همه چیز درباره فصل ۲ اسکوئید گیم ؛ تاریخ پخش، بازیگران و داستان

همه چیز درباره فصل ۲ اسکوئید گیم ؛ تاریخ پخش، بازیگران و داستان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا منتظر فصل ۲ اسکوئید گیم (فصل دو سریال Squid Game) هستید؟ از طرفداران فصل اول این مجموعه بودید؟ بالاخره بعد از چندین هفته انتظار و سرگردانی، طرفداران بالاخره حقیقت را در مورد فصل 2 اسکویید گیم فهمیدند. پس با اخبار مربوط به سری دوم بازی مرکب (اسکواد گیم) همراه ما باشید.

کسانی که به دنبال سریال‌های خوب نتفلیکس هستند و معتقدند که این پلتفرم آثار خوبی ندارد، احتمالا به آثار کره ای شگفت‌انگیز این شبکه دقت نکرده‌اند؛ از سریال‌های Love Alarm و Itaewon Class گرفته تا Kingdom و Crash Landing On You. در همه این آثار می‌توانید شاهد داستان‌هایی جالب با پرداختی قابل قبول و سرگرم کننده باشید. اما اگر هیچ کدام از این سریال‌های کره‌ای را تماشا نکرده‌اید، شاید بهتر باشد با سریال Squid Game شروع کنید؛ یک سریال کره ای جدید که اخیرا شدیدا محبوب و پرطرفدار شده است. در این مقاله می‌توانید سریال بازی مرکب را دانلود کنید و نقد آن را بخوانید.

اما اگر پیشتر این سریال را تماشا کرده‌اید، احتمالا حالا به دنبال اخبار فصل ۲ اسکوئید گیم و دانلود سری دوم سریال اسکواد گیم هستید. اما همانطور که می‌دانید فصل دوم بازی مرکب هنوز پخش نشده و باید همچنان منتظر اخبار تکمیلی مربوط به ساخت آن باشیم. در این مقاله از پلازامگ می‌توانید همه چیز را درباره فصل 2 اسکویید گیم بخوانید؛ از تاریخ پخش و داستان گرفته تا بازیگران و تیزر آن. پس همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

زمان پخش فصل دوم سریال Squid Game

سوال اصلی این است که فصل دوم بازی مرکب کی پخش می شود؟ تا همین چند روز پیش ساخت سری دوم سریال اسکواد گیم به طور رسمی اعلام نشده بود، اما بلاخره این خبر منتشر شد. هوانگ دانگ-هیوک (Hwang Dong-hyuk) کارگردان سریال در این باره گفت:

شما هیچ گزینه دیگری برای ما نگذاشتید.

هوانگ اخیرا گفته بود که اول می‌خواهد روی ساخت یک فیلم کار کند، اما او همچنین گفته بود که فصل دوم روی شخصیت ماسک‌دار، یعنی Front Man یا پیشرو تمرکز خواهد داشت. هوانگ در مراسمی اعلام کرد که:

قطعا فصل دوم ساخته خواهد شد. داستان آن را همین الان در ذهنم دارم. در حال حاضر در مرحله برنامه‌ریزی قرار دارد.

نتفلیکس هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است. اگرچه هوانگ گفت که هنوز خیلی زود است تا زمان پخش فصل دوم در نتفلیکس را اعلام کنیم، اما او قول داد که شخصیت اصلی سریال، یعنی گی-هون برمی‌گردد و «کاری برای جهان انجام می‌دهد». فصل اول هم به گونه‌ای پایان یافت که انتظار بازگشت این شخصیت را داریم.

خبر ساخت سریال اسکوئید گیم در ابتدا در سال 2019 اعلام شد و تولید فصل اول آن حدود دو سال طول کشید. اما حالا که تمام موارد لازم برای این سریال آماده است، امیدواریم که فصل دو سریال Squid Game تا اواخر سال 2022 آماده پخش شود.

سری دوم سریال اسکواد گیم - فصل دو سریال Squid Game

هوانگ اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که از سال 2008 ایده بازی مرکب در ذهنش بود. در نتیجه او زمان زیادی برای بال و پر دادن به این داستان و گسترده‌تر کردن این ایده در بیشتر از یک فصل داشته است. با این حال هوانگ در مصاحبه‌ای دیگر گفته بود که:

…اگر قرار باشد فصل دوم بازی مرکب را بسازم، قطعا به تنهایی این کار را انجام نخواهم داد. از جمعی از نویسندگان و کارگردانان باتجربه استفاده خواهم کرد.

او در ادامه گفت:

6 ماه طول کشید تا دو قسمت از سریال را بنویسم و بازنویسی کنم. سپس به صورت شفاهی با دوستانم مشورت کردم و از پاسخ‌های آنها نکاتی را برای بهتر ساختن داستان به دست آوردم.

با همه این‌ها موفقیت فصل اول سریال بازی مرکب در نهایت هوانگ را برای ساخت سری دوم سریال اسکواد گیم ترغیب کرد.

تریلر فصل ۲ اسکوئید گیم

از آنجایی که هنوز ساخت فصل دوم بازی مرکب شروع نشده، طبیعی است که تریلری برای آن نیز منتشر نشده است و باید فعلا منتظر تیزر یا تریلری برای آن بمانیم.

داستان فصل دوم سریال بازی مرکب

این قسمت حاوی اسپویل‌هایی از فصل اول سریال بازی مرکب است.

در انتهای فصل اول دیدیم که گی-هون برنده رقابت‌ها شد. اما بازی هنوز تمام نشده است. بعد از مرگ سازنده بازی، گی-هون متوجه می‌شود که این بازی‌ها همچنان با شرکت‌کننده‌های جدید ادامه دارند. با توجه به این‌ها، خیلی ساده است که انتظار داشته باشیم در فصل ۲ اسکوئید گیم باز هم گی-هون شخصیت اصلی سریال باشد، در حالی که سعی دارد جلوی بازی‌ها را بگیرد؛ درست همانطوری که در آخرین دیالوگ‌هایش در فصل اول قسم خورد تا این کار را انجام دهد.

با این حال آن سکانس آخر احساس نوعی پایان را نیز به ما می‌دهد و سخت است که بتوانیم تصور کنیم که گی-هون حتی با ثروتی که به دست آورده چطور می‌خواهد جلوی سازندگان بازی را بگیرد. یکی از مشکلات او این است که حالا موهایش را به رنگ قرمز درآورده است و به راحتی با این ظاهر قابل شناسایی است. گی-هون در قسمت آخر فصل اول به دلایلی نامعلوم موهایش را از مشکی به قرمز روشن رنگ کرد. در حالی که ممکن است فکر کنید این موضوع مهم نیست، دانگ-هیوک با شما مخالف است:

این موضوع نشان می‌دهد که او دیگر نمی‌تواند تبدیل به خود قدیمی‌اش شود. همچنین نشانه‌ای از خشم اوست.

اما حتی اگر سازندگان دیگر نخواهند که در فصل دوم بازی مرکب شخصیت گی-هون را در مرکز داستان قرار دهند، هنوز هم امکانات زیادی برای ادامه داستان فراهم است. در فصل اول دیدیم که این بازی‌ها فقط در کره برگزار نمی‌شوند. در نتیجه ممکن است در فصل 2 اسکویید گیم کل داستان اصلا در جای دیگری روایت شود. با این حال مشکل این ایده این است که تمام عوامل سریال کره ای هستند و قطعا برایشان سخت خواهد بود تا همه چیز را به ناگهان به کشور دیگری منتقل کنند.

فصل دوم بازی مرکب

یک احتمال دیگر، ساخت پیش درآمدی برای سریال Squid Game است که در آن نشان داده شود چگونه این بازی‌ها شروع شدند. ما حالا می‌دانیم که این بازی‌ها برای چندین دهه است که برگزار می‌شوند و جالب خواهد بود تا ریشه‌های آنها و پیش زمینه‌ای از داستان شخصیت اوه ایل-نام (بازیکن شماره 001) را ببینیم. هوانگ درباره شخصیت‌ها می‌گوید:

من می‌خواستم داستانی بنویسم که در واقع حکایتی از جامعه کپیتالیست مدرن است. قصه‌ای که رقابتی بزرگ همانند رقابت بزرگ زندگی را به تصویر بکشد. اما در عین حال می‌خواستم تا از شخصیت‌هایی استفاده کنم که همه ما در زندگی واقعی آنها را دیده‌ایم.

از آنجایی که هوانگ به کپیتالیسم اشاره می‌کند، به نظر می‌رسد که همچنان جای زیادی برای کار کردن و گسترش این داستان دارد. البته ایده‌های دیگری در مورد علاقمندی‌های هوانگ نیز وجود دارد. او در مصاحبه‌ای گفته بود که:

در حالی که فصل اول را می‌نوشتم، به اتفاقاتی که ممکن بود در فصل دوم به آنها برسیم نیز فکر می‌کردم که یکی از آنها قصه شخصیت پیشرو است. من فکر می‌کنم مشکل پلیس فقط مسئله‌ای در کره نیست. در اخبار جهانی نیز دیده‌ام که پلیس می‌تواند خیلی دیر وارد عمل شود؛ به دلیل همین عملکرد ضعیف، قربانی‌های بیشتر یا وخیم شدن اوضاع را شاهد هستیم. این یکی از موضوعاتی بود که دوست داشتم به آن بپردازم. شاید در سری دوم سریال اسکواد گیم بتوانم در مورد آن صحبت کنم.

پس به نظر می‌رسد ترکیبی از قدرت، کنترل اجتماعی و مجریان قانون از موضوعاتی هستند که هوانگ آنها را در نظر دارد. البته شخصیت پیشرو خود یک پلیس نبود. برادرش پلیس بود که در اکثر لحظات فصل اول در مکان بازی‌ها پنهان شده بود و سعی داشت برادرش را پیدا کند. نقش پیشرو در بازی‌ها حفظ نظم بود که انعکاسی تیره و هجوآمیز از نقش برادرش در جامعه است. امیدواریم در فصل دو سریال Squid Game به موضوع نظم اجتماعی نیز پرداخته شود.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
سریال «هفت» از هفته دوم آبان ماه پخش می شود! + داستان ...
دریا رادمنش15 آبان 1400 14:00
thumbnail
جدیدترین و بهترین سریال های نمایش خانگی را بشناسید ...
میثم ابراهیم نژاد15 آبان 1400 14:00
thumbnail
بهترین سریال نتفلیکس 2020 ؛ مروری بر سریالهای نتفلیکس ...
فریبا انصاری پور12 آبان 1400 14:30
thumbnail
دانلود سریال نیسان آبی | جدیدترین سریال طنز شبکه نمایش ...
مونا جلالی12 آبان 1400 08:45

وی ها-جون (Wi Ha-Jun) که نقش مامور پلیس جون-هو را در فصل اول بازی می‌کند در مصاحبه‌ای گفت:

خیلی دوست دارم بدانم که چه اتفاقی برای جون-هو می‌افتد. دلم می‌خواهد زنده باشد، برادرش را پیدا کند و میلیون‌ها سوال از او بپرسد. به عنوان یک برادر و به عنوان یک کارآگاه شرافتمند دوست دارم به همه رازهای پشت این بازی‌ها پی ببرم. دلم می‌خواهد جون-هو زنده باشد و به دنبال پاسخ همه این سوالات بگردد. امیدوارم وجه برادرانه‌تری از رابطه‌ آنها را نیز شاهد باشیم.

با این حال در اینجا سوالات دیگری نیز به وجود می‌آید. مثلا در فصل اول دیدیم که شخصیت پیشرو در واقع قبلا یک بار برنده این بازی‌ها شده بود. پس چطور هیچکس از اطرافیان او، از جمله برادرش متوجه نشده بودند که او به ناگهان به ثروت عظیمی رسیده است؟ یا چرا این بار غیبت او برای جون-هو عجیب به نظر رسیده؟ در حالی که چند سال قبل نیز برادرش در حالی که خودش در بازی‌ها شرکت کرده بود نیز چند روزی ناپدید شده بود؟ این‌ها سوالاتی است که امیدواریم در فصل ۲ اسکوئید گیم پاسخ آنها را بگیریم. نظر شما درباره خلاصه فصل ۲ بازی ماهی مرکب چیست؟

بازیگران فصل ۲ اسکوئید گیم

این قسمت حاوی اسپویل‌هایی از فصل اول سریال بازی مرکب است.

از بین 456 شرکت کننده بازی مرکب، تقریبا همه آنها مرده‌اند. اما احتمالا لی جونگ-جه (Lee Jung-jae) در نقش اصلی سریال، یعنی کاراکتر سئونگ گی-هون در فصل دو سریال Squid Game نیز حضور خواهد داشت. بازیگرانی که شخصیت آنها در فصل اول مرده‌اند احتمالا در فصل ۲ اسکوئید گیم در قالب فلش بک حضور خواهند داشت؛ بازیگرانی چون پارک هه-سو (Park Hae-soo)، او یونگ-سو (O Yeong-su) و هویون جونگ (Jung Ho-yeon). اما احتمالا اکثر بازیگران فصل دوم بازی مرکب را هنرپیشگانی جدید تشکیل خواهند داد. البته به دلیل محبوبیت جهانی هویون جونگ بعد از بازی در این سریال، ممکن است سازندگان راهی برای برگرداندن شخصیت این بازیگر در فصل 2 اسکویید گیم پیدا کنند.

فصل 2 اسکویید گیم

ستاره بزرگ دیگری که طرفداران منتظر حضور او در سری دوم سریال اسکواد گیم هستند، گونگ یو (Gong Yoo)، بازیگر معروف کره ای محسوب می‌شود که اکثرا او را با هنرنمایی در فیلم Train To Busan می‌شناسند. گونگ در سریال بازی مرکب نقش کاراکتری را بازی می‌کرد که در وهله اول با شرکت‌کنندگان روبرو می‌شد و آنها را به بازی دعوت می‌کرد. احتمالش زیاد است که این شخصیت در فصل دو سریال Squid Game نیز حضور داشته باشد و این بار امیدواریم سکانس‌های بیشتری از او ببینیم.

کلام آخر

در این مقاله از پلازامگ مروری بر اخبار فصل ۲ اسکوئید گیم داشتیم؛ سریالی کره ای و محبوب در سال 2021 که از شبکه نتفلیکس منتشر شد و در سرتاسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرد. اخیرا خبر رسمی ساخت فصل 2 اسکویید گیم نیز منتشر شد و کارگردان آن ساخت فصل دوم را تایید کرد. با این حال همچنان باید منتظر اخبار تکمیلی آن باشیم. آیا شما فصل اول این سریال را تماشا کرده‌اید؟ منتظر سری دوم سریال اسکواد گیم هستید؟ اگر از طرفداران این مجموعه هستید، در این مقاله نیز می‌توانید با فیلم و سریال‌های شبیه بازی مرکب آشنا شوید. نظرات خودتان را درباره فصل دو سریال Squid Game در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
ا
.
06 آذر 1400، 15:29
پاسخ
1
1
فیلم فوق العاده ای بودش و امیدوارم در فصل دوم جین از بی تی اس بازی بکنه طبق اخبارات
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
06 آذر 1400، 15:39
پاسخ
0
1

بله کاملا درسته. من هم امیدوارم.
avatar
الی
.
07 آذر 1400، 11:18
پاسخ
0
2
واقعا سریال عالی بود من میگفتم چرا نه قسمته اما واسه همون نه قسمت دو سال کار داشته... واقعا موضوع خوبی داشت من نمیتونم یک سال صبر کنم تا ساخته بشه😭😭😭 واقعا سریال قشنگیه موضوعش هم عالیه من خودم فیلم کره ایه دوست ندارم اما اسکویید گیم یه چیز دیگست
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
07 آذر 1400، 12:39
پاسخ
0
0
@الی
موافقم، سریال خیلی خوبی بود. ولی برای همه چیزهای خوب باید صبر کرد دیگه...
avatar
نازنین
.
11 آذر 1400، 10:19
پاسخ
0
0
دوست دارم فصل دومش هر چه زودتر ساخته بشه و آقای لی جونگ جه که بازیگر نقش اول سریاله مثل فصل اول باز هم شخصیت اصلی بمونه. امیدوارم فصل جدید مثل فصل اول موفقیت آمیز و محبوب باشه.
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
11 آذر 1400، 11:03
پاسخ
0
0
@نازنین
منم همین طور. شخصیت اصلی رو مطمئنا نگه می‌دارن. احتمالا اون مامور پلیس و برادرش هم باشن. ولی بقیه بازیگرها جدید خواهند بود.
جدول فروش فیلم ها
 • 755.8 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 469 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 373 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 368 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 115.5 میلیون دلار
  GhostBusters
  اکران: 19 نوامبر 2021
 • 69.8 میلیون دلار
  Encanto
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 43 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 34.9 میلیون دلار
  The House of Gucci
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 25.8 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 12 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 8.3 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 8.27 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 3.4 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.6 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 771 میلیون تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
plaza-ads