بهترین اپلیکیشن خلافی خودرو و برنامه استعلام پرداخت جریمه

بهترین اپلیکیشن خلافی خودرو و برنامه استعلام پرداخت جریمه
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با اپلیکیشن و برنامه پرداخت خلافی خودرو و ماشین می‌توانید به صورت اینترنتی و در هر لحظه جریمه رانندگی خود را مشاهده و پرداخت کنید. امکان پرداخت جرایم از جمله امکاناتی است که تقریبا تمام افرادی که اهل رانندگی باشند دیر یا زود به آن نیاز پیدا می‌کنند و نرم افزار های موبایلی بهترین انتخاب برای پرداخت جریمه هستند.

اما بهترین اپلیکیشن خلافی خودرو کدام است؟ پرداخت خلافی و جرایم یکی از امکاناتی است که اپلیکیشن‌های زیادی آن را به کاربران خود ارائه می‌کنند. البته تنها راه پرداخت جرایم رانندگی از طریق اپلیکیشن نیست و راه‌های دیگری هم برای انجام این کار وجود دارد. با این وجود با دانلود این برنامه‌ها می‌توان به شکل مستقیم خلافی خودرو را مشاهده و پرداخت کرد.

بهترین اپلیکیشن های خلافی خودرو

یکی از راه‌های پرداخت خلافی از طریق سایت استعلام خلافی خودرو پلیس راهور است. اما اطلاعات این سایت هر یک هفته یکبار به روزرسانی می‌شود و به همین دلیل بهترین راه برای پرداخت خلافی خودرو آنلاین نباشد. در عوض یک اپلیکیشن خلافی خودرو iOS و اندروید می‌تواند به صورت لحظه‌ای این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و بهترین انتخاب برای کسانی است که دنبال دریافت سریع خلافی خودرو خود هستند. اما بهترین برنامه پرداخت خلافی خودرو کدام است؟

1. اپلیکیشن آیتول؛ قویترین برنامه خلافی خودرو

برنامه پرداخت جریمه / نرم افزار پرداخت جریمه رانندگی

خلافی خودرو با پلاک است که علاوه بر امکان استعلام خلافی امکانات گسترده زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما از طریق این برنامه می‌توانید خدمات مربوط به تعویض پلاک، معاینه فنی، کارواش، تعویض روغن و همچنین خرید آنلاین بیمه شخص ثالث دسترسی داشته باشید.

این برنامه علاوه بر اینکه یک اپلیکیشن خلافی خودرو ایفون و اندروید به حساب می‌آید یک برنامه جامع مختص خدمات مربوط به خودرو است که امکانات گسترده زیادی از جمله امکان پرداخت عوارض سالیانه و آزادراهی را در کنار پرداخت خلافی در اختیار کاربران قرار داده است.

دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو آیتول: اندروید | آیفون

2. برنامه پرداخت خلافی ماشین فرمون

اپلیکیشن فرمون یک برنامه جامع برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو و همچنین موتور است. در این برنامه استعلام خلافی خودرو شما همچنین می‌توانید دوربین‌های کنترل سرعت را مشاهده کنید و در صورتی که از سرعت مجاز فراتر بروید نیز برنامه به شما اخطار می‌دهد.

علاوه بر این در این برنامه پرداخت خلافی خودرو می‌توانید خلافی خود را به صورت یک جا پرداخت کنید یا اینکه آن‌ها را قسط بندی کنید. از دیگر امکانات فرمون می‌توانیم به مشاهده جدول جرائم و کاربرانی که بیشترین تخلف را داشتند و همچنین مشاهده پرتخلف‌ترین مکان‌های شهری اشاره کنیم. همچنین امکان قیمت‌گذاری خودرو، استعلام نمره منفی گواهینامه و همچنین بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو نیز از طریق فرمون وجود دارد.

دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو فرمون: اندروید | آیفون

3. برنامه پرداخت جریمه ماشین آپ

همچنین بخوانید :

سوپر اپلیکیشن آپ امکانات فروانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که تقریبا همه با آن‌ها آشنا هستند. این برنامه در عین حال شاید قویترین برنامه خلافی خودرو نیز باشد و امکان استعلام و پرداخت خلافی را هم برای کاربران فراهم کرده است. شما از طریق آپ می‌توانید در بخش خودرو، خلافی و عوارض این برنامه خودرو خود را با افزودن شماره پلاک به برنامه اضافه و از خدماتی مثل استعلام و پرداخت جریمه، عوارض آزادراهی و طرح ترافیک بهره ببرید.

دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو آپ: اندروید | آیفون

پایه نگهدارنده موبایل دابلیو یو دابلیو مدل Z07

پایه نگهدارنده موبایل دابلیو یو دابلیو مدل Z07WUW Z07 Phone Holder

نحوه اتصالپایه مکنده

4. برنامه پرداخت جریمه طرح ترافیک تاپ

تاپ یک نمونه دیگر از برنامه پرداخت جریمه راهنمایی رانندگی است که مانند آپ در کنار خدمات متنوع خود امکان استعلام و پرداخت جرایم رانندگی را نیز ارائه می‌کند. در کنار خلافی شما در این برنامه می‌توانید جریمه طرح ترافیک، پارک حاشیه‌ای، عوارض آزادراهی و سالیانه را مشاهده کنید و همچنین برای خودرو خود بیمه بدنه و شخص ثالث خریداری کنید.

دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو تاپ: اندروید | آیفون

5. همراه کارت

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پرداخت که جزو برنامه های پرداخت جریمه رانندگی با موبایل به شمار می‌آید اپلیکیشن همراه کارت است. همراه کارت برنامه‌ای متعلق به بانک آینده است که خدمات مختلف زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اما یکی از شاخص‌ترین ویژگی‌های این برنامه امکان استفاده از آن به عنوان نرم افزار پرداخت جریمه رانندگی iOS و اندروید است.

اپلیکیشن خلافی خودرو / برنامه پرداخت خلافی ماشین

شما پس از نصب برنامه می‌توانید با مراجعه به بخش خدمات خودرو، پلاک خودرو موردنظرتان را وارد و آن را به برنامه اضافه کنید. سپس می‌توانید همراه کارت به عنوان برنامه ای برای پرداخت جریمه رانندگی استفاده و علاوه بر خلافی، عوارض آزادراهی و طرح ترافیک را نیز پرداخت کنید. همچنین می‌توانید جریمه‌ها را به صورت جداگانه با شناسه قبض و پرداخت، پرداخت کنید.

دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو همراه کارت: اندروید | آیفون

پایه نگهدارنده موبایل مغناطیسی کلومن مدل K-HD010

پایه نگهدارنده موبایل مغناطیسی کلومن مدل K-HD010Koluman K-HD010 Magnet Phone Holder

نحوه اتصالآهنربا
میزان چرخش360 درجه

سوالات متداول

1. بهترین اپلیکیشن خلافی خودرو کدام است؟

برنامه‌های زیادی را می‌توانیم به عنوان برنامه پرداخت خلافی ماشین به حساب بیاوریم. هرکدام از این برنامه‌ها امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و اگر بخواهیم امکانات را درنظر بگیریم برنامه‌های آپ و تاپ بهترین برنامه‌ها برای استعلام و پرداخت خلافی هستند.

2. آیا نرم افزار پرداخت جریمه رانندگی رایگان است؟

بستگی به برنامه مورد نظر دارد. برخی برنامه‌ها مانند پلیس من برای هر بار استعلام تخلفات از شما هزینه‌ای به عنوان کارمزد می‌گیرند در حالی که استعلام خلافی در سایر برنامه‌ها مثل همراه کارت و تاپ رایگان است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
نقد و بررسی سوپر اپلیکیشن «آپ» | برنامه‌ای هم فن حریف!
محمد علی محمدی24 مرداد 1400 10:00
thumbnail
استعلام شارژ همراه اول ؛ نحوه استعلام باقیمانده شارژ ...
محمد علی محمدی16 اردیبهشت 1400 12:00

سخن پایانی

با اپلیکیشن خلافی خودرو می‌توانید به سرعت از تخلفات خود مطلع شده و بدون معطلی آن‌ها را پرداخت کنید. نظر شما در مورد این برنامه‌ها چیست؟ از نظر شما کدام یک از آن‌ها برای پرداخت و استعلام خلافی ماشین مناسب‌تر هستند؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 28.2 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 17.9 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 16.2 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 9.1 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.5 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 2.2 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.8 میلیارد تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
plaza-ads