دانلود اپلیکیشن های فالوورگیر اینستاگرام ؛ فالوورهای خود را افزایش دهید

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر به صورت حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت می‌کنید و ترجیح می‌دهید که بهتر دیده شوید، پیشنهاد می‌شود از فالوورگیر اینستاگرام استفاده کرده و از این طریق، تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. برای این کار به دانلود فالوور بگیر اینستا ، برنامه افزایش فالوور اینستاگرام ، نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام و بهترین برنامه فالوورگیر اینستاگرام نیاز دارید.

چنانچه در اینستاگرام پیج دارید و ترجیح می‌دهید با افزایش فالوور، اعتبار صفحه خود را بالا ببرید، پیشنهاد می‌شود از برنامه فالوورگیر استفاده کنید. در ادامه 10 اپلیکیشن فالوورگیر اینستاگرام و برنامه افزایش فالوور اینستاگرام را با هم مرور خواهیم کرد. البته خاطر نشان می‌شود که این برنامه‌ها به صورت مستقیم فالوورهای شما را افزایش نداده و بیشتر با ارائه ابزارهایی مثل هشتگ‌های پرکاربرد، سبب می‌شوند که کاربران بیشتری پیج شما را فالوو کنند. البته در این راستا، اپلیکیشن و سایت‌های متعددی نیز فعالیت می‌کنند و خدمات خود را در زمینه افزایش فالوور، به صورت پولی ارائه می‌کنند.

در ادامه می‌خوانید

10 اپلیکیشن فالوورگیر اینستاگرام

در این قسمت با 10 اپلیکیشن فالوورگیر اینستاگرام و برنامه افزایش فالوور خارجی آشنا می‌شویم.

1- برنامه فالوورگیر  Turbo Followers for Instagram

این نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ، یک فالوورگیر اینستاگرام ساده و مطمئن است که با پلتفرم‌های اندروید، iOS و macOS سازگار است و کلیه فرآیندهای در نظر گرفته شده برای جذب مخاطب و فالوور در آن، به صورت دستی انجام می‌شود. در واقع، این برنامه افزایش فالوور اینستاگرام از هشتگ‌های پرکاربرد استفاده می‌کند تا اعتبار پروفایل کاربر را بیشتر کند.

اگر تمایل دارید که بیش از 1000 فالوور واقعی به پیج خود اضافه کنید، کافی است این نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام را نصب کرده و از آن استفاده کنید.

روش کار این نرم افزار به عنوان بهترین برنامه فالوورگیر اینستاگرام بدین صورت است که اطلاعات دیگر کاربران برای فرد نمایش داده می‌شود و فرد می‌تواند در صورت تمایل با فالوو کردن آنها، سکه به دست آورد.

حال می‌توان با استفاده از سکه‌ها، پروفایل خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و از آنها بخواهید که پیج شما را فالوو کنند.

مزایا

 • این اپلیکیشن در هر دو پلتفرم موبایل و کامپیوتر قابل استفاده است.
 • کاملا رایگان بوده و کاربری آسانی دارد.
 • فالوورهای واقعی و فعال را اضافه می‌کند.

معایب

 • این برنامه تنها برای کاربران اینستاگرام طراحی شده است.
 • برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن رایگان نبوده و پولی هستند.

برای دانلود فالوور بگیر اینستا می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

لینک دانلود Turbo Followers برای اندروید

لینک دانلود Turbo Followers برای macOS

2- برنامه فالوورگیر Followers & unfollowers

دانلود فالوور بگیر اینستا Followers & unfollowers

این فالوورگیر اینستاگرام به کاربر اجازه می‌دهد که مخاطبان جدید را فالوو و آنفالو کند. همچنین از آنجا که این برنامه افزایش فالوور اینستاگرام اتوماتیک نیست، به کاربر اجازه می‌دهد که به صورت دستی مخاطبان مورد نظر خود را فالو یا آنفالو کند.

در واقع با دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان می‌توان به سادگی 50 نفر از مخاطبان خود را به نحوی آنفالو کنید که دیگر نتوانند پیج شما را دنبال کنند. در این نرم افزار، شما می‌توانید یک لیست سفید ایجاد کرده و کسانی را که نمی‌خواهید آنفالو کنید، در این لیست قرار دهید. این اپلیکیشن از گوشی‌های اندروید 4.0 پشتیبانی کرده و یکی از مطمئن‌ترین برنامه‌های افزایش فالوور به شمار می‌رود.

مزایا

 • جذب فالوورهای واقعی

معایب

 • کاربر مجبور است که فالوورها را به صورت دستی اضافه کند.
 • این اپلیکیشن تنها منحصر سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

برای دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی برای اندروید می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دانلود Followers & unfollowers برای اندروید

3- فالوورگیر اینستاگرام Get Followers

فالوورگیر اینستاگرام Get Followers - برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

برنامه Get Followers یک فالوورگیر اینستاگرام ، برنامه افزایش فالوور اینستاگرام و به عبارتی بهترین برنامه فالوورگیر اینستاگرام است که با نصب و استفاده از آن می‌توان طی انجام یکسری عملیات‌های ساده، سکه به‌دست آورد. در حقیقت، به محض دانلود و نصب این اپلیکیشن، نرم افزار تعدادی سکه به اکانت کاربر اختصاص می‌دهد. پس از آن، این برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان و برنامه افزایش فالوور خارجی  از کاربر می‌خواهد که تعداد معینی از اکانت‌های موجود در اینستاگرام را فالوو کند.

حال برای هر اکانتی که کاربر فالوو می‌کند، نرم افزار فالوورگیر اینستاگرام به او سکه می‌دهد. از این پس کاربر می‌تواند با استفاده از سکه‌ها، فالوورهای بیشتری را به پیج خود اضافه کند. این اپلیکیشن، تگ‌های اینستاگرام معروف بسیاری داشته و به کاربر این امکان را می‌دهد که در پست‌های خود از آن استفاده کرده و از این طریق، تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را بیشتر کند. نرم افزار Get Followers محیط کاربرپسندانه‌ای دارد و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است. البته خوب است بدانید که دانلود فالوور بگیر اینستا Get Followers فقط برای اندروید موجود است.

برای دانلود فالوورگیر اینستاگرام می‌توانید روی لینک زیر کلیک بکنید:

لینک دانلود Get Followers برای اندروید

4- برنامه فالوورگیر اینستاگرام InsEnGage

افزایش مخاطب و تعداد فالوور، به ویژه برای افرادی که به تازگی به شبکه اجتماعی اینستاگرام پیوسته‌اند، اصلا کار راحت و آسانی نیست. اما استفاده از برنامه فالوور اینستاگرام می‌تواند خیلی کاربردی و مثمرثمر باشد. نرم افزار فالوورگیر اینستاگرام InsEnGage بهترین برنامه فالوورگیر اینستاگرام است که مختص اندروید طراحی شده و برخلاف نرم افزارهای پولی، این برنامه 1000 فالوور رایگان اینستاگرام به کاربر کمک می‌کند که به صورت رایگان و مجانی، تا 5K فالوور جذب کند.

این برنامه فالوورگیر اینستاگرام با ایجاد هشتگ‌های کاربردی، سبب می‌شود که کاربرانش همیشه در بهترین موقعیت قرار بگیرند و لایک‌ها و فالوورهای بیشتری را دریافت کنند. مضاف براین، در کنار هشتگ‌های پیشنهادی، پست‌های کاربر را زمانبندی کرده و به او می‌گوید بهترین زمان برای ارسال این پست چه موقع است. ضمنا چنانچه تمایل دارید بدانید که بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام چه وقت است حتما سری به این مقاله بزنید.

مزایا

 • افزایش فالوور، بسیار آسان و واقعی و به صورت اتوماتیک است.

معایب

برای دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دانلود InsEnGage برای اندروید

5- برنامه فالوورگیر اینستاگرام Real Followers For Instagram

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام Real Followers For Instagram - اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام

این فالوورگیر اینستاگرام و برنامه افزایش فالوور اینستاگرام کاملا رایگان بوده و برای کاربرانی که ترجیح می‌دهند فالوورهای واقعی داشته باشند، توصیه می‌شود. نرم افزار Real Followers For Instagram به عنوان بهترین برنامه فالوورگیر اینستاگرام با ارائه تگ‌های خوب و کاربردی برای عکس‌های کاربر به او کمک می‌کند که فالوورهای بیشتری را به پیج خود اضافه کند.

در واقع، این برنامه جدیدترین و به‌روزترین تگ‌ها را تولید کرده و کاربر می‌تواند با این تگ‌ها به محبوبیت خود بیفزاید. مضاف بر ارائه تگ، این اپلیکیشن براساس سکه کار می‌کند و کاربر می‌تواند از طریق لایک کردن و فالو کردن کاربران دیگر، سکه جمع کرده و از این طریق به مخاطبان خود بیفزاید. این نرم افزار از اندروید نسخه 4.4 پشتیبانی کرده و بسیار مطمئن و ایمن طراحی شده است.

مزایا

 • تنها فالوورهای واقعی و فعال را جذب می‌کند.
 • هم لایک و هم تعداد فالوورها را افزایش می‌دهد.
 • رابط کاربری ساده و زیبایی دارد.

معایب

 • تنها مختص اندروید و اینستاگرام طراحی شده است.

برای دانلود فالوور بگیر اینستا می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دانلود Real Followers For Instagram برای اندروید

6- برنامه فالوورگیر Fame Boom

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام Fame Boom - برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

فالوورگیر اینستاگرام Fame Boom یک برنامه رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام است که مختص اندروید طراحی شده و با ارائه راهکارها و ترفندهایی به کاربر نشان می‌دهد که چگونه در فضای اینستاگرام بیشتر دیده شود. این برنامه، محبوب‌ترین هشتگ‌های یک دوره زمانی خاص را مشخص کرده و از کاربر می‌خواهد که محتوای خود را پیرامون این هشتگ‌ها تولید کند؛ در نتیجه، کاربر می‌تواند پست‌های جذاب‌تری را برای فالوورهای خود به نمایش بگذارد. این امر موجب می‌شود که لایک‌ها و فالوورهای بیشتری جذب پیج شما شده و به صورت غیرمستقیم تعداد فالوورهایتان افزایش یابد.

برای دانلود فالوور بگیر اینستا می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دانلود Fame Boom برای اندروید

7- برنامه فالوورگیر HashtagsMix

یکی از بهترین راهکارها برای افزایش مخاطب و فالوور در اینستاگرام، استفاده از هشتگ‌های مناسب و کاربردی برای هر عکسی است که به اشتراک می‌گذارید. هدف از طراحی اپلیکیشن HashtagsMix نیز دقیقا همین است.

مضاف بر هشتگ‌های کاربردی و ترندی که این اپلیکیشن به کاربر پیشنهاد می‌دهد، به او کمک می‌کند که چگونه پروفایل اینستاگرام خود را برای فالوورهای خود، جذاب‌تر کند. با این ترفندها، فالوورهای واقعی و معتبری خواهید داشت که مدت زمانی طولانی، در کنار شما خواهند بود.

مزایا

 • رابط کاربر ساده‌ای دارد.
 • ایمن و مطمئن است.

معایب

 • تنها برای پلتفرم اندروید قابل استفاده است.

لینک دانلود HashtagsMix برای اندروید

8- فالوورگیر اینستاگرام Followers Pumper

دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی -  followers-pumper

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام Followers Pumper، یکی دیگر از گزینه‌های موجود در فهرست ما است که روزانه هشتگ‌های جدید و ترند را به کاربر پیشنهاد می‌دهد تا محتوای خود را از این طریق بهبود بخشد. این قاعده همواره برقرار است: هر چه هشتگ‌های بهتری استفاده کنید، محتوای شما در اینستاگرام بهتر دیده خواهد شد. بنابراین، کاربر می‌تواند به سادگی با استفاده از این اپلیکیشن، تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش دهد.

لینک دانلود Followers Pumper برای اندروید

9- برنامه فالوورگیر Get Followers & Get Likes

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان - get-followers-get-likes

فالوورگیر اینستاگرام Get Followers & Get Likes به کاربر کمک می‌کند تا از طریق نظارت و بررسی اکانت خود، فالوور جذب کند. این برنامه یک گزارش تحلیلی از لایک‌ها و کامنت‌های همه عکس‌هایی که کاربر به اشتراک گذاشته را به او می‌دهد. در نتیجه، کاربر می‌تواند با توجه به گزارش تحلیلی، محتواهای خود را تنظیم کرده و به اشتراک بگذارد. این برنامه افزایش فالوور اینستاگرام، رایگان بوده و محیط کاربری کاربرپسندانه‌ای دارد.

لینک دانلود Get Followers & Get Likes برای اندروید

10- برنامه فالوورگیر اینستاگرام Followers For Instagram

بهترین برنامه افزایش فالوور - 1000-followers-for-instagram

اپلیکیشن 1000+ Followers for Instagram به کاربر کمک می‌کند که فالوورهای بسیاری را به پیج خود اضافه کند. این برنامه، تگ‌های مختلف را دسته‌بندی کرده و به کاربر این امکان را می‌دهد که پست‌های خود را پیرامون این تگ‌ها نوشته و به مخاطبان بیشتری دست پیدا کند. مضاف بر این، کاربر می‌تواند در این اپلیکیشن با پرداخت هزینه، به صورت فوری بیش از 1000 مخاطب و فالوور را جذب کند. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و کاربرپسند است.

برای دانلود فالوور بگیر اینستا می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دانلود 1000 Followers For Instagram برای اندروید

سوالات متداول

1. بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام و فالوورگیر اینستاگرام کدام است؟

برنامه‌های Turbo Followers for Instagram و Followers & unfollowers فالوورگیر اینستاگرام رایگان برای اندروید هستند.

2. کدام اپلیکیشن بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان 1000 تایی است؟

با برنامه Followers for Instagram +1000 می‌توانید بیش از 1000 فالوور را به اینستاگرام خود اضافه بکنید.

جمع بندی

در فهرستی که در بالا ارائه شد، 10 اپلیکیشن برتر فالوورگیر اینستاگرام را به شما معرفی کردیم که اگرچه در آنها امکان خرید فالوور وجود ندارد، اما روش‌ها و ترفندهای قانونی را به کاربر ارائه می‌کنند تا بتواند تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهد. شما می‌توانید با استفاده از این برنامه‌ها، پیج خود را بهتر تحلیل و ارزیابی کرده و با هشتگ‌های به‌روز و جدیدی که نرم افزار به شما پیشنهاد می‌دهد، محتواهایی جذاب‌تر به اشتراک گذاشته و از این طریق فالوورهای بیشتری برای خود جذب کنید.

نظر شما درباره برنامه های فالوورگیر اینستاگرام چیست؟ به نظر شما این اپلیکیشن‌ها، روش مناسبی برای افزایش فالوور هستند؟ لطفا در پایین همین صفحه، نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
m.matin.a.ms
.
16 فروردین 1399، 15:06
پاسخ
0
0
200000000
avatar
غزال
.
15 اردیبهشت 1399، 00:51
پاسخ
0
0
من برنامه turbo followers و نصب کردم ولی متوجه دو گزینه انتخابی اولش نمیشم . آیا برای عملکرد بهتر برنامه باید دو اکانت داشته باشیم؟
avatar
وططوو
.
25 مرداد 1399، 12:17
پاسخ
0
2
فالوور واقعی آپارات هرکا 10 هزار تومان✅فالوور کاملا واقعی 16هزار تومان ✅لایک کاملا واقعی11هزار تومان ✅ممبر واقعی 5 هزار تومان ✅فیک 6 هزار تومان ✅هیدن 8 هزار تومان ✅اجباری8 هزار تومان✅ویو اینستا 200 تک تومان ⭕️⭕️⭕️ ✅کامنت تیک آبی 6 هزار تومان⭕️⭕️⭕️ ✅فالوور تیک آبی 20 هزار تومان⭕️⭕️(پیام سردبیر پلازامگ: برای تبلیغ، به واحد تبلیغات پلازامگ مراجعه کنید؛ با تشکر)
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021
plaza-ads