آموزش رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

آموزش رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

حتما تا به حال با مشکل action block یا اکشن بلاک در اینستاگرام مواجه شده اید. اما سوال اینجا است که چگونه می‌توان محدودیت اکشن بلاک اینستا را رفع کرد؟

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالا اکانت اینستاگرام شما مسدود شده است و نمی‌توانید سایر کاربران را دنبال کنید، پست‌های آن‌ها را لایک کنید یا روی آن‌ها کامنت بگذارید. اگر چنین است، هر زمان که بخواهید یکی از این اقدامات را انجام دهید، پیام “Action Blocked” را مشاهده می‌کنید.

سوال اینجاست که چرا اینستاگرام کاربران خود را از انجام برخی اقدامات در زمان‌های خاص باز می‌دارد؟ در اینجا به طور کامل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد و به سوالات اصلی پاسخ خواهیم داد. علاوه بر این شما می‌توانید آموزش‌های مربوط به اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ را از طریق سایت فرادرس دنبال کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

مشکل action block اینستاگرام چرا اتفاق می‌افتد؟

اکشن بلاک اینستا - متن انگلیسی برای رفع بلاک اینستاگرام

اینستاگرام در بسیاری از موارد سفت و سخت عمل می‌کند. به خصوص زمانی که یک حساب در حال ارسال اسپم است (یعنی ایجاد اطلاعات بی فایده، مزاحمت سایر کاربران یا حتی ایجاد حساب‌های جعلی). در این مورد انواع اکشن بلاک آنقدر سفت و سخت است که حتی حساب‌هایی را که شبیه اسپمرها هستند هم ممنوع می‌کند. منظور ما از ممنوع کردن، محدود کردن دسترسی کاربر برای انجام اقداماتی مانند کامنت گذاشتن، لایک کردن و فالو کردن سایر کاربران است. بنابراین قانون در مشکل action block اینستاگرام است که از فعالیت‌های بیش از حد برای به دست آوردن فالوورهای جدید و ارسال پیام‌های بیش از حد که ممکن است سایر کاربران را آزار دهد، خودداری کنید.

توجه داشته باشید که اینستاگرام به طور خودکار متخلفان را شناسایی می‌کند. بنابراین، گاهی اوقات به دلیل یک اشتباه جزئی یا غیرعمدی، مشکل action block اینستاگرام برای شما ایجاد می‌شود. بدترین بخش این است که هیچ راهی برای پیدا کردن دلیل ممنوعیت حساب خود وجود ندارد. اینستاگرام نه به کاربر هشدار می‌دهد و نه دلایل مشکل action block اینستاگرام را برای کاربرانش توضیح می‌دهد.

 

دلایل اکشن بلاک اینستاگرام

مشکل action block اینستاگرام - اکشن بلاک تاریخ دار

ابتدا، بیایید دلایلی را که اینستاگرام ممکن است شما را بلاک کند، بررسی کنیم. با خواندن دلیل اکشن بلاک اینستاگرام می‌توانید از اکشن بلاک اینستا جلوگیری کنید و مطمئن باشید که هیچ مشکلی از این نوع برای حساب شما پیش نخواهد آمد. اگر اکانت اینستاگرام شما قبلا مسدود شده است، مهمترین عامل اکشن بلاک را در زیر پیدا کنید و به قسمت بعدی بروید تا اینستاگرام خود را آنبلاک کنید.

 

پستی در اکانت اینستاگرام خود نداشته باشید

ممکن است اخیراً یک حساب کاربری ایجاد کرده باشید، اما اکنون نمی‌توانید یک پست را لایک کنید یا در مورد آن نظر دهید. دلیل آن این است که اینستاگرام شما را یک کاربر فیک در نظر می‌گیرد زیرا هنوز هیچ پستی در حساب خود ندارید. بنابراین، حتما چند عکس را در پروفایل خود منتشر کنید. 10 پست ممکن است برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام خوب باشد. اما همه آن‌ها را به طور همزمان پست نکنید، در عوض، آن‌ها را در زمان‌های مختلف پست کنید.

 

اطلاعات حساب خود را تکمیل نکرده اید

آیا هنوز اطلاعات پروفایل خود را پر نکرده اید؟ آیا اکانت شما عکس پروفایل یا بیو ندارد؟ در این صورت، اینستاگرام ممکن است حساب شما را به عنوان یک کاربر فیک در نظر بگیرد و آن را مسدود کند. برای اینکه اکانت اینستاگرام خود را در اسرع وقت رفع بلاک کنید، باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید. این یک دلیل اکشن بلاک تاریخ دار در اینستاگرام است.

 

پست‌های زیادی را در یک زمان کوتاه منتشر کرده اید

انواع اکشن بلاک - دلیل ارور اکشن بلاک در اینستاگرام

آیا پست‌های متوالی می‌گذارید؟ این ممکن است دلیل بلاک شدن در اینستاگرام باشد. اینستاگرام حساب‌هایی را که تعداد زیادی پست را در زمان محدود منتشر می‌کنند به‌عنوان اسپمر در نظر می‌گیرد و ممکن است آن‌ها را مسدود کند. یک راه حل ساده این است که برنامه داشته باشید و از ارسال بیش از حد خودداری کنید. اگر از اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده می‌کنید و لازم است تعدادی پست در طور روز منتشر کنید، سعی کنید این پست ها در فواصل زمانی منظم منتشر شوند تا دچار مشکل نشوید.

 

لایک کردن بیش از حد

یک دلیل ارور اکشن بلاک در اینستاگرام این است که پست‌های زیادی را در یک زمان معین لایک کرده اید. لایک کردن بیش از حد سایر پست‌های اینستاگرام نیز ممکن است منجر به بلاک شدن توسط اینستاگرام شود. اینستاگرام آن را به عنوان اسپم در نظر می‌گیرد زیرا برخی از افراد دوست دارند تا جایی که ممکن است پست‌های افراد را لایک کنند. طبق قوانین اینستاگرام، حداکثر در یک ساعت مجاز به لایک کردن 350 عکس و ویدیو هستید. برای رهایی از اکشن بلاک اینستاگرام، ما به شدت توصیه می‌کنیم این قانون را رعایت کنید.

 

دنبال کردن حساب‌های زیاد

مهمترین عامل اکشن بلاک - نحوه رفع این مشکل در اینستاگرام

فالو کردن بیش از حد اکانت‌ها نیز به عنوان فعالیت اسپم در نظر گرفته می‌شود و باز هم اینستاگرام شما را به عنوان یک اسپمر در نظر می‌گیرد. اگر اخیراً افراد زیادی را دنبال کرده‌اید، ممکن است دلیل آن این باشد. از این به بعد بیش از 20 نفر را در یک ساعت دنبال نکنید. همچنین توجه داشته باشید که حداکثر می‌توانید 7500 نفر را دنبال کنید. بنابراین، برای دنبال کردن سایر کاربران عجله نکنید وگرنه پیام اکشن بلاک فالو را خواهید دید.

 

مطالب تکراری

اگر از پست‌ها، ایموجی‌ها و کامنت‌های تکراری استفاده می‌کنید، اینستاگرام به محض اینکه متوجه شد شما را بلاک می‌کند و به شما اجازه ارسال کامنت نمی‌دهد. اما برای چه مدت؟ هیچ کس نمی‌داند! به گفته سایر کاربرانی که تجربه مشابهی داشته اند، اگر پیام “Action Blocked” را دریافت کرده باشید، ممکن است شما برای چند ساعت تا چند هفته هشدار اکشن بلاک در اینستاگرام را ببینید.

 

منشن کردن کاربران دیگر به دفعات زیاد

رفع اکشن بلاک اینستاگرام - رفع سریع Action block در اینستاگرام

دلیل دیگری که ممکن است باعث بلاک شدن اینستاگرام شود، تگ کردن مکرر سایر کاربران است. در پست‌ها و نظرات خود زیاد سایر کاربران را تگ نکنید. باز هم این موضوع تکرار و استفاده زیاد است. این امر به ویژه زمانی مهم است که افرادی که در لیست فالوورهای شما نیستند را تگ می‌کنید. اگر می‌خواهید حساب خود را ایمن نگه دارید، برای رفع اکشن بلاک دایرکت، تا حد امکان از انجام این کار خودداری کنید.

 

استفاده از ربات‌های اینستاگرام

احتمالاً می‌دانید که ربات‌هایی وجود دارند که کاربران دیگر را دنبال می‌کنند، پست‌های آن‌ها را لایک می‌کنند و از طرف حساب شما روی آن‌ها نظر می‌گذارند. برای مثال یکی از این ربات‌ها، ربات Instamber برای افزایش تعداد فالوورها است. اگرچه این ربات‌ها در افزایش تعداد فالوورهای شما بسیار موثر هستند، اما بهتر است از آن‌ها به درستی استفاده کنید. در استفاده از آن‌ها باید محتاط باشید.

برای اینکه مطمئن شوید اینستاگرام شما را برای استفاده از ربات‌ها مسدود نمی‌کند، باید به دو نکته توجه کنید. ابتدا، وقتی یک ربات را اجرا می‌کنید، فعالیت‌های آن را محدود کنید (برای مثال، 15 یا 20 لایک برای یک زمان معین). ثانیا، رباتی را انتخاب کنید که وظایف مختلفی را مانند یک شخص واقعی انجام دهد. هر دوی این ویژگی‌ها در ربات Instamber در نظر گرفته شده است.

 

نحوه رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

وقتی اینستاگرام شما را بلاک می‌کند، 3 ساعت تا 4 هفته طول می‌کشد تا اکانت شما رفع بلاک شود. بله، خیلی طولانی است، پس برای جلوگیری از ممنوعیت، قوانین ذکر شده را رعایت کنید. اما، چگونه می‌توانید روند رفع انسداد حساب خود را سریعتر انجام دهید؟ برای حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام، باید یک درخواست به اینستاگرام ارسال کنید تا حساب کاربری شما را دوباره بررسی کند. چگونه؟ در ادامه قصد داریم چند روش برای رفع سریع اکشن بلاک در اینستاگرام ارائه دهیم.

 

به قوانین اینستاگرام توجه کنید

نادیده گرفتن قوانین اینستاگرام یکی دیگر از دلایل بلاک شدن است. راهنمای اینستاگرام را بخوانید تا مطمئن شوید که فعالیت‌های شما برخلاف قوانین آن نیست.

 

با مشاهده پیام Action Blocked، درخواست اکشن بلاک اینستا را ارسال کنید

ارور اکشن بلاک اینستاگرام - خارج شدن از instagram action block

همانطور که گفتیم، اگر پیامی مبنی بر “Action Blocked” دریافت کردید، به این معنی است که حساب شما مسدود شده است. نحوه رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام این است که وقتی ارور اکشن بلاک اینستاگرام را مشاهده کردید، “Tell Us” را فشار دهید تا در مورد این اشتباه در اینستاگرام بنویسید. پس از فشار دادن “Tell Us”، برای رفع اکشن بلاک اینستا، اینستاگرام احتمالاً از شما می‌خواهد که از طریق ایمیل خود اطلاعات امنیتی را تکمیل کنید و سپس از شما می‌خواهد که عکس خود را ارسال کنید تا مطمئن شود که یک کاربر واقعی هستید. پس از ارسال عکس به اینستاگرام، خارج شدن از اکشن بلاک اینستاگرام پس از چند روز انجام می‌شود.

 

از طریق تنظیمات، درخواست اکشن بلاک در اینستاگرام را صادر کنید

دلیل اکشن بلاک اینستاگرام - حل مشکل action block اینستاگرام

دکمه «Option» یا «Setting» را در پروفایل اینستاگرام خود (آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه) فشار دهید، سپس به پایین اسکرول کنید و «Report » را فشار دهید. برای رفع اکشن بلاک اینستا، در اینجا می‌توانید مشکلات مختلف را به اینستاگرام گزارش دهید. از گزینه‌های موجود، “Something isn’t Working” را فشار دهید. اکنون فرم متن برای رفع اکشن بلاک را پر کنید، در متن انگلیسی برای رفع بلاک اینستاگرام، ذکر کنید که یک شخص واقعی هستید و ارسال را فشار دهید.

 

روش‌های دیگر برای رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

برای رفع اکشن بلاک اینستا، اینستاگرام را روی تلفن همراه خود حذف و دوباره نصب کنید. توجه داشته باشید که قبل از حذف اینستاگرام باید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. و بالاخره مطمئن ترین راه صبر است. خود اینستاگرام بعد از مدتی بلاک شما را رفع می‌کند.

 

سوالات متداول

اکشن بلاک در اینستاگرام به چه معناست و ارور اکشن بلاک چیست؟

ارور اکشن بلاک به معنای محدودیت اکانت شما در ارسال کامنت، لایک و فالو کردن به دلایل مختلف است.

چگونه مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام را برداریم؟

تنها راه حل این مشکل ارسال پیام به اینستاگرام و احراز هویت است. در غیر این صورت باید صبر کنید تا محدودیت شما رفع شود.

اکشن بلاک چقدر طول میکشد؟

اکشن بلاک معمولا بین چند ساعت تا 4 هفته طول می‌کشد.

 

سخن پایانی

در این مقاله ما آموزش رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام شما را ارائه کردیم. همچنین می‌توانید انواع مختلفی از آموزش درس‌های دانشگاهی را در سایت فرادرس دنبال کنید. امیدواریم که آن‌ها را مفید بیابید. لطفاً اگر این مقاله برای شما مفید بوده است یا سؤالات دیگری در مورد ممنوعیت اینستاگرام دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 708 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 441 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 352 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 280 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 53 میلیون دلار
  Ron\'s Gone Wrong
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 22 میلیون دلار
  The French Dispatch
  اکران: 29 نوامبر 2021
 • 20.4 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 4.75 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 3.1 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.65 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 564 میلیون تومان
  پوست
  اکران: 21 تیر 1400
 • 360 میلیون تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 مرداد 1400
plaza-ads