بهترین کیف پول ارز دیجیتال سولانا

بهترین کیف پول ارز دیجیتال سولانا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ارز سولانا پروژه‌ای با منبع باز یا به اصطلاح اپن سورس بوده که در یک بلاک چین جدید با کارایی غیر متمرکز و بالا ایجاد شده است. هدف اصلی این بلاکچین رفع مشکل مقیاس پذیری است. سولانا با همین هدف وارد بازار ارز های دیجیتال شد.

این بلاک چین با مجموعه ‌ای از الگوریتم های نرم افزاری خاص تراکنش های بسیاری را در عرض یک یا چند ثانیه انجام می دهد. به علاوه کاربران می‌توانند با کمک رمز ارز سولانا به عنوان روشی برای پرداخت در شبکه بلاک چین آن فعالیت داشته باشند.

توکن این ارز با علامت اختصاری SOL نمایش داده شده که یکی از توکن های آینده دار در بازار ارز های دیجیتال محسوب می شود. سولانا اکوسیستم خاص خود را دارد که قادر به پشتیبانی از تعداد بالای تراکنش در ثانیه در یک شبکه گیگا بایتی استاندارد است. همان طور که می دانید فناوری بلاک چین روزانه در حال گسترش بوده و هر روز بر تعداد سازمان ها و شرکت هایی که این فناوری را با کسب و کار خود ترکیب می کنند افزوده می شود.

سرعت انجام معاملات در ثانیه یا همان مقیاس‌پذیری به یکی از چالش‌های بزرگ شبکه‌های بلاکچینی مبدل شده است. شبکه بلاک چین سولانا هدفی دارد که آن هدف، برطرف کردن این مشکل به بهترین شکل و بدون به چالش کشیدن مسائل امنیتی و همچنین عدم تمرکز شبکه است.

سولانا با عمل کرد بسیار بالایی بازار ها و برنامه های مقیاس پذیر را ارائه داده و بسیار سریع و غیر متمرکز است. همچنین فناوری جدید آن به کاربران این امکان را می‌دهد که در قرار داد های هوشمند معاملات خود را به صورت کاملاً ایمن و سریع انجام دهند. در مقاله پیش رو قصد داریم تا همه چیز را درباره ارز دیجیتال سولانا بدانیم و آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با آن آشنا شوید.

فهرست عناوین مطلب:

تاریخچه ارز دیجیتال سولانا

در سال ۲۰۱۷ سولانا به وسیله یاکوونکو معرفی شد و از آن زمان بود که رشد بسیاری را تجربه کرده است. نام این ارز دیجیتال از نام ساحلی نزدیک سندیگو در ایالت کالیفرنیای آمریکا گرفته شده است. در اصل این مکان جایی است که یاکوونکو بیشتر عمر خود را در آن گذرانده است. او با کار بر روی یک شبکه بلاکچین رایانه‌ ای توانست به واحدهای جدیدی از بیت کوین دست یابی پیدا کند و در آن جا بود که به این نتیجه رسید که در صورتی که معاملات به زمان خود برسند مقیاس‌پذیری بلاک چین رمز ارز بدون نیاز به قربانی تمرکززدایی افزایش پیدا می‌کند. این گونه بود که او از تجربه خود استفاده کرد تا این بلاک چین را راه اندازی نماید.

اکنون این ارز دیجیتال یکی از بلاکچین های پیشرفته نسل چهارم به حساب می آید. این رمز ارز تحت عنوان یک شبکه بلاک چین مبتنی بر اثبات سهام نمایندگی شده تک زنجیری توسعه پیدا کرده که اصلی‌ ترین هدف آن تمرکز روی مقیاس پذیری بدون تمرکززدایی و همچنین بدون لطمه زدن به امنیت شبکه است.

سولانا در ابتدای فعالیت خود این توانایی را پیدا کرد که بیش از یک سوم از کل سکه های خود را در طی ۵ مرحله جداگانه به فروش رسانده و در نتیجه تیم سولانا بتواند بیش از ۱۰ میلیون دلار بودجه جمع آوری کند. جالب است بدانید که رمز ارز سولانا در حال حاضر در بسیاری از صرافی های مطرح و جفت ارزهای مختلف قابل دسترسی است.

کاربرد و مزایای ارز دیجیتال سولانا

در قسمت های قبل تا حدودی با ارز دیجیتال سولانا آشنا شدیم. به طور کلی تیم سولانا در ۵ دوره تامین اعتبار داشته است.

اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید که تا الان از خرید برنامه ‌هایی که خرید های درون‌ برنامه‌ای دارند اذیت شده اید؛ پس دلیل این که چرا سولانا اینقدر اهمیت دارد را درک می‌کنید. سولانا با ترکیب یک پلتفرم برنامه سازی با بلاک چین و توکن بومی می تواند افراد زیادی را در تولید برنامه قادر کند و همچنین می‌تواند به کاربران و سازندگان در برابر برنامه های مزاحم کمک کند. مشکل دیگری که توسط پروتکل سولانا قابل حل است معامله خرد می باشد. این مسئله که خرید های درون برنامه ای برای بسیاری از کاربران مثل کابوس شده است دلایلی دارد که یکی از آن ها این است که این برنامه ‌ها معمولاً به پرداخت با کارت های اعتباری نیاز دارند که برای به سود رساندن شرکت تولید کننده بیش از مقدار مشخص شده باید پرداخت شود.

از آن جایی که هزینه کارمزد تراکنش های سولانا از یک سنت کم تر است می تواند این مشکل را به خوبی حل کند. علاوه بر این کاربرد بی نظیر سولانا مزیت های بسیاری نیز می توان برای آن نام برد. یکی از این مزیت ها همان طور که گفته شد مقیاس پذیری بالای آن است. استفاده از سولانا می‌تواند امنیت و اعتماد از عدم تمرکز را برای کاربران در سرتاسر جهان فراهم کند. سولانا می‌تواند از بسیاری از زبان‌ های برنامه‌ نویسی پشتیبانی کند. همچنین این بلاک ‌چین مشکل مقیاس پذیری و عدم وجود نگرانی در این خصوص را برطرف می کند. سطح امنیت بالا و علاوه بر آن سرعت تراکنش ‌های فوق العاده سریع و تولید بلوک نیز از مزیت ‌های دیگر سولانا هستند.

نحوه خرید ارز دیجیتال سولانا

نحوه خرید ارز دیجیتال سولانا

تنها راه خرید و فروش و معامله ارز سولانا صرافی است. این راه نه تنها فقط برای ارز سولانا بلکه برای همه ارز های دیجیتال صدق می کند. کاربران زیادی وجود دارند که سرمایه گذاری و ترید در صرافی های خارجی را به سرمایه گذاری در صرافی های ایرانی ترجیح می دهند؛ اما با وجود چالش ها و مشکلات فراوان بر سر راه کاربران ایرانی و همچنین وجود محدودیت ‌ها و تحریم ‌ها از سمت صرافی های خارجی بسیاری از کاربران ناگزیر به ایجاد حساب در صرافی های ایرانی هستند.

در این بین بسیاری از افراد اعتقاد دارند که صرافی های ایرانی امکان دسترسی آسان و سریع به انجام تراکنش ها را فراهم می کند و محیطی امن و قابل اطمینان جهت سرمایه گذاری است. در حالی که صرافی های خارجی امکان بلوکه و مسدود کردن دارایی‌ ها را دارند و به همین علت می‌توان گفت که استفاده از صرافی های ایرانی جهت خرید ارز دیجیتال سولانا بهتر است. بسیاری از صرافی های ایرانی یک پلتفرم معاملاتی آنلاین و کیف پول امن رمز ارزها دارند که با بیشترین تعداد کیف پول بستری امن و راحت را در انجام معاملات رمز ارزها برای کاربران فراهم کرده است.

کیف پول ارز دیجیتال سولانا

برای ذخیره کردن ارز دیجیتال سولانا مثل بقیه رمز ارزها باید از کیف پول های دیجیتالی استفاده کرد. علت این امر این است که کیف پول ها این امکان را می دهند تا بتوانیم ارز خریداری شده را در آن ها ذخیره کنیم. این کیف پول ها در انواع مختلفی مانند نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و همچنین کیف پول های کاغذی در بازار موجودند. بسیاری از فعالان بازار رمز ارز و کاربران به علت اجتناب از ریسک و مسائل امنیتی ترجیح می دهند به جای نگه داشتن دارایی دیجیتال خود در صرافی ها از این کیف پول ها استفاده کنند. با توجه به این مسئله که عمر زیادی از زمان توسعه ارز سولانا نگذشته تنوع و تعداد کیف پول های آن کم تر از سایر رمز ارزها است. به طور مثال در گزینه نرم افزاری کیف پول ها می توان به کیف پول تراست ولت اشاره کرد.

پیش بینی آینده سولانا

طبق تحقیقات صورت گرفته و گزارش هایی که از آن منتشر شده است رمز ارز سولانا تا سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵ روند صعودی را طی می کند. البته این امکان در صورتی است که تیم توسعه دهنده سولانا محصولات خود را به طور پیوسته تولید کرده و این محصولات تولید شده از طرف کاربران پذیرفته شوند. نتیجه تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که روند طولانی مدت سولانا موجب افزایش قیمت آن در آینده می‌شود.

نکته حائز اهمیت این است که احساسات کلیه سرمایه‌ گذاران و شرایط بازار در طول زمان دچار تغییراتی می شود. به همین علت است که استفاده از داده های جمع آوری شده با گذشت زمان و تجزیه و تحلیل داده ها نقش بسیار مهمی را در پیش بینی درست و منطقی از تعیین میزان سود دهی یک سرمایه گذاری بلندمدت در این ارز و همچنین قیمت سولانا ایفا خواهد کرد.

سخن آخر

در مقاله پیش رو به طور کامل با ارز دیجیتال سولانا آشنا شدیم و دانستیم که پروژه آن قدرت مند است. برخورداری از نو آوری های متعدد در خود مشکلات زیادی مثل مشکل بلاک چین های قدیمی را می تواند حل کند. همچنین ساختار جدیدی را برای تایید معاملات و همچنین یک الگوریتم اجماع کار آمد تر به نمایش می گذارد.

این پلتفرم به طور قطعی رقیب خوبی برای بیت کوین و اتریوم خواهد بود. سولانا یکی از شاهد های موجود برای پیشرفت بسیار سریع صنعت ارز های دیجیتال در ۱۰ سال گذشته محسوب می‌شود که به خوبی توانسته با استفاده از ارائه راهکار های نوین و ضمن حفظ امنیت و تمرکز زدایی شبکه مسائل زیادی مثل مسئله مقیاس‌پذیری را حل و فصل کند. با تفسیر های گفته شده پلتفرم سولانا سیستمی بوده که باید حتماً ادامه پیدا کند و به توسعه خود ادامه دهد زیرا در صورت ادامه رشد این شبکه بلاک چین به طور قطعی در آینده در کنار بسیاری از پروژه ‌های مطرح و قدیمی شاهد سولانا خواهیم بود.

وبسایت کیف پول من ، اولین و بزرگترین کیف پول ایرانی ارز دیجیتال میباشد که به شما امکان نگهداری ارز های دیجیتال زیادی را میدهد ، کیف پول بیت کوین ، کیف پول اتریوم ، کیف پول سولانا ، کیف پول تتر و … در وبسایت کیف پول من پشتیبانی میشود و به راحتی میتوانید تمامی ارز هارا خرید و فروش کنید .

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 525 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 421 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 220 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 90 میلیون دلار
  Halloween Kills
  اکران: 15 اکتبر 2021
 • 75 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 17 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 17 میلیون دلار
  The Last Duel
  اکران: 15 اکتبر 2021
 • 17.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 3.6 میلیارد تومان
  پوست
  اکران: 21 مهر 1400
 • 3.6 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 3.2 میلیارد تومان
  مدیترانه
  اکران: 04 مرداد 1400
 • 2.7 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.9 میلیارد تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.55 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 0 دلار
  اکران: 26 دی 2021
 • 0 دلار
  اکران: 26 دی 2021
plaza-ads