معرفی بهترین برنامه های ساخت استیکر متحرک واتساپ برای اندروید

معرفی بهترین برنامه های ساخت استیکر متحرک واتساپ برای اندروید
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اپلیکیشن ها و برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ، اپ هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا در واتس اپ از طریق نرم افزار های استیکر ساز موبایل، استیکرهای زنده و قابل حرکت بسازید. با کمک این برنامه‌ها می‌توانید پک‌های استیکر برای حساب کاربری خود ساخته و برای دوستان خود ارسال کنید.

استیکرها به دلیل تنوع زیادی که دارند روز به روز به محبوبیت بیشتری دست پیدا می‌کنند و اگر شما نیز جز آن دسته از کاربرانی هستید که مدام با استیکرها سر و کله می‌زنید، به احتمال زیاد از پک‌های استیکر پیش‌فرض واتساپ خسته شدید و به دنبال دانلود برنامه استیکر ساز متحرک هستید تا بتوانید پک‌های جدید بسازید. همراه پلازامگ باشید.

بهترین برنامه های ساخت استیکر متحرک واتساپ

با کمک یک برنامه استیکر ساز متحرک در واتس اپ می‌توانید استیکرهای منحصر به فرد مخصوص خودتان را بسازید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه‌ها بهترین برنامه های ساختن استیکر متحرک هستند که می‌توانید با آن‌ها استیکرهای زنده بسازید.

1. برنامه Sticker Maker

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / اپلیکیشن استیکر زنده واتساپ

یکی از نرم افزار های کاربردی برای درست کردن استیکر متحرک واتس اپ، استیکر میکر است. این برنامه به شما امکان استفاده از تصاویر، ویدیوها و فایل‌های گیف که در گوشی دارید را می‌دهد تا بتوانید آن‌ها را به استیکرهای زنده تبدیل کنید. در این برنامه می‌توانید به تعداد نامحدود پک‌های استیکر بسازید. البته در هر پک حداکثر می‌توانید 30 استیکر قرار دهید.

می‌توانید استیکرهایی که ساختید را در همین برنامه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را به واتساپ منتقل کنید. همچنین می‌توانید استیکرهایی که سایر کاربران ساختند را هم دانلود و استفاده کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Sticker Maker

2. نرم افزار درست کردن استیکر متحرک واتس اپ Wemoji

نرم افزار استیکر متحرک واتس اپ / اپ استیکر ساز متحرک واتساپ

وموجی یک نمونه دیگر از اپلیکیشن درست کردن استیکر زنده واتساپ است و مانند برنامه قبلی، رابط کاربری آن شباهت زیادی به خود واتساپ دارد و به همین دلیل کار با آن خیلی سخت نیست. در این برنامه می‌توانید انواع و اقسام استیکرهای مختلف از جمله متحرک را بسازید و در واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

همچنین می‌توانید از کیبورد گوشی به استیکرها اموجی اضافه کنید یا اینکه متن‌هایی با فونت‌های مختلف به استیکر اضافه کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Wemoji

3. Animated Sticker Maker

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / برنامه استیکر ساز متحرک در واتس اپ

این برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ به شما این امکان را می‌دهد تا از تصاویری که با دوربین گرفتید از جمله ویدیوها استیکر بسازید یا اینکه خودتان انیمیشن استیکرتان را طراحی کنید. علاوه بر این می‌توانید از گیف‌های GIPHY نیز برای ساخت استیکرهای زنده کمک بگیرید.

می‌توانید هر فریم استیکر متحرک خود را ویرایش کرده و برای افزایش جذابیتشان به آن‌ها متن اضافه کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Animated Sticker Maker

4. Sticker Maker by Stackify

اپلیکیشن استیکر زنده واتساپ / بهترین برنامه های ساختن استیکر متحرک

این برنامه علاوه بر اینکه امکان ساخت استیکر از ویدیوها و گیف‌ها را به شما می‌دهد این امکان را هم دارد تا استیکرهای واتساپ خودتان که در پک‌های مختلف هستند را در در یک پک جمع کنید یا اینکه استیکرهایی که می‌سازید را به سایر پک‌ها اضافه کنید.
همچنین مانند دیگر برنامه‌ها در این نرم افزار نیز می‌توانید به استیکرها متن اضافه کنید یا اینکه پس‌زمینه‌شان را حذف کنید. نسخه رایگان برنامه دارای تبلیغ است اما با خرید نسخه پولی می‌توانید تبلیغات را حذف کنید و به ابزارهای بیشتری برای ساخت استیکر دسترسی داشته باشید.

5. Sticker.ly

اپ استیکر ساز متحرک واتساپ / نرم افزار استیکر متحرک واتس اپ

Sticker.ly شاید محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین اپ استیکر ساز متحرک واتساپ باشد. این برنامه به نوعی یک شبکه اجتماعی مخصوص استیکر است و از کاربران بسیار زیادی میزبانی می‌کند. در این برنامه کاربران می‌توانند استیکرهایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند و از استیکرهای دیگر کاربران نیز استفاده کنند.

مهمتر از همه امکان ساخت استیکر در این برنامه است. Sticker.ly ابزارها و امکانات زیادی برای ساخت استیکر معمولی و متحرک در اختیار شما قرار می‌دهد که با کمک آن‌ها می‌توانید استیکرهای جدید و جذابی بسازید و در واتساپ استفاده کنید. همچنین می‌توانید این استیکرها را با سایر کاربران برنامه هم به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Sticker Maker by Stackify

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
راهنمای تصویری ساخت استیکر تلگرام | آموزش ربات استیکر ...
محمد علی محمدی30 مهر 1400 12:00
thumbnail
آموزش ساخت استیکر متحرک در واتساپ (WhatsApp)
نگار رئیسی27 مهر 1400 23:30
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
فاطمه فرحی07 مهر 1400 11:50
thumbnail
دانلود بهترین برنامه های ساخت استیکر واتساپ (Whatsapp)
مهسا راد06 مهر 1400 10:00

سخن پایانی

استیکرها و برنامه‌های مخصوصی که برای ساختن آن‌ها عرضه شدند جزو محبوب‌ترین برنامه‌های گوگل‌پلی هستند و کاربران زیادی هر روز از آن‌ها برای ساخت استیکرهای جدید کمک می‌گیرند. اگر شما هم به فکر ساخت استیکر متحرک واتساپ افتادید می‌توانید از برنامه هایی که در این مطلب معرفی کردیم استفاده کنید و استیکرهایتان را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads