ترفند های واتساپ | با 14 ترفند کاربردی در واتس اپ آشنا شوید

ترفند های واتساپ | با 14 ترفند کاربردی در واتس اپ آشنا شوید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پیام‌رسان واتساپ (WhatsApp) یکی از برنامه‌های کاربردی و پرطرفدار است که توجه کاربران بسیاری را در تمام نقاط دنیا به خود جلب کرده است. ترفند های واتساپ نیز یکی از ویژگی‌های جالب این اپلیکیشن محبوب است که تعداد کمی از کاربران آن‌ها را کشف کرده‌اند. در این مقاله قصد داریم ترفندهای واتس اپ را به شما آموزش دهیم.

بعد از فیلترینگ تلگرام، برنامه واتساپ نسبت به گذشته بیشتر مورد توجه افراد قرار گرفت. پیام‌رسان واتساپ دارای رابط کاربری بسیار ساده و در عین حال کاربردی است که قابلیت‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. سرعت پیام‌رسانی در این برنامه بالا است و برای ارسال عکس و ویدئو نیز بسیار مناسب است.

در اینجا نیز قصد داریم تعدادی از ترفند های مخفی واتساپ مانند ترفندهای نوشتاری واتساپ، ایجاد ربات نظر سنجی در واتس اپ و دیگر ترفندهای حرفه ای واتساپ را آموزش دهیم. امیدواریم با این ترفندها کار با واتساپ با وجود فیلتر بودن تلگرام آسان تر شود.

دانلود پیامرسان واتساپ برای گوشی های اندروید

ویدیوی زیر را ببینید تا با جدیدترین ترفندهای واتساپ آشنا شوید:

در ادامه می‌خوانید

ترفند های واتساپ که حتما باید بدانید

ترفند های واتساپ بسیار زیاد هستند و تاکنون عده کمی از کاربران این ترفندها را کشف کرده‌اند. ویژگی‌های کلی برنامه واتساپ که اکثر کاربران با آن آشنایی دارند شامل تماس صوتی و تصویری و همچنین ارسال پیام متنی است. اما این موارد تنها قابلیت‌های این پیام‌رسان محبوب و کاربردی نیست. برنامه واتساپ دارای ویژگی‌های کشف نشده متعددی است که تنها برخی کاربران ماجراجو توانسته‌اند آن‌ها را کشف کنند. در ادامه این مقاله ترفندهای واتس اپ و قابلیت‌های منحصربه‌فرد این برنامه را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

1. ترفند فرستادن پیام برای خود در واتساپ

یکی از اولین ترفندهای واتساپ که معمولا خیلی به کار می‌آید ترفند فرستادن پیام برای خود در گروه است. این ترفند برای وقت‌هایی که می‌خواهید پیامی را ذخیره کنید و جلوی چشم داشته باشید خوب است.

روش اول:

اولین روش برای ارسال پیام برای خودمان در واتساپ ایجاد یک گروه است. با ایجاد این گروه شما می‌توانید فایل‌های مهم یا پیام‌هایی که می‌خواهید را ذخیره کنید. برای ساخت این گروه به ترتیب زیر عمل کنید:

از بالای سمت راست برنامه روی سه نقطه بزنید. در صفحه باز شده New Group را انتخاب کنید.

 

ترفندهای واتس اپ - لینک پیام ناشناس مچ گیر واتساپ

یک نفر از دوستان خود را برای اضافه کردن به گروه انتخاب کنید.

ترفند های واتساپ - واتس اپ ایفون

هر اسم و عکسی که میخواهید برای آن انتخاب کنید و در انتها تیک را بزنید. در انتها برای اینکه فقط خودتان در گروه باقی بمانید، در صفحه چت گروه روی سه نقطه بالای صفحه زده و Group Info را انتخاب کنید.

ترفندهای واتس اپ - هک واتساپ

در فهرست اعضای گروه، انگشتتان را روی اسم دوستتان نگه دارید و از منو ظاهر شده گزینه Remove را انتخاب کنید. در انتها یک گروه دارید که فقط خودتان عضو آن هستید و میتوانید پیام ها و فایل های مهم را به آن بفرستید تا در همانجا ذخیره شود.

روش دوم:

دومین ترفند واتساپ برای فرستادن پیام برای خود در واتساپ استفاده از لینک Wa.Me است. این روش تقریبا قدیمی‌ترین روش برای ارسال پیام به کسانی است که شماره شان را در گوشی ندارید. برای اینکار کافی است با استفاده از آدرس لینک https://wa.me/98 پس از عدد 98 (کد ایران) شماره خودتان را بدون صفر اول آن وارد کنید.

ترفند واتساپ - ترفندهای نوشتن در واتساپ

سپس دکمه Continue to chat را زده و به خودتان پیام دهید. این راه کمی طولانی‌تر است و ممکن است وقت گیر باشد.

2. ترفند فونت واتساپ

ترفندهای واتس اپ - واتساپ مخفی

 

یکی از ترفندهای واتس اپ که بسیاری از کاربران با آن آشنایی ندارند، ترفند های نوشتاری واتساپ و قابلیت بولد (Bold) کردن پیام‌ها است. انجام این ترفندهای نوشتاری واتساپ بسیار ساده است. برای بولد کردن پیام‌های خود کافی است یک ستاره (*) در ابتدا و انتهای پیام خود قرار دهید و به سادگی آن را بولد کنید.

به عنوان مثال برای استفاده از این ترفندهای نوشتن در واتساپ اگر بخواهید واژه بیسکویت را بولد کنید، باید آن را به صورت *بیسکویت* بنویسید. برای ایتالیک (Italics) کردن پیام‌های خود نیز باید در ابتدا و انتهای پیام خود از آندرلاین (_) استفاده کنید. برای خط کشیدن (Strikethrough) بر روی پیام‌ها نیز می‌توانید در ابتدا و انتهای پیام‌هایتان از (~) استفاده کنید. گزینه دیگری نیز برای پیام نوشتن با فوت متفاوت (Monospace) وجود دارد که باید در ابتدا و انتهای پیام خود از 3 اکسان‌گراو (`) استفاده کنید.

3. ترفند تیک دوم واتساپ

تقریبا اکثر کاربران واتساپ نحوه غیرفعال کردن گزینه تیک آبی که به معنای خواندن پیام دریافتی است را می‌دانند. اما ترفند دیگری وجود دارد که بدون غیرفعال کردن این گزینه و حتی بدون نمایش تیک آبی برای ارسال کننده پیام نیز می‌توانید پیام دریافتی خود را بخوانید. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

 • از برنامه واتساپ خارج شوید و به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و آن را Force stop کنید.
 • پس از آن اینترنت خود را خاموش کنید و حالت Flight mode را فعال کنید و سپس واتساپ را باز کرده و پیام دریافتی را بخوانید.
 • پس از خواندن پیام از واتساپ خارج شوید و حالت Flight mode را غیرفعال کرده و اینترنت خود را روشن کنید.

با انجام این کار می‌توانید بدون ارسال تیک آبی برای فرستنده، پیام او را بخوانید.

4. ترفند خواندن پیام حذف شده واتساپ

آیا تاکنون سعی کرده‌اید پیام‌های حذف شده را در واتساپ بخوانید؟ مثلا شخصی پیامی را برای شما ارسال می‌کند، اما پس از چند دقیقه آن پیام را حذف می‌کند. برای خواندن پیام‌های حذف شده از سوی فرستنده، ترفند ساده‌ای وجود دارد.

برای خواندن پیام‌های حذف شده در واتساپ می‌توانید برنامه Notification History را دانلود کنید. این برنامه به صورت خودکار پیام‌های حذف شده توسط فرستنده را در گوشی شما ذخیره می‌کند.

5. ترفند های واتساپ؛ ارسال پیام های رنگی

ترفند های نوشتاری واتساپ - واتس اپ

یکی دیگر ار ترفندهای واتس اپ ارسال پیام‌های رنگی است؛ اما این ترفند واتس اپ فقط برای اندروید است و واتساپ هم به طور رسمی از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کند. برای انجام این کار باید برنامه BlueWords را دانلود کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید پیام‌های خود را با رنگ آبی بنویسید.

پس از دانلود برنامه BlueWord، متنی را که می‌خواهید به رنگ آبی دربیاید را در آن تایپ کنید و سپس گزینه Blue را انتخاب کرده و متن آبی شده را کپی کنید و آن را در واتساپ جایگذاری کنید. شما همچنین می‌توانید از قابلیت‌های دیگر این برنامه برای تغییر فونت پیام‌های خود نیز استفاده کنید.

6. مچ گیر واتساپ

این ترفند مچ گیری در واتساپ بدون نیاز به برنامه مناسب والدین است و به دیگران توصیه نمی‌شود! و از انجام آن برای مقاصد غیرقانونی توصیه نمی‌شود. با این ترفند واتساپ شما می‌توانید خیلی راحت پیام‌های ارسالی یا دریافتی واتساپ فرزندتان را چک کنید.

 • گوشی فرزندتان را برداشته و به قسمت Setting -> About phone -> Status -> Wi-Fi MAC address بروید.
 • آدرس مک را یادداشت کنید.
 • روی گوشی خودتان واتساپ را حذف کنید.
 • آدرس مک خود را به آدرس مک گوشی فرزندتان (که در مرحله قبل یادداشت کردید) تغییر دهید.
 • واتساپ را دوباره روی گوشی خود نصب کنید. واتساپ کد تایید را به گوشی فرزندتان می‌فرستد. این کد را روی گوشی خود وارد کنید.

بدین ترتیب شما واتساپ فرزندتان را روی گوشی خود کپی کرده‌اید و اکنون هرکاری که او انجام دهد را می‌توانید چک کنید.

7. داشتن چند حساب روی واتساپ

ترفند های واتساپ - تیک دوم

 

این روزها و با داشتن چند خط معمولا افراد مایل هستند چند واتساپ برای مقاصد مختلف از جمله پیام‌های شخصی، پیام‌های کاری و غیره داشته باشند. برای این کار لازم نیست چند گوشی داشته باشید. یکی از ترفندهای باحال واتساپ داشتن چند حساب کاربری هم زمان است. برای استفاده از این ترفند نصب دو واتساپ کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

برای اینکار کافی است به گوگل پلی بروید و نرم افزار Parallal Spaces App را دانلود و نصب کنید. سپس در این برنامه حساب‌های واتساپ را به آن اضافه کنید.

8. نوشتن پیام با استفاده از ایموجی

ترفندهای واتس اپ - واتساپ جدید

اگر یکی از علاقه‌مندان ایموجی‌های مختلف در کیبورد گوشیتان هستید، با استفاده از یکی از ترفند های واتساپ می‌توانید با ایموجی‌های مورد علاقه خود پیام بنویسید. این ترفندهای نوشتاری واتساپ برای نوشتن جملات عادی و روزمره‌ای که در چت می‌نویسید چندان مناسب نیست، اما می‌توانید برای نوشتن برخی پیام‌های ویژه مانند پبام‌های تبریک از آن استفاده کنید. این ترفند نیز تنها برای گوشی‌های اندروید قابل اجرا است.

برای انجام این کار باید برنامه Emoji Letter Maker را دانلود کنید. پس از نصب برنامه، باید متن و ایموجی مورد نظر خود را وارد کنید تا آن را به پیام متنی ایموجی تبدیل کند. سپس با استفاده از آیکون (+) آن را کپی کرده و در واتساپ خود جایگذاری کنید.

9. ذخیره سازی پیام های مهم

حتما تاکنون برایتان پیش آمده است که بخواهید در واتساپ پیام مهمی را برای خود ذخیره کنید، اما موفق نشده‌اید. خوشبختانه واتساپ قابلیت ذخیره پیام را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند پیام‌های مهمی که برای آنان ارسال می‌شود را ذخیره کنند. این پیام‌ها می‌توانند یک آدرس مهم و یا یک شماره تماس مهم باشند که شما می‌خواهید آن‌ها در یک جای مشخص برای خود ذخیره کنید. شما می‌توانید پیام‌های مهم را علامت‌گذاری کرده و همه آن‌ها را به راحتی در بخش پیام‌های ستاره‌دار (Starred Messages) پیدا کنید. از همین رو این قابلیت یکی از کاربردی‌ترین ترفند های واتساپ است.

در اندروید، انگشتتان را روی پیامی که می‌خواهید ذخیره کنید نگه دارید و از بالای صفحه آیکون ستاره را انتخاب کنید. برای استفاده از این ترفند واتس اپ در ایفون نیز آیکون ستاره پس از نگه داشتن انگشتتان روی یک پیام به صورت یک پنجره پاپ‌آپ به نمایش درمی‌آید.

برای دیدن پیام‌های ذخیره شد در اندروید، در صفحه اول برنامه، سه‌نقطه بالای سمت راست را لمس کرده و گزینه Starred Messages را انتخاب کنید.

ترفند واتساپ - ترفندهای باحال واتساپ

در آیفون نیز ابتدا از داخل واتساپ به Settings بروید و سپس Starred Messages را انتخاب کنید.

10. آرشیو کردن چت ها؛ ترفند های واتساپ

آرشیو کردن چت به شما امکان می‌دهد تا برخی چت‌ها را از صفحه اصلی چت خود مخفی کنید. آرشیو کردن چت به معنای پاک کردن چت نیست، بلکه به معنای مخفی کردن آن از صفحه اصلی چت‌‌ها است و به شما امکان می‌دهد تا مکالمات خود را سازمان‌دهی کنید. شما می‌توانید علاوه بر چت‌های شخصی، چت‌های گروهی خود را نیز آرشیو کنید.

برای آرشیو کردن چت‌ها در iOS باید مراحل زیر را طی کنید:

 • صفحه چت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس صفحه چت را به سمت چپ بکشید و گزینه Archive را انتخاب کنید.

برای آرشیو چت در گوشی‌های اندروید نیز باید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • صفحه چت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس انگشت خود را بر روی چت مورد نظر نگه دارید و گزینه Archive را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که برای بازیابی چت‌های آرشیو شده خود می‌توانید صفحه چت را بالا بکشید تا تمام چت‌های آرشیو شده خود را مجددا بازیابی کنید و حتی آن‌ها را با گزینه Unarchive از حالت آرشیو نیز خارج کنید.

11. توقف دانلود خودکار از طریق داده های تلفن همراه

یکی از ترفندهای واتس اپ که موجب کاهش مصرف حجم داده‌های تلفن همراه شما می‌شود، ترفند توقف دانلود خودکار فایل‌ها و مواردی است که در گروه‌ها و یا صفحه‌های چت خصوصی برای شما ارسال می‌شود. حتما تاکنون برایتان اتفاق افتاده است که فایل‌های غیرضروری بدون اطلاع شما در واتساپ دانلود شده‌اند و حجم اینترت شما را مصرف کرده‌اند.

خوشبختانه واتساپ قابلیت توقف دانلودهای خودکار را ارائه کرده است و با فعال کردن گزینه مربوطه می‌توانید از دانلود فایل‌های غیرضروری جلوگیری کنید. برای انجام این کار باید به این مسیر بروید Settings > Storage and Data  > When using mobile data

ترفندهای واتس اپ - ایفون - اندروید

در این بخش می‌توانید دانلود خودکار فایل‌ها، عکس‌ها، ویدئوها و پیام‌های صوتی را متوقف کنید. شما برای توقف این موارد باید تیک تمام گزینه‌های موجود را بردارید و سپس گزینه OK را انتخاب کنید تا تغییراتی که اعمال کردید ذخیره شوند.

12. پنهان کردن اعلان پیش نمایش پیام های دریافتی

هنگامی که شخصی برای شما پیامی می‌فرستد، محتوای پیام ارسالی از طریق نوتیفیکیشن بر روی گوشی شما نمایش داده می‌شود. این ویژگی گاهی اوقات آزاردهنده است و شما تمایل ندارید متن پیامی که برای شما ارسال می‌شود را افراد دیگر نیز مشاهده کنند. یکی دیگر از ترفندهای واتس اپ برای عدم نمایش متن پیام ارسالی توسط این برنامه ارائه شده است.

با طی کردن مراحل زیر می‌توانید متن پیام‌های دریافتی خود را در نوتیفیکیشن پنهان کنید:

 • واتساپ خود را باز کرده و به بخش تنظیمات Settings مراجعه کنید.
 • گزینه Notifications را انتخاب کنید و سپس گزینه Use high priority preview notifications را برای گروه‌ها و چت‌ها غیرفعال کنید.

با غیرفعال کردن این گزینه دیگر متن پیام‌های دریافتی شما در هنگام ارسال نوتیفیکیشن، مشاهده نمی‌شود.

13. زمان خوانده شدن پیام ارسالی در واتساپ

ترفند های واتساپ / ترفند واتس اپ اندروید

 

آیا تاکنون برایتان پیش آمده است که بخواهید بدانید پیامی که برای شخصی ارسال کردید در چه زمانی توسط آن شخص خوانده شده است؟ برای چک کردن زمان خواندن یک پیام در واتساپ باید انگشت خود را بر روی پیام مورد نظر نگه داشته و سپس گزینه Info را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه می‌توانید متوجه شوید که پیام شما در چه ساعتی به دست آن شخص رسیده است (Delivered) و وی در چه ساعتی آن را خوانده است (Read).

14. استفاده از واتساپ در سایر دستگاه ها بدون نیاز به وصل بودن گوشی به اینترنت

یکی از قابلیت‌های کاربردی هر پیام‌رسانی امکان استفاده از حساب کاربری در دستگاه‌های مختلف است. قابلیتی که تلگرام هم آن را ارائه می‌کند. این ویژگی در واتساپ نیز وجود دارد اما با یک شرط آزاردهنده. برای آن که بتوانید از این قابلیت استفاده کنید، گوشی شما حتما باید به صورت مداوم به اینترنت متصل باشد.

حالا با کمک یک ترفند جدید واتساپ دیگر لزومی به آنلاین بودن گوشی نیست. با بروزرسانی اخیر واتساپ در اندروید و iOS، کاربران می‌توانند بدون نیاز به اتصال گوشی به اینترنت در 4 دستگاه دیگر نیز از واتساپ استفاده و پیام ارسال کنند. البته این ویژگی هنوز در مرحله بتا قرار دارد و شما باید به صورت داوطلبانه از آن استفاده کنید.

پس از اینکه این ویژگی را فعال کردید تا 14 روز پس از اتصال گوشی به اینترنت می‌توانید در سایر پلتفرم‌ها از حساب واتساپ خود پیام ارسال و دریافت کنید. البته هنوز هم محدودیت‌هایی وجود دارد. کاربران iOS نمی‌توانند بدون اتصال گوشی به اینترنت، در سایر پلتفرم‌ها پیام خود را حذف کنند. محدودیت بعدی این است که این ویژگی هنوز با تبلت یا یک گوشی دوم کار نمی‌کند.

برای فعال کردن این قابلیت، از صفحه اول واتساپ، سه‌نقطه بالای سمت راست صفحه را لمس و گزینه Linked devices را انتخاب کنید. سپس از وسط صفحه گزینه Multi-device beta را لمس کنید.

ترفندهای باحال واتس اپ - واتساپ

در صفحه بعدی و از پایین صفحه گزینه Join beta را فشار دهید.

ترفند واتساپ - ترفندهای نوشتن در واتساپ

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
راهنمای نصب چند واتساپ همزمان در کامپیوتر و گوشی اندروید ...
تیم پلازا مگ17 مرداد 1400 07:45
thumbnail
روش های ارسال پیام و تشکیل گروه در واتساپ بدون ذخیره ...
محمد علی محمدی13 مرداد 1400 12:30
thumbnail
چگونه بدون کد تائید وارد واتساپ شویم؟ روش های نصب واتساپ ...
تیم پلازا مگ12 مرداد 1400 13:00
thumbnail
چگونه از بلاک واتساپ خارج شویم؟ ترفند فهمیدن بلاک ...
تیم پلازا مگ01 تیر 1400 09:40

سخن پایانی

ما در این مقاله ترفندهای واتس اپ را به شما آموزش دادیم. ترفند های گفته شده در این مقاله ترفندهایی هستند که ممکن است هرکسی آن‌ها را بلد نباشد. اپلیکیشن واتساپ علاوه بر راهکارهای آموزش داده شده در این مقاله، دارای قابلیت‌های ویژه دیگری نیز هست؛ اما اکثر کاربران واتساپ با این ترفندهای مخفی واتساپ از جمله نحوه برداشتن آخرین بازدید، ترفند استوری واتساپ، ترفند فونت واتساپ و غیره آشنا هستند. با استفاده از قابلیت‌های موجود در خود برنامه واتساپ و همچنین دانلود برخی برنامه‌های دیگر می‌توانید از تمام ویژگی‌ها و ترفند های واتساپ بهره‌مند شوید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران15 دیدگاه
avatar
محمدامین
.
15 خرداد 1399، 16:15
پاسخ
1
6
سلام چطوری میتونیم تو واتساپ نظر سنجی بزاریم؟؟؟ ممنون میشم اگه برام توضیح بدید
avatar
بیتا هدایت پور
.
16 خرداد 1399، 20:49
پاسخ
0
3
@محمدامین
قرار دادن نظرسنجی تو همین مقاله آموزش داده شده.
avatar
سلام
.
18 خرداد 1399، 11:31
پاسخ
10
1
سلام . میخواستم بپرسم تو واتساپ بازی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
avatar
علی
.
22 آبان 1399، 22:37
پاسخ
0
0
@سلام
عالی
avatar
مهدی
.
28 خرداد 1399، 14:14
پاسخ
5
4
میگم من الان یه پیامی میخام فرستادم برای کسی پاک کنم یک ساعت گذسته دیگه پاک نمیشه راه حلی داره ؟خواهشن جواب بدین خیلی مهم
avatar
.
14 دی 1399، 16:17
پاسخ
0
2
@مهدی
ساعت گوشی تو بزار روی زمانی که پیامتو فرستادی بعد روی قسمت حذف بزنی گزینه حذف برای اون میاد
avatar
M
.
02 تیر 1399، 14:32
پاسخ
0
4
سلام میشه بگید Poll creation form چطور این برنامه رو تهیه کنیم ؟
avatar
S
.
01 مهر 1399، 14:21
پاسخ
8
2
# با حجاب باشیم
avatar
helena zare
.
11 آبان 1399، 13:30
پاسخ
1
2
@S
چه میگی تو
avatar
سارا
.
12 بهمن 1399، 13:48
پاسخ
1
2
@S
روانی چه ربطی داره همین شما ها هستین که همه رو نسبت به حجاب بدبین میکنین‼
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 755.8 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 469 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 373 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 368 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 115.5 میلیون دلار
  GhostBusters
  اکران: 19 نوامبر 2021
 • 69.8 میلیون دلار
  Encanto
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 43 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 34.9 میلیون دلار
  The House of Gucci
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 25.8 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 12 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 8.3 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 8.27 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 3.4 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.6 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 771 میلیون تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
plaza-ads