مشکلات و سوالات رایج لایو اینستاگرام | بررسی راه حل های مشکلات لایو اینستا

مشکلات و سوالات رایج لایو اینستاگرام | بررسی راه حل های مشکلات لایو اینستا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

گزینه لایو اینستاگرام یکی از ویژگی‌های پرکاربرد این اپلیکیشن است. در این مطلب به نحوه آموزش رفع مشکلات و مشکل خرابی لایو زنده اینستا و همچنین ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام می‌پردازیم. در ادامه راه حل و برطرف کردن مشکل کار نکردن لایو اینستاگرام را خواهید دید.

پخش ویدیوی لایو زنده اینستا و فیسبوک، همچنان به عنوان جذاب‌ترین ویژگی‌های این دو شبکه اجتماعی، عامل مهمی در جذب مخاطب برای آنهاست. کاربران با استفاده از ویدیوی لایو یا همان زنده (Live) در اینستاگرام و فیسبوک به راحتی می‌توانند با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنند. این ویژگی بخصوص برای افراد مشهور و هنرمندان بسیار کاربردی است.

اما چگونه مطمئن شویم که هیچ ویدیوی لایو زنده اینستا را از دست نداده‌ایم؟ آیا اعلان (Notification) تمام ویدیوهای زنده برای ما نشان داده می‌شود؟ اگر شما هم با مشکل غیر فعال بودن اعلان ویدیوی زنده روبرو هستید، در این آموزش با ما همراه باشید تا نحوه فعال کردن این ویژگی را با شما در میان بگذاریم. اما قبل از آن به مشکل نداشتن گزینه لایو در اینستاگرام می‌پردازیم که گریبان‌گیر برخی از کاربران است. همچنین به نحوه پیدا کردن تاپ لایو اینستاگرام جدید و نیز حل و برطرف کردن مشکل کار نکردن لایو اینستاگرام می‌پردازیم. اگر زیاد با لایو اینستا آشنا نیستید هم می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید. برای دانلود برنامه اینستاگرام گوشی های اندروید به این لینک مراجعه کنید.

لایو اینستاگرام چیست؟

پخش زنده اینستا یا همان لایو گزینه‌ای است که در چند سال اخیر به این شبکه اجتماعی افزوده شده است و هدف آن برقراری ارتباط بیشتر و از میان برداشتن مرزهای زمانی و مکانی بیشتر میان کاربران اینستاگرام است. این ویژگی به خصوص برای افراد مشهور بسیار کاربردی و جذاب بوده به طوری که با استفاده از آن قادر هستند تا با طرفداران خود برخورد نزدیک‌تری داشته باشند و به سوالات آنان پاسخ دهند. لایو اینستاگرام یکی از زیرمجموعه‌های استوری است که به شما اجازه می‌دهد تا با فالوورهای‌تان در همان لحظه ارتباط برقرار کنید.

گذاشتن لایو اینستاگرام طی چند مرحله ساده صورت می‌گیرد و بعد از اینکه پخش زنده شما تمام شد، بلافاصله حذف می‌شود که همین امر هم باعث می‌شود تا افراد بیشتری بدون نگرانی و با خیال راحت از آن استفاده کنند. هرچند که در صورت تمایل، کاربران قادر هستند تا لایو خود را ذخیره کنند تا دنبال‌کنندگان پس از اتمام زمان لایو نیز تا مدتی به لایو فرد مورد نظر دسترسی داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یادگیری صفر تا صد لایو زنده اینستا به این مطلب مراجعه کنید. در ادامه به حل و برطرف کردن مشکل کار نکردن لایو اینستاگرام اشاره کرده و آنها را بررسی خواهیم کرد.

نداشتن لایو در اینستاگرام

چرا گزینه لایو در اینستاگرام ندارم؟ یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کاربران اینستاگرام اتفاق بیفتد نداشتن گزینه لایو در برنامه اینستاگرام است. گاهی ممکن است دوست شما این گزینه را داشته باشد و شما نداشته باشید؛ یا حتی در یکی از حساب‌های شما این گزینه فعال باشد و در اکانت دیگر با مشکل نداشتن لایو در اینستاگرام مواجه باشید. اگر شما هم یکی از این کاربران هستید، در این قسمت قصد داریم دلایل احتمالی نبودن گزینه لایو در اینستاگرام و روش‌هایی که ممکن است باعث حل این مشکل شوند را بیان می‌کنیم و به پرسش « چرا گزینه لایو در اینستاگرام ندارم » پاسخ خواهیم داد.

دلایل نداشتن لایو در اینستاگرام

 • یکی از دلایل نبود لایو زنده اینستا آن است که دستگاه شما قدیمی بوده و گوشی شما با این ویژگی سازگار نیست.
 • این ویژگی در ناحیه شما از دسترس خارج شده است.
 • شما نسخه آپدیت شده اینستاگرام را ندارید.
 • ممکن است یک مشکل یا باگ از طرف اینستاگرام باشد

روش های حل مشکل نداشتن لایو در اینستاگرام

در اینجا ما روش‌هایی را بیان می‌کنیم تا مطمئن شوید مشکل نداشتن لایو اینستا از سمت شما نیست. اگر این موارد جواب ندادند، احتمالا مشکل از سوی اینستاگرام است و باید صبر کنید.

روش دیدن لایو در اینستاگرام جدید / ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام

 • مطمئن شوید که یک گوشی جدید مربوط به حدود 4 سال پیش را دارید.
 • وقتی آپدیتی برای اینستاگرام ارائه می‌شود، آن را بروزرسانی کنید.
 • از حساب کاربری خود خارج شده و کش اینستاگرام را پاک کنید. برای آموزش پاک کردن کش اینستاگرام می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.
 • در دستگاه دیگری وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و از وجود گزینه لایو در آن اطمینان حاصل کنید. سپس دوباره در دستگاه خود وارد اینستاگرام شوید.
 • اگر حساب اینستاگرام دیگری دارید، وارد آن شوید و بررسی کنید که گزینه لایو در آن فعال است یا نه. سپس وارد حساب اصلی خود شوید.

البته روش‌هایی که در بالا ذکر شدند صرفا روش‌های پیشنهادی هستند و ممکن است مشکل از سوی خود اینستاگرام باشد. گاهی اوقات برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن ناگهان حذف شده و بعدا دوباره ظاهر می‌شوند. بنابراین نیازی نیست اینترنت را برای یافتن جواب زیر و رو کنید و کافی است کمی صبر به خرج دهید.

مشکل کانکت نشدن لایو اینستاگرام

مشکل لایو اینستاگرام / روش دیدن لایو در اینستاگرام جدید / ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام

گاهی اوقات گزینه لایو اینستاگرام کاربران دیگر برای شما به نمایش گذاشته می‌شوند اما موفق به ورود به این لایو نمی‌شوید و قادر به تماشای آن نیستید. مشکل باز نشدن پخش زنده اینستاگرام به دلیل عدم اتصال و کانکت نشدن لایو اینستاگرام رخ می‌دهد. گاهی نیز بخش‌هایی از لایو اینستاگرام به نمایش در می‌آید اما با مشکل قطع شدن لایو اینستاگرام مواجه می‌شوید. این مشکل باز نشدن لایو اینستاگرام به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. از جمله این دلایل می‌توان به:

 • اتصال ضعیف اینترنت
 • به روزرسانی نشدن برنامه اینستاگرام
 • پر بودن حافظه تلفن همراه
 • و یا باگ‌های نرم افزاری

برای رفع این مشکلات اقدامات متعددی را می‌توانید انجام دهید از جمله راه حل‌های رفع اشکال لایو اینستاگرام به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

بررسی سرعت اتصال به اینترنت و در صورت لزوم، افزایش آن

اگر برای دیدن لایو اینستاگرام یا گذاشتن لایو اینستاگرام دچار مشکل کندی اتصال اینترنت هستید، توصیه می‌شود تا اتصالات اینترنت خود را بررسی کنید و به اینترنت پرسرعت‌تری متصل شوید.

به روزرسانی برنامه اینستاگرام

لایو در آپدیت جدید اینستاگرام / نحوه مشکل خرابی لایو زنده اینستا

برخی از اشکالات به دلیل به روز نشدن برنامه‌ها اتفاق می‌افتند اگر مشکلات لایو اینستاگرام شما به دلیل به روزرسانی نشدن اپلیکیشن بروز پیدا کرده‌اند، با ورود به App Store خود گزینه به روزرسانی اینستاگرام را فعال کنید.

خالی کردن کش اینستاگرام و خالی کردن حافظه تلفن همراه

یکی دیگر از مواردی که می تواند در دیدن لایو اینستاگرام باعث بروز مشکل شود پر شدن حافظه کش می باشد. کش هر برنامه، شامل اطلاعات اضافی آن برنامه است که در حافظه دستگاه ذخیره می‌شود. اگر دلیل کانکت نشدن و قطع شدن لایو اینستاگرام شما، پر شدن حافظه کش اینستاگرام باشد باید کش و دیتا اینستاگرام خود را پاک کنید. برای این کار وارد تنظیمات (Settings) گوشی شده و گزینه برنامه‌ها (Apps) را انتخاب کنید. سپس از میان برنامه‌ها اینستاگرام را انتخاب کنید. در مرحله بعد گزینه Storage را انتخاب کرده و CLEAR DATA و CLEAR CACHE را یک به یک انتخاب نمایید تا کش و دیتا حذف شوند.

ریستارت کردن تلفن همراه

هرچند که این راه حل خیلی تخصصی به نظر نرسد اما علی‌رغم سادگی حلال بسیاری از مشکلات ریز و درشت است.

پاک کردن برنامه و نصب دوباره اینستاگرام

باگ‌ها و اشکالات نرم‌افزاری در هر برنامه‌ای سبب بروز مشکلات ریز و درشتی در آن می‌شود که عملکرد کاربران را با اخلال مواجه می‌کند. لایو زنده اینستا نیز از این قاعده مستثنی نیست و گاهی به دلیل باگ‌های اینستاگرام، لایو های اینستاگرام دچار مشکل می‌شوند. یکی از راه حل‌های رفع این مشکل لایو اینستا پاک کردن برنامه و نصب مجدد آن است. برای این کار روی آیکون اینستاگرام ضربه زده و نگه دارید و آن را Uninstall کنید. سپس دوباره این برنامه را دانلود کرده و نسبت به نصب آن اقدام کنید. با این کار بسیاری از باگ‌ها و ایراداتی که در نصب قبلی ایجاد شده بودند، از بین خواهند رفت.

نحوه دیدن لایو دیگران در اینستاگرام

دیدن لایو زنده در اینستا همین الان چگونه است؟ در این قسمت به پرسش « چگونه لایو دیگران را ببینیم؟ » پاسخ می‌دهیم. اگر می‌خواهید لایو دیگر فالوورها را مشاهده کنید، کافی است روی عکس پروفایل آنها که در بالای فید اینستا شما نمایش داده می‌شود ضربه بزنید. چگونه وارد live دیگران شویم ؟ برای دیدن پخش زنده اینستاگرام، اگر فالوور موردنظر در حال حاضر یک ویدیوی زنده گذاشته باشد، یک دایره رنگی در اطراف عکس پروفایل او ظاهر شده و کلمه Live در زیر پروفایل او ثبت می‌شود. نحوه دیدن لایو در اینستاگرام جدبد را خواندید اما به خاطر داشته باشید اگر به دنبال دیدن لایو های دیگران در اینستاگرام هستید، باید بدانید که هرگاه ویدیوی فردی را باز کردید یا آن را لایک کرده و کامنت گذاشتید، آن فرد از همه این کارها باخبر خواهد شد.

دیدن لایو دیگران در اینستاگرام جدید / لایو در آپدیت جدید اینستاگرام / نحوه مشکل خرابی لایو زنده اینستا

اگر فردی ویدیوی لایو زنده خود را مجددا در استوری خود بازپخش کرد، شما عکس پروفایل او را با یک حلقه رنگی و دکمه پخش در بالای فید خود مشاهده خواهید کرد. شما نمی‌توانید روی بازپخش یک ویدیوی زنده برای فرد موردنظر کامنت بگذارید اما می‌توانید از طریق دایرکت برای او در حین بازپخش ویدیوی لایو اینستا پیغام بفرستید.

هر گاه در حال تماشای بازپخش ویدیوی لایو فردی بودید، نحوه مشکل خرابی لایو زنده اینستا این است که به‌راحتی می‌توان با ضربه زدن به سمت راست صفحه نمایش این ویدیو را به جلو و یا به عقب هدایت کرد. اگر این فرد چندین ویدیو را به صورت بازپخش منتشر کرده باشد نیز می‌توان با ضربه زدن به فلش‌هایی که در بالای صفحه نمایش قرار دارد در میان این فیلم‌ها حرکت و آنها را رد کرد.

نحوه دیدن لایو زنده دیگران در تاپ لایو اینستا چگونه است؟ همچنین می‌توانید لایوهای زنده افرادی را که دنبال نمی‌کنید، مشاهده کنید، اما نحوه تماشای live اینستاگرام این است که باید به پروفایل آن‌ها بروید. اینستاگرام قبلا استوری‌ها و لایوهای محبوب را در برگه Explore نشان می‌داد، اما این ویژگی دیدن لایو عمومی در اینستاگرام در یکی از بروزرسانی‌های اخیر از بین رفت. اکنون فقط می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌های محبوب را بر اساس سابقه جستجوی خود مشاهده کنید.

نحوه دیدن لایو در اینستاگرام در کامپیوتر

چند ماهی است که امکان دیدن لایو های اینستا از طریق کامپیوتر و سایت اینستاگرام نیز به نسخه وب اینستاگرام اضافه شده است و کاربران وبسایت اینستاگرام نیز با لپتاپ و کامپیوتر نیز قادر به دیدن لایو اینستاگرام خواهند بود. دیدن لایو اینستاگرام در کامپیوتر کار دشواری نیست و به راحتی اپلیکیشن صورت می‌گیرد. برای این کار ابتدا به وبسایت اینستاگرام مراجعه کنید و نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید. پس از آن روی گزینه لایوی که به صورت زنده در حال پخش است کلیک کنید. با این کار به راحتی وارد لایو مورد نظر خواهید شد.

در اینستاگرام تحت وب، در قسمت Stories، لایوهای زنده نیز برچسب گذاری شده اند. یک مستطیل رنگ کوچک سرخابی وجود دارد که کلمه “LIVE” روی آن نوشته شده است و می‌توانید به آن وارد شوید. عملکرد لایو در وب نیز ظاهراً یکسان است، با قابلیت کامنت و ایموجی در زمان واقعی. با این وجود، هنوز راهی برای پخش زنده یا افزودن به Stories از طریق سایت دسکتاپ وجود ندارد.

چگونه اعلان ویدیوی زنده در اینستاگرام را فعال کنیم؟

یکی از ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام، اعلان لایو است. به طور پیش فرض، اعلان ویدیویی زنده در اینستاگرام برای همه حساب‌های کاربری فعال است. اما متاسفانه راهی برای انتخاب کردن امکان روشن یا خاموش کردن این اعلان‌ها به صورت موردی و بر اساس سلیقه افراد وجود ندارد. حل و برطرف کردن مشکل کار نکردن لایو اینستاگرام، می‌توانید تمام اعلان‌های ویدیویی لایو اینستا را فعال نگه دارید. و یا نحوه مشکل خرابی لایو زنده اینستا که در ادامه خواهیم گفت، آن‌ها را غیرفعال کنید:

 1. برای حل و برطرف کردن مشکل کار نکردن لایو اینستاگرام، وارد اینستاگرام شده و به صفحه پروفایل خود بروید. بر روی Setting ضربه بزنید.
 2. بر روی گزینه Push Notification Settings ضربه بزنید.
 3. به پایین صفحه رفته و در زیر گزینه Live Videos گزینه Off یا On را انتخاب کنید.

نداشتن گزینه لایو اینستا / حل مشکل کار نکردن لایو

 

علت صدا نداشتن لایو در اینستاگرام

بر اساس آموزش نحوه رفع مشکلات و مشکل خرابی لایو زنده اینستا، اینستاگرام به تازگی قابلیت خاموش و روشن کردن صدا را در لایو اینستاگرام قرار داده است. علت قطع شدن صدا در اینستاگرام ممکن است همین باشد. به سادگی روی ویدیوی لایو کلیک کنید و آن را از حالت میوت در بیاورید. یک علت قطعی صدا لایو در اینستا می‌تواند ضعیف بودن اینترنت هم باشد. ابتدا از اتصال اینترنت مطمئن شوید و سپس برای لایو صوتی اینستاگرام دوباره تلاش کنید.

رفع مشکل بلاک شدن لایو در اینستاگرام

در آموزش نحوه رفع مشکلات و مشکل خرابی لایو زنده اینستا، بلاک‌های اکشن معمولاً به دلیل تعداد بیش از حد اعمالی است که در یک بازه زمانی انجام می دهید. اگر در ساعت یا روز، از محدودیت مجاز اقدامات فراتر رفتید، اعمال شما توسط اینستاگرام مسدود می‌شود. سن حساب شما، نقض قوانین اینستاگرام، سوء استفاده از ابزارها یا ربات‌های شخص ثالث، فعالیت و برخی موارد دیگر، ممکن است علت محدودیت تعیین شده توسط این پلتفرم باشد. در ادامه حل و برطرف کردن مشکل کار نکردن لایو اینستاگرام را خواهیم گفت.

برای رفع بلاک لایو اینستاگرام اقدامات زیر را انجام دهید:

1. برنامه اینستاگرام خود را دوباره نصب کنید

ساده ترین راه و ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام این است که برنامه اینستاگرام خود را حذف کرده و دوباره راه اندازی کنید. پس از آن، کوکی‌ها و سایر داده‌های جمع آوری شده توسط اینستاگرام حذف می‌شوند، که برای خلاص شدن از شر بلاک، به ویژه موقت مفید است.

2. گزارش مشکل

در درجه اول، اگر شما هیچ اشتباهی نکرده اید، هنگامی که خطای “action block” ظاهر می‌شود، معمولاً گزینه ریپورت مشکل نیز وجود دارد. سپس مشکل را گزارش دهید. در قسمت متن، بنویسید که به دلایلی مسدود شده اید اگرچه هیچ اشتباهی نکرده اید (حتی اگر انجام داده اید آن را امتحان کنید). این اقدام شما به اینستاگرام نشان می‌دهد که شما یک ربات نیستید.

3. تغییر به داده تلفن همراه

Blocked from sharing live video instagram برای حل مشکل، دلیل مسدود شدن اقدامات شما ممکن است آدرس IP شما باشد. بنابراین پس از مشاهده هر گونه خطا، از Wi-Fi به داده تلفن منتقل شوید.

4. حساب اینستاگرام خود را به فیس بوک پیوند دهید.

در آموزش رفع مشکلات لایو اینستا، اکنون اینستاگرام اجازه ایجاد حساب‎های Business و Creator بدون اتصال آن‌ها به Facebook را می‌دهد. اگر حساب شما به فیس بوک پیوند ندارد، آن را به صفحه فیس بوک خود پیوند دهید بنابراین ثابت خواهید کرد که یک ربات نیستید. برای بهتر شدن آن، می‌توانید لینک صفحه اینستاگرام خود را به سایر شبکه‌های اجتماعی وصل کنید.

5. با یک دستگاه دیگر وارد شوید

به عنوان یکی دیگر از ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام، با دستگاه دیگری به اینستاگرام وارد شوید. سعی کنید از تلفن، تبلت یا حتی رایانه دیگری استفاده کنید.

6. 24 تا 48 ساعت منتظر بمانید.

همه روش‌های ذکر شده ممکن است کمکی کند. اما اگر هیچ یک از موارد فوق شما را قادر به خلاص شدن از بلاک اینستاگرام نکرد، منتظر بمانید و بلاک شما به زودی ناپدید می‌شود. حتی بهتر است هر کدام از اقدامات اینستاگرام را به مدت 24 یا 48 ساعت متوقف کنید. یکی از ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام این است که در این مدت از اینستاگرام یا هرگونه ابزار شخص ثالث استفاده نکنید.

مشکل کامنت گذاشتن در لایو اینستاگرام

طبق آموزش رفع مشکلات لایو اینستا، علت ارسال نشدن کامنت در لایو اینستاگرام ممکن است استفاده از هشتگ‌ها، استفاده از عبارات غیر اخلاقی و استفاده از نام مستعار دیگر کاربران باشد. همچنین علت‌هایی مثل ورژن اینستاگرام قدیمی، نسخه مرورگر قدیمی و کش اینستاگرام باشد.

سوالات رایج لایو اینستاگرام

مدت زمان لایو در اینستاگرام چقدر است؟

حداکثر زمان لایو اینستاگرام 4 ساعت است.

تاپ لایو در نسخه جدید اینستاگرام کجاست؟

ویدیوهای تاپ لایو اینستاگرام در نسخه جدید آن حذف شده اند.

ایا در لایو اینستا دیده میشیم

در لایو فقط میزبان آن دیده خواهد شد.

سخن پایانی

در این مطلب آموزش نحوه رفع مشکلات و مشکل خرابی لایو زنده اینستا به بررسی انواع مشکلات لایو اینستاگرام و راه‌های حل آن، پرداختیم. شما با کدام یک از مشکلات لایو اینستاگرام مواجه شده‌اید؟ برای حل این مشکل از چه راه حلی استفاده کرده‌اید؟ سوالات و نظرات خود را درباره ترفندهای حل مشکلات لایو اینستاگرام در پایین صفحه و در بخش نظرات با پلازامگ به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران18 دیدگاه
avatar
narges
.
08 آبان 1397، 14:53
پاسخ
2
8
سلام من لایوم تو تنضیمات فعاله ولی تو‌قسمت استوری ندارمش باید چه کار کنم
avatar
Omid
.
06 آذر 1398، 10:46
پاسخ
2
1
@narges
هیچی . شکر خدا
avatar
fatemeh
.
17 اردیبهشت 1399، 23:44
پاسخ
0
3
@narges
منم یکی از دو اکانتم فعاله اکانت اصلیم نه
avatar
محمد
.
19 بهمن 1397، 22:31
پاسخ
0
1
چرا on یا offرو میزنم درست نمیش نمیاره اصن
avatar
حسین
.
16 تیر 1398، 22:26
پاسخ
0
2
من گزینه لایو ندارم چیکار باید کنم
avatar
سیدمحمد صدرا
.
12 دی 1399، 19:27
پاسخ
0
0
@حسین
شاید گوشیتان قدیمی است
avatar
Sheyma
.
25 مرداد 1398، 05:22
پاسخ
1
0
سلام بلخشید چرا من خودم میتونم لایو بزارم اما لایوهای دوستام که میرم لایوشون برام میچرخه و فقط کامنتها برام بالا میاد نه تصویر نه صدا میاد برام چیکار میتونم بکنم تا درست بشه لطفا راهنماییم کنید سپاس
avatar
علیرضا
.
03 آذر 1398، 17:44
پاسخ
0
1
به موارد کاربردیِ در مورد لایو اینستاگرام و... اشاره کردین. ?
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 414 میلیون دلار
  Shang-Chi
  اکران: 03 سپتامبر 2021
 • 321 میلیون دلار
  Free Guy
  اکران: 13 آگوست 2021
 • 314 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 185 میلیون دلار
  Venom 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 76 میلیون دلار
  Candyman
  اکران: 27 آگوست 2021
 • 37 میلیون دلار
  The Addams Family 2
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 14 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 2.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 مهر 1400
 • 1.63 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.45 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 980 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
plaza-ads