شرایط فروش اقساطی هایما s7 و هایما s5 در سایاخودرو

شرایط فروش اقساطی هایما s7 و هایما s5 در سایاخودرو
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو، متقاضیان زیادی دارد. بخش قابل توجهی از مردم به دنبال شیوه‌هایی هستند که بتوانند به شکل اقتصادی و با کمترین فشار مالی، صاحب خودرو شوند. فرقی ندارد که مشتری، مترصد خرید پراید ۱۳۱ باشد یا پژو ۲۰۰۸، در هر حال تلاش می‌کند تا بهترین شرایط فروش قسطی خودرو را در نظر بگیرد.

در بازاری که تحت تاثیر عوامل بی‌ربط و باربط، دچار تورم می‌شود و قیمت خودرو نوسان پیدا می‌کند، نمی‌توان به هر مجموعه‌ای برای خرید خودرو اعتماد کرد.

فهرست عناوین مطلب:

نکات مهمی که پیش از شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو باید بدانید

خرید اقساطی هایما s7

اهالی بازار معتقدند، خرید خودرو به شیوه اقساطی، یک سکه دو رو است. در یک سمت آن تجربه‌ای موفق و شیرین حک شده است که می‌تواند با بهترین شرایط خریدار را به خودرو محبوبش برساند.

در سمت دیگر آن، یک تجربه تلخ قرار دارد که ضرر مالی را متوجه خریدار ساخته است و چشم او را از تمامی طرح‌های اقساطی ترسانده است.

فرقی نمی‌کند که متفاضی شرکت در طرح فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 برای ارتقای سطح معیشت خود و پرستیژ شخصی باشید، یا به دنبال راهی برای خرید اقساطی پراید و سمند جهت پیوستن به تاکسی‌های اینترنتی هستید، برای اینکه یک خرید موفق را تجربه کنید، لازم است تا پیش شرط‌هایی را در نظر بگیرید.

 • مجموعه طرف معامله را با دقت انتخاب کنید

اولین قدم برای خرید خودرو اقساطی موفق، انتخاب یک مجموعه خوشنام و باسابقه است. هرگز با شرکت‌های جدید التاسیسی که سابقه مشخصی ندارند، عمده فعالیت آن‌ها مجازی است و اطلاعاتی درباره محل دقیق دفتر آن‌ها و مدیرانشان وجود ندارد، وارد معامله نشوید.

مجموعه‌ای که برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 ، دنا پلاس، انواع پژو، ساینا، کوییک، شاهین و دیگر تولیدات کارخانه‌های خودروساز داخلی و یا ماشین‌های مونتاژی با آن وارد معامله می‌شوید، باید در بازار خودرو شناخته شده باشد و معاملات موفق بسیاری را به ثبت رسانده باشد.

یعنی شما به عنوان خریدار، باید با دقت و وسواس، سوابق مجموعه طرف قرارداد را بررسی کنید و به این پرسش‌ها پاسخ دهید که آیا واقعا این مجموعه می‌تواند مرجع قابل اطمینانی برای معامله باشد یا خیر؟

این مجموعه قبلا در عمل به تعهدات و وعده‌هایی که به مشتریان داده، چطور عمل کرده است؟

و سوال دیگر اینکه رقبا، هم‌صنفان و مشتریان درباره آن چه می‌گویند؟

 • مفاد قرارداد را با دقت بخوانید

برخی شرکت‌های لیزینگی غیر مجاز، وعده‌های رنگارنگی برای فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 پژو ۲۰۰، چانگان، اچ سی کراس و امثالهم می‌دهند. به عنوان مثال، در ابتدای مذاکرات برای خرید، حرف از تحویل فوری خودرو می‌زنند، اما در عمل این اتفاق نمی‌افتد. این شرکت‌ها با دست گذاشتن روی خودروهای گران‌قیمت، بخش قابل توجهی از سرمایه مردم را به عنوان پیش قسط دریافت می‌کنند و بعد خودشان را ظاهرا از صحنه روزگار محو می‌کنند.

بنابراین وقتی صحبت‌های اولیه انجام شد، به سراغ مفاد قرارداد بروید و از آن مجموعه بخواهید که پیش از عقد قرارداد شما را نسبت به موارد ذکر شده در آن آگاه کند و حتی الامکان تعهداتی که به شما می‌دهد را ذکر کند.

در ادامه این مطلب به نکات مهمی که باید در قرارداد فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر خودروهای داخلی یا خارجی، حواستان به آن‌ها باشد، اشاره کرده‌ایم.

 • در برابر وجهی که می‌پردازید، رسید معتبر دریافت کنید

خرید اقساطی خودرو اگر از سوی مجموعه‌های معتبر پیگیری شود، همه چیز بر اساس مفاد قرارداد پیش خواهد رفت و اتفاق غیر منتظره و هزینه جدیدی بر آن وارد نمی‌شود.

در واقع مراکز معتبر فکر تمامی مبالغ پیش‌بینی نشده را نیز خواهند کرد و قرارداد کاملی را تنظیم می‌کنند. یادتان باشد که شما در ازای هر وجهی که می‌پردازید، باید رسید معتبر و محکم دریافت کنید و در معامله زیر بار تاییدهای کلامی و رسیدهای غیرمعتبر نروید.

برخی از مراکز فروش اقساطی خودرو نظیر  سایا خودرو هستند که در طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر خودروهای داخلی و وارداتی، پس از عقد قرارداد و طی کردن مراحل معمول اداری مانند تعویض پلاک و … سند خودرو را به نام خریدار ثبت می‌کنند.

مشخص است که در این شرایط خریدار با آرامش خاطر بیشتری پشت فرمان خودرو جدید خواهد نشست و خرید اقساطی لذت‌بخشی را تجربه خواهد کرد. سند خودرو، محکم‌ترین رسیدی است که می‌توانید دریافت کنید، بنابراین منطقی است با مجموعه‌هایی وارد معامله شوید که رضایت و آرامش شما برایشان مهم است.

نکات مهمی که باید در قرارداد خرید اقساطی خودرو به آن‌ها دقت کنیم

در قراردادی که میان شما به عنوان خریدار و فروشنده منعقد می‌شود، تعهدات فروشنده بسیار مهم است. تعهدات مهمی در زمینه زمان تحویل خودرو، نحوه پرداخت اقساط، زمان بازپرداخت، زمان ارائه سند خودرو به خریدار و خدمات پس از فروش، باید به صورت دقیق و شفاف درون متن قرارداد آمده باشد.

از جمله مهم‌ترین تعهداتی که فروشنده باید صراحتا به آن بپردازد، زمان تحویل خودرو است. مجموعه‌های باسابقه و شناخته شده، از آنجایی که رضایت مشتری، همیشه برایشان در اولویت قرار دارد، پس از دریافت پیش پرداخت و عقد قرارداد در طرح  فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر خودروهای تولید داخل یا وارداتی، خودرو را به صورت فوری و آنی به خریدار تحویل می‌‌دهند.

از طرف دیگر زمان دقیق انتقال سند را نیز مشخص می‌کنند، تا مشتری به طور کامل بداند که چه زمانی مالک اصلی خودرو خریداری شده خواهد بود.

مطمئن‌ترین مجموعه برای فروش اقساطی خودرو چه ویژگی دارد؟

ااگر به دنبال مجموعه‌ای مطمئن برای خرید اقساطی خودرو می‌گردید، یک‌بار دیگر قسمتی از این متن که درباره وسواس و دقت در انتخاب مجموعه مورد معامله است را با دقت بخوانید.

یک مجموعه معتبر، در بازار خودرو، شناخته شده است و سال‌هاست که با ارائه طرح‌های متنوع فروش قسطی خودرو با شرایط ویژه، روند ماشین‌دار شدن مردم با کمترین فشار مالی را تسریع کرده است.

فرقی نمی‌کند که مترصد شرکت در طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 باشید، یا قصد خرید اقساطی پراید و تیبا داشته باشید، یک مجموعه مطمئن، برای تمام مشتریان خود با هر توان مالی، شرایطی ویژه و مزایایی در عالی‌ترین سطح در نظر می گیرد.

پیشنهاد ما به شما مجموعه سایاخودرو است که در سایه سال‌ها حضور در بازار خرید و فروش خودرو، علی‌رغم جوان بودن مدیران آن، اما بسیار با تجربه و حرفه‌ای عمل می‌کند.

 شرایط سایا خودرو برای فروش اقساطی خودرو

خرید اقساطی هایما s7

در ادامه به شرایط ویژه و استثنایی مجموعه سایاخودرو، برای فروش اقساطی خودرو می‌پردازیم:

 • تحویل فوری و آنی

در معامله با سایا خودرو، برای خرید اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر محصولات داخلی یا وارداتی از مزایای تحویل فوری و آنی برخوردار خواهید شد.

این مزیت باعث می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن، پشت فرمان خودرو جدید بنشینید و مجبور نشوید طی ماه‌ها انتظار، بخشی از سرمایه خود را راکد بخوابانید.

 • تنظیم قراردادهای شفاف

قراردادهای سایا خودرو برای فروش فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر خودروهای داخلی و خارجی، کاملا شفاف است و زمان دقیق هر رویداد و مراحل گام به گام تحویل خودرو، تعویض پلاک، ثبت سند و … در آن درج شده است.

بنابراین در معامله با این مجموعه، خیالتان راحت خواهد بود که مدیران و کارشناسان آن، بیش از خودتان حواسشان به نفع مشتری و رعایت حقوق او هست.

 • ثبت سند به نام خریدار

همان‌طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، پس از انجام روال معمول اداری نظیر تعویض پلاک و …، سند خودرو به نام خریدار ثبت خواهد شد تا بدون هیچ دغدغه و نگرانی پشت فرمان خودرو جدید بنشینید.

 • ارائه خدمات به مشتریان سراسر کشور

فرصت شرکت در طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر تولیدات داخلی و خارجی از سوی مجموعه سایا خودرو برای مشتریانی از سراسر کشور فراهم شده و به این ترتیب خدمات ویژه این مجموعه فقط مختص پایتخت‌نشینان نیست و عزیزانی که در شهرستان‌ها هم حضور دارند می‌توانند با خیال راحت نسبت به خرید آسان و مطمئن خودرو اقدام کنند.

 • تنظیم مبلغ اقساط بر اساس توان مالی خریدار

یکی از مزایای ویژه معامله با سایا خودرو این است که همان‌قدری که به نفع خود فکر می‌کند، رضایت و آرامش مشتری نیز برایش مهم است. از این رو به جای وضع قوانین خشک و غیر قابل انعطاف، شرایطی را فراهم آورده است که هرکس با توجه به توان مالی خود، بازه زمانی پرداخت و مبلغ اقساط را تعیین کند.

در این شرایط، خرید خودرو با بودجه کم امکان‌پذیر می‌شود. به عبارت دیگر شرکت در طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5، پژو ۲۰۰۸، هیوندا النترا و دیگر خودروهای روز ایران و جهان، مختص متمولین نیست و همه می‌توانند با توجه به شرایط اقتصادی خود صاحب ماشین محبوبشان شوند.

 • تنوع محصولات

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایاخودرو این است که شما فرصت خرید اقساطی سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور، پارس خودرو و دیگر خودروهای وطنی، مونتاژی و وارداتی را با شرایط استثنایی از یک مجموعه دارید.

کمتر مرکز فروش قسطی خودرو را در ایران می‌توانید پیدا کنید که در این سطح تنوع محصولات داشته باشد و با چنین شرایطی، خودرو عرضه کند.

 • قیمت‌های واقعی

برخی مراکز غیر مجاز که طرح‌های فروش خودرو اقساطی عرضه می‌کنند، سودهای بی‌حساب و کتابی روی قیمت نهایی خودرو می‌کشند و طی طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر خودروهای داخلی یا خارجی تا جایی که بتوانند بر قیمت خودرو می‌افزایند.

در سایاخودرو از این خبرها نیست. واقعی‌ترین قیمت خودروهای وطنی و خارجی را می‌توانید در این مجموعه ببینید و زیر بار سودهای بی‌پشتوانه نروید.

 • مشاوره رایگان

پیش از خرید خودرو می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه نیز بهره‌مند شوید.

کلام آخر

خرید اقساطی هایما s7

خرید خودرو قسطی از مجموعه معتبری مانند سایا خودرو خاطره‌ای شیرین از یک خرید اقساطی برایتان برجای خواهد گذاشت. اگر قصد دارید در طرح‌های فروش اقساطی هایما s7 و فروش اقساطی هایما s5 و دیگر خودروهای داخلی یا خارجی شرکت کنید، کافی است تا با مراکز فروش سایا خودرو تماس بگیرید تا از قیمت روز خودرو مد نظر و جزییات طرح‌های فروش اقساطی خودرو مطلع شوید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 708 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 441 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 280 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 53 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  The French Dispatch
  اکران: 29 نوامبر 2021
 • 20.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 4.75 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.65 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 564 میلیون تومان
  پوست
  اکران: 21 تیر 1400
 • 360 میلیون تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 مرداد 1400
plaza-ads