بهترین سریال نتفلیکس 2020 ؛ مروری بر سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به نظر شما برترین سریال نتفلیکس 2020 کدام سریال است؟ سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ از تنوع خوبی برخوردار بودند و توانستند دل هر بیننده‌ای با هر علاقه و سلیقه‌ای را به دست آورند. در این مطلب فهرستی از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 را با هم مرور می‌کنیم.

در این مقاله به گزیده‌ای از لیست بهترین سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ می‌پردازیم. در سال گذشته با توجه به پاندمی کرونا، پرطرفدارترین و بهترین سریال های 2020 نتفلیکس در ژانرهای مختلف، توانستند به میزان زیادی به تحمل قرنطینه خانگی در دنیا کمک کنند و این شبکه با حجم بیشتری از مخاطب نسبت به سال‌های گذشته رو به رو شد. از این رو ما در نظر گرفتیم لیستی از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 که توانسته‌اند سیلی از مخاطبان را در سال 2020 با خود همراه کنند را معرفی کنیم. امروزه برچسب سریال نتفلیکس برای جلب نظر بسیاری از مخاطبان کافی است. در ادامه با بهترین سریال های نتفلیکس 2020 آشنا می‌شویم.

آنچه در ادامه خواهیم خواند

بهترین سریال های نتفلیکس 2020

در سال 2020 شاهد انتشار بیش از 83 سریال جدید در نتفلیکس بودیم. در ادامه به شماری از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 می‌پردازیم.

1. مینی سریال Unorthodox

مینی سریال Unorthodox یکی از برترین سریال نتفلیکس در سال 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8
 • سازندگان: آنا وینگر (Anna Winger) و الکسا کارولینسکی (Alexa Karolinski)
 • تعداد قسمت‌ها: 4

یکی از نقاط قوت سریال‌های جدید نتفلیکس، گستره متنوع آن است. بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 در زمره آثار پر مخاطب این شبکه قرار دارد. در سال‌های اخیر شاهد انتشار محصولات اروپایی و آسیایی متعددی از این شبکه بوده‌ایم. مینی سریال Unorthodox را می‌توان یکی از برترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 دانست که به تقابل بین مذهب و زندگی مدرن می‌پردازد. این اثر خوش‌ساخت بر اساس کتابی به همین نام ساخته و در قالب چهار قسمت عرضه شده است.

2. سریال Sweet Home

Sweet Home از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • تعداد قسمت‌ها: 10

سریال کره ای Sweet Home از سریال های برتر نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. این سریال ترسناک و آخرالزمانی درباره فردی به نام چا-هیون است که بعد از اتفاقی غم‌انگیز در خانواده‌اش، تصمیم می‌گیرد خانه را ترک کند و به یک آپارتمان نقل مکان می‌کند. خیلی زود سر و کله هیولاهایی پیدا می‌شود که قصد دارند بشریت را از بین ببرند. تماشای این عنوان از محبوب ترین سریال های نتفلیکس در سال 2020 را نیز از دست ندهید.

3. برنامه Middleditch and Schwartz

Middleditch and Schwartz از بهترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.6
 • سازندگان: توماس میدلدیچ (Thomas Middleditch) و بن شوارتز (Ben Schwartz)
 • تعداد قسمت‌ها: 3

برخی از بهترین سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰، آثاری کمدی بوده‌اند. برنامه Middleditch and Schwartz یکی از متفاوت‌ترین و خلاقانه‌ترین محصولات این شبکه است. هر قسمت از این اثر یک بداهه‌پردازی فوق‌العاده سرگرم‌کننده و خنده‌دار بوده که با صحبت‌های دو کمدین دوست‌داشتنی،‌ توماس میدلدیچ و بن شوارتز، با یکی از تماشاچیان شکل می‌گیرد. این دو، استاد خلق سناریوهای دور از ذهن و در عین حال قابل درک هستند. شاید بتوان نزدیک‌ترین اثر به این مجموعه را سریال Curb Your Enthusiasm دانست. اگر به دنبال عنوانی کمدی برای دوری از شرایط تلخ و نابسامان کنونی جهان پیرامونمان هستید، این سریال، که به نوعی محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در این ژانر نیز هست، انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

4. سریال Bridgerton ؛ بهترین سریال تاریخی 2020 نتفلیکس

Bridgerton از پرطرفدار ترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.3
 • سازنده: کریس وان دوسن (Chris Van Dusen)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

سریال بریجرتون یکی دیگر از سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ است که تا کنون یک فصل از آن منتشر شده است. داستان این سریال در دوره نیابت سلطنت در لندن می‌گذرد و درباره خانواده اشرافی بریجرتون است. مادر بیوه این خانواده 8 فرزند دارد: 4 پسر و 4 دختر. برای اینکه با این عنوان از لیست برترین سریال 2020 شبکه نتفلیکس بیشتر آشنا شوید، می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

5. سریال انیمیشنی The Midnight Gospel

The Midnight Gospel از سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 8.2
 • سازندگان: پندلتن وارد (Pendleton Ward) و دانکن تراسل (Duncan Trussell)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

به نظر شما محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس می‌تواند یک سریال فلسفی انیمیشنی باشد؟ پندلتون وارد را می‌توان یکی از خلاق‌ترین انیمیشن‌سازان دهه اخیر دانست. او با مجموعه Adventure Time، اثری سورئال، چشم‌نواز و تاثیرگذار را ارائه داد. آخرین اثر وارد، سریالی فلسفی و عمیق به نام The Midnight Gospel است. این اثر انیمیشنی را باید حاصل همکاری وارد با دانکن تراسل، یکی از متفاوت‌ترین پادکست‌سازان آمریکایی، دانست. شخصیت اصلی این مجموعه، جوانی به نام کلنسی بوده که در طول هر قسمت با شخصیتی متفاوت مصاحبه می‌کند. هر کدام از این شخصیت‌ها، در واقع توسط یکی از فیلسوفان مدرن و کارشناسان حوزه‌های مختلف به تصویر کشیده می‌شوند. صحبت‌های عمیق و تاثیرگذار در کنار جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز، این مجموعه را به یکی از بهترین سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰ تبدیل می‌کنند. تماشای این عنوان را به تمامی علاقه‌مندان به آثار فلسفی توصیه می‌کنیم.

6. سریال Snowpiercer

سریال Snowpiercer نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 6.9
 • سازندگان: جاش فریدمن (Josh Friedman) و گرامی منسون (Graeme Manson)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

سریال Snowpiercer از پرطرفدار ترین سریال های نتفلیکس 2020 محسوب می‌شود که بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال 2013 ساخته شده است. این سریال بازسازی همان حوادث فیلم است و به قصه مسافران قطار بزرگی می‌پردازد که در واقع تنها بازماندگان روی زمین یخ زده هستند. فصل دوم نیز در سال 2021 و در 10 قسمت پخش شد و ساخت آن برای فصل‌های سوم و چهارم نیز تمدید شده است.

7. سریال Barbarians

پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 - Barbarians

 • امتیاز IMDb: نمره 7.2
 • تعداد قسمت‌ها: 6

سریال بربرها را نیز باید در فهرست سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ قرار دهیم. این سریال آلمانی روایتی خیالی از دوره امپراتوری روم و اشغال ژرمانیا توسط آنها است و این موضوع منجر به شورش قبیله‌های ژرمانیایی می‌شود. فصل دوم سریال Barbarians، از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 نیز ساخته خواهد شد.

8. سریال Never Have I Ever

Never Have I Ever در لیست برترین سریال 2020 شبکه نتفلیکس

 • امتیاز IMDb: نمره 7.8
 • سازندگان: میندی کالینگ (Mindy Kaling) و لانگ فیشر (Lang Fisher)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

اگر از طرفداران سریال کم‌نظیر The Office باشید، احتمالا میندی کالینگ را به یاد دارید. کالینگ یکی از نویسندگان و تهیه‌کنندگان هوشمند سبک کمدی در سال‌های گذشته بوده و در ساخت برخی از محصولات تلویزیونی و سینمایی نقش داشته است. سریال نتفلیکس Never Have I Ever، آخرین تلاش او در این سبک و یکی از بهترین سریال های تینیجری نتفلیکس سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. کالینگ در خلق این اثر از تجربیات کودکی خود در شهر بوستون الهام گرفته است. یکی از اهداف اصلی ساخت این مجموعه را می‌توان شکستن دید متداول جامعه جهانی به اهالی جنوب آسیا دانست. می‌توانیم این سریال را برترین سریال نتفلیکس 2020 در ژانر نوجوانانه بدانیم.

9. سریال Outer Banks

سریال Outer Banks از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.6
 • سازندگان: جاش پیت (Josh Pate)، جوناس پیت (Jonas Pate) و شنون برک (Shannon Burke)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

از سریال اکشن، ماجراجویی و تینیجری Outer Banks نیز در فهرست سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ باید نام ببریم. فصل دوم این مجموعه نیز در سال 2021 منتشر شد. داستان سریال Outer Banks در شهری ساحلی می‌گذرد؛ جایی که در آن ساکنان ثروتمند و طبقه کارگر به دو گروه مختلف تقسیم شده‌اند. تماشای این عنوان از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 را نیز پیشنهاد می‌دهیم.

10. سریال I Am Not Okay With This

I Am Not Okay With This از پرطرفدار ترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.5
 • سازندگان: جاناتان انتویسل (Jonathan Entwistle) و کریستی هال (Christy Hall)
 • تعداد قسمت‌ها: 7

از بهترین سریال های نتفلیکس 2019 می‌توان به مجموعه دو فصلی The End of the F***ing World اشاره کرد؛ اثری خلاقانه و متفاوت در سبکی اشباع‌شده که تجربه‌ای ماندگار و تاثیرگذار را برای مخاطبان رقم زد. سریال I Am Not Okay With This جدیدترین ساخته سازندگان آن اثر بوده و همچون آن، روایتی متفاوت از سناریویی آشنا است. شخصیت اصلی این سریال، دختری 17 ساله به نام سیدنی است که پس از خودکشی پدر خود، با مادر و برادری کوچک‌تر زندگی می‌کند. همان‌طور که انتظار می‌رود، روابط خانوادگی بین این سه چندان گرم نبوده و مملو از درگیری است. به مرور، سیدنی متوجه بروز قدرت‌های عجیبی در خود می‌شود؛ قدرت‌هایی که محصول عصبانیت غیر قابل مهار او هستند.

از جمله برجسته‌ترین نقاط قوت این سریال می‌توان به هنرنمایی سوفیا لیلیس در نقش سیدنی اشاره کرد. اگر به دنبال درام نوجوانانه متفاوتی می‌گردید، این مجموعه به عنوان یکی از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 ، انتخاب خوبی خواهد بود.

11. مینی سریال The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor مینی سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • سازنده: مایک فلنگن (Mike Flanagan)
 • تعداد قسمت‌ها: 9

مینی سریال The Haunting of Bly Manor یکی از بهترین مینی سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰ محسوب می‌شود که دومین بخش از سریال آنتولوژی The Haunting است. بخش قبلی آن The Haunting of Hill House نام داشت و در سال 2018 پخش شد. داستان سریال تسخیرشدگی عمارت بلای در عمارتی ییلاقی در انگلستان روایت می‌شود و درباره زن جوانی است که برای مراقبت از دو کودک استخدام می‌شود. تماشای این سریال ترسناک از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 را از دست ندهید.

12. سریال Gentefied ؛ برترین سریال نتفلیکس 2020

Gentefied از بهترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • سازندگان: ماروین لموس و لیندا (Marvin Lemus & Linda) و یوت چاوز (Yvette Chávez)
 • تعداد قسمت‌ها: 10

تلاش‌های نتفلیکس در راستای خلق محصولاتی متنوع از فرهنگ‌های مختلف دنیا را باید شایسته تحسین دانست. یکی از بهترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ ،‌ مجموعه Gentefied بوده که با محوریت شخصیت‌های مکزیکی و تلاش‌های آن‌ها در راستای رسیدن به رویای آمریکایی ساخته شده است. این سریال جدید نتفلیکس،‌ عنوانی خانوادگی بوده و بسیاری از دشواری‌های انتخاب بین خانواده و آینده‌ای رویایی را به تصویر می‌کشد.

13. سریال Locke & Key ؛ برترین سریال علمی تخیلی نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

سریال Locke & Key از برترین سریال علمی تخیلی نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • سازندگان: کارلتون کیوس (Carlton Cuse)، مردیث اوریل (Meredith Averill) و آرون الی کلویت (Aron Eli Coleite)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

سریال لاک و کلید نیز در فهرست برترین سریال نتفلیکس در سال 2020 قرار می‌گیرد. داستان این سریال درباره خانواده‌ای است که بعد از قتل پدر خانواده، تصمیم می‌گیرند به خانه اجدادی‌شان نقل مکان کنند. این عمارت که Keyhouse نام دارد یک خانه معمولی نیست و بچه‌های خانواده خیلی زود کلیدهایی اسرارآمیز را در آن پیدا می‌کنند که هر کدام قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند. فصل دوم این عنوان از سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ نیز در سال 2021 از شبکه نتفلیکس عرضه شد.

14. سریال جدید نتفلیکس The Stranger

The Stranger یکی از ٰمحبوب ترین سریال های نتفلیکس در سال 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.3
 • سازنده: هارلن کوبن (Harlan Coben)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

یکی دیگر از مینی سریال های جدید نتفلیکس را می‌توان The Stranger دانست. این اثر هشت قسمتی، عنوانی جنایی به فلم دنی بروکلهرست و بر اساس رمانی از هارلان کوبن است. کوبن وظیفه ساخت سریال را نیز بر عهده داشت. داستان رازآلود این مجموعه بر گروهی از شخصیت‌های مختلف تمرکز دارد. زنی مرموز، شروع به فاش کردن رازهایی مختلف به هر کدام از اهالی شهر کرده و در این میان زندگی آن‌ها را به هم می‌ریزد. از بازیگران این مینی سریال می‌توان به ریچارد آرمیتاژ و هانا جان کامن اشاره کرد. تماشای این اثر  که می‌تواند محبوب ترین سریال نتفلیکس در این ژانر باشد را به علاقمندان به داستان‌های هیجان‌انگیز توصیه می‌کنیم.

15. سریال Queen Sono

Queen Sono بهترین سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 5.9
 • سازنده: کاگیسو لدیگا (Kagiso Lediga)
 • تعداد قسمت‌ها: 6

یکی دیگر از خوش‌ساخت‌ترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰، Queen Sono نام دارد. شخصیت اصلی این سریال، یک مامور مخفی بوده که باید علاوه بر دست و پنجه نرم‌کردن با خلافکاران خطرناک، مشکلات زندگی خود را نیز حل کند. از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به داستان پر پیچ و خم و هیجان‌انگیز، سکانس‌های اکشن جذاب و پرداخت مناسب شخصیت‌ها اشاره کرد. اگر به دنبال پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 در ژانر جنایی و سرگرم‌کننده می‌گردید، سریال Queen Sono، که محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در این ژانر است، انتخابی مناسب خواهد بود.

16. سریال Ratched

سریال Ratched در میان سریال های برتر نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.3
 • سازنده: ایوان رومانسکی (Evan Romansky)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

سریال روانشناختی و مهیج Ratched یکی از بهترین و جدیدترین سریال های ترسناک نتفلیکس ۲۰۲۰ است. این سریال پیش‌درآمدی بر فیلم دیوانه‌ای از قفس پرید (1975) است و زندگی پرستار میلدرد رچد پیش از اتفاقات فیلم را نشان می‌دهد. میلدرد رچد در سال 1974 به کالیفرنیا می‌رود و کار خود را به عنوان پرستار در آسایشگاه آغاز می‌کند. او در نظر همگان تبدیل به پرستاری عالی می‌شود اما گذر زمان و اقدامات رچد نشان می‌دهد که هیولاها زاده نمی‌شوند، بلکه ساخته می‌شوند. این سریال نیز محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در ژانر وحشت و روانشناختی است که افتخارات بسیاری نیز کسب کرده است.

بهترین سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ (شروع پخش قبل از 2020)

در این قسمت سریال‌هایی را معرفی می‌کنیم که پخش آنها قبل از سال 2020 شروع شده و فصل‌های جدیدشان در این سال به انتشار رسیده است.

1. فصل سوم سریال Dark

فصل سوم سریال Dark از بهترین سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 8.8
 • سازندگان: باران بو اودار (Baran bo Odar) و یانتیه فریز (Jantje Friese)
 • تعداد قسمت‌ها: 26 (فصل سوم 8 قسمت)

سریال دارک یکی از برترین سریال‌های نتفلیکس در سال‌های گذشته است. فصل سوم و پایانی این سریال مهیج در ژوئن 2020 منتشر و تبدیل به یکی از تماشایی‌ترین سریال های علمی تخیلی نتفلیکس 2020 شد. این سریال نه تنها از سوی بینندگان به عنوان برترین سریال نتفلیکس 2020 در این ژانر برگزیده شده، بلکه منتقدین نیز از آن بسیار راضی هستند. آنان به خصوص بازی‌ها، جلوه‌های بصری، تیم بازیگری، موسیقی، تن، ابهام و پیچیدگی روایی سریال را تحسین می‌کنند. بدون شک فصل آخر سریال دارک نیز می‌تواند محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در این ژانر باشد.

2. فصل ششم سریال Bojack Horseman

فصل ششم سریال Bojack Horseman در میان محبوب ترین سریال های نتفلیکس در سال 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.7
 • سازنده: رافائل باب وکسبرگ (Raphael Bob-Waksberg)
 • تعداد قسمت‌ها: 77 (فصل ششم 16 قسمت)

یکی از محبوب‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین سریال های انیمیشنی نتفلیکس 2020، سریال Bojack Horseman است. این مجموعه انیمیشنی که شروعی نسبتا معمولی داشت، به مرور ابعاد عمیق و گسترده‌ای یافته و در زمره مهم‌ترین آثار تلویزیونی قرار گرفت. آخرین فصل این سریال نتفلیکس در دو بخش هشت قسمتی منتشر شد. بخش دوم این فصل در اواخر ماه ژانویه 2020 منتشر و با استقبال بسیار گرمی از جانب مخاطبان و منتقدان روبرو گشت.

این مجموعه داستان زندگی اسبی انسان‌نما به نام بوجک را روایت می‌کند. بوجک در گذشته بازیگر یک سریال سیتکام موفق بوده و به مرور از کوه شهرت سقوط کرده است. در طول داستان این سریال نتفلیکس شاهد پرداخت به مفاهیم و مسائل عمیق و تاثیرگذاری هستیم. بدون شک این اثر را می‌توان یکی از خوش‌ساخت‌ترین کمدی‌های سیاه دهه گذشته دانست که به راحتی در زمره بهترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ قرار می‌گیرد. این سریال به راحتی می‌تواند عنوان برترین سریال نتفلیکس 2020 در سبک انیمیشن را کسب کند.

3. فصل دوم سریال Narcos: Mexico

فصل دوم سریال Narcos: Mexico از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.4
 • سازندگان: کارلو برنارد (Carlo Bernard)، کریس برنکتو (Chris Brancato) و دوگ میرو (Doug Miro)
 • تعداد قسمت‌ها: 20 (فصل دوم 10 قسمت)

اگر لیستی از  بهترین سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰ تهیه کنیم، باید مجموعه Narcos را نیز حتما در آن قرار دهیم. این سریال که ابتدا در سه فصل و با تمرکز بر داستان کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی ساخته شد، با شیوه روایی سریع، مستند و هیجان‌انگیز خود توانست به سرعت به یکی از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 تبدیل شود. سازندگان این سریال، پس از پرداخت کامل به کارتل‌های کلمبیایی، تصمیم به هدف قرار دادن قاچاقچیان مواد مخدر مکزیکی در قالب مجموعه Narcos: Mexico گرفتند. دومین فصل این سریال را می‌توان درامی استادانه، کم‌نقص و سرگرم‌کننده دانست که با شخصیت‌های جذاب و داستان هیجان‌انگیز خود نظر علاقه‌مندان را جلب خواهد کرد، و لایق عنوان برترین سریال نتفلیکس 2020 در این ژانر است.

4. فصل سوم سریال Ozark

فصل سوم سریال Ozark سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.4
 • سازندگان: بیل دوبوک (Bill Dubuque) و مارک ویلیامز (Mark Williams)
 • تعداد قسمت‌ها: 30 (فصل سوم 10 قسمت)

بدون شک سریال The Breaking Bad یکی از مهم‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین آثار تلویزیونی تاریخ است و در لیست سریال های برتر نتفلیکس از عناوین صدر نشین خواهد بود. در طول سال‌ها آثار متعددی با الگوگيری از این مجموعه ساخته شده‌اند. یکی از موفق‌ترین آن‌ها را می‌توان Ozark دانست. این اثر یکی از بهترین سریال های نتفلیکس بوده و داستان تقابل خانواده‌ای معمولی را با دنیای خلافکاران روایت می‌کند.

همچنین بخوانید :

شخصیت‌های اصلی این مجموعه، زن و شوهری با بازی جیسون بیتمن و لورا لینی هستند که وظیفه پول‌شویی یکی از کارتل‌های مواد مخدر مکزیک را بر عهده دارند. این پول‌شویی طبق برنامه پیش نرفته و این خانواده مجبور به فرار می‌شود. آن‌ها در ادامه برای جبران اشتباهات خود، پیشنهاد پول‌شویی بزرگ‌تری را به کارتل مذکور داده و در این میان با خلافکاران محلی درگیر می‌شوند. فصل سوم این اثر، یکی از بهترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ است. اگر به دنبال درامی هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی می‌گردید، تماشای این سریال را از دست ندهید.

5. فصل سوم سریال Castlevania

فصل سوم سریال Castlevania یکی از بهترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.3
 • سازنده: وارن الیس (Warren Ellis)
 • تعداد قسمت‌ها: 32 (فصل سوم 10 قسمت)

خون‌آشام‌ها از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین موجودات فانتزی در دنیای سرگرمی هستند. مجموعه Castlevania را می‌توان یکی از هیجان‌انگیزترین، خوش‌ساخت‌ترین و بهترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ دانست که بر اساس یک سری بازی ویدیویی محبوب به همین نام ساخته شده است. این مجموعه داستانی غم‌انگیز، حماسی و هیجان‌انگیز را از زاویه دید شخصیت‌هایی جذاب و دوست‌داشتنی روایت می‌کند. از برجسته‌ترین ویژگی‌های این سریال نتفلیکس می‌توان به هنرنمایی بی‌نظیر و بی‌نقص صداپیشگان، جلوه‌های بصری، موسیقی عالی و خشونت خلاقانه اشاره کرد. تماشای این اثر را به تمامی علاقه‌مندان به عناوین فانتزی توصیه می‌کنیم.

6. فصل دوم سریال Dead to Me

Dead to Me از سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 8
 • سازنده: لیز فلدمن (Liz Feldman)
 • تعداد قسمت‌ها: 20 (فصل دوم 10 قسمت)

شاید بتوان نتفلیکس را خانه آثار جسورانه دانست. بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های تولیدی این شبکه، عناوینی متفاوت بوده که شانس پخش در دیگر شبکه‌ها را ندارند. یکی از تاریک‌ترین و بهترین سریال های نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ را می‌توان مجموعه Dead to Me دانست. شخصیت‌های اصلی این سریال دو بیوه با بازی کریستینا اپلگیت و لیندا کاردیلینی هستند. این دو شخصیت در طول جلسات روان‌شناسی رابطه نزدیکی به یکدیگر پیدا کرده و به مرور با مشکلاتشان مقابله می‌کنند. اپلگیت با بازی در فصل نخست این سریال موفق به کسب یک نامزدی در مراسم امی سال گذشته شد. این سریال یکی ازپربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 است.

7. فصل پنجم انیمیشن She-Ra and the Princess of Power

فصل پنجم انیمیشن She-Ra and the Princess of Power از بهترين سريال هاي netflix که باید ببینید

 • امتیاز IMDb: نمره 7.9
 • سازنده: نوئل استیونسون (Noelle Stevenson)
 • تعداد قسمت‌ها: 52 (فصل پنجم 13 قسمت)

یکی دیگر از محصولات انیمیشنی خوش‌ساخت و از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 ،‌ سریال She-ra and the Princess of Power است. این اثر، نتیجه همکاری استودیو Dreamworks و این شبکه اینترنتی بوده و تجربه‌ای حماسی و دوست‌داشتنی برای مخاطبان رقم می‌زند. داستان این سریال نتفلیکس با یافتن قدرت‌هایی مرموز توسط دختری نوجوان به نام ادورا آغاز می‌شود؛ قدرت‌هایی که باید در راستای شکست پادشاهی شیطانی به کار گرفته شوند. فصل پنجم، آخرین فصل این مجموعه است. از جمله نقاط قوت سریال مورد بحث می‌توان به شخصیت‌‌های جذاب و روابط پیچیده بین آن‌ها اشاره کرد. این انیمیشن نامزد عنوان محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در سبک انیمیشنی است.

سخن پایانی

در این مطلب به شماری از بهترین و پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 پرداختیم و با برترین سریال نتفلیکس 2020 آشنا شدیم؛ آثاری متنوع و جذاب که ساعت‌ها مخاطبان را سرگرم خواهند کرد. شما نیز می‌توانید در پایین، لیست سریال های جدید نتفلیکس محبوب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
سمیه
.
08 آبان 1399، 22:40
پاسخ
0
5
امیلی در پاریس عااالی بود
avatar
نگار
.
05 آذر 1399، 01:02
پاسخ
1
2
@سمیه
همین الان فصل یکشو تموم کردم . خیلی خوب بود :)
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021
plaza-ads