‌های مخصوص این کار مثل Sticker.ly یا Wemoji امکان‌پذیر است و شما با این برنامه‌های می‌توانید هرعکسی را تبدیل به استیکر واتساپ کنید.

2. چگونه در واتساپ استیکر بسازیم؟

امکان درست كردن استيكر در واتساپ وجود ندارد. برای انجام این کار و ساختن استیکر در واتساپ یا اضافه کردن استیکر به این برنامه باید از برنامه‌های ساخت استیکر که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم استفاده کنید.

3. استیکرهای واتساپ باید در چه فرمتی باشند؟

برای درست كردن استيكر در واتساپ باید از فرمت PNG استفاده کنید. واتساپ تنها از این فرمت برای استیکرها پشتیبانی می‌کند. اگر از فرمت دیگری استفاده کنید، استیکرهای شما در این برنامه به نمایش درنخواهند آمد.

سخن پایانی

طریقه ساخت استیکر واتساپ و استیکر ساختن با عکس دلخواه همانطور که دیدید بسیار آسان است و به لطف اپلیکیشن‌های استیکر ساز واتساپ زیادی که برای دانلود در دسترس قرار دارند، می‌توان این کار را به راحتی ظرف چند دقیقه انجام داد. با ساختن استیکر واتس اپ می‌توانید استیکرهای متفاوت و مخصوص به خودتان را داشته باشید. نظر شما در مورد درست کردن استیکر واتساپ با این برنامه‌ها چیست؟ آیا تجربه استفاده از آن‌ها را داشته‌اید؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران6 دیدگاه
avatar
محمد
.
07 اردیبهشت 1399، 06:05
پاسخ
0
6
ببخشید میخواستم بدونم چطوری یه پک میشه مثلا تو تلگرام ربات مخصوص داره واتساپ چطور هستش ؟ ممنون
avatar
یاس
.
21 مرداد 1399، 23:20
پاسخ
2
15
اگر میشه بگید کجا واتساپ استیکر را باید درست کرد بدون اپلیکیشن
avatar
یه آدم
.
08 شهریور 1399، 17:16
پاسخ
2
5
فرمت فایل چی باشه؟ png میشه؟ یا باید webp باشه؟
avatar
Sti
.
15 مهر 1399، 19:00
پاسخ
3
6
ببخشید یه سوال من اگر استیکر درست کنم تو واتس آپ همه میتوننن به اون دسترسی داشته باشن؟
avatar
.
27 اردیبهشت 1400، 16:37
پاسخ
1
0
کجای واتساپ میشه درست درست کرد؟? اینو که میدونستم ?
نمایش 1 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 708 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 441 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 280 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 53 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  The French Dispatch
  اکران: 29 نوامبر 2021
 • 20.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 4.75 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.65 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 564 میلیون تومان
  پوست
  اکران: 21 تیر 1400
 • 360 میلیون تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 مرداد 1400
plaza-ads