مطمئن‌ترین راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با آموزشگاه سفیر

مطمئن‌ترین راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با آموزشگاه سفیر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

موسسه زبان انگلیسی سفیر با دو دهه سابقه در صنعت آموزشی کشور از بهترین و موفق‌ترین آموزشگاه‌های سراسر کشور است. سفیر در تهران 27 شعبه و در مراکز استان‌ها نیز دارای شعبه است.  آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر با بیش از بیست هزار مدرس با پایبندی به اصل مشتری‌مداری و تکریم ارباب رجوع تاکنون موفق شده است تا 3 گواهی استاندارد جهانی را کسب کند و با افتخار نمایندگی تربیت مدرسین بین‌المللی زبان در دانشگاه‌های معتبر جهان را بدست آورد. مربیانی که در سفیر تدریس می‌کنند پیوسته در تلاشند تا سطح علمی خود را در تمامی بخش‌های زبان انگلیسی به بالاترین حد ممکن نزدیک کنند و در حال حاضر بیش از 100 نفر از اساتید توانسته‌اند مدرک بین‌المللی CELTA دریافت کنند. از آنجایی که بسیاری از زبان‌آموزان در بخش مکالمه زبان انگلیسی مشکل دارند کلاس مکالمه زبان انگلیسی سفیر با اساتید مجرب و برنامه آموزشی دقیق سعی در خدمت رسانی به زبان‌آموزان عزیز دارد.

فهرست عناوین مطلب:

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

برنامه آموزشی کلاس مکالمه زبان انگلیسی سفیر

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی سه مرحله باید طی شود که شامل: Exposure یا در مجاورت با زبان خارجی قرار گرفتن، Study یا مطالعه و یادگیری اصول و ساختارهای رایج، Practice یا تمرین و به‌کارگیری و استفاده از آموخته هاست. در بخش exposure لازم است از طریق گوش‌دادن به مکالمات گوناگون بین افراد انگلیسی زبان، و گوش‌دادن به چکیده‌های برنامه‌های تلویزیونی فراگیری زبان انجام شود. گوش‌دادن به محتوای انگلیسی زبان‌آموزان را با کاربرد لغات و اصطلاحات در مکالمات آشنا می‌کند. به‌علاوه، از طریق تمرین لیسنینگ، زبان‌آموزان با تلفظ، لحن و استرس صحیح آشنا می‌شوند.

در بخش دوم Study برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی، زبان‌آموزان ابتدا یک نمونه مکالمه را بررسی کرده و سپس بر روی لغات و اصطلاحات به‌کار رفته در آن کار می‌کنند. علاوه بر آن زمانی در کلاس مکالمه زبان انگلیسی هستند به بررسی استراتژی‌های مکالمه اختصاص نیز می‌پردازند. به‌طور کلی این استراتژی‌ها به دو گروه تقسیم می‌شوند. گروه اول استراتژی‌ها به بررسی تفاوت‌های انگلیسی گفتاری و نوشتاری اختصاص دارد. گروه دوم استراتژی‌ها اما به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا هنگام مواجه شدن با مطالبی که بلد نیستند، بتوانند نیاز خود را برطرف کرده از عهده مکالمه بربیایند. به مرور زمان، با افزایش مهارت زبان‌آموزان  نیازشان به این استراتژی‌ها کم شده اما در سطح‌های اولیه، برای شروع به مکالمه بسیار مفید است.

در بخش سوم Practice که اهمیت خیلی زیادی دارد زبان‌آموزان باید از دانسته‌های خود استفاده کنند و با هم مکالمه کنند تا مدرس کلاس متوجه اشکالات شده و متناسب با آنها بازخورد ارائه کند. برای بالا بردن اثربخشی آموزش مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه بخش بسیار مهمی در کلاس است. برای ایجاد شرایط مناسب مکالمه در کلاس، زبان‌آموزان به‌صورت دو به دو یا در گروه‌های کوچک با هم صحبت می‌کنند تا یک فعالیت یا task را انجام دهند. این فعالیت‌ها با نظر به موقعیت‌های معمول و مورد نیاز زبان‌آموزان در زندگی روزمره طراحی شده‌اند. نکته بسیار مهم در این است که زبان‌آموزان باید از کلیه دانش زبانی خود برای صحبت و انجام فعالیت استفاده کنند و مکالمات بین زبان‌آموزان محدود به کتاب نیست و هرچه در روزمره ی آنها نیز اتفاق می‌افتد می‌تواند در کلاس برای بقیه ی زبان‌آموزان بازگو شود.

دوره های زبان موسسه سفیر

دوره‌های عمومی مکالمه سفیر

دوره‌های عمومی کلاس مکالمه زبان انگلیسی برای متقاضیانی که علاقمندند در این حوزه آموزش ببینند طراحی شده است. البته قبل از شرکت در این دوره ها زبان آموز باید سلسله مراتبی را طی کند که شامل تعیین سطح به شکل شفاهی حضوری و آنلاین یا کتبی است. هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان است که توسط مدیران آموزش و کارشناسان واحد مراجعه شده انجام می‌پذیرد. این سنجش سطح، در 10 الی 15 دقیقه به‌صورت شفاهی و با تعیین وقت قبلی از طریق ناتوس و یا به‌صورت تلفنی و یا حضوری انجام می‌‎شود و

نتیجه تعیین سطح به‌ مدت 90 روز در تمامی واحدهای موسسه سفیر معتبر خواهد بود. پس از انجام تعیین سطح، زبان‌آموزان با مشاوره صحبت خواهند کرد و در ادامه کارشناس مربوطه مسیر یادگیری را به زبان‌آموز معرفی خواهد کرد.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی برای بزرگسالان به دو بخش مقدماتی-میانی و پیشرفته تقسیم می‌شود. دوره مقدماتی-میانی خود از چهار مقطع تشکیل شده و کتاب‌های Touchstone که آموزش مکالمه را در راس امور خود قرار داده تدریس می‌شود. این دوره زبان‌آموزان را از سطح مبتدی  تا فوق متوسطه پیش می‌برد. در هر مقطع مقدماتی، پیش‌متوسطه، متوسطه، و فوق‌متوسطه یکی از کتاب‌های Touchstone 1 الی 4 طی شش ترم آموزش داده می‌شود. این دوره‌ها هم به صورت حضوری و هم به ‌صورت آنلاین تشکیل می‌شوند. دوره های آموزش آنلاین که به دوره‌های سایبرتاک (آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه سفیر گفتمان) معروف است راهی برای یادگیری زبان برای افرادی است که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به‌منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند. دوره های سایبرتاک شامل جلسات آنلاین و آفلاین است. در جلسات آنلاین زبان آموزان و مدرسین به طور همزمان در کلاس شرکت داشته و آموزش مکالمه و رفع اشکالات آموزشی در آن اتفاق می‌افتد. برای شرکت در جلسات آنلاین کلاس‌های سایبرتاک باید  نرم افزارهای لازم را دانلود کرد اما جلسات آفلاین به شکل محتوای آموزشی در اختیار زبان آموز قرار می‌گیرد.

بعد از دوره های مقدماتی-میانی زبان‌آموزان این قابلیت را پیدا می‌کنند تا در مکالمه در اکثر مباحث در حد مطلوبی گفتگو داشته باشند. در این مرحله از آموزش زبان آموزان می‌توانند از دوره‌های مکالمه آزاد یا Free Discussion استفاده کنند تا تسلط بهتری بر مکالمه پیدا کنند. زبان آموزانی که تاکید بر بهبود تمامی جنبه‌های زبان خود را دارند می‌توانند از دوره‌های پیشرفته استفاده کنند. در این بخش، با استفاده از کتاب‌های Viewpoint 1 و Viewpoint 2، زبان‌آموزان به حد بسیار مطلوبی در آموزش می‌رسند.

چند پیشنهاد برای عملکرد بهتر در کلاس مکالمه زبان انگلیسی

 • تمرکزتان روی روان صحبت کردن باشد تا دستور زبان
 • جملات سخت را تکرار کنید
 • برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی فیلم تماشا کنید
 • به‌جای یادگیری کلمات، عبارات را یاد بگیرید
 • برای تقویت مکالمه انگلیسی به زبان انگلیسی داستان بگویید.
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 708 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 441 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 280 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 53 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  The French Dispatch
  اکران: 29 نوامبر 2021
 • 20.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 4.75 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.65 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 564 میلیون تومان
  پوست
  اکران: 21 تیر 1400
 • 360 میلیون تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 مرداد 1400
plaza-ads