برگرداندن پست های پاک شده اینستاگرام: ریکاوری پست‌ ها، استوری ها، و لایو های دلیت شده

برگرداندن پست های پاک شده اینستاگرام: ریکاوری پست‌ ها، استوری ها، و لایو های دلیت شده
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام هم به لطف به روز رسانی ها و ویژگی‌های جدید اینستاگرام ممکن شده است. قبل از این اگر به اشتباه پستی را پاک می‌‌کردید پشیمانی دیگر سودی نداشت و پست برای همیشه از دست رفته بود. اما آن دوران دیگر گذشته. حالا با انجام چند مرحله ساده می‌توانید بازگردانی فیلم های حذف شده اینستا و بازیابی پست‌های حذف شده اینستاگرام را انجام بدهید.

بنابراین اگر شما هم به اشتباه پستی را پاک کرده‌اید و یا به هر دلیلی پست‌هایتان پاک شده است، خوب است بدانید که دنیا به آخر نرسیده و مجبور نیستید پست را از نو طراحی و بارگذاری کنید. برای نحوه ریکاوری پست های دیلیت شده اینستا می‌توانید از ویژگی مانند recently deleted استفاده بکنید. بنابراین در این مقاله با مجله پلازا همراه باشید تا هر آنچه لازم است را به شما بگوییم.

بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام

بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام / آموزش بازیابی پست های پاک شده اینستا

یک قابلیت کاربردی دیگر در کنار آرشیو اینستا، ویژگی جدیدی به نام Recently Deleted یا ریکاوری پست های دیلیت شده اینستاگرام است. این ویژگی به شما امکان برگرداندن پست های پاک شده اینستا و دیگر محتوا را می‌دهد. شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید پست‌ها، استوری‌ها، پست‌های IGTV و ریل‌هایی که پاک کرده‌اید را مشاهده و در صورت نیاز دوباره آن‌ها را بازگردانید.

تا پیش از این راهی برای برگرداندن پست های پاک شده اینستا وجود نداشت، اما حالا به لطف این قابلیت می‌توانید هر پستی را که حذف کرده‌اید دوباره برگردانید. همچنین طریقه برگرداندن igtv حذف شده به پست ها هم از این روش ممکن است. هر پست، استوری، IGTV و ریلی که حذف کنید به قسمت Recently Deleted منتقل خواهد شد. البته برای ریکاوری پست های حذف شده اینستاگرام فقط 30 روز فرصت دارید. پس از گذشت 30 روز دیگر نمی‌توانید آن‌ها را برگردانید.

اما چطور پست حذف شده اینستا را برگردانیم؟ برای برگرداندن پست حذف شده اینستاگرام از طریق این ویژگی ابتدا به پروفایل خود بروید و سه خط بالای سمت راست را لمس کنید. سپس گزینه Settings و بعد Account را انتخاب کنید.

بازگردانی پست پاک شده اینستا

سپس در ادامه برای بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام گزینه Recently Deleted را لمس کنید.

ریکاوری پست های پاک شده اینستاگرام

برای بازگردانی فیلم های حذف شده اینستا زبانه مربوط به آن‌ها را از بالای صفحه انتخاب کنید. محتوایی را که می‌خواهید برگردانید را انتخاب کرده و سه نقطه بالای سمت راست را لمس کنید. بعد گزینه Restore را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Delete نیز می‌توانید برای همیشه آن‌ را حذف کنید.

برگرداندن پست دلیت شده اینستاگرام

فرصت 24 ساعته استوری های پاک شده اینستا

البته در مورد نحوه بازگردانی استوری پاک شده اینستا ، اگر استوری را پیش از اتمام بازه زمانی 24 ساعته آن از پروفایل حذف کرده باشید تنها 24 ساعت فرصت دارید که به بخش Recently Deleted رفته و آن را برگردانید. در این صورت استوری دوباره در پروفایل شما به نمایش در می‌آید. اگر ظرف 24 ساعت برای برگرداندن استوری پاک شده اقدام نکنید، آن استوری برای همیشه حذف خواهد شد.

اما اگر از بخش آرشیو آن را پاک کرده باشید، مانند مدت زمان برگرداندن پست حذف شده اینستاگرام، 30 روز وقت دارید تا دوباره آن‌ها را برگردانید.

بازیابی لایو حذف شده اینستاگرام

نحوه ریکاوری پست های دیلیت شده اینستا / شیوه برگرداندن پست دیلیت شده اینستا

اما ریکاوری لایو حذف شده در اینستا یا برگرداندن لایو پاک شده اینستاگرام چگونه است؟ همانطور که گفتیم می‌توانید لایو را به مدت 30 روز در آرشیو نگهداری کنید. اگر لایو را در IGTV ارسال کرده باشید و پس از پاک کردن آن بخواهید دوباره آن را برگردانید می‌توانید از طریق بخش Recently Deleted و درست مانند نحوه بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام و از طریق زبانه مخصوص IGTV این کار را انجام دهید.

سوالات متداول

1. بهترین روش برگرداندن igtv حذف شده به پست ها در اینستاگرام کدام است؟

هر پست، استوری، IGTV و ریلی که حذف کنید به قسمت Recently Deleted منتقل خواهد شد. برای بازیابی، این گزینه را انتخاب کرده و گزینه restore را لمس بکنید.

2. آیا امکان برگرداندن لایو حذف شده در اینستا وجود دارد؟

می‌توانید لایو را به مدت 30 روز در آرشیو نگهداری کنید. اگر لایو را در IGTV ارسال کرده باشید و پس از پاک کردن آن بخواهید دوباره آن را برگردانید می‌توانید از طریق بخش Recently Deleted و درست مانند نحوه بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام و از طریق زبانه مخصوص IGTV این کار را انجام دهید.

جمع بندی

به طور کلی در این مقاله آموزش بازگرداندن پست های پاک شده در اینستاگرام ، بازگردانی فیلم های حذف شده اینستا و نحوه ریکاوری پست های دیلیت شده اینستا و لایو اینستاگرام ارائه شد. با این حال اگر سوال یا نظری در مورد برگرداندن پست پاک شده اینستاگرام دارید می‌توانید در قسمت دیدگاه‌های پلازامگ بیان کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 708 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 441 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 280 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 53 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  The French Dispatch
  اکران: 29 نوامبر 2021
 • 20.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 4.75 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.65 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 564 میلیون تومان
  پوست
  اکران: 21 تیر 1400
 • 360 میلیون تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 مرداد 1400
plaza-ads