بامزه ترین چالش های تیک تاک (TikTok) را بشناسید!

بامزه ترین چالش های تیک تاک (TikTok) را بشناسید!
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چالش های جدید تیک تاک از ترندهای مهم این شبکه اجتماعی هستند و بیشتر آن‌ها کاربران زیادی را جذب می‌کنند. آموزش چالش جدید هم به خصوص در یکی دو سال گذشته با همه گیری کرونا رونق بیشتری پیدا کرده است. هرچند وقت یک بار یک چالش جدید در این برنامه ترند می‌شود و توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند.

اموزش چالش های تیک تاک نیز کار سختی نیست و تمام چالش های تیک تاک یک موضوع ساده‌ای دارند. البته آموزش ساخت چالش های تیک تاک موضوع دیگری است چرا که شما باید یک چالش با موضوع جدید بسازید که طیف گسترده‌ای از کاربران به انجام آن علاقه داشته باشند در غیر این صورت شانس کمی برای ترند کردن آن خواهید داشت. اما گذشته از بحث آموزش چالش‌ های تیک تاکی، ما در این مطلب نگاهی داریم به بهترین چالش های تیک تاک که اخیرا به شکل گسترده‌ای مورد توجه قرار گرفتند.

بهترین چالش های تیک تاک

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های اپلیکیشن تیک تاک را می‌توان چالش‌های متنوع و جذاب آن دانست؛ از چالش‌‌تیک تاک تغییر لباس گرفته تا چالش‌ های تیک تاک عاشقانه و حتی چالش‌ تیک تاک ایرانی. این چالش‌ های تیک تاک اینستا در دوران خانه‌نشینی ناشی از پاندمی کرونا، افراد زیادی را به خود جذب کردند. در ادامه می‌توانید با جذاب‌ترین این چالش‌ها آشنا شوید.

1. چالش‌ رقص تیک تاک #DistanceDance

چالش‌ رقص تیک تاک #DistanceDance

اگر می‌خواهید با رقصیدن خود کار خیر انجام دهید، این چالش برای شماست؛ چالشی که آغازگر آن چارلی دی‌آملیو، نفر شماره یک برنامه تیک تاک بوده است. به ازای تمامی ویدیوهایی که با هشتگ #DistanceDance آپلود می‌شوند، مبلغی به خیریه Feeding America اهدا خواهد شد.

2. چالش Say So Dance تیک تاک

چالش Say So Dance تیک تاک 

از دیگر چالش‌ های تیک تاک رقص محبوب اپلیکیشن تیک تاک در ماه‌های گذشته، رقص ساده و هیجان‌انگیز Say So است. برای انجام این چالش و یادگیری رقص آن، تنها به دو دقیقه زمان نیاز دارید. موسیقی این چالش، آهنگ Say So از دوجا کت است.

3. چالش Blinding Lights تیک تاک

چالش Blinding Lights تیک تاک

اگر از علاقه‌مندان به موسیقی پاپ باشید، به احتمال زیاد با ویکند آشنایی دارید. این خواننده محبوب در ماه‌های گذشته آلبوم جدیدی را منتشر کرد؛ آلبومی که با استقبال بسیار خوبی از جانب طرفداران روبرو شد. با توجه به شهرت ویکند، خلق چالشی بر اساس آهنگ‌های جدید او قابل پیش‌بینی بود. در هفته‌های گذشته، افراد زیادی به انجام چالش Blinding Lights که بر اساس یکی از قطعات آلبوم جدید ویکند طراحی شده، پرداخته‌اند. برای انجام این چالش، به سه نفر رقصنده نیاز دارید؛ امری که سبب شد بسیاری از اعضای برنامه تیک تاک به همراه اعضای خانواده خود در آن شرکت کنند.

دانلود آهنگ های چالش تیک تاک Blinding Lights

4. چالش Attention

چالش Attention

اگر بخواهیم یک مورد را به عنوان دشوارترین چالش‌ برنامه تیک تاک انتخاب کنیم، آن مورد چالش Attention خواهد بود. این چالش بر پایه آهنگی به همین نام اثر تادریک هال ایجاد شده و انجام آن نیاز به آمادگی و انعطاف جسمانی قابل توجهی دارد.

5. چالش Unlock It (Lock It)

این یکی نیز یک چالش‌ رقص تیک تاک است که جدیدا در تیک تاک زیاد مورد توجه قرار گرفته است. بیشتر محبوبیت این چالش به این دلیل است که کاربران در محل‌های مختلفی به انجام آن مشغول شدند. مثلا برخی در محل کار آن را انجام می‌دهند و برخی در مسافرت یا در خانه.

6. چالش Yah Trick Yah

آموزش چالش جدید / چالش جدید تیک تاک

ترانه Yahhh ابتدا در سال 2007 عرضه شد اما حالا پس از گذشت چندین سال در یک چالش رقص تیک تاک دوباره روی بورس آمده است. انجام این چالش کار آسانی است و به همین دلیل نیز محبوبیت آن بالا است. فقط کافی است کلمات این آهنگ را همزمان با خواننده بخوانید.

7. چالش Cheering Crowd

چالش Cheering Crowd تیک تاک

این مورد چالش‌ دست زدن تیک تاک است. در این چالش کاربران پس از انجام یک کار ساده یا احمقانه مثل بیدار شدن از خواب قبل از ساعت 12 ظهر، توسط یک جمعیت خیالی مورد تشویق قرار می‌گیرند. این مورد برخلاف چالش‌‌تیک تاک تغییر لباس خیلی دردسر ندارد و انجام آن آسان است.

8. چالش تیک‌ تاک عاشقانه First Name

چالش‌ رقص تیک تاک

چالش های عاشقانه برخلاف چالش‌ تیک تاک ترسناک بیشتر از همه ترند می‌شوند و مورد توجه قرار می‌گیرند. در این چالش نیز دو زوج باید پارتنر خود را نه با هر کلمه‌ای که در حالت عادی استفاده می‌کنند، بلکه با نام کوچکشان صدا بزنند و ری اکشن آن‌ها را ضبط کنند.

سوالات متداول

1. چالش تغییر لباس تیک تاک چیست؟

چالش‌ لباس تیک تاک از چالش‌های محبوب این برنامه در چند سال گذشته بود.در این چالش کاربران باید همزمان با یک آهنگ و با تدوین کلیپ در هر شات با یک لباس جدید و متفاوت ظاهر می‌شدند.

2. چالش‌ تغییر چهره تیک تاک چیست؟

این چالش بیشتر از همه یک چالش‌ دخترونه تیک تاک به حساب می‌آید. در این چالش کاربران همزمان با آهنگ از خود در حالت بدون آرایش و سپس با آرایش فیلم می‌گیرند.

3. معروف ترین چالش‌ تیک تاک کره ای کدام است؟

چالش CNSchallenge چالشی بود که از سوی گروه موسیقی BTS استارت زده شد و خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب‌ترین چالش‌های کره‌ای تیک‌تاک شد.

سخن پایانی

شاید بتوان گفت چالش جدید تیک تاک یکی از ویژگی‌های این برنامه هستند. به خصوص آموزش های چالش جدید که در طول این چند سال به رشد قابل توجه آن کمک کردند. نظر شما در مورد آن‌ها چیست؟ بهترین چالش‌های تیک تاک از نظر شما کدام هستند؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 414 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 321 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 314 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 185 میلیون دلار
  Venom 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 76 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 37 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 14 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 2.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
plaza-ads