آخرین اخبار فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 ؛ تریلر، داستان و تاریخ اکران

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 ( فیلم Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore) عنوانی فانتزی است و در سال 2022 منتشر می‌شود. فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ در واقع سومین فیلم از 5 فیلم جانوران شگفت‌انگیز است. اگر طرفدار فیلم‌های فانتزی هستید، و یا اگر خود را از  هواداران فرنچایز دنیای جادوگری رولینگ می‌دانید، در این مقاله با ما همراه شوید. ما آخرین اخبار، از جمله تریلر رسمی و تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور  (Fantastic Beasts 3) را برای شما آماده کرده‌ایم.

فیلم جانوران شگفت انگیز 3 اثری فانتزی است که انتظار می رود از برترین فیلم های 2022 باشد، قرار است در بهار 2022 منتشر شود. این فیلم توسط دیوید ییتس (David Yates) کارگردانی می‌شود. فیلمنامه آن را نیز جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) و استیو کلووز (Steve Kloves)، بر اساس داستانی از جی. کی. رولینگ نوشته‌اند. این فیلم که تا چندی پیش به عنوان سومین فیلم بدون عنوان جانوران شگفت‌انگیز شناخته می‌شد، یازدهمین فیلم در فرنچایز دنیای جادوگری رولینگ است. فرنچایزی که کار خود را با مجموعه فیلم‌های هری پاتر از سال 2001 آغاز کرد. چندی پیش مشخص شد این فیلم با عنوان فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در بهار 2022 اکران خواهد شد. ساخت قسمت‌های چهارم و پنجم نیز تائید شده است.

در این مقاله از پلازامگ به معرفی فیلم Fantastic Beasts 3 و بازیگران آن و اخبار مربوط به این عنوان می‌پردازیم. با معرفی این فیلم همراه ما باشید.

تریلر فیلم جانوران شگفت انگیز 3

در ویدئو زیر تریلر رسمی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore با زیرنویس فارسی را مشاهده می‌کنید.

انچه در ادامه خواهید خواند

پیش از این نیز طرفداران این فیلم‌های فانتزی، با استفاده از صحنه‌های بقیه فیلم‌ها تریلری برای فیلم ساخته بودند. تماشای این تریلر نیز خالی از لطف نیست. در ویدئو زیر تریلر فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 با زیرنویس فارسی را مشاهده می‌کنید.

تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3

 • تاریخ اکران: 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) در انگلستان و 15 آوریل 2022 (26 فروردین 1401) در ایالات‌متحده‌آمریکا

در اکتبر 2014 کمپانی برادران وارنر اعلام کرد مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز با حداقل سه فیلم ساخته خواهد شد. در ژوئیه 2016، کارگردان دیوید ییتس تأیید کرد که جی. کی. رولینگ ایده اصلی برای فیلمنامه فیلم سوم را دارد و در دسامبر 2018 فیلمنامه این فیلم تکمیل شده بود. در اکتبر 2016، گزارش شد که مجموعه فیلم‌های Fantastic Beasts شامل پنج فیلم است و ادی ردماین برای بازی در نقش اصلی در هر پنج فیلم حضور خواهد داشت. تهیه‌کنندگان این مجموعه، جی. کی. رولینگ و دیوید هیمن (David Heyman) خواهند بود.

فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

در نوامبر 2019، استیو کلووز که قبلاً به عنوان فیلمنامه‌نویس در فیلم‌های هری پاتر حضور داشت، به عنوان نویسنده به این پروژه پیوست. در مارس 2020، بازیگران اصلی انتخاب شدند و فیلمبرداری از 20 سپتامبر با رعایت نکات ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.

تاریخ اکران فیلم Fantastic Beasts 3 برای 12 نوامبر 2021 مصادف با 21 آبان 1400 تعیین شد. پس از جدایی جانی دپ از نقش گلرت گریندل‌والد و همچنین بیماری کرونا، تاریخ انتشار فیلم به 15 ژوئیه 2022 برابر با 24 تیر 1401 تغییر کرد. درنهایت امر با چندین بار تغییر، فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) در انگلستان و در 15 آوریل 2022 (26 فروردین 1401) در ایالات‌متحده‌آمریکا اکران خواهد شد.

داستان فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3

تاریخ اکران فیلم Fantastic Beasts 3

پنج فیلم Fantastic Beasts هر کدام در یک شهر متفاوت در سراسر جهان فیلمبرداری می‌شوند. تاکنون نیویورک و پاریس را داشته‌ایم. بر اساس سرنخ‌ها، داستان فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ در ریو دو ژانیرو در دهه 1930 اتفاق می‌افتد. اولین فیلم جانوران شگفت‌انگیز در سال 1926 اتفاق می‌افتد و ماجراهای قسمت اول اندکی بعد با فیلم جنایات گریندل‌والد دنبال می‌شود. همانطور که اعلام شده است پنجمین فیلم در سال 1945 به پایان می رسد؛ وقتی دامبلدور یک بار برای همیشه گریندل والد را شکست می‌دهد.

داستان فیلم جانوران شگفت انگیز 3

همچنین بخوانید :

داستان فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ۳ در دهه 1930 رخ می‌دهد و درگیری دنیای جادوگران در جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. جوامع جادویی در بوتان، آلمان و چین وهمچنین دیگر جوامع نظیر برزیل، ایالات‌متحده و بریتانیا درگیر می‌شوند. با افزایش سریع قدرت گریندل‌والد، آلبوس دامبلدور ماموریتی را به نیوت اسکمندر و دوستانش می‌دهد. ماموریتی که سبب رویارویی این گروه با ارتش گریندل‌والد می‌شود و دامبلدور در این فکر است که تا چه مدت می‌تواند در حاشیه جنگ بماند. حال دامبلدور در حال شکستن پیمان خونی‌ای است که مانع از رویارویی مستقیم او با گریندل والد می‌شود، در حالی که دوست سابق او، گریندل‌والد، قصد دارد از کردنس و قدرت‌های باورنکردنی او برای نابود کردن مدیر آینده هاگوارتز استفاده کند.

بازیگران فیلم جانوران شگفت انگیز 3

قرار بود فیلمبرداری فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور در اوایل سال 2020 آغاز شود. در 16 مارس 2020 مصادف با 26 اسفند 1398، روزی که فیلمبرداری شروع می‌شد، بیماری همه گیر کرونا باعث شد تا برادران وارنر تولید را عقب بیندازند. فیلمبرداری فیلم Fantastic Beasts 3 به طور رسمی در سپتامبر 2020 برابر با شهریور 1399 آغاز شد.

در 6 نوامبر، جانی دپ اعلام کرد که دیگر عضوی از فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور  نیست؛ زیرا کمپانی برادران وارنر پس از باخت او در پرونده‌ شکایتش علیه روزنامه‌های New Group News و سردبیر اجرایی آن دن وتون (Dan Wootton)، از او خواست که استعفا دهد و او نیز پذیرفته است. دپ حتی برای یک سکانس جلوی دوربین رفته بود.

بازیگران فیلم جانوران شگفت انگیز 3

شکایت جانی دپ مربوط به مقاله‌ای در سال 2018 در روزنامه انگلیسی The Sun است که به او افترا می‌زند و از دپ به عنوان کسی یاد می‌کند که همسرش را کتک می‌زند.

پس از او مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) بهترین گزینه برای بازی در نقش گریندل‌والد در فیلم Fantastic Beasts 3 بود. در ادامه مروری بر بیوگرافی بازیگران فیلم جانوران شگفت انگیز 3 خواهیم داشت.

ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر

بازیگران فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ - ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر

ادی ردمین (Eddie Redmayne) متولد 6 ژانویه 1982 برابر با 16 دی 1360 در بریتانیا است. او حرفه بازیگری خود را از دوران جوانی در تئاتر West End آغاز کرد. پس از آن برای اولین بار در سال 1996، در تلویزیون به عنوان بازیگر میهمان ظاهر شد. اولین نقش‌ سینمایی او در فیلم Like Minds and The Good Shepherd محصول سال 2006 بود و سپس به بازی در نقش‌های فرعی در چندین فیلم سینمایی ادامه داد.

ردماین با آثار تولید‌شده از نمایشنامه Red از 2009 تا 2010 و نمایشنامه ریچارد دوم از 2011 تا   2012 روی صحنه رفت. او برای بازی در نمایش ریچارد دوم برنده جایزه تونی بهترین بازیگر برجسته در یک نمایش شد. او با نقش‌های کالین کلارک (Colin Clark) در فیلم بیوگرافی-درام My Week with Marilyn محصول 2011 و ماریوس پونتمرسی (Marius Pontmercy) در فیلم تراژدی-موزیکال Les Misérables اثر تام هوپر (Tom Hooper) محصول 2012 به موفقیت دست‌ یافت و شناخته ‌شد.

ردمین برای دو بار متوالی نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد: برای نقش فیزیک‌دان معروف، استیون هاوکینگ (Stephen Hawking) در The Theory of Everything محصول 2014 و نقش هنرمند تراجنسی به نام لیلی الب (Lili Elbe) در فیلم The Danish Girl محصول 2015 که با بازی در نقش استیون هاوکینگ برنده جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا شد. او در سال 2016 بازی در نقش نیوت اسکامندر را در مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز آغاز کرد و در سال 2022 با فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور به سینما بازمی‌گردد.

جود لا در نقش آلبوس دامبلدور

دانلود فیلم جانوران شگفت انگیز 3 - جود لا در نقش آلبوس دامبلدور

جود لا (Jude Law) بازیگر بریتانیایی متولد 29 دسامبر 1972 مصادف با 8 دی 1351 است. وی برای دو جایزه اسکار و یک جایزه تونی نامزد شده و برنده یک جایزه بفتا است. در سال 2007 او یک جایزه سزار افتخاری کسب کرد و نشان هنر و ادب را توسط دولت فرانسه دریافت کرد.

جود لا بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است. بعد از چندین نقش کوتاه در فیلم‌های سینمایی، با بازی در فیلم روانشناختی The Talented Mr. Ripley محصول سال 1999 شناخته شد و به خاطر این فیلم جایزه بفتا برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را گرفت و برای جایزه اسکار نیز نامزد شد. بعد از آن وی با بازی در آثاری چون فیلم Enemy at the Gates محصول سال 2001 و فیلم علمی تخیلی A.I. Artificial Intelligence اثر استیون اسپیلبرگ و فیلم درام جنایی Road to Perdition به کارگردانی سم مندس بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

دیگر آثار او عبارتند از Cold Mountain محصول 2003، فیلم Closer محصول 2004، فیلم Sherlock Holmes محصول 2009، فیلم فانتزی Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald محصول سال 2018 و فیلم ابرقهرمانی Captain Marvel محصول 2019. او در سال 2022 با فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور به سینما باز می‌گردد.

کاترین واترسون در نقش تینا گلدستین

تریلر فیلم جانوران شگفت انگیز 3 - کاترین واترسون در نقش تینا گلدستین

کاترین واترستون (Katherine Waterston) در 3 مارس 1980 (13 اسفند 1358) به دنیا آمد. او یک بازیگر آمریکایی متولد انگلیس است. اولین فیلم سینمایی او، فیلم Michael Clayton محصول 2007 بود.

وی در فیلم‌هایی از جمله Robot & Frank و Being Flynn هر دو محصول 2012 و The Disappearance of Eleanor Rigby محصول 2013 نقش‌های فرعی داشت. او در نهایت با فیلم Inherent Vice محصول 2014 شناخته شد. همچنین نقش کریسن برنن (Chrisann Brennan) را در فیلم Steve Jobs محصول 2015 بازی کرد.

او در فیلم‌های Alien: Covenant محصول 2017، Logan Lucky محصول 2017 و Mid90s محصول 2018 ایفای نقش کرده است. واترستون در دو قسمت اول مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز بازی کرد و در سال 2022 با فیلم Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore به سینما می‌آید.

ازرا میلر در نقش کریدنس بربون

بازیگران فیلم Fantastic Beasts 3 2021 - ازرا میلر در نقش کریدنس بربون

ازرا میلر (Ezra Miller) در 30 سپتامبر 1992 (8 مهر 1371) در آمریکا به دنیا آمد. اولین فیلم سینمایی او، فیلم Afterschool محصول 2009 بود. او در نقش کوین در فیلم درام We Need to Talk About Kevin محصول 2011 و در فیلم اقتباسی The Perks of Being a Wallflower محصول 2012 بازی کرد. در سال 2015 در فیلم‌ درام The Stanford Prison Experiment و فیلم کمدی Trainwreck بازی کرد.

او در نقش بری الن یا فلش (Barry Allen / The Flash) در تعدادی از فیلم‌های ابرقهرمانی بازی کرده است؛ مثل فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice محصول 2016، فیلم Justice League محصول 2017 و مجموعه تلویزیونی Crisis on Infinite Earths crossover در شبکه CW در سال 2020.

او در نقش کریدنس بربون (Credence Barebone) در دو قسمت اول مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز بازی کرد و در سال 2022 با فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها به سینما می‌آید.

مدس میکلسن در نقش گلرت گریندل‌والد

فیلم Fantastic Beasts 3 - مدس میکلسن در نقش گلرت گریندل‌والد

مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) بازیگر ایرلندی، متولد 22 نوامبر 1965 (1 آذر 1344) در کپنهاگن است. او کار خود را به عنوان ژیمناست و رقاص آغاز کرد. میکلسن با دو قسمت اول فیلم Pusher در سال‌های 1996 و 2004 به عنوان بازیگر در ایرلند شناخته شد. وی سپس با نقش لو چیفر در بیست‌ویکمین فیلم جیمز باند، فیلم Casino Royal، در سطح جهانی شناخته شد. این شناخت جهانی راه وی به سوی فیلم‌هایی دیگر نظیر فیلم Coco Chanel & Igor Stravinsky (2008) و فیلم A Royal Affair (2012) باز کرد.

نقش لوکاس در فیلم The Hunt (2012) مدس را برنده جایزه کن در بخش بهترین بازیگر مرد کرد. او با نقش مارتین در فیلم تحسین‌شده Another Round (2020) نیز برای اولین بار نامزد جایزه بفتا شد. احتمالا او را با نقش دکتر هانیبال لکتر در سریال Hannibal (2013-2015)، نقش کائسیلیوس در فیلم Doctor Strange (2016) و نقش گلن اروس در فیلم Rogue One (2016) می‌شناسید. مدس جایگزین جانی دپ در نقش گلرت گریندل‌والد در فیلم Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore شده است.

سایر بازیگران فیلم موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 عبارتند از:

 • دن فوگلر (Dan Fogler) در نقش جیکوب کوالسکی
 • آلیسون سودول (Alison Sudol) در نقش کوئینی گلدستین
 • کلوم ترنر (Callum Turner) در نقش تیسوس اسکمندر
 • جسیکا ویلیامز (Jessica Williams) در نقش پروفسور هیکس
 • ویکتوریا ییتس (Victoria Yeates) در نقش بانتی

کلام آخر

تریلر فیلم fantastic beasts 3 / دانلود فیلم fantastic beasts 3 2021 / فیلم Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore

کلام آخر

فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ اثری فانتزی و سرگرم‌کننده است. کارگردان این فیلم با تجربه ساخت دو قسمت اول این مجموعه و فیلم‌های هری پاتر با فضای فانتزی آشنایی کامل دارد. انتظار می‌رود فیلم Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore مخاطب را راضی کند؛ هرچند جدا شدن جانی دپ بسیاری از هواداران فیلم را ناامید کرده است. حال برای دانلود فیلم جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه ‌آن‌ها ۳ و بررسی این اثر باید منتظر انتشار آن باشیم. در این مقاله با معرفی فیلم Fantastic Beasts 3 همراه شما بودیم و بازیگران آن را نیز برایتان معرفی کردیم. نظر شما درباره جدا شدن جانی دپ و بازیگر جایگزین او در فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور چیست؟ در قسمت نظرات همراه ما باشید.

سوالات متداول

فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ کی میاد؟

آخرین تاریخ برای اکران فیلم Fantastic Beasts 3 بهار 2022 اعلام شده است. 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) در انگلستان و در 15 آوریل 2022 (26 فروردین 1401) در ایالات‌متحده‌آمریکا

بازیگر نقش گریندل والد در فیلم Fantastic Beasts 3 گیست؟

با جدایی جانی دپ از فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 ، مدس میکلسن بازیگر ایرلندی، جانشین او در نقش گلرت گریندل والد شد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران8 دیدگاه
avatar
نیما
.
26 آبان 1399، 12:08
پاسخ
1
3
بی صبرانه منتظر اکران فیلم Fantastic Beasts 3 2021 هستم. دانلود فیلم Fantastic Beasts 3 2021 رو میذارید؟
avatar
سروش
.
26 آبان 1399، 12:23
پاسخ
0
1
مثل اینکه باید بفکر دانلود فیلم fantastic beasts 3 2021 باشم
avatar
کمیل
.
27 آبان 1399، 00:29
پاسخ
1
3
بشدت منتظر فیلم Fantastic Beasts 3 2021 هستم. باز هم از این فیلم های فانتزی معرفی کنید
avatar
الهه بیات
.
28 آبان 1399، 22:36
پاسخ
2
1
چقدر دیر میاد ? گرچه از رفتن جانی دپ ناراحتم ولی جود لا هم ظاهرا گزینه خیلی خوبیه ?
avatar
کاربر
.
23 خرداد 1400، 18:28
پاسخ
0
1
@الهه بیات
جود لا بازیگر نقش آلبوس دامبلدوره . مدس میکلسن قراره گریندل والد باشه
avatar
سارا
.
21 فروردین 1400، 09:52
پاسخ
3
5
خدایی خیلی بدن چرا جانی دپ رو برداشتن وقتی میدونن جانی طرفدارای خودشو داره و ضرری به فیلم نمیرسونه خیلی حرصم گرفته به نظرم اصن بازیگری که جایگزینش شده نمیتونه مث جانی نقششو اجرا کنه مخصوصا جوری که جمله هاشو تلفظ میکنه و با یه لحن خاص میگه امیدوارم نظرشون رو عوض کنن و جانی دپ رو بیارن
avatar
هری پاتر
.
26 مهر 1400، 21:44
پاسخ
2
0
@سارا
ببین پاترهد ها جانی دپ رو حذف کردن تقصیر وارنر هم نیست اخه...
نمایش 3 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021
plaza-ads